Opinie o Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż w Wrocław

Edyta Nowy wpis

Eh no wiadomo że jak pomagają zwierzakom to super, ale tu liczymy na info od pracowników. Pisał ktoś niżej danwiej że pracują nawet w niedziele. No to taki pracownik dostaje jakąś extra kase za ten dzień? Pomoc pomocą ale z czegoś trzeba żyć.

Bogdan

Zdania, jak to zwykle bywa, są na temat ich działalności mocno podzielone, ale zastanawiam się po prostu, czy oni oby na pewno ogarniają to, czym się zajmują? Czy nie mają za mało personelu i zwyczajnie pora byłaby już najwyższa, by kogoś zatrudnić? Tylko weź tu się dowiedz człowieku, jakie są warunki pracy... Ktoś coś wie?

Fan MIKROMUSIC Nowy wpis
@Bogdan

To jest WOLONTARIAT czyli z dobrego serca przychodzisz i pracujesz dla szczęścia tych zwierząt ,uratowane zwierzę to twoja nagroda i banan na twarzy tzn.USMIECH OD UCHA DO UCHA . Pozdrawiam serdecznie Daniel z Włocławka ❤️

Bura Nowy wpis

Dla mnie mega ludzie z wielką pasją , nawet w niedziele pracują , i to z poświeceniem , bardzo dziękujemy za uratowanie małej sroki z ul. Jerzmanowskiej

Agata Nowy wpis
@Bura

Tak z ciekawości jak to wyglądało? Po prostu zadzwoniliście i oni się wszystkim zajęli czy zawieźliście ją do nich?

Z tego co ja wiem to tam są wolontariusze

Agata
@Anonim

Oczywiście definicja wolontariatu jest jasna, ale tak naprawdę to nic kompletnie prócz satysfakcji z tego nie mają? Jakich warunków do działania mogą na dzień dzisiejszy tu oczekiwać? Bo widziałam tutaj skargę i niechęć jednego Pana donośnie stowarzyszenia. Więcej osób tak źle ich postrzega?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Opiekun zwierząt dzikich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Krojczy - Laminiarz (bez doświadczenia)
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
logo firmy Asystent Kierownika Projektu
Katowice
Egis Poland Sp z o. o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Jaro

Klamcy,klamcy i jeszcze raz klamcy.Mam nadzieje ze wrescie ktos zrobi porzadek z tym gownem ekostraz i ich konkretnie rozliczy nie tylko finansowo.A pani Anna C. Straci mozliwosc wykonywania zawodu prawniczego bo klamie lepiej niz politycy PIS.

Mariusz
@Jaro

Zgadzam się z Tobą kolego!! Przykro mi to stwierdzić ale stwierdziłem to Na własnej skórze bo zgłosiłem chęć Do tymczasowego domu i adopcji jednej suni Rozmawiałem od razu po interwencji I miał ktoś do mnie przyjechać na wywiad Po długich moich naciskach dopiero dzisiaj dostałem dziwną wiadomość Na odczepnego raczej bo stwierdzono że Moja miejscowość jest położona niedaleko interwencji i właściciel mógłby mi zabrać psa Chciałem zaznaczyć że warunki które gwarantowała dla pieska to były Dobre bo mam dom z dużym ogrodem. Uważam to za Banał Bo zrzekł się Tych psów I po drugie w jaki sposób mógłbym się dowiedzieć to w jakie idzie ręce ten pies to tak samo Każdy z nas mógłby się tego obawiać Adoptując takiego pieska lub udzielać mu tymczasowego domu Że będzie go nachodził właściwie poprzedni. Myślę że to już z góry było przesądzone gdzie ten pies trafi A mnie tylko zwodzono bardzo Zawiodłem się na Ekostrazy myślałem, Że to jest jedyna instytucja gdzie nie ma znajomości koleżeństwa i wybiera się dobro psa a nie układy układziki jak wszędzie, Jest to po prostu przykre jak Człowiek próbuje pomóc takiemu pieskowi a osoby które powinny być kompetentne tylko zwadza taką osobę przez parę dni i właściciel mógł by walczyć o tego psa.

@Mariusz

Witam! Widzę, że prowadzicie aktywną dyskusję związaną z firmą Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż, dlatego też pozwolę sobie zapytać, czy wiecie może, aby firma ta zatrudniała jakieś osoby? Starałem się znaleźć informacje w tym zakresie ale niestety żadnych nie znalazłem. Może dzięki Wam uda mi się coś ustalić? Na to szczerze mówiąc liczę.

Mariusz
@Paweł

Kolego akurat my chyba ci nie odpowiemy na te pytanie bo my po prostu twierdzimy co innego że tam są układy układziki powiem szczerze że nawet napisałem do nich wiadomość to się nie ustosunkował do niej więc ja mam o nich negatywne zdanie a miałem wpłacić jakiś tam datek ale z powodu takich ludzi właśnie już mi przeszło niestety a zwierzaki potrzebują domu i opieki Ale Szczerze to utrudniony jest z nimi kontakt Nie wiem dlaczego Tak postępują ? Pozdrawiam

RADEK

Cudowni ludzie ,oddani z poświęceniem,pomagają realnie,dziękuję że tacy są.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż - Wrocław

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż
  • Spółdzielcza 13 lok. 4