Opinie o P.H.U. Elektrotel Tomasz Olech w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.H.U. Elektrotel Tomasz Olech. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. Elektrotel Tomasz Olech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Elektrotel Tomasz Olech w Rzeszów

Arek Nowy wpis

Jak wyglądają tu praktyki? Można się nauczyć faktycznie czegoś?

MichazM Nowy wpis
@Arek

Pewnie,że tak miałem praktyki miesięczne i nie było tam mowy o nudzie

Karol Nowy wpis

Jak zarobki, zadowoleni jesteście v

Nick Nowy wpis

NIE POLECAM!!! Serwis pracuje na najgorszej jakości zamiennikach wciskając przy tym kit klientom. Sprawa z opryskliwym, ciągle kłamiącym kierownikiem ciągnie się od wielu miesięcy. Dramat, wyzyskiwacze, (usunięte przez administratora) i brak odpowiedzialności za cokolwiek. Z tak absurdalnym podejściem do klienta kokosów nie będzie.

Hej. Chciałem dowiedzieć się czegoś o tej firmie, mógłby ktoś napisać jak się pracuje ? Warto spróbować ?

Aplikowałeś do firmy P.H.U. Elektrotel Tomasz Olech? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Igor

Zastanawiam się dlaczego przestaliście być tu aktywni? Tak dobrze się pracuje?

Siwy

Uwaga na firmę EkektroTel Tomasz Olech z Rzeszowa - (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) !!! Kupiłem w ich sklepie internetowym Telefon Samsung Galaxy S8 i jak się okazało po trzech miesiącach sprzedali mi ten telefon obciążony RATAMI! Telefon kosztował ponad 2,5tyś i mogę sobie nim tyłek podetrzeć . Telefon jest zablokowany przez operatora. Gość nie odbiera telefonu. Zakupu dokonałem na firmę wiec mam papier z którym idę na Policję . Dodatkowo zakładam im cywilkę . Ostrzegam innych jeszcze raz, aby się zastanowili z zakupami w tej firmie " Krzak "

Lopez12
@Siwy

Podaj kontakt do siebie bo ja jestem w tej samej sytuacji i z tym samym modelem telefonu. Nawijają mi już makaron na uszy od tygodnia , ze już jest sprawa załatwiona. Sprzedają towar, który nie jest ich własnością.

ElektroTEL
@Siwy

Telefony były kupione na umowę kupna-sprzedaży i nie wiedzieliśmy ze są obciążone ratami, ale po opłaceniu wszystkich rat przez klienta telefony są już odblokowane i nasi klienci nadal ich używają. Sprawa pozytywnie zakończona.

Czarnuch

Złodziej,oszust to lokal Lombard pod nazwą Elektrotel :dałem do wymiany ekran w modelu Samsung S4,wyciągnęli mnie na 300 zł,ponieważ mówił serwisant że ta część za 250 nie jest od zaufanego dostawcy,(zgodziłem się),po tygodniy zadzwonił i powiedział że trzeba dopłacić 60 zł za kamerke w telefonie (zgodzilem się,choć nie byłem pewien że kamerka była popsuta przed daniem do wymiany ekranu,ale nalepszy przekręt mi chcieli wcisnąć przy odbiorze,oddali telefon powiedzieli że jest sprawny,oglondnołem okazało się że nie łapie zasiegu(w miejscu gdzie mają być kreski zasięgu,jest kółeczko przekreslone ,a wlasciciel powtarza że trzeba włożyć karte sim),ciągle jedno i to samo nie ma zasięgu(Olech wykręcił częśći i teraz żąda dodatkowo 360 za usuniecie wady ),dodam że jak dawałem telefon w ich ręce to sygnał był i nawet dzwoniłem na mój telefon tyle że nie mozna było odebrać rozmów ani dzwonić z niego bo ekran był pęknięty i niewidoczne aplikacje ,razem 820 za wymiane ekranu w Samsung S4 .

ElektroTEL
@Czarnuch

Prowadzimy serwis już 20 lat i wszyscy klienci byli i są zadowoleni z naszej obsługi. Klient pozostawił u nas do naprawy telefon S4 w stanie zgniecionym (jakby auto po nim przejechało) i prosił o wymiane wyświetlacza LCD wraz z dotykiem i to zostało wykonane za 300zł. Po naprawie okazało sie ze jest brak zasiegu GSM, dlatego nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte telefonu(regulamin), ale zostało to naprawione za 99zł (SMS), a nie jak klient wymyslij sobie sam 820.

Robert

@Czarnuch Są to bardzo poważne zarzuty względem firmy Elektrotel. Napisałeś wiele informacji, jednak jeśli mogę Cię prosić to napisz co przedstawiciel firmy Ci powiedział. Czy udało się dojść do porozumienia?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Elektrotel Tomasz Olech - Rzeszów

P.H.U. Elektrotel Tomasz Olech
  • Grunwaldzka 20