Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Pracownik biura

Bardzo nie polecam! Po prawie 3 latach zostalam potraktowana jak smiec! Naobiecywali zlotych gor, ciagle spamuja „ze jestesmy mietowi” robia durne konkursy, pisza propagande, podaja swietne wyniki a jak przygodzi co do OBIECANYCH podwyzek to jednak wyniki sa tragiczne. Szkoda tylko, ze na podwyzki dla kadry zarzadzajacej spora kasa sie znalazla! Zenujace jest to, jak mowicie jak to zle wyniki finansowe, podjezdzajac nowym autem z salonu.... Adecco jest chyba najbardziej rozczarowujaca agencja z ktora pracowalam. Nie dziwie sie, ze wszyscy po kolei sie zwalniaja albo szukaja nowej pracy. Totalne nieporozumienie i brak szacunku!!!!! Oszukaliscie prawie 400 osob klamiac od pol roku o podwyzkach lub premiach.

Zło Adecco
@Pracownik biura

Wyniki były dobre! Premie wypłacone, kto miał dostać podwyżkę to dostał w odpowiednim momencie a reszta siedzieć cicho i nawet nie szukajcie innej pracy bo przecież u nas jest miętowo!

Zło Adecco

Całkowicie nie polecam pracy w tej firmie. Zarząd wykorzysta a potem będzie zastanawiał się jak nie wypłacić bonusów czy marży. Chyba, że ktoś jest świeżo po studiach to warto zebrać 1 maksymalnie 2 lata doświadczenia i potem uciekać gdzieś indziej. Bez studiów też można się dostać ale to trzeba wystąpić w jakimś reality show czy innym śpiewaniu z gwiazdami a wtedy nie dość, że intratne stanowisko to i pensja dobra - wystarczy nie słuchać pracowników i uśmiechać się w momencie kiedy firma się pali. Perspektyw nie ma i nie będzie bo to kosztuje a jak wiadomo kosztów trzeba unikać. W sumie pracując w Adecco nauczysz się tego jak unikać kosztów więc udało się jest jakiś pozytywny aspekt tej pracy.

Szukam p....

Czy znacie firmę podgrzewacze.pl też zatrudniają ph do sprzedaży iqosa. Kto wie jak płacą? Jest podstawą i samochod?

Bartek
@Szukam p....

A czy to jest firma związana z Adecco?

Xdxd

Co krok są powtarzane informacje na temat tego jak mamy sprzedawać. Jeżeli ktoś kręci kasę na boku to nic dziwnego, że dostaję dyscyplinarkę.. I bardzo dobrze, bo mi osobie pracującej fair w takich sytuacjach właśnie motywacja do pracy wzrasta. A Pani Paulina K. jest najlepszym szefem w regionie

@Xdxd

Jak się ma układy z koordynatorem to wtedy jest spoko, co nie? ;)

Rzuć kamieniem
@Xdxd

Rzuć w nas wszystkich kamieniem, jeżeli nie zrobiłeś nic nie zgodnego z regulaminem pracy Iqos Coacha!

Gary
@Xdxd

Podstawiona osoba z biura, pracowałem przed adecco na xpo nieuwegein tydzień w tydzień ginęły mi godziny z pasków wypłat tu jedna tam dwie czasami nawet po 3-4 kontakt z księgowa adecco był specjalnie uniemożliwiały przez koordynatorow, padał tekst że nie możesz z nią rozmawiać jest zajęta. Lokacie miałem z pralka w pokoju będzie filmik na internecie tylko muszę poprosić kogoś ktoś się ja tym zna żeby wszystkie przekleństwa wyciszyć bo wątpię żeby ktoś chciał słuchać mojego kurwowania. Adecco to (usunięte przez administratora) dna nie polecam

@Xdxd

Pani Paulina K. jest niestety niekompetentna i bardzo nieludzka, jej szydercze i lekceważące zachowanie wobec pracowników z tym jej uśmieszkiem budzi wstręt wśród większości IQOS coachów. Nie raz potrzebowałem konsultacji, zawsze byłem zbywany i nie uzyskiwałem konkretnej odpowiedzi.

@Xdxd

Zgadzam się z Tobą. Jest dużo lepsza atmosfera i jak ktoś pracuje uczciwie może spać spokojnie. Co do Pani Pauliny K. to ten kto pracuje od początku projektu doskonale wie ile dla nas zrobiła i docenia. Kto nie wie to podpowiem że posklejała w całość to co było w rozsypce od samego początku a było tego sporo. W tej chwili stara się żeby było nam łatwiej pracować zapewniając odpowiednie narzędzia. Można do niej w każdej chwili zadzwonić w każdej sprawie i to się ceni. Myślę że określenie Najlepsza Szefowa jest centralnie w punkt.

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zwolniony

Cóż mam powiedzieć. Zwalniają ludzi dyscyplinarnie nie podając żadnych, ale to żadnych DOWODÓW. NIE POLECAM.

Vw
@Zwolniony

Jeśli Cie zwolnili dyscyplinarnie to musieli podac powod na "papierze"ktory dostałeś...

@Vw

Te powody na wypowiedzeniach to jakis absurd, sa idiotycznie napisane i zwyczajnie nie są prawdą. Ci wszyscy „uczciwi” co są na każdym kroku chwaleni i dostają nagrody, są naczelnymi wałkarzami w firmie, więc niech się nie wybielają na forach tylko siedzą cicho. Zastanawia mnie tylko jak to jest, że takie osoby od lat bezkarnie okradają firmę pod nosem swoich szefów i nikt nic z tym nie robi, a zwalnia się prawie 100 osób w całym kraju dyscyplinarnie żeby nie płacić odpraw za zwolnienie masowe podając jakieś idiotyczne zarzuty

Były IC
@SB

Ponieważ jest przyzwolenie na pewne działania od SV, tylko jak złapią to poleci IC, a nie SV z PMI. Ogólnie mocno też zastanawiające, że mają zwolnić 70% osób, zawsze na olx było pełno ofert na IC,a teraz cisza, jedynie oferty na wyspy. Zwolnienia i taka zmiana zapotrzebowania - przypadek ????

@Były IC

Po prostu nie jest im potrzebna taka ilość IC, są drodzy w utrzymaniu i teraz jest pd cholery punktow gdzie mozna kupic Iqosa, teraz prawcownicy zabek zostali wyszkoleni, projekt rozkrecony, a teraz podobno maja wychodzic z czyms nowym. Tylko, ze jak sie redukuje ilosc etatow, to trzeba sie liczyc z tym, ze ludziom trzeba bedzie zaplacic. A Adecco nie chce placic, wiec daje dyscyplinarki. To jest zalosne i nieetyczne.

Były IC
@SB

Zgadzam się z Tobą, pierwsze świństwo ze strony "sradecco" był aneks odnośnie promocji. Dodatkowo ponoć ma wejść akcyza na HEETSy, więc oferta nie będzie już tak atrakcyjna

Xyz
@Zwolniony

Do dyscyplinstki to muszą mieć dowody inaczej by jej nie dali

Duo
@Xyz

Dowodem jest to, że konsument poproszony o podanie nr podgrzewacza, go nie podał bo był w pracy i nie miał Iqosa przy sobie ???? podeszli do tematu jak PRL-owski prokurator (usunięte przez administratora).. " Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie"

@Były IC

@Były IC @ SB @Duo to nie jest forum poświęcone pracy w PM (nawet jeśli Adecco jest pośrednikiem - nie jedynym zresztą - to i tak pracujecie / pracowaliście dla PMI a nie dla Adecco Poland Sp.z.o.o.). Wymieniajcie uwagi dot. pracy w PMI na forum poświęconym PMI Polska a nie tutaj !!! Ostatnio o pracowników Adecco Poland czy pracują jeszcze w oddziałach i czy oddział w Gdańsku będzie nadal czynny. Nadal nie uzyskałem odpowiedzi. A propos PMI powstał parę lat temu film pt. "I love you PM". Kto nie oglądał niech obejrzy (na (usunięte przez administratora) dostępny jest zdaje się).

kier
@Zwolniony

możesz isc do sądu pracy

MP
@Zwolniony

Nie mozna zwolnic kogos dyscyplinarnie ot, tak. Jesli juz ibczujesz sie niewinny to klania sie Sad pracy.

@Zwolniony

Czytając odnoszę wrażenie że musiałeś dobre wały kręcić skoro piszesz takie rzeczy. Jeżeli nie ma dowodów to sąd stanie po twojej stronie i będzie Pan zadowolony. Natomiast w tym przypadku chcesz się wybielić jaki to byłeś uczciwy. Nikt za darmo nie został zwolniony. Firma zwalniając dyscyplinarnie musi mieć bardzo twardy dowód i z pewnością ma. Myślę że każdej firmie w której pracowałeś wystawiasz taką samą opinie.

Pytajnik

Witam, czym jeżdżą przedstawiciele iqos ? Focusami? Jeśli tak to jakimi ? Dziękuje za odpowiedz

@Pytajnik

@Pytajnik "Przedstawiciele ds. sprzedaży produktu premium" jak określa to agencja pracy Adecco w swoich ogłoszeniach produkty IQOS jeżdżą chyba marką Hyundai model i20 (parę lat temu widziałem takie zaparkowane na parkingach paru Galerii Handlowych w Gdańsku m.in. Alfa Centrum, GB i Galerii Morena). Z rok temu (na początku roku) widziałem model i30. Na wyższy standard auta niż model i30 nie liczyłbym raczej. Wszystkie auta, które widziałem zaparkowane b. mało zadbane (brudne oczywiście, obtarte z każdej str. - rysy, małe wgniotki, przebarwienia lakieru, mikropęknięcia przedniej szyby, ślady uderzeń wózka zakupowego na listwach itp.). Śladów rdzy czy przegniłych progów nie zaobserwowałem aczkolwiek auta te musiały mieć już wysokie przebiegi (w handlu to norma akurat). W jednym z Hyundai i20 przedni zderzak wisiał na paru śrubach (zapewne po świeżej stłuczce) Odpowiedzi czy warto aplikować na to stanowisko musisz sobie sam udzielić.

Pytajnik
@Januzi

A w ogłoszeniu piszą ze focusy

hama
@Januzi

nie wiesz, to nie przypuszczaj, bo cały wywód z i30 możesz między bajki wsadzić. vw golf jest w tej pracy a nie i30.

@hama

A jaka generacja tego VW Golfa ? Tylko nie mów, że IV / V (ze wstydu możesz wtedy spalić się). Powinna być przynajmniej VI / VII. Przedwczoraj w programie motoryzacyjnym widziałem omówienie premiery elektrycznego (chyba w części) Golfa VIII. Ładny ma wygląd zewnętrzny.

Samochód
@Januzi

Czy naprawdę ktoś zwraca uwagę na to, jakim samochodem będzie woził się za pół darmo? Żeby pochwalić się przed znajomymi? Rozumiem, ze jak jeździlibyśmy Aygo to już wstyd.. Jak już tak bardzo ktoś musi wiedzieć to wydawane są zazwyczaj Golfy VII 2019/2020 1.0 TSI

@Samochód

Tak @Samochód niektórzy jeszcze cenią komfort jazdy brak awaryjności przede wszystkim aut, którymi jeżdżą nieraz po kilkaset km w ciągu m-ca. Dlatego tak ważne jest czy PH jeżdżą np. Fiatem 126 p lub zużytym Daewoo Tico (przesada zamierzona) czy właśnie Golfem VII generacji sprzed 2 lat, Passatem kombi z silnikiem TDI czy nawet 5 letnią Skodą Fabią w wersji kombi z obowiązkową czynną klimatyzacją. Twój przykład Toyota Aygo akurat to wg. mnie żaden wstyd. Po prostu jest za mała z praktycznych przyczyn. I nie (cyt. za pół darmo) bo w wielu firmach to PH płacą za naprawy firmowych aut i regularne serwisy. I to z własnej kieszeni (tak robi "oszczędności" firma) !! Wiem co mówię, bo do niedawna mój serdeczny znajomy był PH. Po pandemii ma zamiar rozkręcić własną firmę (teraz jest najgorszy czas wg. niego).

@Januzi

Jak się wykazujesz to i Passata dostaniesz. Tylko patrząc po Twoich priorytetach to raczej się do pracy nie dostaniesz. PH w innych firmach jeżdżą dwupakiem z kratą lub mocno zjeżdzonymi autami kilku letnimi z przebiegiem powyzej 250tys km i jakoś wstydu nie ma. Proponuję zejść na ziemię.

Aron

Jeśli chcecie być wykorzystani na miesiąc/ dwa , a następnie zwolnieni bez żadnego ważniejszego powodu to polecam Adecco.

Nie polecam. Obiecują, każą czekać na telefon a później nie dzwonią. Poczta głosowa. Mają w (usunięte przez administratora) klienta. Amatorka.

Aleksander
@Marek

O jakich pieniądzach piszesz? Bo Twoja wypowiedź sugeruje jakoby firma Adecco Poland miała jakieś problemy z płatnościami na rzecz pracowników bądź klientów. Niepokojące są to informacje, dlatego dobrze by było, abyś je Marku sprecyzował. Mogę na Ciebie liczyć?

M

Agencja nielegalnie zwalnia pracowników przebywających na zwolnieniu chorobowym

victoir

Zadzwoniła do mnie rekruterka z tej firmy przekazując informację o ofercie pracy zdalnej w Krakowie jako Administrator bazy danych. Podobno szukali dla swojego klienta 15 pracowników do natychmiastowego podjęcia pracy na okres 3 miesięcy za 3500 zł brutto. Po dosłaniu przeze mnie CV po angielsku, bo CV po polsku już mieli, cisza i brak odpowiedzi na moje maile... Mówiąc wprost: wyraz (usunięte przez administratora) i braku kultury. Nie wiem co to za firma, ale nie raczą nawet odpowiedzieć osobom, od których wyciągnęli dane osobowe.

@victoir

Bralam również udział w tej rekrutacji. Stawki nigdy nie podali. A z odpowiedzią zwlekali i finalnie nigdy jej nie dostałam.

Pracownik w Iqos Warszawa

Żałosne to jest, że PMI nie zatrudnia nas u siebie tylko jesteśmy pionkami w agencji pracy która daje nam śmieciowe umowy i traktuje w ten właśnie sposób odpowiadający nazwie umowy na której jesteśmy zatrudnieni. Będąc na lockdownie nie przysługuje nam żadna tarcza a firma stwierdziła, że będzie nam płacić tylko 50% stawki co daje jakieś 1000-1300 zł wypłaty :)))) Każdy dzień w tej pracy to stres

job
@Pracownik w Iqos Warszawa

Dzień dobry, a ile chciałby Szanowny Pan zarabiać za siedzenie w domu i nic nie robienie podczas lockdownu?

J
@Pracownik w Iqos Warszawa

Nie rozumiem do końca wypowiedzi. Pracownik decydujący się na podpisanie Umowy Zlecenia musi liczyć się z tym, że w takiej sytuacji jak teraz zostanie bez pieniędzy, to że firma płaci 50 % to w sumie jej dobra wola.

Nietak

Czasy świetności Adecco przeminęły wraz z wymianą "góry". Zwalnianie doświadczonych pracowników, dla których Adecco było drugim domem i zatrudnianie droższych z konkurencji, dla których zawsze znalazły się wyższe zarobki - nie to co dla wewnętrznych bo to istny kosmos i śmiech na sali. Awans? Może doprosisz się po kilku latach albo i wcale. Przekładane deadliny, obiecanki aż w końcu informacja o braku podwyżek do końca roku bo Covid, mimo zapewnień o świetnej sytuacji firmy. Brak komunikacji, mieszane zeznania. Miały być szyszki na wierzbie, nowa strategia ale coś ewidentnie poszło nie tak.

Przeszczęśliwy

Po co podwyżka, skoro można dostać miętowy leżak warty 35 zł na aliexpress.

Januzzi
@Przeszczęśliwy

Leżak w kolorze mięty ??! Blee...zbiera mi się na wymioty. Kiedyś leżaki były w normalnych kolorach (bez pastelowych). A podwyżki nie dostałeś ponieważ: pandemia; "są długi w oddziale" (cyt. z Grupy Progres); nie wyrobiłeś 'targetu' itp. Lista powodów na 'nie' coraz dłuższa robi się.

Region Białystok

Nie polecam...... Juz 2 raz (usunięte przez administratora)opinie ciekawe czy dojdziemy do 100:-)

jajajoa
@Region Białystok

Znaczy co jestem ciekawa ? aplikowalam do nich ,hmm zero odezwu w sprawie oferty, rekrutacja zdalna nic sie nie mozna dowiedziec

jajajoa
@Region Białystok

ukazała sie oferta niby wprowadzanie danych właśnie region Białystok , i cisza i nic , zero rozmowy

Grzegorz

Wiele lat miałem do czynienia z ludźmi zatrudnianymi przez Adeco. To, co wyrabiali z pracownikami wołało o pomstę do nieba. Zatrudniali swojego pracownika na umowie śmieciowej, za stawkę, która mniej więcej była równa 30 % stawki pracownika etatowego, który był zatrudniany przez firmę, do której wysyłali swoich wyrobników. Ich pracownik miał umowę tylko do przerwy urlopowej, którą miała firma, a kolejną dostawał po powrocie załogi z urlopu. W międzyczasie miał przerwę w zatrudnieniu. Każdemu też wciskali kit, że jak się będzie bardzo starał, to przejdzie do firmy macierzystej. Prawda była jednak taka, że to względy ekonomiczne decydowały, a nie zaangażowanie pracownika Adeco. I tylko nieliczni mieli szczęście przejść na taki etat. Pozostałym dawano wypowiedzenia w dniu zakończenia umowy, w chwili, gdy po przepracowanych ośmiu godzinach mieli zamiar iść do szatni. I nikt ich wcześniej nie poinformował, że nie przedłużą im umowy. Pewnie z obawy o to, że po prostu nie przyszli by do pracy.

mistrzu
@Grzegorz

to Świadczy o tej zjebanej polityka traktowania ludzi jak Śmieci umowy Śmieciowe traktowanie pracownika jak kibel równa sie z tym że ludzie uciekaja z polski uciekają zgranice szukając pracy zagranicą nie dziwota się ten kraj POLSKA SIE ROZPADA .

Aplikant

Bardzo nieprofesjonalny proces rekrutacyjny ( nie dotyczy HR), brak decyzyjności, brak informacji zwrotnej mimo zapewnień co do odpowiedzi w określonym terminie.

Konwertowany

Polecam Adecco w Pawlikowicach, zawsze bardzo pomocni, dzieki nim i swojej ciezkiej pracy jestem juz przejetym pracownikiem przez Amazon.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Adecco Poland? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Januzi

Słyszałem od starego kolegi, który pracował w ramach projektu IQOS jeszcze w zeszłym roku (raptem parę m-cy tam wytrzymał jedynie - sam odszedł bo stwierdził, że szkoda mu nerwów; do wybuchu pandemii pracował jako PH firmy UPC Polska Sp.z.o.o. na region Trójmiasta i b. sobie tą pracę chwalił), że auto musiał mieć własne. Za koszt ewentualnych stłuczek parkingowych czy poważniejszych napraw mechanicznych auta kasy nie zwracali ani tym bardziej nie dawali. Jeśli jest więc jak pod koniec ub. roku to o aucie służbowym można pomarzyć. To samo dot. komputera / laptopa / tabletu. Jedynie telefon dawali (paroletni; porysowany; używany przez kogoś wcześniej o słabej baterii i super wolnym połączeniu z Internetem). Kolega używał własnego telefonu (bo zawsze miał 2-3 szt.; był lepszy niż ten służbowy).

X

Żałosne, firma w dzień wypłaty dzowoni, że jest problem z numerem konta, który im dostarczyłem do ręki i 20 razy sprawdzałem, czy jest poprawny, proszą o wysłanie skanu, wysyłam skan i dzwonią po 3 dniach, że mam specjalnie jechać 200 km by im do ręki to wręczyć. Nie polecam współpracy z tą agencją pod żadnym pozorem.

Mejster

Czy polecacie pracę przez tą agencje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 5 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland