Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Anonimek

Chciałem tylko podziękować Pani Sandrze za cały czas poświęcony nam I pomocy w załatwianiu wszystkich formalności! ???? Pani jest PRZEMIŁA ????. Naprawdę fachowa obsługa klienta i pomoc w każdym detalu. Oby wiecej takich ludzi! Pozdrawiam

Mam pytanie do byłych IC, zwolnionych podczas masowej"dyscyplinarnej" czystki, czy otrzymaliście ekwiwalent urlopowy ????

QS

Ale jakiej czystki?

Obecny pracownik
@QS

Wielkiej czystki, wielu zostało zwolnionych bez wyjaśnienia

Żenująca agencja

Odradzam wysyłanie CV lub nawet kontakt z tą agencją pracy czy to na stanowiska biurowe czy produkcyjne. Żenujący poziom - recepcjonistka obsługująca infolinię nie potrafiąc odpowiedzieć na pytanie o kontakt z konsultantem ws oferty pracy rozłącza się, a dzwoniąc ponownie nie odbierze bo wyświetla jej sie numer telefonu. Kontakt na żenująco niskim poziomie, aż dziwne, że maja klientów którzy powierzają im rekrutacje na stanowiska, ... jakiekolwiek.

Anna 1234

Witam chciałbym się dowiedzieć czy jak z powodów rodzinnych mam jeden dzień nie usprawiedliwiony , mogę liczyć się ze kolejną umowa nie będzie przedłużona?

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Brak

Nie ukrywam ze nie jest super wśród coachow, ale bez przesady. Nie zwalniaja ludzi, bez powodu. Każdy kto tu pisze ze byl zwolniony za.glupote, to klamie. Ludzie, (usunięte przez administratora) przestańcie pisac glupoty, gadacie.ze zostaliście zwolnieni za nic, a widac za co,(usunięte przez administratora)

Praca w tej firmie nie należy do łatwych . Współpraca z firma to jakaś kpina . Gubią dokumenty , kontakt z przedstawicielem firmy utrudniony , na odpowiedz czeka się po tygodniami , załatwienie błahej sprawy porównują do wejść na Mont Everest. Osoby pracujące w centrali posiadają zerowa wiedzę na temat HR. Nie wiesz ile zarobisz jeśli Twoje wynagrodzenie w części jest prowizyjne . Mobbing !!! Nie wypłacanie należnych świadczeń jest na porządku dziennym. Pracuje się dużo a dostaje całe nic . Ciagle zmiany stawek wynagrodzenia . I ostatnie zwolnienia dyscyplinarne to wola o PIP. Jak można tak traktować ludzi ? Tyle zwolnień dyscyplinarnych ? Nawet ludzie którym kończy się umowa dostają taki papier. Nie polecam firmy , nie polecam tej chorej atmosfery . Nie dajcie się oszukać

Jeszcze na etacie

Zapraszają pod pretekstem oceny za Q1, ładne wiadomości, przyjeżdżasz i dziękuję, wracaj do domu na własny koszt. PMI w związku z mentol banem, zatrudnił od groma osób, bo myślał że będzie deszcz $$$, ale się przeliczył, więc trzeba zrobić redukcję i wywalić pracowników, ale żeby Adecco nie płaciło odpraw to trzeba wyszukać jakaś (usunięte przez administratora) i dać dyscyplinarke, bez podawania konkretu.... żal. Rozumiem, że jest okres pracodawcy i ludzie będę szukać pracy za pośrednictwem takich firm, ale mam nadzieję, że firmy szukające pracowników nie będą korzystać z usług Adecco.

Były IC
@Jeszcze na etacie

Potwierdzam... Zrobili grupowe zwolnienie w całym kraju... Potraktowali ludzi jak śmiecie.

@Były IC

@Były IC to ktoś jeszcze pracuje w tym całym Adecco ? Oddział w Gdańsku ostanie się czy likwidacji ulegnie ??!

Vw

Nie dostelem wypowiedzenia ale sądzę ze sa zasadne. Przecież co meeting jest powtarzane za co mozna wylecieć. Jak ktos pracuje a nie cwaniakuje to nie zwolnia ...

OnA

Jestem zdruzgotana tym co dzieje się w firmie.. Ponad 80 osób zostało zwolnionych dyscyplinarne, tak się z ludźmi nie postępuje.. Bez wyjaśnienia.. Z dnia na dzień pod pretekstem oceny rocznej zostali ściągnięci do centrali a tam boooom wypowiedzenie.. Moja motywacja do pracy spadła do zera.. Jak mam pracować i martwic się o to co będzie jutro to wolę poszukać sobie innej pracy.. A miało być tak pięknie.. Epos cudownej firmy która wspiera zespół podczas pandemii.. Jeszcze IC

Kamil

Niestety firma nie odpowiada na prośby o usunięcie danych osobowych oraz CV po skończonych rekrutacjach. Być może firma przechowuje niezgodnie z prawem dane kandytatów w swoich bazach danych.

zxc

Wiecie, co jest fajne? Że skończy się latanie na do niczego nieprowadzące pseudorekrutacje w takich firemkach. Teraz przez lata ludzie będą się dwa razy zastanawiać przy każdym wyjściu, czy na pewno jest ono warte ryzykowania podłapania jakiegoś świństwa. I raczej nie będą się telepać zatłoczonym metrem czy autobusem przez pół miasta, żeby odpowiadać na idiotyczne pytania typu co zmotywowało do ubiegania się o pracę albo jaki jest ulubiony kolor. Takie wygłupy będą już możliwe tylko przez telefon, gdzie łatwo się rozłączyć i nie ma frustracji z powodu zmarnowanego czasu (i czasem także pieniędzy na dojazd). Do samej pracy też rzadziej będzie się jeździć, a częściej załatwiać wszystko przez internet. Rekrutacje będą odbywać się praktycznie w 100% zdalnie, a praca częściowo. Ta cała pandemia ma swoje plusy.

abc
@zxc

zamów taksówkę

@abc

@abc Sam sobie zamów jak Cię stać. Zwłaszcza jak mieszkasz np. ok. 40 / 50 km od miejsca spotkania (biura). Nawet Uberem / Boltem byłoby drogo. Zawsze można skorzystać z podwózki przez aplikację Bla bla car (nie wiem jak to się pisze dokładnie; raz w życiu korzystałem póki co) o ile ktoś do centrum miasta jedzie. A ty @abc poproś Prezesa Jarosława (list napisz) lub na antenie RM Ojca Dyrektora o transport. Może usłyszą ??!

nie nie

Miałem w zeszłym roku tam 2 rozmowy dla ich "Klientów". Na obu rozmowach byłem. Nie dostałem żadnej odpowiedzi od Adecco, choć ich klient powiedział, że będą się ze mną kontaktować. Sam dzwoniłem do adecco po tej rozmowie po 2 tygodniach i nic, odrzucane połączenia, udawanie, że nikt nie dzwoni. Gdy napisałem sms do pani zamującej się rekrutacją, że widzę, że specjalnie są ode mnie nieodbierane połączenia, to ta powiedziała "Niestety, nasz klient nie zdecyduje się na współpracę z Panem. Pozdrawiam". Nie odniosła się do reszty. Drugi przypadek był taki, że miałem tam rozmowę, baba przesłala moje cv do ich klienta, miał być kontakt i do tej pory nie mam odpowiedzi. Na szczęście dostałem inną pracę. To było w sierpniu. Tak działa ta firma. A jeszcze jedna rozmowa została odwołana w momencie, gdy byłem przed ich biurem, a że zobaczyłem tego sms jak już siedziałem w budynku, to sam wyszedłem. Absolutnie nie polecam tej firmy. Wstyd, że taka agencja pracy tak postępuje. Ale wymogi to mają nie wiadomo jakie.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Adecco Poland? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Januzi

@Pytanie Nie wiem jak jest dokładnie w Adecco Poland w dniu 24 XII ale przypominam, że ten dzień jest normalnym dniem pracy (roboczym). Sądzę więc, że w tej agencji jest jak w wielu innych: są czynne tylko mają skrócone godz. otwarcia (z reguły do godz. 15.00; max. do 16.00). Inna sprawa czy Adecco i inne znane agencje pracy utrzymają się na rynku po pandemii wirusa. Na pewno będą spore zmiany na rynku pośrednictwa pracy (na lepsze w co głęboko wierzę) i powinno zmienić się zachowanie niektórych agencji pracy wobec kandydatów.

KKBCT

Dostałam oferte pracy, wszystko było na już. Badania, i później już do pracy. Bez umowy, najpierw pracuj a umowę dostaniesz nie wiadomo kiedy. A jak pytałam o szczegóły to dostałam wymijające odpowiedzi. Nadmienię, że praca miała być w Sosnowcu. Szkoda słów. A gdy po przemyśleniu nie pojechałam do pracy, Pani zadzwoniła oburzona z informacją, że mam 1 godzinę by tam dotrzeć. Szkoda słów!

KKBC

Podobno w biurze, ale sama dokładnie nie wiem, bo nikt mi nie powiedział. Wszystkiego dowie się Pani na miejscu.

Ela

Adecco? Zatrudnilam sie poprzez te firme jako prezentrka tv, zaufalam im tylko dlatego ze uznalam ze tak duża firma nie moze współpracować z jakimis (usunięte przez administratora). Prezenterka tv bez doswiadczenia i znajomosci, przeciez to niemozliwe prawda? Prawda. Praca nie miala nic wspolnego z ofertą proponowaną przez Adecco. Klamstwa na każdym kroku, nie wyplacanie pieniędzy za realny czas pracy, mobbing, brak przerw, umowa zlecenie o charakterze umowy o prace, brak mozliwosci zamiany zmiany zmian, brak dodatkow za nocki i ledwie polowa wynagrodzenia ktore obiecują na starcie. Dodatkowo brak jakiegokolwiek wsparcia i wyjasnien, brak kompetencji przy podpisywaniu umow i wiele wiele wiecej. Jest w Warszawie mnostwo porzadnych firm i agencji, nie dajcie sie oszukac tym wyzyskiwaczom!

W
@Ela

To prawda tez tam bylam i to co sie tam dzieje to jest cyrk i patologia

Tak
@Ela

W końcu ktoś prawdę napisal o tym miejscu. Najgorsza praca w moim życiu

@Maja
@Ela

Niestety jest to przykra prawda, sytuacja, która ma miejsce w tej firmie zadziwia, niestety bardzo boleśnie dla wielu pracowników.

Zadzwoniłem z zapytaniem do czego mnie jest potrzebne prawo jazdy przy wykładaniu towaru w sklepie, to pani tak się oburzyła że zapytałem (ponieważ twierdzi że wytykam jej błędy a i tak bardzo mało wiadomości podano w ogłoszeniu) i powiedział że dostanę samochód do dojazdu do pracy, a na koniec zapytała o moje dane to odpowiedziała że moje podanie o prace na pewno nie będzie brane pod uwagę w tej firmie to jest wielkie (usunięte przez administratora) i takie osoby nie powinny wcale tam pracować

Januzi

Sam widzisz @anonim jaka jest 'wspaniała' obsługa potencjalnego klienta (kandydata do pracy) w tej agencji jeśli dzwoni się i pyta o konkrety. Do którego oddziału dzwoniłeś ? Pytam z ciekawości. Oddział w Gdańsku nie jest jeszcze taki zły choć ciężko tam się dodzwonić (w ub. roku przed latem dzwoniłem tam ostatni raz; za 4 x odebrali dopiero a dzwoniłem o różnych porach dnia; dzwoniłem na nr stacjonarny).

kingi

Na tym portalu wypowiadamy się o pracodawcach i ich podejściu do pracowników. Swoją opinię na mój temat zostaw dla siebie.

Adecco hm Tilburg

Pytajcie o godziny w tygodniu nie o dodatki bo mając 2 dni nocek w tygodniu nie zarobisz . Weekendy hmmm dla wybranych. 20 godzin w tygodniu TO JEST DOBRZE . pomoc znikoma . Warunki mieszkalne ;Oostrehout ok domki z internetem w miarę czysto chyba że się trafi na ludzi którzy za nic mają utrzymywanie porządku albo w (usunięte przez administratora) mają to że np masz na rano a oni wrócili z popołudnia i teraz mają czas na bal. Sprawy kierowcy żałosne z tymi opłatami . Nie jasne payslipy zawsze się mylą oczywiście na twoją nie korzyść. Biuro eh naprawdę szkoda słów . Znajdą się osoby które nawet by chciały ci pomóc ale niestety nie wiedzą nigdy dlaczego nie masz czegoś policzonego dlaczego nie ma pracy dlaczego tak mało godzin. Jeżeli chcecie żeby ludzie dla was pracowali polecam bardziej skupić się na organizacji im tego a nie myśleć w jaki sposób najszybciej spławić człowieka . JEŻELI CHCESZ PRACOWAĆ DLA EXPO W TILBURGU ZAPYTAJ NAJPIERW. O ILOŚĆ GODZIN NIECH O TO CZY MOŻLIWA JEST PRACA TYLKO NA NOCKACH W CELU DOROBIENIA DO WPŁATY CZY ZAWSZE MOŻNA PRZYJŚĆ W WEEKEND CZY ZALEŻY TO OD TEGO CZY ZNASZ JAKIEGOŚ TEAM LIDERA BO OD PRACY NA PEWNO TO NIE ZALEŻY. POTRĄCENIA Z WPŁATY WSZYSTKIE JAKIE SĄ NIE TYLKO ZA SAMOCHÓD DOM UBEZPIECZENIE . I CZY W RAZIE BRAKU GODZIN BĘDZIE W STANIE BIURO ZAPROPONOWAĆ COŚ INNEGO. PS W TYCH DOMKACH 12 OSOBOWYCH POKOJE U GÓRY TO PORAŻKA NIE MA TOALETY TYLKO JAKIŚ 3 METRY KWADRATOWE WSPÓLNE PRYSZNICE NA 12 OSÓB ... PYTAJCIE RÓWNIEŻ O SYTUACJĘ GDY JESTEŚ CHORY I CHCESZ WZIĄĆ SICK'a MOŻESZ USŁYSZEĆ ŻE NIE MOŻECIE I MACIE PRZYJŚĆ DO PRACY W TAKIM WYPADKU NALEŻY POPROSIĆ NAZWISKO OSOBY Z KTÓRĄ ROZMAWIACIE NAJLEPIEJ MIEĆ NAGRANĄ ROZMOWE I NA ZWIĄZKI DZWONIĆ OD RAZU, NIE TŁUMACZYĆ SIĘ BO I TAK WAS WYWALĄ. PO PROSTU WSZYSTKO ZGŁASZAĆ. Polecam prawnik.nl JEŻELI CZUJESZ SIĘ (usunięte przez administratora) WYPEŁNIJ ANKIETĘ I ZOBACZ CZY KTOŚ MOŻE CI POMÓC

Weronika
@Adecco hm Tilburg

Jakiś czas temu słyszałam, że zarobki też tam szału nie robią. Czy to aktualne? Ile dostajesz przez Adecco?

Adecco hm Tilburg
@Weronika

Cóż ujmę to tak są przypadki że masz tak mało godzin że na konto dostajesz że 100 e na przeżycie i ze 100 długu wobec Adecco za ubezpieczenie i lokacje który oczywiście musisz spłacić jak najszybciej. W następnym tygodniu ,w ten sposób firma ma praktycznie pracownika za darmo . Bo przypominam że Expo płaci za jednego pracownika koło 30e za h . Ale też bym nie wierzył na słowo zapytaj ile godzin można zgarnąć gdy nie ma promocji. Teraz muszą płacić za zaplanowany dzień ale kiedyś potrafili zwalniać ludzi po 3 godzinach pracy. Czysty wyzysk. Lepiej ptak wprost od razu jakie są realia . Zapytaj o maksymalną liczbę godzin która mogła byś pracować w tygodniu jak będzie to więcej jak 20 godzin to jest dobrze ,to słowa pracownicy biura. Po prostu nie bujcie się zadawać pytań które was interesują niech w rozmowie podadzą wszystkie koszty potrącane typu samochód ubezpieczenie lokacja bo do tego czasami jakieś dziwne kary. Kartki na parkingach firmowych!! Która firma kara swojego pracownika za źle postawione auto na parkingu firmy ?mandaty których ci nawet nie pokażą jak dostaniesz. Jako kierowca jesteś odpowiedzialny za stan auta także jak ci je zniszczą ty płacisz. Zapytaj o to wszystko przy rozmowie i stwierdź sama na co jest nastawiona ta firma .

A

Praca jako prezenterka telewizyjna... to JEDNE WIELKI ŻART! zarobki podane w ogłoszeniach kłamstwo, praca w ukraińskiej firmie, w której nikt nie szanuje drugiego człowieka. Za samo bycie Polakiem jesteś na gorszej pozycji. Rotacja niemiłosierna, ogłoszenia ciagle wiszą. Z takim mobbingiem nie spotkałam się nigdy w życiu. Nikt nie chce tam pracować. Nie uczą niczego, stoisz jak manekin na kamerkach i ciagle jesteś krytykowana za wszystko. Zarząd ukrainski nir widzi w tym nic złego, bo ‚na Ukrainie to jest normalne’. W firmie co chwile jest pip a nawet i abw miało przyjemność... adecco nie reaguje kompletnie na to i nadal współpracuje z takimi ludźmi. Dziewczyny, omijajcie ta firmę z daleka.

Edyta

Polecam serdecznie !! Miałam okazje brać udział w rekrutacji do Philip Morris bardzo fachowa rozmowa zarówno ze strony rekrutera Adecco jak i Philip Morris. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Super sprawa z możliwością rozmowy wideo ponieważ akurat temat był szybki i dzięki temu mogłam się spotkać z klientem. Dziś szczęśliwie już pracuje.

glk
@Edyta

A ja z kolei nie polecam Adecco jako pośrednika pracy. Kłamstwa w ogłoszeniach , brak informacji zwrotnej , kłamstwa na rozmowach rekrutacyjnych . Osoby rekrutujące w wieku ok. 20 lat kompletnie nie znają przepisów prawa pracy a tym samym nie wzbudzają zaufania. W przypadku Philip Morris bardzo duża rotacja pracowników. Koordynatorzy projektów odnoszę wrażenie ,iż zostali przyjęci po znajomości nie mając odpowiednich kompetencji.

Sali

Nie polecam. Rozmowy rekrutacyjne przez messengera, na spotkanie jedzie się ponad 60 km w jedną stronę i... Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej, osoby decyzyjne mają po 20 lat, a ogłoszenia o te sama pracę co chwilę dodawane we wszystkich miastach po kolei, ba są dodawane w trakcie trwania rozmów. Generalnie dziwna sytuacja... Mam wrażenie, że zbierają cv i magazynują nie wiadomo po co....

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland