Opinie o Tomcars Auto-Handel Łukomski Tomasz w Świnoujście

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tomcars Auto-Handel Łukomski Tomasz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tomcars Auto-Handel Łukomski Tomasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomcars Auto-Handel Łukomski Tomasz w Świnoujście

xxx Nowy wpis

Nie polecam w ogłoszeniu napisane ze auto bez wypadkowe na miejscu okazalo sie ze auto skladane z dwoch vin przebijany przebieg krecony wlasciciel probuje wyludzic pieniadze ( zaliczke na rezerwacje). W ogloszeniu napisane ze mozliwosc wziecia auta w leasing jednak po wplacie nie chca wydac auta poniewaz pan a raczej stary cap stwierdzil ze wyda auto dopiero po wlacie calosci nastepnie mial problem z oddaniem pieniedzy. NIE POLECAM!!!!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tomcars Auto-Handel Łukomski Tomasz? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

rycho Nowy wpis

Dramat. Auto odbiega od opisu rocznikiem , przebiegiem , i faktycznym stanem . Żadne ze z 27 miu zdjęć nie pokazuje wad w postaci porysowanego gwożdziem lakieru ,rdzy na progach i purchli łuszczącego się lakieru .Telefonicznie zapewniał mnie ,że auto jest zgodne z opisem a wyszło zupełnie inaczej . Mówił ,że to nie jest nowe auto a poza tym to jego córka wystawiała ogłoszenie . Kompletny dyletant i nieodpowiedzialny człowiek . Podczas jazdy próbnej gnał po ulicach z prędkością ponad 70 km/h. Przyprowadził auto na szwedzkich numerach i twierdził że tak mogę jechać do domu. Łożysko w kole warczało a twierdził ,że to opona ( wszystkie łyse ). DRAMAT !!!!! Wystrzegajcie się tego niebezpiecznego człowieka który działa na szkodę swoją i tylko czycha na (usunięte przez administratora)z pieniędzmi . Dysponuję fotkami i nagraniami rozmów pomiędzy nami przed spotkaniem. NIE JESTEM ZADNĄ KONKURENCJĄ > Mogę wszystko udowodnić. !!!

damianwokdoj Nowy wpis

Witam! Zakupiłem tam samochód jakieś 3 lata temu który nigdy mnie nie zawiódł (oczywiście standardowy serwis był wykonywany drobne rzeczy jak klocki czy filtry). Po zadowoleniu z zakupu postanowiłem wrócić do Pana Tomka który w rozliczeniu wziął ode mnie samochód poprzednio zakupiony u niego w wymianie na nowszy. Mam nadzieje że nowo zakupione auto również mnie nie zawiedzie. Nigdy nie miałem problemów z tą firmą wręcz przeciwnie jestem zadowolony że mogę dokonać wymiany, nie mam problemu ze sprzedażą starego samochodu szybka wymiana z dopłatą i od razu mogę cieszyć się nowym

Firma Tomcars Auto-Handel Łukomski Tomasz poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Garbaty24

Serdecznie nie polecam komisu Tomcars przy ul. Grodzkiej 1A. Będąc na oględzinach auta w bagażniku znajdowały się nowe letnie opony wraz z alufelgami. Po oględzinach auta została wpłacona zaliczka i auto zostało zarezerwowane. Na następny dzień przy odbiorze auta w bagażniku znajdowały się inne stare opony!!!! Bez alufelg!!!!. Sprzedający stwierdził, że tamtych kół z nowymi oponami nie dostaniemy!!!. Dodatkowo stwierdził, że w ogłoszeniu nie ma takiej informacji. Oczywiście w ogłoszeniu było to napisane i jako dowód zostało to mu przedstawione - sprzedąjacy nie wiedział co powiedzieć.... Jedna wielka kpina i (usunięte przez administratora) ze strony sprzedającego!!!!!!! Właściciel zachował się skandalicznie i nieprofesjonalnie wyjmując nowe koła wraz z alufelgami!!! Finalnie dostaliśmy stare opony bez oryginalnych alufelg..... Żenujące zachowanie, które nie powinno mieć miejsca.... P.S Pewnie koła z nowymi oponami mają już nowego właściciela :) Jeszcze raz kategoryczne nie polecam i nie pozdrawiam !!!!!!

@Garbaty24

Witam, mam duży problem z tym człowiekiem, zakupiłem trefne auto i masakryczny dzwonie i gość nie chce oddać pieniędzy. Co innego było w ogłoszeniu a okazało się ze kupiłem sobie problem, proszę o kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomcars Auto-Handel Łukomski Tomasz - Świnoujście

Tomcars Auto-Handel Łukomski Tomasz