Opinie o Stowarzyszenie Czysta Polska w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stowarzyszenie Czysta Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stowarzyszenie Czysta Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Czysta Polska w Kraków

Maverick

Mała firma rodzinna pełna chaosu. Totalne nieporozumienie... Czarodziej obiecuje dobrą kasę.Duża rotacja w dziale handlowym.

Grażyna
Inne
@Maverick

Byłoby świetnie, gdybyś napisał coś więcej o pracy w Czysta Polska. Zastanawiam się, czy warto tam aplikować. Jakie są Twoim zdaniem największe plusy tej pracy?

Matrix
Pracownik
@Maverick

Maverick może dopiszesz dlaczego zostałeś zwolniony. Jeśli brak Ci odwagi to chętnie podpowiem. Brak wyników i zero perspektyw związanych z Twoją osobą

Maverick Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Matrix

Zostałem zwolniony ? Dobre:-)) Sam zdecydowałem o rezygnacji ze współpracy.Waldek, ogarnij się...Ja jestem młody i daję z siebie wszystko, ale ten twój pomysł na biznes nie sprawdza się. Ludzie w firmie super, ale chemia i te maszyny czyszczące nie znajdują chętnych nabywców/najemców.Na rynku są prefesjonalne firmy działające priorytetowo-kompleksowo w tym temacie i tyle ;-)

Irena Nowy wpis
Inne

@Kandydat a to tu rekrutacja ma kilka etapów ?

Strange Nowy wpis
Pracownik
 Problem

Firma, która ma niesamowity potencjał ponieważ sprzedaje i dystrybuuje środki niezbędne do zachowania nie tylko czystości ale takie, które obecnie są wymagane wszędzie w okresie pandemii. Niestety zarządzana przez osoby, które które nie mają pojęcia o rzeczywistości. Firma rodzinna i to jest super ale podejście właścicieli (małżeństwo) do pracowników jest tragiczne. Właściciel myśli, że jest światowym wizjonerem a jego żona, cóż niestety zdania dobrego nie mogę powiedzieć. Obydwoje umawiają się na spotkania i nie przychodzą lub przypominają sobie o nim dopiero po kilku dniach. Wszystkie decyzję są na chwilę i na następny dzień są zmieniane. Żona właściciela jest totalnie niekompetentną do tego, czym się zajmuje. Możliwe, że sam właściciel byłby jeszcze do zmiany ale ludzie są pokroju niestety niereformowalnego. Właściciel nie pozwala handlowcom działać swobodnie i wymyślą spotkania, na których neguje wszystkie pozytywne pomysły bardzo fajnych ludzi, którzy wnoszą do firmy bardzo wiele. Magazyn to totalny dramat. Zajmuje się nim syn właścicieli, że który śpi całymi dniami i zamiast być w pracy od rana do popołudnia przyjeżdża na 2 3 godziny i twierdzi, że nic się nie da. Nie posiada kompletnej wiedzy na temat magazynowania czy logistyki. Wypłaty w firmie wiecznie spóźnia e. Połowę kwot chcieli by przekazywać pod stołem. Zresztą firma posiada swoje pod spółki, z którymi przeprowadza różnego rodzaju "przekręty". Smutne. Ludzie z dzialu handlowego i zakupów są bardzo sympatyczni. Współczuję, że muszą znosić bardzo nieprzyjemne sytuacje, w tym poniżania przez właścicieli i przychodzenia do pracy nawet będąc na urlopie wypoczynkowym. Ludzie wychodzą z pracy codziennie z takimi komentarzami, że kolejnego dnia już nie wrócą, jednak mało kto decyduje się na rzeczowe powiedzenie w twarz właścicielom prawdy i wdanie się w rzeczową dyskusje. Trzymam kciuki za dział handlowy i zakupy. Czas najwyższy na zmianę.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Rekomendacja

Z uwagą przeczytałem wcześniej zamieszczone opinie. Co prawda dopiero ubiegam się o pracę w tej firmie ale po pierwszych rozmowach rekrutacyjnych oraz pracownikami firmy chętnie spróbuję swoich sił w tej firmie :-)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Stowarzyszenie Czysta Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(178 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
Kraków
Igepa Polska Sp. z o.o.
(59 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
Warszawa
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
(60 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
(203 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Henry
Inne

Jak łatwo jest oskarżyć tylko czy są podstawy do takiego wpisu? Mam zupełnie inne zdanie.

Matrix
Pracownik

W firmie pracuję od kilku lat. Jest to miejsce dla osób poszukujących wyzwań i samorealizacji. Szefostwo daje duże kompetencje ale też sporo wymaga. W firmie panuje fajna atmosfera. Krótko polecam.

Nick

Duża rotacja pracowników .... Daje do myślenia ....

z boku sceny
@Nick

Jaka rotacja? Przecież firma od dawna nie poszukuje nowych pracowników!

Pracownik

Praca w tej branży nie należy do najłatwiejszych, ale atmosfera w firmie jest bardzo sympatyczna.Szef wymagający, stanowczy, ale potrafiący docenić wysiłek włożony w wykonywanie określonych obowiązków.Wszystkim ambitnym ludziom z czystym sumieniem polecam prace w naszej firmie:) Opinia w 100% obiektywna:)

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Czysta Polska - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Stowarzyszenie Czysta Polska?

  Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Czysta Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Czysta Polska?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stowarzyszenie Czysta Polska
2.2/5 Na podstawie 23 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Plac Szczepański 8 lok. IV PIĘTRO
  31-011 Kraków
 • NIP: 6762465120 REGON: 122868161 KRS: 0000463849
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Stowarzyszenie Czysta Polska
Przejdź do nowych opinii