Opinie o POP FACTORY Maciej Pukrop w Wrocław

2/5
Na podstawie 3 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie POP FACTORY Maciej Pukrop. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w POP FACTORY Maciej Pukrop o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POP FACTORY Maciej Pukrop w Wrocław

Andżela

Co z tym tematem kasy? Kiedyś widziałam, że była oferta pracy na takim portalu dla doradcy klienta i chciałam właśnie sprawdzić czy cos aktualnego teraz jest, ale nic mi się nie wyświetla. Czy mimo tych opinii od dłuższego czasu pracują te same osoby? kiedy miała miejsce ostatnia rotacja? Mam na myśli pracę w Kłodzku

Ja akurat w umowie miałam jasno napisane 2 tygodnie wypowiedzenia, niestety stało się inaczej tak jak pisałam już wyżej.

Dominika Nowy wpis

Pracuję w tej firmie od prawie dwóch lat, nie spotkałam się nigdy z czymś takim co zostało poniżej opisane. Bardzo lubię swoją pracę i gdyby było tak, jak opisywanie jest w co po niektórych opiniach, napewno nie zostałabym tutaj tak długo. Rozwiewając wszelkie wątpliwości, pieniądze wypłacane są zawsze terminowo i zgodnie z ilością wykonanych godzin+premia. Grafik jest bardzo elastyczny i w systemie 12h pracy dziennie, w miesiącu jest bardzo dużo czasu dla siebie. Praca bardzo przyjemna i napewno godna polecenia

Przykro Nowy wpis
@Dominika

Może zmienili podejście po tym jak potraktowali poprzednie ekipy (kiedy próbowali rozwijać się w innych miastach ale nie wyszło i wyrzucali ludzi z dnia na dzień). Ja do dziś swojej premii świątecznej nie zobaczyłam a zapierdolu takiego w życiu później nie miałam

Mariusz Nowy wpis
@Przykro

Takie szczegóły jak zasady premiowania sa chociaż na umowie? brzmi to trochę jak uznaniówka a na takie coś bym sie nie zgodził i to jeszcze żeby tyle sie narobić

Alka Nowy wpis

Terminowa kasa na koncie jest dla mnie bardzo istotna a piszecie, że taka właśnie wypływa. Tylko teraz ostateczne wysokości mnie ciekawią, są chyba premie ale kiedyś chyba ciężko z nimi było. teraz na ile są adekwatne?

Pojawiły się kolejne ogłoszenia. Skąd wynika ciągła rotacja? Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas?

@Gość

Cześć, a gdzie masz ogłoszenia? Ja ich nie widzę, a przynajmniej nie tam gdzie zazwyczaj sprawdzam. Czy są dodawane pod jakaś inna nazwa? I na jakie stanowiska szukają?

Hela

Czyli staże są prowadzone? teraz zauważyłam, że na pytanie o niego został udostępniony mai kontaktowy. Nim w ogóle cokolwiek napiszę to jest tu może ktoś kto na takim stażu był i mógłby ocenić warunki? ile trwa i jak wygląda?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Maciej Pukrop Pukrop? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Janikowo
Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta
Szczecin
Zenfulfillment GmbH

Wiecie może, czy w POP FACTORY Maciej Pukrop szukają chętnych na staż?

MP

Proszę o kontakt i wszelkie pytania na maila pukrop@pukrop.pl

Kr

Pracowałem w tej firmie ładnych kilka lat. Skomentuje kilka powyższych postów. (usunięte przez administratora) firma jak wiele . Znam i pracowałem w lepszych , ale zdecydowana większość jest gorszych. Płacą, uwzględniają urlopy , są elastyczni w kwestii grafików, liczą się z osobami uczącymi się , potrafią pochwalic ( ale i zganić, to prawda) . Świetny, uważam, kontakt ze strony głównej manager. Miało być krótko. Na koniec dwie sprawy . Pierwsza a propos problemów ze zwrotami i reklamacjami - bizuteria to specyficzny produkt i ma szczegółowe, dodatkowe, przepisy dotyczące zwrotów. Jestem w tej branzy ponad ćwierć wieku i je znam. Drogie Panie byle pracownice z wczesniejszych postow powinno się je znać . I każdy powinien się do nich stosować- wręcz musi. Nigdy, nawet gdy nie pracowałem w tej firmie , nie słyszałem by ten pracodawcą miał z tym problem. Druga - ciekawe Panie Byle Pracownice , że nawet nazwy firmy nie podałyście poprawnie . I widziałyście tylko źle strony tej pracy. Nie kocham tej firmy, teraz pracuję "na swoim" , ale należy im się rzetelna ocena , a nie bezsensowny hejt , kto wie czy nie po prostu beznadziejnych pracowników wyrzuconych z pracy za różne szwindelki . Bez urazy

@Kr

Hej:> A co masz na myśli pisząc, że płacą? Chodzi ci o to, że wynagrodzenie jest konkurencyjne czy o terminowość? Czyli tak ogólnie to polecasz tutaj się zatrudnić? Przyjmują tez osoby bez doświadczenia? Wspomniałeś o elastycznym grafiku dla osób uczących się, dlatego tak się zastanawiam czy trzeba już mieć jakąś pierwszą pracę w branży za sobą, czy nauczą cię tu wszystkiego?

kr

nie wiem co dla kogo jest konkurencyjne i nie o to mi chodziło. sprawdzałem swoją firmę i przy okazji sprawdziłem te w których pracowałem . w firmie Pana Pukropa zobaczyłem co zobaczyłem i skomentowałem. chodziło mi raczej o np post Pani Anny , która twierdzi, że nie dostała i pięć innych Pań ponoć też, wynagrodzenia na konto . przecież to się nadaję do sądu pracy - sprawa ewidentna . nic o tym nie pisze Pani Ania. stąd rozumiem , że tego nie zrobiły . kolejny wniosek - pic na wodę . wiem jak wyglądają relacje pracodawca-pracownik . każdy sznurek ma dwa końce. szukając pracy nie brałbym tego typu opinii pod uwagę . raczej podszedłbym na stoisko i spytał obecnie pracujących . acz i tu może być różnie . przecież jeśli ktoś kogoś szuka do pracy , to i ktoś musi być na wylocie. nikogo nie polecam , tylko polecam rozwagę i własne zdanie

Z tym wypowiedzeniem ktoś jeszcze tak miał jak poprzednik opisywał, że terminy ustalone w umowie nie były uwzględnione przy jej rozwiązaniu? Ja pracy i tak będę szukać na rejonie dopiero w kolejnym ale ciekawi mnie czy jeśli faktycznie tak było to Pracodawca weźmie na to jakaś poprawkę? Czy aktualnie zatrudnione osoby mogą się odnieść do bieżących warunków?

Andżela

@Andżela

Pracowałam na tym stoisku, pracodawca z dnia na dzień jest w stanie pożegnać się z pracownikiem bez podania racjonalnego powodu. Trzeba długo czekać na umowy, na zadane jakiekolwiek pytanie odpowiada ogólnikowo. Niestety ale nie polecam

Z dnia na dzień, a co z okresem wypowiedzenia? Jak długo czekałaś na umowę? Co z pieniędzmi, przynajmniej wypłaciła ci firma wszystko, tak jak było ustalone? Czy z tym też jakieś problemy robili? Skoro na pytania odpowiadali ogólnikowo, to chyba mocno utrudniało to pracę? :/ Jest chociaż jakieś wdrożenie w obowiązki?

Byłam na umowie zlecenie, dostałam wiadomość "proszę już nie przychodzić", taki właśnie okres wypowiedzenia. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to zostało by wypłacone bez problemu za przepracowane godziny. A co do umowy to od dnia zatrudnienia czekałam niespelnia 3 tygodnie. Szkolenia były przeprowadzone w miejscu pracy przez osobę która już tam pracowała, co do niej nie miałam żadnych zastrzeżeń ale ze strony pracodawcy zero wdrożenia więc wszystkiego musiałam się nauczyć od osoby już tam pracującej.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe to musiałam się jedynie "prosić" o premie.. Na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam, że są. Po miesiącu przepracowania usłyszałam, że na umowie zlecenie nie ma i ogólnie są indywidualnie. Po rozmowie z pracodawcą została mi przydzielona ale progi tak wysokie, że nie zawsze udało się cokolwiek więcej zrobić

Ehh, a po jakim czasie dostałaś wypowiedzenie? Wiesz może czy takie nieprzyjemne sytuacje są na porządku dziennym w firmie? Z tym zleceniem, to był twój wybór, czy firma preferuje taki rodzaj umowy?

Pracowałam tam od października tamtego roku do połowy czerwca tego roku, także nawet nie rok. Jeśli w ogóle można to nazwać wypowiedzeniem, raczej złym potraktowaniem i brakiem szacunku do pracownika. Więc moim zdaniem u nich to jest ja początku dziennym. Raczej firma, ja nie zostałam zapytana o rodzaj umowy. Dostałam do ręki to dopiero się przekonałam iż jest to umowa zlecenie.

Szczerze? To bardzo nieładnie firma się zachowała. Znasz jeszcze pracowników, którym wypowiedzieli umowę z dnia na dzień? A podali ci chociaż powód? Lub wcześniej dawali jakiekolwiek sygnały?

Nie. Dowiedziałam się z dnia na dzień, jednego dnia byłam w pracy a drugiego że mam nie przychodzić.. A że tak zapytam.. skąd w ogóle taki wywiad ? Zastanawiałaś się nad pracą u nich ?

Ja np. jestem zainteresowana właśnie pracą tutaj. Dlatego dopytam o tę, umowę zlecenie. Na jaki czas ona była podpisana i czy było w niej podane coś o okresie wypowiedzenia? Ze firma i pracownik mają okres taki właśnie, aby z dnia na dzień nie odchodzić lub nie zwalniać?

Anna Polcyn

Nie wypłaca pieniędzy, biżuteria rozwala się w rękach, nie polecam :)

Szef zrobił w konia pięciu pracowników... Nie wyplacil im pieniędzy. Zwodził przez ponad dwa tygodnie że wypłata przyjdzie... Ale nie przyszła wypłata ani za kolejne przepracowane dni... dno. Nie polecam i ostrzegam, skoro spotkało to 5 dziewczyn może spotkać i kolejne :D

Natalia

Sprzedawany towar jest niskiej jakości. Zwrot pieniądze nie jest możliwy. Nie polecam kategorycznie!

Paulina
@Natalia

dlaczego zwrot nie jest możliwy? przecież klient ma swoje prawa :)

Noname

Pop factory - (usunięte przez administratora) zwodzi co do wypłaty i nie chce wypłacać pieniędzy. Sprzedawana biżuteria jest bardzo słabej jakości.

Noname

(usunięte przez administratora) zwodzi co do wypłaty i nie chce wypłacać pieniędzy. Sprzedawana biżuteria jest kiepskoej jakości

Zostaw merytoryczną opinię o POP FACTORY Maciej Pukrop - Wrocław

• Jak się pracuje w POP FACTORY Maciej Pukrop?

Zobacz opinie na temat firmy POP FACTORY Maciej Pukrop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POP FACTORY Maciej Pukrop?

POP FACTORY Maciej Pukrop
  • Legnicka 55B lok. 1