Opinie o Stowarzyszenie Czysta Polska w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stowarzyszenie Czysta Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stowarzyszenie Czysta Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Czysta Polska w Kraków

Maverick

Mała firma rodzinna pełna chaosu. Totalne nieporozumienie... Czarodziej obiecuje dobrą kasę.Duża rotacja w dziale handlowym.

Grażyna
@Maverick

Byłoby świetnie, gdybyś napisał coś więcej o pracy w Czysta Polska. Zastanawiam się, czy warto tam aplikować. Jakie są Twoim zdaniem największe plusy tej pracy?

Matrix
@Maverick

Maverick może dopiszesz dlaczego zostałeś zwolniony. Jeśli brak Ci odwagi to chętnie podpowiem. Brak wyników i zero perspektyw związanych z Twoją osobą

Maverick Nowy wpis
@Matrix

Zostałem zwolniony ? Dobre:-)) Sam zdecydowałem o rezygnacji ze współpracy.Waldek, ogarnij się...Ja jestem młody i daję z siebie wszystko, ale ten twój pomysł na biznes nie sprawdza się. Ludzie w firmie super, ale chemia i te maszyny czyszczące nie znajdują chętnych nabywców/najemców.Na rynku są prefesjonalne firmy działające priorytetowo-kompleksowo w tym temacie i tyle ;-)

Irena Nowy wpis

@Kandydat a to tu rekrutacja ma kilka etapów ?

Strange Nowy wpis

Firma, która ma niesamowity potencjał ponieważ sprzedaje i dystrybuuje środki niezbędne do zachowania nie tylko czystości ale takie, które obecnie są wymagane wszędzie w okresie pandemii. Niestety zarządzana przez osoby, które które nie mają pojęcia o rzeczywistości. Firma rodzinna i to jest super ale podejście właścicieli (małżeństwo) do pracowników jest tragiczne. Właściciel myśli, że jest światowym wizjonerem a jego żona, cóż niestety zdania dobrego nie mogę powiedzieć. Obydwoje umawiają się na spotkania i nie przychodzą lub przypominają sobie o nim dopiero po kilku dniach. Wszystkie decyzję są na chwilę i na następny dzień są zmieniane. Żona właściciela jest totalnie niekompetentną do tego, czym się zajmuje. Możliwe, że sam właściciel byłby jeszcze do zmiany ale ludzie są pokroju niestety niereformowalnego. Właściciel nie pozwala handlowcom działać swobodnie i wymyślą spotkania, na których neguje wszystkie pozytywne pomysły bardzo fajnych ludzi, którzy wnoszą do firmy bardzo wiele. Magazyn to totalny dramat. Zajmuje się nim syn właścicieli, że który śpi całymi dniami i zamiast być w pracy od rana do popołudnia przyjeżdża na 2 3 godziny i twierdzi, że nic się nie da. Nie posiada kompletnej wiedzy na temat magazynowania czy logistyki. Wypłaty w firmie wiecznie spóźnia e. Połowę kwot chcieli by przekazywać pod stołem. Zresztą firma posiada swoje pod spółki, z którymi przeprowadza różnego rodzaju "przekręty". Smutne. Ludzie z dzialu handlowego i zakupów są bardzo sympatyczni. Współczuję, że muszą znosić bardzo nieprzyjemne sytuacje, w tym poniżania przez właścicieli i przychodzenia do pracy nawet będąc na urlopie wypoczynkowym. Ludzie wychodzą z pracy codziennie z takimi komentarzami, że kolejnego dnia już nie wrócą, jednak mało kto decyduje się na rzeczowe powiedzenie w twarz właścicielom prawdy i wdanie się w rzeczową dyskusje. Trzymam kciuki za dział handlowy i zakupy. Czas najwyższy na zmianę.

Kandydat Nowy wpis

Z uwagą przeczytałem wcześniej zamieszczone opinie. Co prawda dopiero ubiegam się o pracę w tej firmie ale po pierwszych rozmowach rekrutacyjnych oraz pracownikami firmy chętnie spróbuję swoich sił w tej firmie :-)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Stowarzyszenie Czysta Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Henry

Jak łatwo jest oskarżyć tylko czy są podstawy do takiego wpisu? Mam zupełnie inne zdanie.

Matrix

W firmie pracuję od kilku lat. Jest to miejsce dla osób poszukujących wyzwań i samorealizacji. Szefostwo daje duże kompetencje ale też sporo wymaga. W firmie panuje fajna atmosfera. Krótko polecam.

Duża rotacja pracowników .... Daje do myślenia ....

z boku sceny

Jaka rotacja? Przecież firma od dawna nie poszukuje nowych pracowników!

Praca w tej branży nie należy do najłatwiejszych, ale atmosfera w firmie jest bardzo sympatyczna.Szef wymagający, stanowczy, ale potrafiący docenić wysiłek włożony w wykonywanie określonych obowiązków.Wszystkim ambitnym ludziom z czystym sumieniem polecam prace w naszej firmie:) Opinia w 100% obiektywna:)

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Czysta Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Czysta Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Czysta Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Czysta Polska?

Stowarzyszenie Czysta Polska
2.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Plac Szczepański 8 lok. IV PIĘTRO
    31-011 Kraków