Opinie o Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j. w Wojcieszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j. w Wojcieszyn

Niedoświadczony

Tak jak ktoś wcześniej napisał szefostwo wymaga żeby po 3 tyg skladac samemu samochód oferując za to śmieszne pieniądze bez możliwości podwyzki i rozwoju

Stary Wyga Nowy wpis
@Niedoświadczony

No bo świeżaki chciałyby zarabiać 25 zł za godzinę i siedzieć w telefonie. Nic nie zapamiętują 3 razy dziennie trzeba powtarzać to samo przez miesiąc. Jak ktoś chce to się nauczy bo są i tacy co szybko łapią i zostają. Jeszcze się chwalą że zmieniają firmy jak rękawiczki albo na czarno chcą robić bo komornik ich ściga.

Januszek Nowy wpis
@Stary Wyga

No to niech dają większy czas na przeszkolenie. A nie piszą że poszukują spawacza bez doświadczenia i wymagają żeby robił jak "stary wyga". Po prostu chcą mieć fachowców za (usunięte przez administratora) pieniądze i tyle. Mnie wcisnęli kit że 3 miesiące na wdrożenie a (usunięte przez administratora) po 2 tygodniach i nie - nie siedziałem na telefonie i nie wymagałem (usunięte przez administratora) wie jakiego wynagrodzenia za brak doświadczenia.

XY Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam Panowie. Podzieli się ktoś opinią na temat pracy w tej firmie w charakterze kierowcy C+E?

Czy Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j. zatrudnia studentów?

W firmie Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Montażysta. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 3800 PLN?

Kaka

Chyba 2800 i to max

Elżbieta
@Kaka

Macie do tego czasem jakieś premie albo inne dodatki? A może można się dogadać z szefostwem jeśli ktoś chce podwyżke?

Kaka
@Elżbieta

Ludzie tam nie znają pojęcia premia

Stary Wyga
@Kaka

Nie zgodzę się w tamtym roku miałem premie praktycznie w każdym miesiącu może oprócz miesiąca w którym miałem urlop. Od nowego roku wszyscy dostali oczekiwaną podwyżkę jeśli ktoś chciał więcej rezygnował świadomie z premii. Idzie się dogadać.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j. na stanowisko Monter - Ślusarz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Czy Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Nic z tych rzeczy

Maja
@.

Nic z tych rzeczy w sensie, że według Ciebie jakichkolwiek benefitów tutaj nie ma? Czyli oprócz wynagrodzenia nie ma na co liczyć? Premia jest?

majkel
@Maja

Premie są praktycznie w każdy miesiąc, wiadomo nie każdy dostaje tyle samo dają według uznania ale dobre i to.

Maja
@majkel

A jest jeszcze szansa na doprecyzowanie ich potencjalnych wysokości? I generalnie to łatwo tu podpaść czy jak po prosu robisz swoje to nie ma o co się obawiać? Jest jakaś faworyzacja?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j.?

Średnio po 3 miesięcznym okresie próbnym, ale ja dostałem stałą umowę na czas określony po 1 miesiącu

Czy Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mario

Na okres próbny umowa zlecenie, później pełna umowa, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie.

Paulina
@Mario

A ile wynosi ten okres próbny? 3 miesiące? Czy każdy może liczyć na przedłużenie umowy czy trzeba się jakoś specjalnie wykazać? Fajnie, że można liczyć na stabilne zatrudnienie, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie jak piszesz.

Miły Pan
@Paulina

Zawsze trzeba się wykazać, w szczególności znajomością obsługi podstawowych narzędzi, jednak należy dodać, że wykazać mógłby się również zarząd firmy. Nastawienie zarządu jest słabe, czy to do nowego czy starego pracownik.

@Mario

Z tego co wiem to 3 miesiące ale różnie bywa z nowymi. Jak jest ok to jest umowa na stałe.

Roki
@Mario

Pierwsza umowa o prace to umowa próbna na 3 miesiące, na stałe to może po kilku latach dostaniesz. Mam wrażenie że szefostwo to sobie samo zadaje pytania i sami na nie odpowiadają ;)

Januszek

Praca dla osób z doświadczeniem ślusarsko-spawalniczym. Osoby niedoświadczone nie mają tam czego szukać. Szefostwo wymaga żeby po 3 tyg pracy umieć złożyć nadwozie do kupy, gdzie jest mnóstwo rzeczy o których trzeba wiedzieć. Co innego mówią na rozmowie wstępnej a co innego robią. Mnie powiedzieli że jest ok 3 mies na wdrożenie a podziękowali po 3 tyg. tym bardziej że mówiłem iż nie mam doświadczeń ani w spawalnictwie ani w ślusarstwie. Plusy: ciekawa praca, wypłata na czas, socjal w porządku. Jeśli chodzi o współpracę z ludźmi to zależy z kim się robi.

Ulka

Podpowie ktoś jak nastroje w pracy? Czy bardzo zmieniło się w pracy od momentu kiedy koronawirus pokrzyżował wszystkim plany?

Korek
@Ulka

O czym ty piszesz jakie nastroje normalka jeden lepszy od drugiego zero pomocy zero pracy grupowej tak było jest i będzie ale szefostwo tego nie widzi lub nie chce widzieć obstawiam to drugie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Mario

Różnie bywało w poprzednim roku było wolne ale było też tak że był skrócony dzień pracy.

out19

ok

Xx

Nawet nie ma sensu tam iść do pracy, zimno, w hali pizga. Umyć się nie ma gdzie A na cały zakład jedna toaleta zaraz obok szefostwa żeby było widać kto poszedł i na ile

@Xx

Nie możemy zgodzić się z tą opinią każdy pracownik przychodząc na rozmowę jest oprowadzany po firmie i widzi warunki pracy i socjalu. Toalety mamy dwie w razie awarii 3 w pomieszczeniach biurowych, której nigdy nie odmówiliśmy. Jest umywalnia dostosowana do potrzeb pracowników. Obydwie hale i pomieszczenia socjalne są ogrzewane. Nie mozemy sie zgodzić na tego kłamliwe opinie.

@Xx

g nie robota . g nie zarobek. z całego serca odradzam

Auto-Nadwozia Bednarczyk Sp.j.

Chcielibyśmy ustosunkować się do poniższych opinii, które w dużej mierze są pomówieniami. Szanujemy konstruktywne opinie naszych pracowników i byłych pracowników, ale nie możemy pozwolić sobie na złośliwe i obraźliwe fałszowanie rzeczywistości. Jesteśmy niedużą, rodzinną firmą, która stara się działać w niełatwych realiach dając ludziom pracę od 20lat. Nigdy nie ukrywaliśmy, że praca jest ciężka, jak każda praca fizyczna, jak i warunków pracy, zawsze oprowadzamy aplikujące osoby po zakładzie na rozmowie kwalifikacyjnej. Informacje o stawkach, przeciąganiu wypłat oraz i o panujących warunkach są nieprawdziwe. Historie o ubraniach roboczych, jednej toalecie zamykanej na klucz, braku jadalni są zwykłymi oszczerstwami, do których nie możemy dopuścić. Przechodzimy wszystkie kontrole i inspekcje bez większych zarzutów i ciągle staramy się polepszać warunki pracy. Osoby chętne zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami marketing@autonadwozia. com i do siedziby naszej firmy.

irek
@Auto-Nadwozia Bednarczyk Sp.j.

pracowałem na jesieni w waszej firmie przez 8 dni za które na umowie miałem mieć wypłacane 11 zł za godzinę. za 8 9 godzinnych dniówek wypłaciliście mi 200 zł. odszedłem ze swojej woli i powodów osobistych. nie wiem co zrobiliście reszcie komentujących ale ja zostałem przez was oszukany. wiec nie mówcie ze jesteście idealni co do zarobków i wypłat

@irek

Bardzo nam przykro, że ma Pan takie odczucie, zawsze wszystkich traktujemy sprawiedliwie i uczciwie ich rozliczamy za faktycznie wykonaną pracę. Oczywiście ma Pan prawo do swojej opinii, ale my również. Mamy nadzieję, że trafi Pan na pracę i pracodawcę, który spełni Pana wymagania.

paweł

radze omijać tą firmę. mała płacą i sporo wymagają, nawet nie ma gdzie się umyć po pracy, umywalka jedna na 30 osób

@paweł

Do tej opini ciężko nam się ustosunkować, w każdej pracy stawia się wymagania A stawka zależy od umiejętności i stanowiska. Bardzo prosimy o doprecyzowanie swojej opinii jeżeli jest Pan naszym obecnym pracownikiem zapraszamy do bezpośredniej rozmowy z nami w siedzibie firmy może uda nam się znaleźć wspólne rozwiązanie problemów, które wpływają na Pańską opinię.

kamil

pracodawcy (usunięte przez administratora) a robota niewspółmierna do zarobków. w jakiej normalnej firmie zmusza się pracownika do umowy o dzieło i 9 zł na reke

Mariusz
@kamil

Kamil nikogo do pracy się nie zmusza, ja pracuje w tej firmie 6 lat i nie mogę narzekać wiadomo robota ciężka jak każda fizyczna i kokosów nie ma to nie budowlanka, ale robota jest stabilna i kasa zawsze na czas. Właściciele często idą na rękę i starają się jak mogą bo nie jest łatwo. Nie wiem żaden Kamil z nami nie robił więc nie wiem czyja jest ta opinia, ale wydaje mi się że nikt takiej stawki w firmie nie ma.

@Mariusz

Panie Kamilu zapraszamy do kontaktu z nami w celu rozwiania wątpliwości i ewentualnych nieporozumień. W naszej firmie nie ma formy zatrudnienia na umowę o dzieło oraz stawki 9 zł nie wiemy skąd te informacje ale są one nieprawdziwe.

irek
@Mariusz

ja pracowałem w tej firmie dwa tygodnie , musiałem odejść z powodów osobistych ale nie zgodzę się z Tobą co tego iśća na rękę bo za w sumie 8 dni roboczych dostałem 200 zł. kiedy chciałem się dowiedzieć jak obliczono tą kwotę to zostałem zbyty. nie wiem jak z chłopakami którzy tam pracują na stałe ale niezbyt polecam tą firmę

Rafał

Pracowałem kilka miesięcy w tej firmie, odszedłem z niej ponieważ zmieniałem miejsce zamieszkania. Z szefostwem nie było żadnego problemu ze wszystkim można było się dogadać. Pieniądze zawsze były na czas. Atmosfera na hali w której pracowałem - super! Było pomieszczenie socjalne( stołówka), fakt ze szatnia jest mała ale da radę to przeżyć. Praca jak dla mnie ciekawa, choć bywała ciężka . Jedyny poważny minus to stawki, ja miałem 11zł, to trochę mało jak za taką pracę, ale wierzę że z czasem się to zmieni bo polubiłem tą firmę i zawsze będę ją miło wspominał.

@Rafał

Bardzo dziękujemy za ważną dla nas opinię Rafał z takimi ludźmi aż miło pracować. Postaramy się wdrożyć zmiany o których wspomniałeś niektóre już wdrażamy. Mamy nadzieję że, wszystko układa Ci się tak jak zaplanowałeś, chociaż nie ukrywamy że może będziemy mieli okazję jeszcze kiedyś współpracować.

Wiktoria

@kapitan, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Poruszyłeś w niej wiele istotnych kwestii. Czy ktoś z Was próbował ostatnio aplikować do pracy w Auto - Nadwozia Bednarczyk? Co jeszcze możecie dodać na temat tego pracodawcy i oferowanych przez niego warunków?

Wiktoria

@boguś, rozumiem. A próbowaliście podejmować jakieś rozmowy z pracodawcą w tej sprawie? Długo już pracujesz w Auto - Nadwozia Bednarczyk? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Auto - Nadwozia Bednarczyk? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

kapitan
@Wiktoria

droga wiktorio. pracowałem u bednarczyka parę ładnych lat i odszedłem w ostatnim okresie. średnia wieku w tym zakładzie to 40-50 lat. są jeszcze młodzi ale oni szybko przychodzą i szybko odchodzą. nie chcą się męczyć w tym zakładzie. wiec wracając do mojej myśli większość pracowników po 9 godzinach ciężkiej pracy nie mają nawet w głowie jakieś karty multisport. w dodatku patrząc na warunki pracy czyli duze zapylenie od pracujących szlifierek na hali oraz warunków atmosferycznych które trzeba znosić podczas pracy na dworze która wbrew pozorom bardzo często się zdarza. przez cały okres pracy który wynosił kilka lat nigdy nie slyszalem o dodatkowych profitach płynących z pracy w tym zakładzie. są co prawda dwa razy w roku spotkania przy świętach ale to raczej normalne. jeżeli chodzi o warunki jako całokształt to można powiedzieć że stoją na bardzo niskim poziomie. szatnia na 30 osób znajduje się w miejscu gdzie dwoje ludzi nie może się minąć nie potrącając się ramionami. toaleta jesr jedna dla wszystkich pracowników. moznaby wymieniać w nieskończoność wiec podsumowując mogę powiedzieć że zarówno warunki pracy jak i zarobki stoją na równie niskim poziomie

Wiktoria

@boguś, a czy pracownikom Auto - Nadwozia Bednarczyk przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Auto - Nadwozia Bednarczyk? @marcin, dlaczego masz tak negatywne zdanie na temat tego pracodawcy? Czy możesz poprzeć je jakimiś konkretami?

boguś
@Wiktoria

Nic z tych rzeczy. nie przysługują nam żadne tego typu dodatki. wszelkie dodatkowe benefity uważane są za niepotrzebne

Zostaw merytoryczną opinię o Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j. - Wojcieszyn

• Jak się pracuje w Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j.?

Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 50C
    24-200 Wojcieszyn

Auto - Nadwozia Bednarczyk sp.j.