Opinie o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Xxxx

Rmf to (usunięte przez administratora) wysyłasz wiadomość jedna druga trzecia dziesiąta i nic (usunięte przez administratora) człowiek wysyła za swoje ostatnie pieniądze smsa zeby coś wygrac i nic. A ci ludzie co niby wygrywają to sa podstawiani (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) sami w (usunięte przez administratora) Kasy zarabiaja i jeszcze im mało i żerują na biednych lydziach co mają klopoty i chwytaja sie czego moga a i tak nie dadza im 1zl wygrac tacy właśnie powinni kary płacić i to ogromne...

Weronika
@Xxxx

Czemu uważasz że to nieuczciwe? Przecież pewnie bardzo dużo osób wysyła te smsy więc logiczne że wylosują tylko kilka. Ktoś Ci każe swoje ostatnie pieniądze na to wydawać?

Iwona
@Xxxx

Niestety, ale na tym właśnie polegają twgo typu gry. Trzeba się nastawić na to, że jest to forma zabawy, a nie pewna forma zarobku.

Aqq
@Weronika

To nabijanie ludzi w butelkę i nic poza tym. Śledziłem jakiś czas proces "losowania". Nawet pół godziny przed rzekomym telefonem, na stronie internetowej już wznowiono informację, o rosnącej kumulacji następnego dnia. Czyli z góry jest założone, że nikt nie wygra. Przykłady można mnożyć, ale nie chce tracić więcej czasu

Weronika
@Aqq

A masz może to jakoś udokumentowane? Bo jeśli tak to faktycznie mógłby być solidny dowód. Ciekawa bym wtedy była jakby się do tego odnieśli

Ilona

student dziennikarstwa ma jakiekolwiek szanse na płatne praktyki w tym radiu ?

Gacek

Co tam się wygaduje to szok wynagrodzenia rosną szybciej niż ceny to jakaś parodia a do tego coraz więcej ukraińskiej muzyki ... Dbajmy o swoje ponieważ niebawem będziemy gośćmi we własnym kraju .

Prezenter

Dobra jest tylko otoczka - od środka zgnilizna, wykorzystywanie ludzi i wszędobylski (usunięte przez administratora) za 2500 netto. Pierwszy raz jestem w firmie, w której pracownicy związani z marką od ponad 20 lat wychodzą z trzaskiem drzwi, a młodsi pracownicy z płaczem. Manipulacja, wyzysk i.... Praca jedynie dla ludzi wierzących w siłę dawnej marki. Warto przepracować pare miesięcy, by potraktować miejsce jako trampolinę do kariery. Choć w niesamowitą pozycję marki RMF FM wierzą już tylko jej dyrektorzy :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
MIERNY

Wasze radio to porażka od pewnego czasu , reklama i propaganda

Polak

Radio denne wciąż ta sama muzyka teraz proukraińskie szkoda słów nie tak wyglądają wolne media ale jak jankesik płaci tak trzeba klepać bzdury czy dla pienieniędzy jesteście w stanie robic wszystko ??? Jesteście coraz bardziej przegrani dla nas niech żyją wolne polskie media!!!!

pablo

tego radia nie da się słuchać. Co pół godziny "przerażające fakty" ciągłe straszenie, reklamy co chwilę i to wałkowanie piosenek, to samo do pożygu. Tuba propagandowa, a w dobie plandemii przechodzili samych siebie. I na wyświetlaczu rds - zostań w domu - masakra

ExPracownik

Plus dla Zarządzających,że naprawdę znają się na swej robocie. Minus to zasady „zatrudnienia”. Większość pracowników to samozatrudnienie. Jest podstawa ale w zależności od regionu/ doświadczenia to 2500 - 4000 zł, czyli odjąć ZUS, podatek dochodowy plus opłaty za paliwo (jeżdzis za swoje poeniadze swoim autem) zostaje w podstawie moze 500 - 1500 zl. Szał..:-( I najabrdziej niefajny fakt: mimo że jestes samozatrudniony, płacisz sobie sam wszystkie składki, nie masz chorobowego i normalnego urlopu, opieki nad dziexkiem, urlopow okolicznosciowych itd., MUSISZ stawiac sie do pracy pn -pt 9-17. W czasie pandemi możesz łaskawie poprosic o prace zdalna ale walą za to foch i nie jwst to mile widziane. Kazdorazowo musisz zdalna prace zaraportowac i sie z twgo tłumacyć. Generalnie to BARDZO NIE FAIR. Panstwowa inspekcja pracy powinna sie tym zajac ze tak bezczelnie naginaja przepisy samozatrudnienia vs Umowa o Prace!

Lolypop
@ExPracownik

Potwierdzam. Samozatrudnienie a tak na prawde stosunek pracy: jest hierarchia i podleganie innym, jest raportowanie (rozliczasz sie z oferty, spotkania, rozmow), chcesz „urlop” to piszesz wniosek normalnie do dzialu HR, jest praca w biurze od do.. masz normalnie nazwe stanowiska i szefa nad soba, dyrektora, narzedzia pracy - nie mozesz korzystac ze swojego, musisz z ich sprzetu. Inwigilacja sie rowniez szerzy.

phx

Slucham waszego radio w USA, zapraszacie gosci czy to politykow czy lekarzy i wypowiedzi ich w sprawie pandemii sa tak propagandowe i wkolko to samo i z jednej strony mowcie do rzeczy co sie naprawde dzieje na swiecie. Dane pokazuja ze lockdowns zrobily wiecej zlego niz dobrego powiedzcie cos o Fauci Bo wlasciwie on jest odpowiedzialny za to co jest z tym niby nowym virusem a wlasciwie zmutowana grypa W.H.O.zmienilo definicje odpornosci systemu immunologicznego jak rowniez pandemii a raczej j plandemii W USA byly kontrakty Pfizer podpisane z wojskiem na szczepionki w 2018 roku i naprawde myslicie ze to byla taka szybka produkcja tych pseudo szczepionek trucizn na zawolanie ludzie obudzcie sie I zacznijcie korxystac z innych informacji niz google i mediow glownego nurtu polecam strone thecovidworld.com albo stopworldcontrol.com czy plandemicseries.com albo StewPeters show with dr Ruby zobaczcie ta druga strone tego badziewia co nie chca wam mowic w tv czy radio oni maja swoja agende ktorej sie trzymaja a kto naprawde pociaga sznurki w tym swiecie i steruje tym co sie dzieje wkolo has to kolejny temat o ktorym sie nie dowiecie z lokalnej telewizji. Polecam przejrzec The Spars Pandemic 2025-2028 The Johns Hopkins Center for Health Security Futuristic Scenario for Public Health Risk Communicators

Shokei

A więc tak, dwie piosenki i 15 min reklam i znowu jedna piosenka i 10 min reklam i piosenki jedne i te same aż do pozygu.

Dzoana

Sluchalam wczoraj programu, u siebie za granica. Wystepowal dr. Piotr Kramarz i wypowiadal sie na temat pandemii. Jestem w szoku. Takich bredni, jakania sie, niepewnosci i zmyslania, dawno juz nie slyszalam. ????????????????Facet nie wiedzial co ma powiedziec !!!!Klepal ta sama opinie w roznych formach. Czegos tak beznadziejnego dawno juz nie slyszalam. Wstyd dla Was, dla radia, ze pusciliscie te wypociny i wstyd dla niby doktora. MASAKRA. Wiecej nie bede Was sluchac. Taka opinie ma wiekszosc Polakow mieszkajacych poza granicami kraju. BEZNADZIEJA w kazdym calu.

Aro

Dlaczego nie puszczacie kolęd od wczoraj nie mam radia w samochodzie tym bardziej w domu nie te czasy sprzedaliście się cenzura rządzi dlatego już nie słucham waszych dupereli zakłamanych

XYZ

A co z utworem Tree of US "Wielki Mały Człowiek" (piosenka z podtekstem)? Dopóki nie zostali zatrudnieni oficerowie polityczni to utwór był grany kilka razy dziennie. Stacja ewidentnie zaczyna sprzyjać władzy, to nie jest dobry kierunek. Szkoda bo kiedyś dużo słuchałem, a teraz już w ogóle.

Margot

W Waszej stacji jedno mi się nie podoba. Jak przyczepicie się do jednej piosenki to puszczacie ją 250 razy dziennie dzień w dzień, aż do zrzygania. Nie da się tego słuchać. Poza tym ok.

Ares

Jak wam wierzyć? Puszczacie kundla kukiza, gnida pisowska ziemiec zaprasza psychopatę kurdupla i rozmawiają w najlepsze. O sejfach nie wspomnę bo to taki pić że tylko prymitywy dadzą się nabrać. Z foglem o bułkach można gadać. Gadka z tymi prymitywami a często z przestępcami odbije się wam czkawką jak szybko tego nie zmienicie

Emilia
@Ares

Mamy wolność wyboru, każdy niech słucha co mu się podoba - jest wiele innych stacji. Co do sejfów, po czym wnioskujesz, że to (usunięte przez administratora) I kogo masz na myśli pisząc prymitywny?

Zróbcie coś z tym Mazurkiem, bo nie da się go słuchać. Zaprasza gości a potem nie da im się wypowiedzieć. Czy na tym polega dziennikarstwo?

@7519

Absolutnie się z tobą zgadzam, na szczeście teraz ilość reklam mnie już totalnie zniechęciła do tego (usunięte przez administratora)-radia. W czasach Spotify, (usunięte przez administratora) Premium i open.fm, można sobie śmiało znaleźćlepszą alternatywę bez sponsorowania Media Markt i suplementu z aszwagandą.

Daniel

Banda nierobów! Poniedzialek-a oni już o wekkendzie ,byle do piątku !

Zeniak

RMF kończy się co dziennie o 9tej niestety ????

Silver

I non stop Cleo z reklamą w stylu Marilyn Monroe z urodzinową promocją Media Expert, ile można tego słuchać.

Zfrustrowany

Kiedyś fajne radio A teraz jadąc w południe z dziećmi słychać tylko o pochwach i grzybach,no i co wziąć na dobry sex !! A wieczorem w garażu jak coś posłuchać do robótki trzeba to (usunięte przez administratora) Wodecki i inne smutasy. Przez to wszystko wszędzie mam radio internetowe i muszę słuchać niemieckich stacji żeby nowości posłuchać. Co się z tym krajem dzieje !!!!! Mam wrażenie że specjalnie ludzi ogłupiacie

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.
  • Al. Jerzego Waszyngtona 1
    30-204 Kraków
  • NIP: 6770072027 REGON: 350637551 KRS: 0000660949

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.