Carrefour Polska

Gniezno

Opinie o Carrefour Polska

Lidia

@Grazyna zawsze jest możliwość złożenia skargi na pracowników do kierownika sklepu. Czemu nie skorzystałaś z tej opcji? Wtedy może takie zachowanie by się nie powtórzyło. Mając już spostrzeżenia klienta sieci sklepów Carrefour Polska, czy chciałby się wypowiedzieć pracownik?

Grazyna

Dziś (12.09.2017) ok. godz 13. 00 byłam u Was (w Gnieźnie) na zakupach. Niestety spotkałam Panią ze stoiska warzywno-owocowego i " Panią z ryb" , które zawzięcie mnie obgadywały. Nawet się z tym nie kryjąc Były bardzo rozbawione...Niestety nie chciały powiedzieć co je tak bawi. Myslę ,że to były ostatnie zakupy u Was.

Lidia

Carrefour Polska cały czas poszukuje pracowników w rożnych miastach na różne stanowiska. Warto się zapoznać szczególnie, gdy w Polsce jest duże bezrobocie, a sieć tak duża ciągle szuka pracowników http://www.gowork.pl/praca/carrefour-polska;pr.

eko

potwierdzam, to widac nawet po tym jak się pojawiła nowa ofert pracy u nich na kierownika supermarketu - doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata wymagane jest, ale wiadomo to nie jest zabawa dla amatorów

Goscx

Moze i byłoby okej gdyby nie Wiśnia, menadżer ochrony

marcyś

no nie wiem, możliwe jest w sumie, że mają jakąś tam umowę podpisaną z agencją, możliwe, ze nie mają oni na to czasu konkretnie teraz, albo to jest tak, że nie chcą zatrudniać i wolną zapłacić innej agnecji, no troche to nieopłacalne według mnie, ale zobaczymy.. a i tak warto do nich wysłać Cv jak sie szuka dorywczej pracy.

pandora
@marcyś 26.01.2015 12:53

jeśli rzeczywiście przyjmują ludzi na stanowisko sprzedawcy jedynie przez agencje pracy to nie są jedyną firmą która korzysta z takich właśnie praktyk. Zresztą nie byłby to nawet pierwszy carrefour który własnie tak działa. Jest to moim zdaniem duża oszczędność czasu dla frimy i przede wszystkim wygoda

agencja

a to do carrefoura to teraz tylko rpzez agencje przyjmuja na kase? orientujecie sie moze cos w tym temqacie, bo mnie bardzo to interesuje ale chcialbym uniknac pracy dla agencji pracy bo nie zawsze jest to w porzadku rozliczane. lepiej jakbym pracowal bezposred io na kasie dla takiego pracodawcy, .

anoni

ciezko sie dostac.

jack

ale zarobic w ochronie? czy w czym? wszystko zalezy od liczby godzin. a K.[usunięte przez moderatora] jest wporzadku..wiec nie wiem czego od niego chcecie

Yeeeeah

dobrze go znasz....czyli sam mu sluzyles :)

Sługa Lorda Vadera

A kasjerki to tez sprzedawczyki tylko pracujące dla K[usunięte przez moderatora] myślą ze dostaną premie albo medal La Francaise nie nawidze pracowników którzy sprzedają swojego kolegę lub koleżankę żeby zostać zauważonym a kierownik i tak ma w [usunięte przez moderatora] śmiech POLSKO OBUDŻ SIĘ

:):)

Zgadzam się z opinią Rafaella, to co się tam dzieję to nawet nie jest kosmos, osoba na jego stanowisku powinna znać podstawowe zasady ortografii i gramatyki pisząc polecenia do pracowników.

gusio

masz racje!!!!!!!!!!!!to prawda dlugo tam miejsca sie nie zagrzewa

Zostaw opinię o Carrefour Polska - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska