Opinie o Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j. w Kielce

Katarzyna Nowy wpis

Polecam współpracę z tą firmą, zwłaszcza dla osób początkujących w zawodzie, w krótkim czasie można się wiele nauczyć. Atmosfera i warunki pracy są dobre

Halina Nowy wpis

Szkoda, że już tam nie pracuję.

Tomasz Nowy wpis
@Halina

Hmmm, to może warto wrócić skoro tak tęsknisz? Czemu zmieniłaś pracę, skoro ci się tu podobało?

Ziko Nowy wpis
@Tomasz

Nie zawsze da się wrócić

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j.?

Rrrrrr

Nigdy

Zosia

Firma, która nie dba o pracownika. Jedyny benefit w ciągu roku to karta do rossmana na 100 zł. Kierowniczka nie jest za pracownikami. Wprowadzone są takie zasady, że aż się do pracy nie chce chodzić.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Praca dodatkowa

Czy jest możliwość pracy dodatkowej/popołudniowej czy tylko weekendy w pactum? Wiecie coś na ten temat?

Lucia

Firma najniższego polotu podejście do rozwoju pracownika i jego zarobków krótko DRAMAT Najniższa krajowa,brak rozwoju,praca może na chwilę dla studenta,ki ludzie tam pracujący a tam pracowałam poprostu zapomnieli o swoim rozwoju oraz ambicji.

Danuta
@Lucia

Dziękuję, że napisałaś i wypowiedziałaś się na temat Pactum. Z Twojej opinii jasno wynika, że nie wyobrażasz sobie pracowania w firmie przez dłuższy okres. Za główną przyczynę podajesz niskie zarobki i brak możliwości rozwoju. A czy są jakieś pozytywy, jeśli chodzi o pracę tam?

Gosienka

Firma dla studentów jeżeli właściciele nie postawią na rozwój ludzi i $$ to nie życzę im sukcesu,sytuacja na dzień dzisiejszy - Zatrudniają najlepiej na najniższą krajową,szukają ludzi na staż,jeżeli ktoś ma w sobie trochę ambicji to odradzam

Women

Firma dramat chyba jak na Kielce najgorsza w jakiej pracowałam podejście pro - dramatyczne do ludzi a i są równi i równiejsi na przestrzeni czasu jak sobie przypomnę że mój czas tam był czasem straconym.

Gracias

Niestety miałam okazję pracować w tej firmie. To prawda, że rotacja jest większa niż na dworcu. Owszem,pracownicy sami odchodzą ale głównie z obawy,że zostaną niedługo zwolnieni,więc jeśli udało im się złapać ofertę innej pracy, to po prostu z niej korzystają i rezygnują z pactum. Gdyby byli szanowani i mieli odpowiednie wynagrodzenie na pewno by tak nie postępowali- takie realia.

Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie ! Rozmowa rekrutacyjna została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, dużo naobiecywali jednak w rzeczywistości okazało się całkiem inaczej. Pracownik musi wykonywać zadania, które wykraczają poza zakres jego obowiązków! Z wynagrodzeniem kombinacje, zdarza się ,że nie są wypłacane na czas. O wszystko trzeba się prosić kilka razy. Ogólnie bardzo słaba organizacja pracy. Ciągła rotacja pracowników i wcale się nie dziwie, bo tam na dłuższą metę nie da się pracować. Szkoda tylko , że szefostwo przez tyle lat się niczego nie nauczyło i według nich jest wszystko ok i nie widzą żadnego problemu, gratuluję! Praca dobra dla studentów, najlepiej na zlecenie na najniższa krajowa bo można sobie zdobyć doświadczenie. Osoby z dłuższym stażem, które pracują sumiennie i się starają w ogóle nie są doceniani, a podwyżce można sobie pomarzyć. Odradzam!

Dawid
@były pracownik

Piszesz, że pracując w firmie można zdobyć doświadczenie. Czy oznacza to, że pracodawca oferuje także szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe lub możliwość zdobycia nowych uprawnień? Czekam na Twój komentarz.

Abaa
@Dawid

Nie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w kancelarii Pactum?

Tragedia. Zero szacunku do pracownikow....Jestem tam zatrudniona i muszę pracować za trzy asystentki na pełnej księgowości bo co chwilę ktoś odchodzi albo go zwalniają z niewyjaśnionych przyczyn.

Zuza

Niestety młodzi pracownicy to bardzo roszczeniowe pokolenie i stąd ta rotacja.

@Zuza

Co ? Ta firma to dramat,młodzi ludzie roszczeniowi chyba żartujesz ja byłem tam pracownikiem po 40 i żałuję że pracowałam tak długo może przyzwyczajenie było moim problemem do( dziwnej ) atmosfery w tej firmie.

Twój wpis jest nieco zagadkowy. Co masz na myśli pisząc o dziwnej atmosferze w kancelarii Pactum? Podpisujesz się jako były pracownik, a jak długo byłeś tam zatrudniony? Im dłuższy staż, tym rzetelniejszy opis danej firmy - przynajmniej ja tak uważam.

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby moc starać się o prace ?

Żałosna firma. Wyzysk, brak szacunku i najgorsze warunki zatrudnienia z możliwych. Najniższa stawka na umowie zleceniu. W miesiącu ponad tydzień bezpłatnego wolnego po 25. Przypominanie ze chciałoby się dostać wypłatę.

web20web

Praca na umowe zlecenie za minimalne wynagrodzenie, problem z braniem dni wolnych

Ab

Rotacja jak na dworcu.

bado

Nie miałem pojęcia że w księgowości jest taki bałagan.

p z s

wypełniłem ankietę, trzeba w niej potwierdzić, że się pragnie być księgowym, nie wiedziałem że w Kielcach biznesmeni myślą w tak zaburzony sposób

Zostaw merytoryczną opinię o Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Klonowa 55
    25-553 Kielce

Pactum Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko sp.j.