Opinie o Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż w Wrocław

Bogdan
Inne

Zdania, jak to zwykle bywa, są na temat ich działalności mocno podzielone, ale zastanawiam się po prostu, czy oni oby na pewno ogarniają to, czym się zajmują? Czy nie mają za mało personelu i zwyczajnie pora byłaby już najwyższa, by kogoś zatrudnić? Tylko weź tu się dowiedz człowieku, jakie są warunki pracy... Ktoś coś wie?

Fan MIKROMUSIC Nowy wpis
Inne
@Bogdan

To jest WOLONTARIAT czyli z dobrego serca przychodzisz i pracujesz dla szczęścia tych zwierząt ,uratowane zwierzę to twoja nagroda i banan na twarzy tzn.USMIECH OD UCHA DO UCHA . Pozdrawiam serdecznie Daniel z Włocławka ❤️

Bura Nowy wpis
Inne

Dla mnie mega ludzie z wielką pasją , nawet w niedziele pracują , i to z poświeceniem , bardzo dziękujemy za uratowanie małej sroki z ul. Jerzmanowskiej

Agata Nowy wpis
Inne
@Bura

Tak z ciekawości jak to wyglądało? Po prostu zadzwoniliście i oni się wszystkim zajęli czy zawieźliście ją do nich?

anonim

(usunięte przez administratora)

Anonim
Inne

Z tego co ja wiem to tam są wolontariusze

Agata Nowy wpis
Inne
@Anonim

Oczywiście definicja wolontariatu jest jasna, ale tak naprawdę to nic kompletnie prócz satysfakcji z tego nie mają? Jakich warunków do działania mogą na dzień dzisiejszy tu oczekiwać? Bo widziałam tutaj skargę i niechęć jednego Pana donośnie stowarzyszenia. Więcej osób tak źle ich postrzega?

Jaro

Klamcy,klamcy i jeszcze raz klamcy.Mam nadzieje ze wrescie ktos zrobi porzadek z tym gownem ekostraz i ich konkretnie rozliczy nie tylko finansowo.A pani Anna C. Straci mozliwosc wykonywania zawodu prawniczego bo klamie lepiej niz politycy PIS.

Mariusz
Pracownik
@Jaro

Zgadzam się z Tobą kolego!! Przykro mi to stwierdzić ale stwierdziłem to Na własnej skórze bo zgłosiłem chęć Do tymczasowego domu i adopcji jednej suni Rozmawiałem od razu po interwencji I miał ktoś do mnie przyjechać na wywiad Po długich moich naciskach dopiero dzisiaj dostałem dziwną wiadomość Na odczepnego raczej bo stwierdzono że Moja miejscowość jest położona niedaleko interwencji i właściciel mógłby mi zabrać psa Chciałem zaznaczyć że warunki które gwarantowała dla pieska to były Dobre bo mam dom z dużym ogrodem. Uważam to za Banał Bo zrzekł się Tych psów I po drugie w jaki sposób mógłbym się dowiedzieć to w jakie idzie ręce ten pies to tak samo Każdy z nas mógłby się tego obawiać Adoptując takiego pieska lub udzielać mu tymczasowego domu Że będzie go nachodził właściwie poprzedni. Myślę że to już z góry było przesądzone gdzie ten pies trafi A mnie tylko zwodzono bardzo Zawiodłem się na Ekostrazy myślałem, Że to jest jedyna instytucja gdzie nie ma znajomości koleżeństwa i wybiera się dobro psa a nie układy układziki jak wszędzie, Jest to po prostu przykre jak Człowiek próbuje pomóc takiemu pieskowi a osoby które powinny być kompetentne tylko zwadza taką osobę przez parę dni i właściciel mógł by walczyć o tego psa.

Paweł
Inne
@Mariusz

Witam! Widzę, że prowadzicie aktywną dyskusję związaną z firmą Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż, dlatego też pozwolę sobie zapytać, czy wiecie może, aby firma ta zatrudniała jakieś osoby? Starałem się znaleźć informacje w tym zakresie ale niestety żadnych nie znalazłem. Może dzięki Wam uda mi się coś ustalić? Na to szczerze mówiąc liczę.

Mariusz
Pracownik
 Pytanie
@Paweł

Kolego akurat my chyba ci nie odpowiemy na te pytanie bo my po prostu twierdzimy co innego że tam są układy układziki powiem szczerze że nawet napisałem do nich wiadomość to się nie ustosunkował do niej więc ja mam o nich negatywne zdanie a miałem wpłacić jakiś tam datek ale z powodu takich ludzi właśnie już mi przeszło niestety a zwierzaki potrzebują domu i opieki Ale Szczerze to utrudniony jest z nimi kontakt Nie wiem dlaczego Tak postępują ? Pozdrawiam

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Opiekun zwierząt dzikich?
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(180 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Social Media Specialist
Łódź
Beso Lux Sp. z o.o.
(133 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
RADEK

Cudowni ludzie ,oddani z poświęceniem,pomagają realnie,dziękuję że tacy są.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż
5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Spółdzielcza 13 lok. 4
    51-662 Wrocław
  • NIP: 8982173604 REGON: 21214549 KRS: 0000352569
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż
Przejdź do nowych opinii