Opinie o Anna Derlatka Kancelaria Prawna w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anna Derlatka Kancelaria Prawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anna Derlatka Kancelaria Prawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Derlatka Kancelaria Prawna w Kielce

Aleksandra Nowy wpis

Witam serdecznie. Wstępnie interesuje mnie zatrudnienie jako samodzielna księgowa. Z oferty wiem, że wymagane jest minimum 3-letnie doświadczenie. warunek ten spełniam. Proszę przy tym o opis rozmowy kwalifikacyjnej. Z ilu etapów składa się proces?

elzbietaw432@gmail.com Nowy wpis

WITAM SERDECZNIE ???? JESTEM JESZCZE PRACOWNIKIEM NZOZ PRZYJACIEL I CHCIAŁABYM ???? UPRZEJMIE ZAPYTAC KIEDY WRESZCIE WYSTAWICIE MI DRUK Z3 ŻEBY DOTARL DO ZUSU TRZY LATA ALBO MOŻE JUZ 4 LATA SYTUACJA TAKA JAK TERAZ TEZ SIĘ ZDARZYŁA. CZY MAM ODJAC INNE STANOWCZE KROKI CZ W KOŃCU PANI KANCELARIA ZACZNIE UCZCIWIE PRACOWAĆ ???? DOY TEGO. ZWOLNIENIE DOTYCZY 02.11 .2021 DO 07 .01.2022. CZEKAM TYLKO DZIŚ NA KONKRETNA SATYSFAKCJONUJACA MNIE ODPOWIEDZ I NALEZYTE CZYNNOŚCI ZWIAZANE Z MOIM ZASIŁKIEM CHOROBOWYM. DZIĘKUJĘ MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ elzbietaw432@gmail.com WIECZOREK 62020411767 KIELCE 25-038 ZAGONIWA 11/1. ADRES KORESPONDENCYJNY KIELCE JAGIELLONSKA 39/12

@elzbietaw432@gmail.com

JEST 04.02.2022 NADAL ZUS NIE MA DOKUMENTÓW POTRZEBNYCH DO WYPŁATY MOJEGO ZASIŁKU CHOROBOWEGO !!!!!!!!! GDYBYM BYLA ZDROWA TO OSOBIŚCIE ZJAWILABYM SIĘ NA ZAGORSKIEJ. ZENUJACE ZACHOWANIE WASZYCH NIEDOUCZONYCH PRACOWNIKÓW POWODUJE ZE NIE MAM ZA CO WYKUPIC LEKÓW. ŻYCZĘ ZDROWIA

@elzbietaw432@gmail.com

WITAM. CHCIAŁABYM PRZEPROSIĆ ZA WCZEŚNIEJSZE WPISY DO WCZORAJ ZUS TWIERDZIL ZE NIE MAJĄ MOICH DOKUMENTÓW DZIS WIEM ZE DOKUMENTY ZOSTAŁY DAWNO ZŁOŻONE W ZUSIE. POWODOWALY MNĄ EMOCJE I DLATEGO JESZCZE RAZ BARDZO PRZEPRASZAM. ELŻBIETA WIECZOREK MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ

Po raz kolejny negatywny komentarz został usunięty.

Opinia

Nie polecam. Atmosfera napięta, rekrutacja non stop, nie ma żadnego przeszkolenia, wprowadzenia. Szefowa jest bardzo nerwowa.

Jolanta
@Opinia

Hej, jak to nie ma żadnego przeszkolenia ani wprowadzenia w Kancelarii? Rozumiem, że w takim razie jest to praca bardziej dla osób, które posiadają już spore doświadczenie oraz wiedzę, tak? Czym konkretnie jest spowodowana ta ciągła rekrutacja, o której wspominasz?

Dawid

Skąd pomysł, że negatywne komentarze są usuwane? Każdy ma prawo zostawić tu swoją opinie bez względu na to, czy jest dobra czy zła. Grunt to, żeby krytyka była konstruktywna.

@Dawid

To nie pomysł ze negatywne komentarze są usuwane a obserwacja. Jesli coś było na stronie a nie ma to logiczne co się z nim stało. Oczywiście że każdy ma prawo wyrazić opinie ale niestety nie każdy potrafi to zaakceptować. Zapewniam że krytyka była konstruktywna i kulturalna

AS

Ta pani niedawno dopiero nauczyła się ubruttawiać wynagrodzenia, bo przez całe minione lata miała z tym problem. Pomogli jej w tym co prawda urzędnicy US, ale postęp jest - z deklaracjami do ZUS zgadzają się przelewy na konto. Do niedawna był z tym olbrzymi problem...

Pracownicy
@AS

Domyślamy się, kto jest autorem tego wpisu. My jako długoletni pracownicy Kancelarii nie potwierdzamy tej treści, a wręcz odwrotnie. Natomiast pracodawca, zatrudniając pracownika o podobno długoletnim doświadczeniu, nie ma pewności na kogo trafia. Natomiast już niespełna dwa miesiące wystarczyły do zweryfikowania olbrzymiego braku wiedzy. Pracodawcy, uważajcie kogo zatrudniacie!(usunięte przez administratora)

Hanna

Witaj, rozumiem, że pracowałaś dla kancelarii prawnej Anny Derlatki? Możesz powiedzieć przez jaki okres czasu? I odnieść się do wynagrodzenia?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Anna Derlatka Kancelaria Prawna spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Derlatka Kancelaria Prawna - Kielce

• Jak się pracuje w Anna Derlatka Kancelaria Prawna?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Derlatka Kancelaria Prawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Derlatka Kancelaria Prawna?

Anna Derlatka Kancelaria Prawna
  • Zagórska 18A lok. 6