Opinie o BlueVision & IP:tourism w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BlueVision & IP:tourism. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BlueVision & IP:tourism o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BlueVision & IP:tourism w Warszawa

Agnesolololol Nowy wpis

Piszę tą opinie po dłuższym czasie po zakończeniu współpracy z firmą IP:tourism. Nie będę pisać elaboratów bo wg mnie było to dawno i nie ma się nad czym użalać, nadmienię jednak że firma nie stosuję się do Kodeksu Pracy. Umowa zlecenie jest na porządku dziennym, pomimo tego że pracujesz i wykonujesz pracę normalnie jak na etacie. Natomiast, to co skusiło mnie do napisania tej opinii to to że zauważyłam na Waszej stronie że M.K wciąż pracuję w szeregach tej firmy i pewnie tak jak to było kiedyś tak i jest teraz że ciągnie tą firmę z całych sił do góry przed upadkiem. Kochana trzymaj się, mam nadzieję że chociaż po tylu latach dostałaś fajną podwyżkę i UOP!!!

Marek Nowy wpis

To prawda ze często są opoznienia w wykładach?

KlaudiaK Nowy wpis

Współpracuję z BlueVision zdalnie już od kilku lat. To doświadczona agencja, współpraca układa się super, wszystko jest w porządku. Polecam.

Marcel Nowy wpis

Czy mimo niepewnej sytuacji z powodu pandemii firma prowadzi rekrutacje?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie BlueVision & IP:tourism? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
Ktos

Współpracuje z nimi zdalnie. Różne zlecenia w zakresie SEO i SEM. Miło , z dużym naciskiem na zadowolenie klienta. Czasem opóźnienie w.oplatach ale na szczęście nie duże. Ogólnie ok

Nie polecam.(usunięte przez administratora)coraz więcej obowiązków. Stawki jakie tam oferują są po prostu żenujące, w żadnym stopniu nie adekwatne do obecnej sytuacji na rynku. Brak możliwości rozwoju, brak szkoleń. Po prostu brak wszystkiego (usunięte przez administratora)

Pracujesz dla BlueVision zdalnie, czy w biurze? Zaobserwowałeś czy jest tam duża rotacja? Bo Twoja opinia jest pierwszą negatywną spośród wszystkich, które przeczytałam w różnych miejscach.

@monika a jak rozliczasz się godzinowo skoro pracujesz zdalnie? Napisz coś więcej.

Współpraca z BlueVision od lat układa się wyśmienicie. Zawsze płacą na czas, do dalszej współpracy zachęca dobry kontakt i miła atmosfera, mimo że jest to tylko praca zdalna. Także w 100% polecam tą firmę ;)

Mariusz

Istnieje możliwość kariery w tej firmie ?

Basia87

Współpracuję z BlueVision zdalnie już chyba 5 lat, polecam ich jako pracodawcę, są kontaktowi, terminowo się rozliczają, a przy tym współpraca jest po prostu miła. W firmie panuje fajna atmosfera, co przekłada się na współpracę, nawet tę zdalną. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń!

Nosferatu

Zastanówcie się dwa razy zanim zaaplikujecie do iptourism do pracy. Nierówne traktowanie pracowników i fałsz to tylko wierzchołek góry lodowej przez którą ta firma upadnie prędzej, czy później. Ludzie którzy są na zwolnieniu lekarskim muszą i tak pracować codziennie a jeden z pracowników do pracy nie przychodzi w ogóle i jest traktowany jak ksiaze. (usunięte przez administratora)

kolo

Współpracuje z nimi zdalnie. Płacą na czas. W każdej kwestii można się dogadać. Odpowiadaja szybko na maile . Wyluzowani.w sumie to polecam.

Ula

Ale przecież każdy podejmuje decyzje czy chce w danym rejonie pracować. Nic na siłę, oskarżanie firmy również.

Miro

Jak dobrze jest ludziom w firmie skoro od wielu miesięcy nie ma wpisów na forum!. Miałem nadzieję na opinie od pracowników, właśnie aplikowałem,

Jak wygląda praca jako Regionalny przedstawiciel portali internetowych? Czy jest możliwość elastycznych godzin pracy? Czy oferują pracę zdalną? Jak to wygląda? Podzieli się ktoś takimi informacjami? Te informacje pomogą osobom aplikującym, którym zależy na pracy zdalnej i tej firmie.

ach

Chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @polewki3, bo widocznie każdemu odpowiadają bieżące warunki pracy, choć sam chętnie bym się załapał na specjalistę ds. obsługi klienta. Wiecie czy to jest możliwe?

nodust_korekta opinii

OK. Po miesiącu mój poprzedni wpis wymaga kilku korekt. Kontakt z firmą został nawiązany i późno, bo późno ale opłacona reklama się pojawiła. Można by powiedzieć, trudne początki dobrej współpracy, gdyby miało zapowiadać się na coś poważniejszego. W rozmowach i mailach obiecałem, że doprecyzuję, iż chodzi o współpracę z IP:tourism, aby nie łączyć z tymi problemami firmy BlueVision. Tako też czynię. IP:tourism wyjaśniła mi przyczyny opóźnienia i niechaj tak będzie. Od biedy da się zrozumieć, że akurat w moim przypadku pojawiły się problemy organizacyjne. Co tam jeszcze... A, po tym miesiącu firma już mi nie kojarzy się z "firmami z Poznania". Istnieje i pewnie będzie wszystko dobrze :) Sugerowałbym może jedynie zatrudnić osobą przeznaczoną wyłącznie do odbierania i segregacji korespondencji e-mail, być może zlikwiduje to główną przyczynę problemów jakie nas spotkały. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Wojciech Jakubowski

Napiszę tak: do potencjalnych pracowników blue vision / ip:tourism: takie info do przemyślenia: ok 80% naszych Klientów to firmy/osoby/instytucje z polecenia. Jeśli tej informacji nie jesteś w stanie zrozumieć (możesz jej nie przyjąć, nie wierzyć - to ok) - nie składaj do nas CV. jeśli wierzycie bełkot w powyższych wpisach to nie składajcie CV do nas (bo jesli wierzycie w anonimowe wpisy, negatywy 'konkurencji' to sorry, ale my zawsze stawiamy na ludzi z otwartym umysłem, a to w tej branży podstawa [a przyjamnniej w BV/IP]) do potencjalnych Klientów Blue VIsion (mających wątpliwości czy korzystac z naszych usług): - najlapiej zadzwońcie do firmy, dla której świadczymy lub świadczyliśmy usługi (jakiejkolwiek). Częsciowa lista firm znajduje się w portfolio BV na stronie:bluevision.pl do potencjalnych Klientów ip:tourism (mających wątpliwości czy korzystac z naszych usług): - najlapiej zadzwońcie do obiektów (jakichkolwiek) znajdujących się w którymkolwiek z ok 20 serwisów (pełna lista na : www.iptourism.com) dla hejtującej nas 'konkurencji' polecamy to - https://www.youtube.com/watch?v=NDYlbOF7tXw [lubimy tych gości z powyższego klipu - w 07.2014 zorganizowaliśmy ich koncert nad morzem jako ip:tourism/debki.pl] pozdrawiam serdecznie Wojciech Jakubowski w.jakubowski [at] bluevision.pl

nick

Wszedłem na te forum aby sprawdzić opinie i zdziwiłem się trochę kilka lat temu firma stworzyła dla nie stronę internetową, aktualnie skorzystałem z konkurencji z firmy bxm.pl z którą współpraca ze względu na odległość do biura układała mi się lepiej, bo mam niedaleko.

właściciel

Witam, jestem właścicielem agencji BV i co jakiś czas zaglądam na tą stronę. Przyznam szczerze, że mocno krzywdzące są komentarze sugerujące, że sami wpisujemy sobie te opinie bo wiem, że tak nie jest. Nie zlecaliśmy takich zadań nikomu ani w firmie, ani na zewnątrz. Nie wiem czyje są te opinie i właściwie to sam jestem zdziwiony, że jest ich aż tyle. Jeśli ktoś chce poznać warunki pracy u nas, zespół i atmosferę jaka u nas panuje to serdecznie zapraszam na spotkanie:) PS: a osoba o nicku Uczciwy chyba sama daje odpowiedzi na swoje posty bo odpowiedź pod komentarzem jest w tej samej minucie co sam komentarz :)

Zostaw merytoryczną opinię o BlueVision & IP:tourism - Warszawa

• Jak się pracuje w BlueVision & IP:tourism?

Zobacz opinie na temat firmy BlueVision & IP:tourism tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueVision & IP:tourism?

BlueVision & IP:tourism
3.3/5 Na podstawie 32 ocen.
  • ul. Benedykta 1 lok. 2
    03-606 Warszawa