Opinie o Stowarzyszenie Ewangelizacji Przez Media List w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Ewangelizacji Przez Media List. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stowarzyszenie Ewangelizacji Przez Media List o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Ewangelizacji Przez Media List w Kraków

Rosa

Niestety to wszystko prawda.

sobota Nowy wpis
@Rosa

Rosa, dlaczego kłamiesz? Stowarzyszenie nie zatrudnia ludzi. Dlaczego kłamiesz?

Jeżeli jesteś pracownikiem firmy List Stowarzyszenie Ewangelizacji przez Media lub z nią współpracowałeś kiedyś, to może mógłbyś napisać coś temat swojej pracy w niej?

sdb Nowy wpis

Stowarzyszenie nie funkcjonuje od lat. Kiedy funkcjonowało praca w nim była wielką przygodą i przyjemnością.

Zuza Nowy wpis

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza o wszczęciu z urzędu postępowania o rozwiązanie bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego Stowarzyszenia Ewangelizacji Przez Media LIST w Krakowie,

ooo! Nowy wpis
@Zuza

wydział XI to wydział rodzinny,

Ostrzegam, trzymajcie się z daleka. Kłamstwo goni kłamstwo. Mogłabym się rozpisać na 30 stron i mnożyć przykłady ale po co. Jak siła i uporem nie wywalczycie wypłaty to jej na oczy nie zobaczycie. Panie pseudo prezesie życzę niepowodzenia w szukaniu nowych naiwnych pracowników

bak

Kłamstwo, Stowarzyszenie od pięciu lat nie działa, od sześciu lat nie zatrudnia ludzi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stowarzyszenie Ewangelizacji Przez Media List spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Wiktoria

Czli nie polecacie agitowac?

Iza

Taki spokój na forum? Ostatnio niezbyt dobrze pisaliście a czy teraz coś się zmieniło?

Anonimkaminimka

Czy czasem tu zaglądasz ? Jest jakaś szansa na rozmowę z tobą ?

Nick123

Teraz nazywa się to : Fundacja List- Media dla Rodziny i Edukacji, a czy oprócz nazwy coś się zmieniło ? Miejsce bo wcześniej byli gdzieś indziej teraz są na ulicy (usunięte przez administratora). Natomiast w kwestii pracy myśle, że nic. Poszłam do pracy, świetna opcja bo 4h dziennie, praca łatwa a pełen etat i najniższa Krajowa. Wiec wzięłam to jako dodatek do drugiej pracy w której jestem na zleceniu. (usunięte przez administratora)nigdy nie widzialam, raz nie wiedząc, że to ona. W Fundacji oprócz mnie i drugiej dziewczyny zatrudnionej ze mną był tylko prezes i czasem grafik. Wydawnictwo nie chodzi, fundacja nie ma pieniędzy. Wypłata ? Oczywiście problemy. Za listopad wypłaty dostawałam w częściach ostatnia część 28 grudnia, żart. (usunięte przez administratora)

Dawid

@Mulan Bardzo negatywnie piszesz o stowarzyszeniu, czy są ku temu podstawy?

waldi

tragedia nigdy nie zgłaszajcie się tam do pracy ,żenada

miła

Witam wszystkich Pracowałam przez jakiś czas w tym Stowarzyszeniu. Atmosfera jest ok. Problemem jest kadra zarządzająca a zwłaszcza p. prezes. ludzie z którymi pracowałam są wspaniali. Oddani idei. Mieli wówczas jakieś problemy finansowe ale wynagrodzenie zawsze było na czas. Uważam że są gorsi pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Ewangelizacji Przez Media List - Kraków

Stowarzyszenie Ewangelizacji Przez Media List
  • Dominikańska 3 lok. 12