Opinie o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Byle kto

Łukasz mogłeś zakończyć tę farsę już na początku jak Karol mie wywalał. Z roboty jak przebywałem na zwolnieniu lekarskim, tak przez was choruje cały czas. Zwolnił mie zanic miałem być straszakiem dla reszty załogi Łukasz nie zaprotestowałeś nie powiedziałeś stop mimo że jawnie łamaliscie prawo, a świadectwa pracy niemam do dzisiaj mimo że minęło 8miesiecy jesteście ponad prawem?

Jeszcze tu pracuje ale ostatki nie tylko kretyn (planista) w te jfirmie pracuje a szczur? (planista dodatkowo własną firma) my ładujemy w porcie dla jego pracowniku naczepy a jego ludzie to rozwożą i gdzie tu ruwne traktowanie na tym samym stanowisku (usunięte przez administratora)

Janek UBEK

Łukasz nazwałeś wrzystkich byłych pracowników vanderwalu cytuje, byle kto nie moż pracować w vanderwalu koniec cytatu to mam pytanie, to kim jest twoja siostra która też już tu nie pracuje?

Łukasz
@Janek UBEK

Drogi Panie J., Odpowiadam tutaj i na wcześniejszy post, których jesteś autorem ( jak i większości innych ). Nigdy nic takiego nie padło z moich ust. Dopowiadasz sobie. A jeśli chodzi o tą osobę o której piszesz to zamieniła sobie spokojną pracę w vdw za olbrzymie pieniądze na gorsze stanowisko dyrektora z kiepską urzędniczą pensją... Wymyślaj dalej. Pozdrawiam

@Janek UBEK

Byle kto to pracuje w biurze. Były kierowca za te grosze pracować nie będzie.

Złota rybka

Łukasz czyli potwierdzasz siostra zamieniła dobrą pracę na marną dlaczego? Czy coś wiecie czego my niewiemy? Firma się sypie 9 aut pod płotem bez obsady . Stawiam dobrą whiski że do przyszłego roku też zmienisz pracę na cichą posadkę w magistracie.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym?
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
Janek UBEK

Łukasz jesteś inteligentny i wykształcony. ale nie mogę znieść twoich kłamstw i katolickiej hipokryzji pozdrawiam

Złota rybka

(usunięte przez administratora) niepal więcej tego gówna bo masz zielsko zamiast mózgu firma ma sprawę w sądzie o (usunięte przez administratora) i to nie jedną.,(usunięte przez administratora)i nie płacą tak zwanego miloka za pracę na młotkach niech (usunięte przez administratora) sobie wsadzą te3 złote tak trzyzłote za miesiąc (usunięte przez administratora) jedne a gdzie różnica między tymi 70euro codają holędrxy a 56 co daje gniezno?auta obite powyrywane plastiki nawet podłokietniki połamane najgożej jest po Arielu on nawet (usunięte przez administratora)w kabinie. 30letnie naczepy vanffol naprawdę gdzie ten dobry sprzęt?

Medyk

Jak się pracuje a nie dyskutuje praca dobra ,kasa starcza na wszystko i zawsze na czas samochody ok .

Ktoś

Van der wal polska to już trup który dogorywa. Jeżeli ktoś pracuje w biurze kilkanaście lat ma ciche biurko w rogu coś tam napisze i bierze zato kupę grosza i nagle zamienia te prace na gorzej płatną w budżetuwce to dziwne nie? Daje dużo do myślenia szczury pierwsze opus, czają tonący statek

Kierowca ursus

Atmosfera w pracy jest fatalna. Praca jeszcze gorsza. Ładunki głównie typu śmieci, słoma tzw. papiery Pl Sprzęt szrot. Biuro (usunięte przez administratora) Z daleka od tej firmy jeśli ktoś się szanuje.

Robert
@Kierowca ursus

A jak z kasą? Ile się zarobi w ciągu miesiąca w Van der Wal? Są jakieś premie i bonusy? A może jakiś socjal? :) Fajnie byłoby się dowiedzieć czegoś na ten temat, mam nadzieję że mi pomożesz i niedługo odpiszesz. :D

Wkurzony
@Kierowca ursus

Mam kilka pytań do prezesa dlaczego robiąc to samo my Polacy dostajemy 56e dniówki a Rumuni 70euro?i kto bierze tą rużnice do kieszeni?. Żrecie kebaby za na se z socjalu to żreć i nie wybrzydzac(z czym ta pizza? Z oliwkami to niechce) jakbyś jeden z drugim za swoje płacił to żarł by wrzystko. A kawa pracuje już kilka lat i nikt mi nawet nie zaproponował udławcie się tym. Panie prezesie zaco kilka lat wstecz Karola zniósł utrecht z magazynu przejściowego w gądkach i wsadził tam Dawida? Chodzą słuchy że Karol zdefrałdował okrągłą sumie pieniędzy. Dlaczego nie został pociągnięty do odpowiedzialności? Mówią żeto Pana rodzina prawda to?, bo już takie numery na odstawiał i dalej pracuje. Wzywam chłopacy nas do Strajku dość oszustw.

Helena

Van der Wal prowadzi rekrutacje na stanowisko kierowca w transporcie międzynarodowym. Czy prócz prawa jazdy kat. C+E potrzebne są inne uprawnienia żeby aplikować? Trzeba mieć doświadczenie w transporcie drogowym?

Nie każdy się nadaje????

@Cherry

Szczerze mówiąc nie wiem, jak odnieść się do Twojej odpowiedzi, jest ona dość niejasna. No dobrze - wnioskuję, że pracujesz w firmie Van der Wal, dlatego też byłoby bardzo dobrze, jakbyś powiedział coś o aktualnych warunkach, na jakie mogą tam liczyć nowi pracownicy. Czy mają oni organizowane jakieś specjalne szkolenia wdrażające do pracy?

Szakal

Lepiej się tutaj wogole nie przyjmować. Lipa na całego. Brak profesjonalizmu. Robota jak na budowie po kilkanaście rozladunkow. W biurze same downy nie znają roboty.

Cherry

Firma totalna porażka. Brak słów. Z daleka się trzymać. Praca po 15 h i to jeszcze za mało. Ładunki z giełdy np słoma, śmieci itd

Ewelina
@Cherry

Jaka praca taka płaca :)

Były

Wreszcie coś się tu dzieje, pracowałem w vdw kilka miesięcy i to były stracone miesiące. Pełniący obowiązki planisty Karol pseudo kretyn człowiek nie ogarniający tej roboty jak wyjdzie coś nie tak to wrzystko zgania na kierowcę i czuje się bezkarny w tym co robi, zawsze dziwiło mie irracjonalne zachowanie głupawe usmieszki i wiecznie przyznającego mu rację polskiego kierownika Piotra ludzie cowy tam jeszcze robicie? Jest tyle pracy spokojnej i lepiej płatnej, zdaje się że polski kierownik idzie na emeryturę i robi z Karola swojego zastępcę Aten za władze oddał by wrzystko i Piotr będzie nim żądził z drugiego rzędu jak Kaczyński p. Prezydentem bo Łukasz mimo że lepiej wykrztałcony niedał by sobą pomiatać. Jedno zpowiedzen Karola jak będę szefem będziecie jeździć na okrągło dzień i noc. Pozdrów dla fasoli niedaj sie

Kamil

Czy firma zwalnia pracowników bez powodu?

Rudy

Firma spoko planista gorzej niż słaby niezna roboty lubi prezenty z Holandi to i robota ok niema prezentu będziesz miał robotę śmieci będzie prezent będzie baleka Francja lub Hiszpania ja prezentu niewoziłem

KIEROWCA

W firmie jak w,, polskim dziad transie" pod przykrywką VDW Holandia podstawa 2tyś. zł reszta diety 56 eur bez podatku, słaby planista na plandekach pseudo ,,Kretyn" bez pojęcia o transporcie, najlepiej praca po 14h i soboty (w końcu prowizja musi być) naczepy to złom( Holenderskie) w Polsce nie przeszłyby badań technicznych wożenie śmieci pet i inne na powrocie to norma jeśli mam polecić to tylko prace na kontrakcie w Holandii tam jest normalnie

Zenek

Konkurencja mocno pracuje na wątku a do tego rzadko pracownicy tu zaglądają więc piszą bzdury.

Helena

@Roki, może mógłbyś podpowiedzieć @Tomaszowi, na jakich zasadach są przyjmowani pracownicy? Jaki rodzaj umów zawiera pracodawca i czy są to umowy zlecenie, czy na czas określony? Czego nowo przyjęty pracownik może oczekiwać? Czekam na Twoją opinię.

@Helena

Moja przygoda z firmą juz sie skończyła, bo znalazłem coś lepszego ale powiem wprost że byłem zadowolony, praca lekka miła i przyjemna, kasa zawsze na czas a i bonusy sie zdarzały tak więc polecam innym.

Vetko
@Helena

Znajomy kierowca pracował na tej firmie 2 mies. Zrezygnował, powiedzaił o Firmie tak: zatrzymują wypłaty wynagrodzenie na dośc dlugo i odnoszą się do kierowców jak do bydła. Nie poleca.

@Vetko

Piszesz bzdury. Nigdy nie było w tej firmie żadnego poślizgu z kasą a pracuję parę lat. Po co kłamiesz?

Helena

Na stronie internetowej Van der Wal Polska znalazłam informację o tym, że poszukiwani są kierowcy kat. C+E. Z treści ogłoszenia wynika, że firma zapewnia bardzo dobre warunki finansowe. Czy do tej informacji mogłyby odnieść się te osoby, które pracują w tym miejscu właśnie w takim charakterze? Polecacie ubieganie się o zatrudnienie w firmie?

Pawełek

Karol jest the best

Zostaw merytoryczną opinię o Van der Wal Polska Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Van der Wal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 48 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van der Wal Polska Sp. z o.o.

Van der Wal Polska Sp. z o.o.