Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski w Zaścianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski w Zaścianki

smajki

TAK POSTANOWIŁEM OSTRZEC LUDZI PRZED PRACA U NICH ....SZEF STARY CZŁOWIEK KTÓRY OSZCZĘDZA NA WSZYSTKIM NAWET NA REMONCIE W ŚRODKU....W ZAKŁADZIE PANUJE SZTYWNA ATMOSFERA BEZNADZIEJNA...NA PRODUKCJI I W INNYCH DZIAŁACH MOŻNA SIE OTRUĆ OPARAMI Z PRODUKCJI..PRODUKUJA TANIĄ FOLIĘ NISKIEJ JAKOŚCI ..TRUCIZNE WDYCHA SIE ..TRUJA LUDZI ..LUDZIE SAMI ODCHODZĄ I PRZYCHODZĄ ...NIE POLECAM TO CO PISZA NA TYM FORUM INNI JEST PRAWDĄ ....PRACA ZA NAJNIŻSZA KRAJOWĄ W TRUDNYCH WARUNKACH. SZOKA ZDROWIA I CZASU..

Korniszon Nowy wpis
@smajki

Śmieszny jesteś smajki, te opary trujące to raczej ty wydzielasz bo nic takiego nie ma miejsca. Widzisz jak jesteś Lewisem to i tak inni podchodzą do Ciebie. Folia niskiej jakości? Najwyraźniej nie wiesz o czym piszesz bo normy są wysokie. Raczej z tym odchodzeniem i przychodzeniem to nie widziałem nic takiego. Zarobki są dobre. Ba.. jak na podlasie to wręcz bardzo dobre i wszystko masz na papierze a nie pod stołem. W moim wypadku umowa opiewała trochę na ponad 6k brutto i nie byłem zbyt doświadczonym pracownikiem.

Lol Nowy wpis
@Korniszon

Korniszon co brałeś? Spijasz posocze z (usunięte przez administratora) starego?

Hmmm...

Jak czytam bez bzdury i wypociny na tym forum na temat tej firmy to mi ręce opadają, tutaj chyba zaglądają wszystkie lewe ręce i zakute głowy którym się wydawało że będą im płacić za to że wogle do pracy przyjdą, a teraz rozczarowani że to widocznie za mało płaczą w internecie jak to tam strasznie było źle... Prawda jest taka że w każdej pracy coś trzeba robić i ruszać mózgiem, a większość przychodzących to moje spostrzeżenia z obserwacji nowo zatrudnianych, okazuje się że nie nadają się nawet żeby kijem w wiadrze mieszać. Ludzi kumatych i z chęciami teraz jak na lekarstwo. Jeszcze się taki nie urodził który by wszystkim dogodził, narazie bałwany...

ptactwo Nowy wpis
@Hmmm...

Zgadzam się z tobą kolego. Ten źle opinie to jakieś lewusy straszne. Zarobki mam dobre i na czas, atmosfera jest okej. Nawet z siwym często sobie pogadamy i się śmiejemy no chyba, że ktoś jest leń i symulant to dla takich siwy nie ma litości. Generalnie jak na podlasie to warunki i zarobki są okej. Wszystko na papierze a żeby ktoś uciął premię? Narazie to mam same podwyżki ???? Ci co niby tam pracowali i dają takie opinie złe szczególnie o siwym co ucina wypłaty to powinni wiedzieć, że on już dawno nie ma nic do powiedzenia w kwestii wypłat. lewusy jak macie przychodzić do nas pracować to sobie darujcie.

Ewa Nowy wpis

Cześć, czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski przyjmowani są także studenci? Jeśli tak to napiszcie proszę na jakich zasadach. Czy jest możliwość bezproblemowego dogadania się z pracodawcą co do godzin pracy tak by pogodzić je z zajęciami?

Prawda

Witam. Wszystko co jest napisane negatywne o tej firmie to prawda! Jedyny plus to wypłata na czas ale i tak nie ma co sie cieszyc bo stary siwy i tak ukradnie czesc twoich ciezko zarobionych pieniędzy. Takze zastanowcie sie czy chcecie byc (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
maklak

Witam, jakie stawki mają drukarze, jak część z nich to premia? W jakim systemie pracuje się na drukarni (czterobrygadówka?) czy od pon do piątku?

Kazimierz
@maklak

Jesteś zainteresowany współpracą? Ciekawi mnie czy może zaproszono Cię na spotkanie rekrutacyjne i miałeś szansę poznać warunki, które oferuje pracodawca nowo zatrudnionym osobom? Jeśli tak, to powiedz proszę o co Cię pytano i jak wyglądała rozmowa.

gallanonim

Pracuje od troszke miesiecy jest spoko, wyplata 2500 na reke , mam nadzieje ze bedzie wiecej,nikt nie sapie jest spko tylko trzeba byc czlowiekiem a nie umyslowo chorym (usunięte przez administratora) z grupa co mysli ze 4000 bedzie zarabiac, luudziue z grupa chodza na przerwypo1h inikt zlego slowa nie mowi, 3/4 meisiaca jest spoko tylko pod koniec szef lazi i szuka ch do d ale to calkiem smieszne jest aby uciac premie chociaz rzadko to robi. oceniam na ok , spoko praca trzeba tylko miec mozg a nie wodoglowie.

@gallanonim

Całkiem przydatna opinia @gallanonim, poza tymi sugestiami wulgaryzmów. Ale ok, odpowiesz mi, czy była podwyżka od stycznia oraz ile wynosi premia, o której piszesz?

Haha

Pracowalem wiec wiem co nieco. Umawiasz sie ze starym na jakies pieniadze, na umowie dostajesz najnizsza krajowa a reszta w premii. Tylko ze ta premie dostaniemy jak mu sie spodoba. Ogolnie jest 4 szefow. 3 jest ok ale siwy to prawdziwy świ.... (Ma taka ksywke) Ciagle przyczepia sie , obserwuje z ukrycia, zeby tylko sie wyżyc. A co najwazniejsze pomimo ze jest starym dziadkiem to on rzadzi firma i nikt nie ma nic do gadania. Ciagly mobbing na pracownikach z jego strony a inni szefowie patrza i nic nie robia bo po prostu sie go boja! Ludzie siedza aby tylko dociagnac do emerytury. Mlodzi odchodza i nie daja sie. Odradzam prace w tej firmie.

Czarek

Zasada jest prosta, dobrze pracujesz to wszyscy są zadowoleni!!

Bylem widzialem oczom nie wierze

Firma przyjmuje co 3 miesiące nowych pracowników, wypowiadają umowy bez konkretnych przyczyn. Jeden z właścicieli to stary cwaniak co każdą złotówkę skubnie z umowy żeby jemu zostało więcej, drugi właściciel chyba nie ma nic do gadania. Na hali każdy pilnuje swojego tyłka i cicho siedzi. Atmosfera praktycznie jak w zakładzie pogrzebowym. Wypłata zawsze na ostatni dzień każdego miesiąca punktualnie. Szkolenie bhp 5 minut podpisać papiery. Firma ma potencjał ale niektórzy ludzie którzy tam pracują oraz zarządzają psują cały urok zakładu.

czarek
@Bylem widzialem oczom nie wierze

tak pracowałem tam i zgadzam sie w 100% ze wcześniejszymi wpisami dokładnie wyzysk i smród nie warto tam pracować nie polecam ...szefostwo i atmosfera jak w zakładzie pogrzebowym ..nie polecam -wypłata również nie ma żadnej premii -ściema .folia niskiej jakości

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w D.K. Lamin Piotr Daniluk Wiktor Kiersnowski? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

smajki

WITAM UPRZEDZĘ WSZYSTKICH ŻE NIE WARTO PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE ...BRAK WSZELKICH WYMAGAŃ SANITARNYCH ..PRACODAWCA OSZCZĘDZA ,ATMOSFERA W PRACY BEZNADZIEJNA ...WYPŁATA NAJNIŻSZA KRAJOWA ....NIE WARTO SZKODA CZASU I ZDROWIA ..PRODUKCJA FOLII -BRAK WENTYLACJI MOZNA SIE OTRUĆ ZAPACHEM Z PRODUKCJI......PRODUKUJA TRUCIZNE Z TANICH ŚRODKÓW ...NIE POLECAM TAM PRACY SZKODA CZASU ..LEPIEJ PRACOWAĆ W SKLEPIE NIŻ WDYCHAĆ TRUCIZNĘ ...TO CO PISZĄ NA FORACH TO PRAWDA PONIEWAŻ SAM TAM PRACOWAŁEM I POTWIERDZAM TO CO PISZĄ .......SZKODA CZASU I ZDROWIA

Kolega po fachu

Cześć wszystkim.Jestem z księżna.Mam pytanie ile można dostać u was na "start" na poszczególnych działach w zakładzie?

@Kolega po fachu

Od Twojego postu minęło kilka miesięcy. Czy przez ten czas udało Ci się zatrudnić w firmie? Zadane przez Ciebie pytanie zapewne nurtuje wiele osób. Daj znać jak obecnie wyglądają kwestie wynagrodzenia na danym stanowisku i czy pracodawca oferuje premie uznaniową.

cudawianki

Pracowałem tam kawałek czasu. Znam tą firmę z opowieści jak i z własnej autopsji. Mówią że ile ludzi tyle opinii ale w tej sytuacji nie ma nikt wątpliwości i wszyscy się zgadzają, to nie jest przedsiębiorstwo gdzie pracownik dobrze zarobi i rozwinie skrzydła, mowa o dziale produkcyjnym, w dziale kadr być może tak. Praca jest jak drugi dom, ale nie w tym przypadku... Firma schowana daleko od głównej szosy skrywa w sobie cierpiących wyzysk ludzi. Podstawowa wypłata + premia uznaniowa = najniższa krajowa, a i czasem z tego uda się coś odciąć pracownikowi. Okres próbny bez ubrań roboczych, trzeba liczyć na swoje ciuchy jak i obuwie. Wypadków przy pracy też nie brakuje, gdyż maszyny są bardzo zużyte i zaniedbane. Pracownik nie ma co liczyć na pozytywne uznanie od szefa. Lepiej pokrzyczeć i ponarzekać na swoich "nierobów". Dużo się słyszało ale i też widziało. Nieraz są nocne naloty i kontrole szefa by sprawdzić co robią pracownicy, czy nie śpią. Prace budowlane powinny wykonywać specjalnie przygotowane do tego osoby zajmujące się budowami, ale po co ? skoro można zaoszczędzić na zbędnym wydawaniu pieniędzy na firmy budowlane. Jedynym atutem zakładu jest wypłata dla pracowników w czasie. Zawsze na ostatni dzień miesiąca. Reszta to czysty absurd. Szkolenia BHP to tylko formalność, podpisać i wszystko. Szatnie są ciasne, toaleta jedna na całą produkcję, stołówka tak mała że nie mieszczą się wszyscy podczas przerwy (trzeba jeść po kątach), zdarzają się sytuacje gdzie szef potrafi z przerwy wyrwać. Brak przyjaznej atmosfery, każdy się boi cokolwiek powiedzieć, lecz zawsze można liczyć na pomoc ze strony pracowników. Pracownicy nowo zatrudnieni szybko odchodzą, sami z własnej woli. To przedsiębiorstwo ma swój potencjał, rozmach w dziedzinie i może zyskać więcej tylko wtedy, kiedy młodzi przejmą stery i zaczną zarządzać nią po swojemu a nie pod kierownictwem ojca założyciela, który działa na szkodę a nie na korzyść firmy.

chwilowy pracownik

Pracowałem dość krótko, ale zdążyłem poznać panujące tam warunki. Na początku obietnica premii do wypłaty, a tak na prawdę wychodzi najniższa krajowa. Jako zakład pracy chronionej, to jak w kabarecie, chroni pracownika by za dużo nie zarobił. Ludziom z grupą odradzam, czysty wyzysk za płacę minimalną. Szkolenie bhp dosłownie 5 minut. Brak ubrania roboczego na okresie próbnym. Nie wiem jak z funduszem socjalnym, ale podobno nic nie ma. Jakość i sprawność maszyn pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście jest kilka "nowych", ale większość jest strasznie wyeksploatowana. Przeglądy techniczne to fikcja, robią coś jak się zepsuje. Co do zatrudniania co trzy miesiące, to raczej pracownicy odchodzą niż są zwalniani. Kolejny minus, oprócz płacy, to niestety podejście jednego szefa. Traktuje Cię swoją własność. Zlecanie dodatkowych zadań, typu pomoc na budowie w zakładzie, to norma. Do tego upatruje sobie jedną, dwie osoby na zmianie i czepia się o byle co. A to czemu maszyna stoi, czemu tak wolno. Byłem świadkiem jak obserwował z ukrycia jednego pracownika, by potem krzyczeć na niego. Tak krzyczeć. Jak w czasach niewolnictwa. Mam wrażenie, że ten człowiek uważał, że nikt nic nie robi, każdy się obija, kradnie. Słyszałem też o nocnych kontrolach. Kolejnym minusem całego zakładu to zaplecze socjalne. Stołówka dość często nie mogła pomieścić wszystkich pracowników na przerwie, jedna toaleta na ok. 20 pracowników i to zepsuta. Ciągle coś z niej ciekło. Zakład też ma plusy wypłata na ostatni dzień miesiąca, pomocni pracownicy. Firma ma potencjał, mogłaby wiele znaczyć w swoim sektorze, ale to typowo rodzinna firma. Boją się rozwinąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski - Zaścianki

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski?

Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk Kiersnowski
  • Szosa Baranowicka 72 D