Opinie o Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej w Bielsko-Biała

Greg 445

Na oddziale psychiatrycznym pracuje Pani Dominika Borowska-Stasica jako psycholog.Jej mąż od lat (usunięte przez administratora) ludzi,(usunięte przez administratora)pieniędze,miał i ma ponad 10 egzekucji komorniczych(plus egzekucję razem z żoną)komornik mu zlicytował mieszkanie,teraz eksmisja.Jezeli ktoś uważa że nadaje się do pracy z dziećmi z zaburzeniami psychicznymi jako terapeuta,a nie umie sobie poradzić z własnym mężem przez tyle lat to jak świadczy to o tej osobie,która pisze o sobie w internecie że tworzy Instytut Systemowej Pracy z Rodziną. A może nie widzi w zachowaniu męża żadnego problemu bo z jego działalności osiąga korzyści Niektóre zawody mają coś takiego jak kodeks etyki.Nie wiem jaki kodeks mają psychologowie,ale osoby pracujące z dziećmi (i to z dziećmi z zaburzeniami psychicznymi) powinny posiadać jakieś standardy etyczne zarówno w życiu zawodowym i prywatnym.W internecie można przeczytać że Pani Borowska Stasica prowadzi Centrum inicjowania Zmian w Bielsku Białej na.ul Doliny Miętusiej 15/3.Na stronie skaner com. lub www.licytacja doliny Miętusiej 15\3 Bielsko-Biała można przeczytać że pod tym adresem 2 lata temu komornik sądowy ogłosił licytacje, a w obwieszczeniu jest nazwisko męża Pani Borowskiej jako dłużnika. Nie jestem osobą która wymaga od ludzi zbyt wiele, ale trochę przyzwoitości lub po prostu trochę poczucia wstydu tej Pani by się przydało.

Daria
@Greg 445

To nie jest miejsce na wywlekanie takich historii. To trzeba też mieć odwagę aby podpisać się pod takimi zarzutami imieniem i nazwiskiem panie Greg!

Krysia Nowy wpis

Witam. Planuję aplikować na stanowisko archiwisty. Zastanawiam się jakie zarobki obecnie występują na tym stanowisku, skoro wymagane są 2 lata doświadczenie. Osobiście posiadam ukończony kurs archiwisty, który został oznaczony jako mile widziany. Czy zwiększy to podstawę?

Ktoś Nowy wpis

W rejestracji pracują niekompetentne osoby. Dziecko było u alergologa w sierpniu 2023. Zapisane niby na kwiecień 2024. Okazało się że nie ma w systemie go mimo daty zapisanej na kartce z wizytą i niestety go nie przyjmą. Pajace i tyle tam pracuja

Witam serdecznie. Z tego roku nie ma jeszcze żadnej opinii dotyczącej pracy w Szpitalu, a na jego aktualnej stronie została parę dni temu wystawiona oferta dla Diagnosty Laboratoryjnego. Proszę tym samym o opinię ze współpracy. w jaki sposób przeprowadzany jest proces rekrutacyjny? I w jakich przedziałach płacowych wynagrodzenie może się mieścić?

Greg 445

Hamlet
@Greg 445

Oj coś znów w życiu nie pykło i kopie się pod znajomymi gdy własnego profesjonalizmu i kompetencji brak. Jak można takie bzdury wypisywać na osobę miłą i podziwianą przez wszystkich, w dodatku znając ją nieco. Nie wiem co za cierń Ci w dupsku siedzi Greg 445 i mam nadzieję, że prokuratura cię za to dojedzie np. z uwagi na naruszanie dóbr osobistych czy po prostu stalking.

Łukasz
@Greg 445

W szkalowaniu i atakowaniu wizerunku świetnego fachowca, jakim jest Pani Dominika, brak poczucia wstydu i przyzwoitości pewnie pomaga

Anna Pe
@Greg 445

W jakim celu te informacje są tu zamieszczone? Czy zna Pan zakres obowiązków pani Dominiki? Jaki te informacje mają związek z codzienną pracą tej Pani.

Natalia
@Greg 445

Do czego są pomocne te informacje? Czytam, że znasz panią Dominikę wiesz jakieś informacje o jej życiu ale nie bardzo rozumie jaki mają związek z jej pracą w Szpitalu.

Daria
@Greg 445

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Smutna matka Nowy wpis

W szpitalu pediatrycznym na oddziale dziecięcym są naruszane prawa pacjenta bez nawet próby przyzwoitości :( moje dziecko przy wszystkich na sali było strasznie , przy reszcie pacjentów nie tylko na sali była upubliczniania przyczyna pobytu i wygłaszana na każdym kroku choroba z jaka leżało dziecko . Zawstydzone , poniżone płakało w poduszkę a personel czerpał z tego pożywkę do dalszego dobijania chorego dziecka . Ciężko odezwać się gdy dziecko tam leży i potrzebuje pomocy ale słuchajcie swoich dzieci gdy Wam mówią o złym traktowaniu bo to jest fakt i prawda . Byłam z dzieckiem i wstawiałam się za innymi młodymi pacjentami . Zrobię z tego użytek u dyrekcji , atmosfera dość poważnie się rozluźniła i teraz pacjent jest numerem w księdze nie osoba , która potrzebuje pomocy i godności

Andzia

Widziałam że na forum zebrali się w głównej mierze pacjenci samego szpitala, a co z personelem? Czy ostatnie nabory jakie były prowadzone to te dla diagnosty laboratoryjnego? Taka informacja wynikałaby ze strony. Czy ktoś kto dostał się teraz niedawno określiłby warunki? Jakie finanse wynikają z pracy na tym stanowisku?

Bebe40

Kontynuacja.. Jeśli bym miała nie daj Boże znowu tam trafić to raczej bym wybrała jakiś inny szpital... Poza tym jedynym usprawiedliwieniem lekarza co mi dał to skierowanie był stwierdzony w szpitalu adenowirus i antybiotyk. Gdyby nie to, nie jechałabym tam wcale i nie pamiętała tych bezsennych nocy lub dni w salce obok sali zabiegowej, wśród wrzasku. Całe szczęście że teraz wzięłam sprawy w swoje ręce i mam Was lekarze gdzieś. Wy byście chcieli tylko truć dzieci i zabijać, zmieniać mleka jak skarpetki. A my matki mamy na to patrzeć, jak się dziecko ukochane męczy. Bo Wy wymyśliliście sobie alergię ale nie macie na to dowodów ani nie zrobiliście testu igg. Po prostu jest alergia i matka ma nie jeść nabiału :D tylko dzięki temu antybiotyk owi wytrwałam tam do końca, a jak wróciłam do domu to się poczułam jak więzień co odzyskał wolność. Jak powiedziałam o swoich odczuciach pielęgniarce to ona mówi że przecież tu jest ciepła rodzinna atmosfera. Dobry żart :)))) niemniej serdecznie pozdrawiam pediatrow, stażystki i młode pielęgniarki którzy to ludzie mają jeszcze serca.

@Bebe40

Potwierdzam , moja wnuczka tez przyjęta i zdiagnozowana adenowirrus …a potem masakra- najpierw zapalenie wątroby którego nie umieją opanować / brzuch wzdęty / nie przez gazy ( bo miała bidulka lewatywę - któraś z kolei- tak leczą ) potem zapalenie płuc …i co i leczą tylko kroplówkami które w aptece są dostępne jako suplementy …Aaa Pani doktor nie odróżniła zapalenia płuc od alergii i mnóstwo innych anomalii przeprowadzonych przez tamtejszych pediatrów / lekarzy - jak sami siebie nazywają …nie polecam - chcecie dobra swoich dzieci omijajcie szpital dziecięcy w Bielsku Białej ( chyba ze macie do wyleczenia anginę to powinni sobie poradzić. )

lusia
@Bebe40

Ja Was nie rozumiem. Najpierw przyjezdzacie do szpiala a potem narzekacie. to wam sie nie podoba to nie .leczcie sie sami jak jestescie tacy madrzy.macie szpital w Katowicach. szkoda,ze nie zna sie danych osób które pisza takie posty bo by sie Wam przed nowem zamknęło szpital i wypad gdzies indziej

Rocky
@Matka

To proszę jeździć do Katowic do Kliniki a nie narzekać albo leczyć babciu Swoje wnuki samemu. Każdy narzeka a jak przychodzi co do czego pierwsi lecą do szpitala - żenada.

Kwiatek

Dziecko zostało przyjęte z zapaleniem ucha przy okazji nabawiło się biegunki w szpitalu zero podania środków przeciwbiegunkowych

Magdalena
@Kwiatek

Czy teraz wszystko w porządku z dzieckiem?

mmm
@Kwiatek

Bo w biegunce infekcyjnej nie podaje się leków przeciwbiegunkowych, tylko probiotyki i płyny... Jak chcesz innych poprawiać to się doucz.

Bebe40

Witam, ogólnie nie polecam raczej tego szpitala. Byłam w lutym z kilkutygodniowym dzieckiem, powodem była krew w stolcu. Trafiłam do izolatki gdzie musiałam z własnego telefonu dzwonić za pielęgniarkami, czasem w nocy mała wrzeszczała bo nie mogłam się doczekać aż przyniosą mleko. Przyjęcie ok, sprawnie, minusem był brak konkretnej informacji co z wynikiem testu malutkiej. Na oddziale dwie starsze pielęgniarki wywaliłabym od razu, bo szpiegostwa nienawidzę i wtrącania się w nieswoje sprawy, dziecko jest moje. Ja po cięciu cesarskim ledwo co żyłam, a byłam besztana o to że dzwonię do domu, że źle ubieram dziecko, że czemu piersią nie karmię i czemu głodzę dziecko w nocy (a dzidziuś robił sobie przerwę, ale nie, trzeba co 3h, kretyni ) Płakałam, miałam myśli samobójcze, a tu nikt nie mógł zmienić z domu. Pediatrzy wszyscy ok, mili, uprzejmi, konkretni i pomocni. Byłam pod wrażeniem. No może ta ostatnia dała mi w kość ale wypisała co trzeba i pomogła. Na pochwałę zasługuje młody personel i stażystki. Pod koniec pobytu dostałam gorączki i były takie dwa anioły co mi umiliły ten czas i pomogły z córką. Pani ordynator miła, ale niezbyt trzymała się tego co było ustalone, więc sama wypisałam się z dzieckiem. Jak wróciłam do domu to teściowa przeraziła się jak wyglądałam, spałam tam tylko po 3h może 4 i nikt nie interesował się czy się dobrze czuję. Nic tylko pretensje. Tak się zawzięłam z rozpaczy, że odciągałam pokarm i dziecko wróciło do wagi z urodzenia, byle by stamtąd iść jak najdalej. Posiłki trzeba sobie kupić samemu, kolejny wydste

@Bebe40

Moja córka tez się wypisuje bo od 3 tyg jest tam z moja wnuczka i zadnej poprawy : a jeszcze mała nabawiła się się tam najpierw zapalenia wątroby a potem jeszcze zapalenia płuc / szpital wykluczył żeby to była jego wina …ogólna masakra / żal wszystkich którzy się tam leczą …jak Ktoś ma mieć tam diagnostykę to uciekać gdzie się da / anginę powinni Wyleczyć …ogólnie o profesjonalizmie nie ma co marzyć …radzę z dobrego serca

miki
@Bebe40

Następna mądra. jak chce sie miec dziecko to trzeba wiedziec jak sie nim zajmowac. Do szpitala z dzieckiem nie przychodzi sie wyspac tylko zajmowac dzieckiem. Cieszcie sie,ze macie szpital bo byscie jęczli ze daleko musicie jechac. a jesli tesciowa taka mądra o niech leczy wnuczke czy wnuczka

Magdalena
@miki

Dlaczego obrażasz innych ludzi? Szpital powinien leczyć dzieci.

JB

Swietni fachowcy, wiedza jak pozwolic odejsc dziecku z tego swiata. Potrafia bezczynnie patrzec na jego tragedie, majac pod nosem lekarstwo! Przeciez rodzice tego dziecka, wzieliby na siebie odpowiedzialnosc i podpisaliby kazdy papier, tylko po to, zeby ratowac swojego synka. Jak sie czujesz tfuuu, lekarzu, patrzac na siebie co rano w lustrze? Predzej czy, pozniej twoje nazwisko wyplynie.....

@JB

Mam nadzieje ze winny poniesie karę : ja teraz patrzę jak „ leczą „ moja wnuczkę …już 3 tydz i jest coraz gorzej …ktoś powinien przyjrzeć się temu szpitalowi …

Czy szpital nie szuka praktykantów ?

Arek

Czy szpital potrzebuje kogoś do pracy w administracji, może słyszeliście?

Hanna

To forum pracowników szpitala więc wszelkie uwagi lepiej kierować na adres szpitala!

Tofik

Nie polecam wizyt w tym szpitalu pani, która jest po wejściu drugim kontaktem ordynarna, kolejki nie obowiązują pomimo, że każą pytać kto ostatni, ludzie wchodzą mimo, że byli za nami (usunięte przez administratora) na kółkach i to ma być szpital przyjazny dzieciom parodia jakąś

Stefan

Hipokryzja to w biznesie bardzo istotny element. Za śmierć dziecka spowodowaną zaniechaniem podania vitaminy C, na pewno dostaniecie 1 miejsce w plebiscycie.

izyda

Dziecko umiera w szpitalu, bo nie podano witaminy C!!! 4 letnie dziecko! Wstyd, żenada i hańba! Jak mogliście do tego dopuścić? Jesteście po to by ratować życie, czy to (usunięte przez administratora) koncentracyjny?...

Beata02

Wstyd i hańba!!!! Bezduszny personelu, pracujecie wedlug procedur jak (usunięte przez administratora) zagłady. Jak tak mozna?! Dziecko oddało,zycie z powodu braku serca. Gdzie przysięga Hipokratesa, została w domu?

Wittol

Procedura ważniejsza od zdrowia ludzi. Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej - Bielsko-Biała

Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Sobieskiego 83
    43-300 Bielsko-Biała