Opinie o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Miro

Biuro się napracowało pisząc pozytywne opinie o tym grajdole. Ludzie litości omijać z daleka. Ktoś pojeździ miesiąc dwa i prawda wyjdzie na jaw. Od razu umowa na czas nieokreślony żeby się nie zwolnić. Nagle Panie z biura mają urlop i ma się stawić na szybkie podpisane umowy na czas nieokreślony. Robota jak w kołchozie. Dojazdy busem po 15h pracy. Dojedziesz busem z Gniezna do Calais albo dalej bo gdzie auto stanie tam bus dojedzie. Nie ważne ile za kołkiem busa. Nie płacą młotków a milog to fikcja. Kwita z wypłaty też brak. Nie polecam.

ByłyKier

Pracowałem u nich mi się podobało atmosfera pracy znosna jak to w trnasporcie nieraz sa zgrzyty kasa dobra na czas nie tzreba się prosic dotałem coś bliżej domu ja tam z lego słowa nie powiem

Klient

Współpracuję z VDW o kilkunastu lat porządna firma zawsze ładunki na czas .Polecam

TOTI

Byłem na rozmowie jak na razie wszystko na duży plus

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym?
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
new

Byłem na rozmowie bylo miło bardzo konkretnie bez ściemy oceniam bardzo pozytywnie

Dani

ja tam jeżdżę , już szósty rok leci. Jeśli chodzi o moją opinię to mogę polecić nie jest to pierwsza firma transportowa w której pracuje ale pierwsza w której postanowiłem zostać na dłużej.

Szakal

Wiadomo kto informuje do biura. Wiśnia główny informator, gościu od Dafa, wypadający z kabiny, Johnny, Światowiec. Sama śmietanka z van der wal

Wiśnia

Tutaj trzeba podać ich do sądu zbiorowo i zrobić porządek z mafią z Gniezna z wrzesinskiej.

Byle kto

Chciałbym dodać wierzę w polskie niezawisłe sądy mimo że misieodgrażano już znajomymi dwoma policjantami i znajomościami w polskim niezależnym sądzie on zasądzi dobrą karę. Miłego wekendu

Byle ktoś

Ktoś tu wspominał o Jadzię tak ile trzeba mieć w sobie buty jadu aby w prywatnym celu zwolnić kierowcę z pracy fachowca mimo że kierowców brakuje na rynku, tak Karol nie zmusiłeś mie do łamania tacha to zwolniłeś ale jak tej metody nie powstydziły bysię nawet służby specjalne Łukaszenki z Białorusi w innej firmie zato tobyś dostał takiego kopa że po drugiej stronie wrzesińskiej wykosił byś więcej lasu niż wichura w Borach Tucholskich i ktotu ma więcej jadu złośliwości buty skąd uciebie ta pewność że jesteś bezkarny.?

Byle kto

(usunięte przez administratora) to tu było jest i będzie najpierw taki dzwoni po kierowcach a później do biura i informuje. A biuro się chwali Panie ja wiem wrzystko kto ile ikieliszków wypił i czego co jadł na śniadanie nawet takie coś kto się ona....uje w kabinie do czego to jest potrzebne tym w biurze chyba że do szantarzu ale jak spószczał czerwone paliwo z koparek do DAF TO JUŻ NIKOGO NIE INFORMOWAŁ. nawet taką bzdurę donieśli że mie ma pasować jak mie zwolnią narobił wam problemu to tez go zwolnijcie

Krzysztof

Biuro pisze komentarze by polepszyć wizerunek firmy. Brak kierowców. Kłamcy.

NTSA

Porządna firma współpraca na najwyższym poziomie

Majster

Praca jak praca trza robić sowoje kasa nienajgorsza zawsze płacone na czas nie wiem czego się tak czepiacie nie pracujecie a ferment siejecie dejta spokuj

maniu
@Majster

tez sie zgadzam jak sie robi a nie baki zbija to ok

Były
@Majster

tu się zgdzam nigdy nie było obsowy

dj
@Majster

popieram pracoałem krutko ale było ok

ByłyP

Czytam te komentarze i nie wierzę że zobaczę tu tyle jadu. Myślę że połowa z tych negatywnych opinii jest napisana przez osoby, które nigdy nie pracowaly w VdW.. Byłem przez prawie 2 lata pracownikiem tej firmy i mogę szczerze polecić VDW

Krzysztof

Co chwila się ogłaszają. Najgorsza robota w jakiej pracowałem. Wycisną człowieka jak cytrynę. O odpoczynku zapomnij. Nawet robiąc pauze 45h trzeba podjechać rano w sobotę 300km. Pauza 45.01 i ogień na sprzęcie szrot. Odradzam

Krzysztof

O jakości tej firmy świadczą samochody stojące pod płotem z braku chętnych kierowców...

Wiśnia

Praca za te pieniądze jakie oferuje van der wal jest bez sensu. Warunki pracy urągają ludzkiej godnosci. Towarzystwo nie ciekawe. Większość donosi do biura o wszystkim co się dzieje wśród kierowców.

Byle kto

Łukasz a jak myślisz zmuszanie do jazdy do i z powrotem busem z osobami palącymi i komętowanie to że widziwiam to jest normalne? Przydzielanie auta po kierowcy palącym a kolega palący po niepalącym i kometaż twójj nie będę zmieniał boważ kejszy jest mój autorytet. Holendrzy zakazali palić tytoń i wautach twój komentarz wymyślili zakaz to niech go sami egzekfują to ich auta ale moje zdrowie cie nie obchodziło lekarze są innego zdania. Kolegom niepalącym potrafiłeś dać auta bo palenie szkodzi mimo że byli złapani na drukowaniu fałszywych tikietuw na serwis ko UK

Byle kto

Wydanie świadectwa pracy przez pracodawcę należy do obowiązków pracodawcy nie dopełnienie tego obowiązku stanowi wykroczenie przeciwko prawu pracownika art 99kodeksu pracy. Pracownikowi przysługuje roszczenia o naprawie szkody wyrządzonej przez pracodawcę wskutek niewydania w terminie lub wydania niewłaściwego świadectwa pracy. Pracodawca ma obowiązek wydać świadectwo pracy pracownikowi albo osobie przez pracownika upożnionej w dniu w ktury następuje rozwiązanie lub wygaśnięcie stosunku pracy Art 97 kodeksu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Van der Wal Polska Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Van der Wal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 48 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van der Wal Polska Sp. z o.o.

Van der Wal Polska Sp. z o.o.