Opinie o FUNDACJA KLIMCZOK w Bystra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FUNDACJA KLIMCZOK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w FUNDACJA KLIMCZOK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUNDACJA KLIMCZOK w Bystra

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Fundacja Sadyba? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Iza

CV wystarczy wysłać, jeśli zostanie Pani zaproszona na rozmowę to już nie trzeba mieć CV ze sobą. W czasie rozmowy uzgadniamy czy będzie dzień próbny i na jakich zasadach.

Ida Nowy wpis

Witam wszystkich:) Trafiłam na informację, że szukają opiekuna osoby starszej i niepełnosprawnej. Oferta zachęca do aplikowania również osoby bez doświadczenia. Czy kogoś z was naprawdę przyjęli bez niego?

Anna witek

Witam :) Dziękuje za pytanie :) Zależy na jakie stanowisko … Ogólnie są 2 etapy i staramy się jak najszybciej podjąć decyzję i przyjąć na okres próbny .

Antoni
@Anna witek

Każdy z etapów jest z tym samym rekruterem? Kandydaci zawsze dostają feedback czy odzywacie się tylko do tych osób które przejdą weryfikacje pozytywnie?

Magda
@Antoni

A pytanie dotyczy pracy w Skwirzowej czy w Bystrej? Bo w zależności od miejsca pracy rekrutacja może wyglądać inaczej....

Antoni
@Magda

Mnie interesuje w Bystrej. Na rekrutacji są jakieś testy czy tylko luźna rozmowa i nie ma co się stresować? Średnio ile czeka się na feedback?

Magda Nowy wpis
@Antoni

Luźna rozmowa, którą nie trzeba się stresować - to pierwszy etap. Fajnie gdyby Pan przyniósł CV. Kontakt (kadry lub sekretariat) w celu umówienia spotkania na stronie www.klimczok.org Drugi etap to dzień próbny, na którym obserwuje Pan pracę innych opiekunów w dziale. Taki dzień pozwoli Panu ustalić czy to jest miejsce w którym chciałby Pan pracować. Bezpośrednio po tym dniu kandydat poznaje decyzję pracodawcy co do zatrudnienia.

Iza Nowy wpis
@Magda

Czy cv trzeba wysłać i mimo to mieć jeszcze je przy sobie? A czy dzień próbny jest płatny?

@Magda Nowy wpis
@Iza

Czy rotacja pracowników w Fundacja Sadyba na Opiekun Osób Starszych jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 21 czerwca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Anna Witek

Fluktuacja kadr jest bardzo mała . W ostatnim czasie kilka osób odeszło na emeryturę, jedna się zwolniła , jest kilka osób na wolnym bo powiększają rodziny :) I mamy teraz dom wypełniony pensjonariuszami na Max :) Pozdrawiam serdecznie :)

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Opiekun Osób Starszych w Fundacja Sadyba?

Anna Witek

:) Witam serdecznie . Aby pracować w naszym Domu jako opiekun. trzeba mieć ukończony kurs opiekuna medycznego . Doświadczenia nie jest wymagane :)

Maria
@Anna Witek

Ale jeśli jest to można pewniej liczyć na przyjęcie do firmy ? Może można wtedy więcej zarobić?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie FUNDACJA KLIMCZOK? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Czy Fundacja Sadyba zatrudnia studentów?

Fandacja sadyba

Tak :)

Dbanie o mieszkańców DPS w Bystrej w kwestii opieki psychologicznej:

Pomoc psychologiczna w Domach Pomocy jest bardzo ważna – są tam przecież ludzie o różnych przeżyciach, z różnych środowisk, którzy nierzadko przeszli wiele złego i mają też różne traumy.

Odbywają się więc zajęcia grupowe i indywidualne, gdzie zwraca się uwagę na możliwości i potrzeby każdego poszczególnego mieszkańca.

• W ramach indywidualnych najczęściej odwiedza się mieszkańców w ich pokojach, gdzie najlepiej się czują i można swobodnie porozmawiać. Są zachęcani do opowiadań o rodzinie, przyjaciołach, przeszłości zawodowej, odbytych podróżach, i inne. Warto zauważyć, że mieszkańcy rzadko potrzebują rady, za to potrzebują osoby, która ich wysłucha, przed którą będą mogły się wyżalić.

• W ramach zajęć grupowych organizujemy pogadanki, różne prelekcje i rozmawiamy na interesujące mieszkańców tematy albo na wyłaniające się potrzeby („Plan terapii zajęciowej”).

W ramach planu terapii zapraszamy też do naszego ośrodka różnych ludzi mogących dostarczyć naszym mieszkańcom doznań kulturalnych – muzyków, poetów

By natomiast należycie dbać o potrzeby mieszkańców dotkniętych znaczną demencją lub chorobą Alzheimera, zapewnia się im kilkutorową pomoc:

- stymulowanie funkcji poznawczych – zajęcia, na których przypominają sobie liczby, kolory, kształty, nazwy, własne imiona, itd.

- podtrzymywanie funkcji motorycznych – podstawowa gimnastyka rozruchowa pod okiem fizjoterapeuty.

- terapia manualna – łapanie piłeczki, rysowanie prostych figur, posługiwanie się łyżką i widelcem

Oprócz tego prowadzone są z nimi zajęcia indywidualne – zachęcanie do opowiadań o rodzinie, przyjaciołach, przeszłości zawodowej, odbytych podróżach, i inne.

Wykorzystywane są również rozmaite pomoce wizualne w pracy z mieszkańcami dementywnymi: plansze z obrazkami, piłki, duże cyfry, specjalnie przygotowany dla nich kalendarz, tablica suchościeralna (zapisywanie imion, cyfr, liter i różnych nazw).

Kierujemy się dewizą: „Opiekuj się mieszkańcem tak, jak sam chciałbyś być zaopiekowany”.
Anonimowy

Tylko na papierze a nie w rzeczywistości

@Anonimowy

Doświadczenia ludzi bardzo różnią się między sobą i są zależne od wielu czynników. Bardzo nam przykro, że miał/a Pan/i takie doświadczenia.

Aktualność
Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko opiekuna osób starszych. Wykształcenie co najmniej średnie. Praca w systemie 12-godzinnym.
Zapewniamy umowę o pracę I przyjemną atmosferę.

POSZUKUJEMY OPIEKUNÓW
Poszukujemy pracowników z przygotowaniem zawodowym (np. opiekun osoby starszej), by móc profesjonalnie zaspokajać potrzeby seniorów i nieść im pomoc dostosowaną do ich potrzeb.
Serdecznie zapraszamy tych, którzy mają takie przygotowanie i chęć pomocy osobom w podeszłym wieku i w trudnej sytuacji życiowej!
Artur

Wcześniej wspomniano tutaj na forum o premiach, jakie można dostać pracując w Fundacji Sadyba. A czy przysługują one każdemu pracownikowi czy też może w jakichś szczególnych przypadkach? Można się takich dodatków spodziewać w miarę regularnie?

Agata

@anna dość wysoka ? Czyli ile tak mniej więcej ?

Czy można w Fundacja Sadyba liczyć na jakieś dodatki?

Tak jest premia roczna która jest dość wysoka są dodatki nocne i również premie miesięczne.

Od dość dawna nie korzystacie z forum. Dobra praca i dlatego tak jest?

ela

Praca nie należy do najłatwiejszych, ważna jest jednak atmosfera, która tu panuje.Wpływa to na efektywność pracowników, jeśli jednak ktoś pisze, że stosowany jest mobbing to tak naprawdę nie wie co to słowo oznacza. Pan Dyrektor, Pan Prezes oraz Pani Kierownik są osobami, które dają poczucie równego traktowania, poczucie wspólnoty, pomoc W KAŻDEJ SPRAWIE. Pani Kierownik praktykuje pozytywne podejście do pracy.Zarobki są dobre.Pracuję 8 lat .Jeśli jednak ktoś ma problem z komunikacją raczej nie znajdzie nigdzie dobrej posady. Pozdrawiam wszystkich pracowników Sadyby.

Artur

Użytkownik @Pracownik techniczny wspomina o kilku ważnych aspektach związanych z pracą w Fundacji Sadyba, takich jak na przykład atmosfera panująca w tym miejscu, kwestia zarobków czy też dni wolnych. Czy ktoś z Was również pracuje w tym miejscu i chciałby napisać, jak on postrzega tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Pracownik techniczny

Pracuje od 6 lat. Zarobki dobre. Najbardziej cenię fajną atmosferę i zdrowe podejście do pracy Prezesa i Dyrektora. Lubię atmosferę w Fundacja Sadyba za: Brak mobbingu, luźna atmosfera

michalec

W DPS Sadyba w Bystrej nie szanuje sie ani pensjonariuszy, ani tym bardziej pracownikow. Mobbing jest tam zjawiskiem powszechnym. Wszystko wyglada tam ladnie tylko na zdjeciach. Nie polecam ani osobom starszym i chorym, ani tez osobom szukajacym pracy. Zanim zatrudnia na etat trzeba bardzo dlugo pracowac za darmo na tkzw.wolontariatach.

Pracownik Sadyby
@michalec

Chyba ktoś zwolniony z pracy pisze same bzdury. Warto przyjechać niezapowiedzianym i zwiedzić dom, porozmawiać z ludźmi, z pensjonariuszami i wtedy będzie można zobaczyć jak jest naprawdę. Z Płacą ciągle się poprawia, atmosfera super. Praca nie latwa, szczególnie w dziale opiekuńczym, ale mnóstwo ludzi pracuje już lata w tym dziale i sobie chwali. Takie teksty jak "(usunięte przez administratora)" , (usunięte przez administratora) są poprostu kłamstwem.

Artur

@michalec, piszesz o mobbingu, czy postanowiłeś zgłosić to do swoich przełożonych? Czy możesz również opisać dla nas temat aktualnych warunków pracy w firmie Fundacja Sadyba? Twój kolejny komentarz w tym wątku będzie niezwykle przydatny dla innych.

Pracownik techniczny

Tych kilka nieprawdziwych komentarzy chyba bierze się stąd, że parę osób musiało być zwolnionych. Zdarzały się kradzieże, złe traktowanie osób starszych przez pewne osoby czy psucie dobrej atmosfery w pracy. Pisanie o mafii jest naprawdę oszczerstwem. Pracuje tutaj kilka całych rodzin, i to normalne zjawisko. Oczywiście ludzie nie są idealni i zdarzają się zgrzyty, ale jak ktoś jest uczciwy i pracowity to jest cenionym pracownikiem i nie będzie narzekał. Poniżej poziomu godności jak pisał Użytkownik "Abc" jest okradanie osób starszych i schorowanych, a to niestety się zdarzało. Warto przyjechać i poczuć samemu jaka jest atmosfera, dom jest otwarty dla zwiedzających.

Abc

Zarobki poniżej poziomu godności człowieka. Brak jakichkolwiek dodatków za pracę w nadgodzinach oraz godzinach nocnych. Nowi pracownicy są przyjmowani na umowy zlecenia z koniecznością pracy na wolontariacie za Darmo Nikt już nie chce pracować w tej firmie za takie pieniądze i w takich warunkach (praca jest ciężka i fizyczna).

@Abc

Zarobki są ciągle wyższe. Firma się rozwija , dom pomocy napełnia i pracownicy mają podwyżki. W dziale opiekuńczym zanim ktoś zostanie zatrudniony oferuję się mu czasami 1 dzień pracy na wolontariacie (z wyżywieniem) by mógł zobaczyć czy mu się podoba taka praca i czy sobie poradzi. Za nocki są dodatki, za dodatkowe dyżury płacone więcej, Zawsze można się dogadać z pracodawcą. Jak chcę się zwolnić lub potrzebuje wolne - nigdy nie ma problemu. Gdyby nikt nie chciał pracować to by się ludzie zwalniali i nikt nowy nie przychodził.

admin

Masz nowe wiadomości na temat prosperowania firmy Fundacja Sadyba ? Podziel się z nami wiadomościami, czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o FUNDACJA KLIMCZOK - Bystra

FUNDACJA KLIMCZOK