Opinie o Negotrust sp z o o w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Negotrust sp z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Negotrust sp z o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Negotrust sp z o o w Będzin

Jest możliwość robienia nadgodzin

Była pracownica.

Pracowałam tam krótki okres. Ludzie są w porządku poza jednym Marcinem. Koleś gadał do mnie jakieś sprosne teksty i ogólnie słyszałam , że do innych pracowników też nie odnosi się z kulturą , mimo tego że jego żona też pracuje w tej firmie.

Była pracownica

Nie jestem żadną Panią O. Widocznie nie tylko do jednej dziewczyny stosował takie teksty. Również nie pozdrawiam.

Odnośnie sytuacji w Żarach to jakaś porażka jest w te wakacje. Pozatrudniali kilka nowych osób, każdy miał mieć wolne max 2 tygodnie , żeby nie stracić , a tu ciągle na liście pracujących stały skład (usunięte przez administratora) Reszta w domu czeka aż jaśnie pani ich uwzględni do pracy.

@Next

Chyba trzeba zacząć logicznie myśleć. Czy nowa osoba jest w stanie wyrobić normę? No nie. Czy nowa osoba wie i w jaki sposób ma pracować? No nie. Więc skoro jest mało zamówień i dużo osób idzie na wolne to wiadome i oczywiste jest to, że zostaną w pracy osoby które te normy wyrobią. Nie jest winą jaśnie pani czyli super koordynatorki, że zatrudniała nowe osoby a po tygodniu się okazało, że zamówienia zmalały. Równie dobrze mogła zwolnić te nowe osoby ale chciała aby jednak chociaż trochę zarobiły więc stary skład też się znalazł na wolnym. Może fakt stary skład mniej przebywał na wolnym ale tu przypomnę początek mojej wypowiedzi, nie wszyscy nowi są w stanie wyrobić normy. A firma też nie może byś stratna. Pozdrawiam i zachęcam do logicznego myślenia.

Anonimowy
@Next

Zgadzam się z ta opinia jedna wielka porażka brak profesjonalizmu oraz ciagle przerwy 2 tygodniowe

@Next

Jak sie chce pracowac to sie pracuje. Przychodza do roboty w bialych butach i maja dwie lewe rece a jak cos trzeba zrobic to to ja nie umiem i zdziwienie ze trzeba sie narobic. Tak wyglada praca. Ja tez siedzialem 3 miesiace na wolnym bo taka byla sytuacja i nikt nie mial na to nic do gadania. Ale jak komus zalezy na pracy to nie pisze wrednych komentarzy tylko spina zad i wstaje do roboty.

Saginvave
@Next

Z tego co wiem to we wszystkich firmach byly przestoje albo co lepiej zwolnienia. Nikt na swoje widzi misie nie daje ludziom wolnego bo taki ma kaprys. Znam sie z ludzmi z Nego w Zarach i nie tyljo tam mieli ciezka sytuacje. W Valmecie pozwalniali niektorych z dnia na dzien. To i tak dziw ze ta szefowa czy jak tam jest koorsynator nikogo nie pozwalnial tylko utrzymala sie cala brygada. A ciezko bylo wszedzie. A tak na marginesie to kazdy psy wiesza ale jak sytuacja przycisnie to telefon i czy przyjma go ponownie. Znam takich co wracali po kilka razy i zawsze szanse dostali. Az sie dziwie tej babce bo ja bym takich gonil kijem.

Info

Jaki związek mają zwolnienia pracowników przez zakład do Twoich słów "omijać tę pseudoagencję". Ja pracuje pod Nego w Bitron od kilku lat i nie narzekam mam pracę cały tydzień i kasa jest dobra i jest na czas na moim koncie. Więc nie rozumie Twojej wypowiedzi, pewnie Cię zwolnili jak te inne osoby, które patrzyły tylko żeby się (usunięte przez administratora) i teraz wylewasz swoje żale na forum - żałosne...

ho
@Info

gratulacje bo jak piszesz pracujesz kilka lat bez urlopu na umowe zlecenie bo innej umowy w tej firmie niema , zero ambicji żeby znależć normalną prace na umowe

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Negotrust sp z o o? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
obis3

uwaga znowu rekrutują m.in do bitronu gdzie niedawno były zwolnienia pracowników pod zakład UWAGA OMIJAĆ TĘ PSEUDOAGĘNIĘ SZEROWIM ŁUKIEM

żenada

takie agencje pracy juz dawno powinni zlikwidowac praca tylko na umowe zlecenie przez kilka dni potem won, zatrudniaja następna osobe którą za chwile znowu zwolnią i przyjmą nastepna ofiare i tak w kółko.dziadostwo OMIJAĆ Z DALEKA LUDZIE BROŃCIE SIE ZEBY WAS NIE ZREKRUTOWALI DOBRZE RADZE

P

Miałam zacząć pracę a w tym samym dniu dostaję telefon, że jednak brak miejsc. Zero profesjonalizmu.

N
@P

W Żarach co chwile dają wolne na produkcji bo mówią, że za dużo ludzi, a za mało pracy. Tymczasem zatrudnili nową osobę.

Adrian
@N

Oznacza to, że jak nie ma pracy to są przestoje, a wolne, o którym piszesz to przymusowy urlop? Wyjaśnij to proszę, bo dla osób zainteresowanych pracą to istotne informacje.

Adrian

@Ekipa to teraz jakiś jest wymieniony zespół na lepszy?

Ekipa

Negotrust Żary wymiatamy!!!! Jak już pozwalniało się całe to patolstwo co zamęt siało dookoła gra gitara!!!

Robert

Praca bez perspektyw, umowa zlecenie stawka glodowa ale według szefów wszystko ok. (usunięte przez administratora)

Ahaha

Bąbel

Hej ja tez od niedawna robie na Nego i jest spox. U nas jest fajny zespol jak narazie i koordynatorka wymagajaca ale da sie wszystko zalatwic po ludzku.

Cezary

@Gosciu żary Byłoby dziwne gdyby dobry pracodawca a taką mają opinię miał inne standardy!

Gosciu żary

Pracuje w Nego od kilku miesiecy i serio jest ok. Praca nie jest trudna wrecz czasami az nudnawa i prosta. Szkolenie na poczatku mialrm koordynatorka wziela mnie do biura wszystko pokazala wyjasnila oprowadzila po hali itp. Przez tydz kazdy z kim robilem byl mily i uczyl mnie tego co wlasnie sam robil. Wyplate dostalem na czas godziny sie zgadzaly. Moze nie jest to przyszlosc bo zleceniowka na na poczatek calkiem spoko.

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę.

Rafał

nie polecam, wszyscy na umowach zlecenia nawet koordynatorzy, brak samochodu słuzbowego

Za to w Będzinie jest dobrze i polecam wam pracę!!!

Sandra

To co sie (usunięte przez administratora) w firmie w zarach to jakis smiech!!!! Nie polecam!!!!!

Pracowałam w Negotrust 2 lata w Żarach. Pracy nie polecam, umowa zlecenie, bez mozliwosci przejscia na umowe o prace. Pieniadze psie, nie wspomne o Pani Kordynator "K" oraz "M" bezpodstawne zwalnianie pracownikow. Cyrk na kolkach, smiechy w twarz z ich strony. Nie przejmuja sie doslownie niczym. Nie polecam z calego serca, marnota czasu. Daje dwie gwiazdki ze wzgledu na wyplaty ktore zawsze byly na czas.

Wojtek
@Anna

Czy Pani była tą bezpodstawnie zwolnioną pracownicą? Proszę o więcej informacji. (usunięte przez administratora) Czy to też Pani? Będę wdzięczny za więcej informacji bo jeśli chodzi o stawkę oraz rodzaj umowy to każdy jest informowany o warunkach współpracy.

@Wojtek

Jesli ktos wystawia negatywna opinie, w oparciu o swoje doswiadczenie, to odrazy musialbyc "tym zwolnionym"? Srednio to swiadczy o kadrze zarzadzajacej...

żenada

wszedłem na ta stronę i OGARNEŁO MNIE ZDUMIENIE nie dowierzam że PSEUDOAGENCJA pracy jeszcze działa JESTEM W SZOKU to dziadostwo już dawno powinno być zlikwidowane a PIP powinien nałożyć na nich najwyższe możliwe kary załamanie kodeksu pracy i praw pracowniczych

Julka
@żenada

Dokładnie. Nie wykwalifikowany personel, który nie potrafi przeszkolic młodych ludzi do pracy. Koordynatorzy zajęci chodzeniem po halach i rozmowami i śmiechem z pracownikami zakładów, a ich podopieczni zostawieni sami sobie. Koordynatorzy udają, że coś potrafią a prawda jest taka, że w ogóle nie nadają się na swoje stanowiska. Bo jak ktoś, kto nie interesuje się, nie sprawdza i nie potrafi nic wytłumaczyć, bo pewnie sam nie do końca wie o co chodzi, może piastowac takie stanowisko? Na takie pseudo firmy powinno się wciąż kontrole z PiPu nasyłać. Potrafią dopuszczać ludzi do pracy bez ważnych badań. Oszukują na pieniądze. Jeden z gorszych pracodawców. Mam nadzieję, że kilka kontroli albo sprawi, że marnych koordynatorów zwolnią albo że po prostu ta marna agencja upadnie.

@Julka

Julka, znów widzę że sie udzielasz hejtem. podaj nas do PIP ale z konkretami a nie ogólnikami wtedy opiszemy tutaj twoje zastrzeżenia. Może opowiedz swoją historie to dojdziemy w czym jest problem. Zostałaś zwolniona i się mścisz? Jak oszukują na pieniądze to wyjaśnij jak bo wypisujesz codziennie raporty z ilością godzin, więc masz dowód godzin chyba? czy nie masz?

Wojtek
@żenada

Negotrust to nie Agencja. PIP jak jest inspekcja przyznaje rację nam a pracownicy składający skargi robią się czerwoni ze wstydu bo zgłaszają donosy na to że się kasa nie zgadza bo nie potrafią rozróżnić brutto od netto albo policzyć ile godzin w miesiącu przepracowali. Jakie łamanie kodeksu pracy i praw? Są prawa i obowiązki pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Negotrust sp z o o - Będzin

• Jak się pracuje w Negotrust sp z o o?

Zobacz opinie na temat firmy Negotrust sp z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Negotrust sp z o o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Negotrust sp z o o