Opinie o Bieszke Sebastian Auto-Seba w Kielno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bieszke Sebastian Auto-Seba. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bieszke Sebastian Auto-Seba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bieszke Sebastian Auto-Seba w Kielno

Nie wiecie czasem czy warunki pracy kierowców się nie poprawiły w ostatnim czasie i czy nie będą jeszcze szukać? kiedyś pisano tu o rezygnacji z pracy i tym podobnych ale do teraz jakoś nic więcej takiego się nie zdarza. Dodatkowo wiem, że ze dwa miesiące temu był potrzebny kierowca, tylko nie mam pojęcia ile wynosiły wtedy zarobki

Amigo Nowy wpis

Firma bardzo dobrze rozwninięta, bardzo dużo sprzętu, jak ktoś chce pracować idzie dobrze zarobić przede wszystkim pieniądze zawsze na czas, Polecam

Tomkoo Nowy wpis

Sebastian to (usunięte przez administratora) juz juz nie dlugo inspekcja pracy się zajmnie zamostnym tam ludzie kibla nie mają stołówki niech on tak je z Marzena powodzenia zgłoszenie poszlo

Irena Nowy wpis
@Tomkoo

Ze stołówką to nie wiem jak jest ale o co chodzi z tą toaletą? To nie jest tak, że są wymagania związane z podstawowym socjalem do spełnienia? W jakiej odległości znajduje się jakaś toaleta? I co z pozostałymi warunkami w tym zakresie?

Pana Sebastiana oceniam bardzo pozytywnie.???? Jest otwartym, pomocnym szefem i dba o rozwój pracowników. Pensja zawsze na czas. Szczerze polecam jako obecny pracownik z dwuletnim doświadczeniem.

Irena

witam, czy długość stażu wpływa jakkolwiek na oferowane zarobki czy raczej sam nakład pracy się tu liczy? Dodatkowo chciałabym się spytać o perspektywę warunków finansowych teraz po nowym roku. Jak podskoczyły i czy coś jeszcze mogło ulec tu zmianie?

Firma Bieszke Sebastian Auto-Seba w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Dam prace. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Na portalu Lento.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Kierowca. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Mlody

Nie polecam jeden kierowca byl po kilku godzinach zrezygnował tam musisz być kierowca mechaniki i najlepiej spawacz odpuść sobie

Irena
@Mlody

Serio tak szybko? Popsuło mu się auto i musiał coś spawać, że tak wyszło? :/ A tak na poważnie to co mogło się przez te godziny stać, bo serio ciekawa bym była

Kielno

Nie polecam traktuje ludzi coraz gorzej !!

Krystyna
@Kielno

Pisząc, że pracodawca nie traktuje dobrze pracowników masz na myśli kwestie finansowe czy atmosferę? Napisz, dlaczego nie polecasz tej firmy.

Upss
@Kielno

Zgadzam się za takie traktowanie ludzi nie dziwię się ze odchodzą z firmy i życzę jemu żeby firma AUTO SEBA się rozpadła

Maestroxd

Sebastian jest bardzo dobrym szefem na prawdę w tych czasach ciężko o tak dobrego pracodawcę firma na poziomie

Sssss
@Maestroxd

Dobry szef

Aneta
@Maestroxd

Hej, możesz zdradzić szczegóły? :) Jak dba o pracowników w takim razie?

Najgorszy szef plotkarz w tej firmie to jest tylko jedno wielkie (usunięte przez administratora) teraz afera z pszczołami afera z paliwem (usunięte przez administratora)na gminie o ilu (usunięte przez administratora)nie wiemy niech on się zastanowi jak traktuje ludzi

Dorota

Co możecie powiedzieć o pracodawcy w tej firmie? Jak wygląda umowa początkowa? Jest jakiś okres próbny?

Warzno

Bardzo chciałbym iść pracować do tej firmy ale boję się bo nie wiem co z nim się stanie chodzą takie plotki po kielnie o aferze paliwowej szkoły stołówki wychodzę największe te kobiety nie mają co robić tam i wtedy w swoim mężu mówią A oni rozsiewają dalej

Szemud
@Warzno

Masz rację Kolego ja jestem ze szemuda A wiem Dużo od jego pracowników

Kielno
@Szemud

A ja wam powiem że to jego najstarsi pracownicy gadaja Ale ja im nie wierzę Sebastian jest dobrym człowiekiem jest powiedzenie że ludzie muszą gadać bo inaczej było by nudno

Olgierd

Firma zdobyła świetną opinię jako pracodawca na którą w pełni zasłużyli!!

Bartłomiej

Czy to jakiś powód sprawił, że taka cisza panuje na forum?

Leszek

Przesadzacie z narzekaniem. Może trzeba zastanowić się czy sami jesteśmy sumienni w pracy.

Dw
@Leszek

Ty się zajmi swoją kierownicą a nie tym co sie dzieje u seby

Dinooo

Niech lepiej pilnuje swojego interesu i dba o ludzi a nie przywiozi same spalone maszyny a ludzi uważa za śmieci

Dinooo

Głupoty gadacie on jako szef musi pilnować swojego interesu i nie obrazajcie go a co do wc i innego to nie słyszałem o tym

Tomko

Firma bardzo dobrze rozwinięta ale szef to idiotp...mlody szczur traktuje ludzi jak smieci stawki młody stażem ma więcej na godz nie np3.4 letni pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Bieszke Sebastian Auto-Seba - Kielno

• Jak się pracuje w Bieszke Sebastian Auto-Seba?

Zobacz opinie na temat firmy Bieszke Sebastian Auto-Seba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bieszke Sebastian Auto-Seba?

Bieszke Sebastian Auto-Seba
  • Filtrowa 2