Opinie o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

stały były słuchacz ,

Dobrze że są jeszcze inne rozgłośnie radiowe, bo w tym : mało konkretów ,liczy się tylko loteria i sejfy , a w sejfach tyle a tyle ,i to tak natrętnie , co chwilę , żeby naciągać naiwnych...

Grażyna

Zaciekawiła mnie perspektywa klienta w kontekście chociażby tych wspomnianych kumulacji, o których ktoś pisał niedawno, że podobno nie można ich wygrać? Który dział docelowo je prowadzi i jak praca w nim wygląda? Kto także jest odpowiedzialny za wymyślanie konkursów i tym podobnych? Jak zorganizowana jest cała struktura?

Jak długo trwa proces awansu w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Niszczyciel

Poprostu brak slow dno dno muzuka bez sensu I reklamy porażka

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
XYZ01

Wystarczy podać imię i nazwisko żeby przyklepali informacje jako prawdziwe. Strasznie zakłamana stacja nie warta poświęcenia sekundy, ważne aby się klikało

dako

Nie da się słuchać tych kłamliwych bzdur o powielaniu SMS-ów oraz rzekomej kumulacji, której nikt nie może wygrać przez ponad pół roku. Czy nikt nie może zrobić z tym porządku?

Weronika

Sporo opinii jest od samych słuchaczy i tego co podoba im się w radiu a co nie. Głównie wypominane są reklamy. Kto w zasadzie jest odpowiedzialny za zarządzanie nimi? I też jestem ciekawa jakie wszystkie stanowiska tu maja do obsadzenia na tryb zdalny dla osoby bez doświadczenia. Są jakieś do wyboru? Jak od środka się organizują w tych kwestiach?

Lulux
@Weronika

Nie ma pracy zdalnej. W reklamie jest B2B ale obowiązkowo trzeba być w biurze 8h.

@Lulux

dzięki. no a jak ta praca prosto z biura wygląda i w jaki sposób jest się rozliczanym z pracy. samo przesiedzenie ośmiu godzin pewnie nie starczy? co z zakresem planów / obowiązków i ewentualnymi nadgodzinami?

Lulux
@Weronika

Podstawa + prowizja w przypadku Doradcy Reklamy. Prowizja od kasy za ktora sprzedasz czas antenowy, kilka procent. Raportujesz w systemi gdzie dzwonisz, do kogo i jak przebiega rozmowa, raportujesz maile, musisz odbyc x spotkan. Za te wszystkie wymienione zbiera sie punkty. Jesli pytasz o ewentualne nadgodziny i wynagrodzenie extra za nie to go nie ma. Jak wspomnialem to B2B wiec prawo pracy w ogole Cie nie chroni. Podlegasz tez szefom: lokalnym, regionu i generalnym. Generalnie w zasadzie wszystko 100% jak na etacie tyle ze etatu nie masz a wysyawiasz co miesiac faktury.

@Lulux

czyli coś można na tej prowizji sobie uzbierać? średni staż odnośnie współpracy przy tym stanowisku ile wynosi? wpływa on na jakiekolwiek przywileje? występuje pewnego rodzaju anonimowość pracowników czy jest to zależne od działu lub stopnia podejmowanej współpracy?

dako

Minął długi weekend bez nudzenia o kumulacji i pomnażania SMS-ów. Przyszła środa i na nowo te bzdury o rzekomej dużej wygranej, która już jest od co najmniej pół roku i bajerowanie o lipnych 30 sejfach. Kiedy skończy się to (usunięte przez administratora)? I znowu w kółko te same piosenki niektóre powtarzane po kilka razy dziennie. Gdzie ten dawny RMF FM, który wspominam z sentymentem.

Krk

Masakra średnio to co 15 min reklamy ... Jak pójdą w stronę TVN to nadejdzie moment jak zmienię stację i środkowy palec !

@Krk

nie wiem na ile skuteczne będzie pokazanie takiego palca w kierunku radia ale ciekawa jestem prowadzenia przez nich jakichkolwiek statystyk. No jakiej zasadzie jakaś premia tu może być przyznana? wyniki związane z liczbą słuchaczy jakkolwiek się w niej odzwierciedlają? ktoś się orientuje w temacie?

Krzychu

byłem słuchaczem jeszcze RMF Fan teraz przerzuciłem się na Radio Kraków bo tam mogę posłuchać, o np. pszczołach albo piosenkę "Una Notte A Napoli"a nie złych wieści z waszego radia np. o przymrozkach dzisiaj ( przyroda poradzi sobie jak zawsze o tej porze, gorzej w jak było by to w maju). Już nawet Stawaj Szkoda Dnia siada. Dlatego coraz częściej przed 9 przełączam na Radio Kraków. RMF24 tez przestałem słuchać po doborze nowych dziennikarzy ( Terlikowski Szczuka). Skoczków nie lubię

Dako

Postanowiłem na tych łamach napisać parę uwag dotyczących Rozgłośni RMF FM, ponieważ na moje maile wysłane na podane w internecie adresy do kontaktu ze słuchaczami nikt nie raczył zareagować, a po ponownej próbie wysłania otrzymałem jedynie odpowiedź „Serwer pocztowy odbiorcy Twojej wiadomości odmówił jej przyjęcia. „I taki to jest mailowy kontakt ze słuchaczami. A telefony od słuchaczy, to tylko z pozytywnymi uwagami, bo chyba RMF nie znosi krytyki. Moje uwagi, to: 1. Rzekome 30 sejffów z maksymalną wygraną w jednym – przez kilka miesięcy nikt nie wygrywa. A jeśli jakiś słuchacz (o ile takowy dzwoni naprawdę) upiera się przy sejfie to zawsze otrzymuje ustalone minimum. Żadnych innych wartości wygranych. Czasem samochód, ale to chyba jest tak właśnie ustawione. 2. Nadawanie ciągle tych samych utworów muzycznych przy braku urozmaicenia, przypisanie do kilku wykonawców, brak starszych piosenek, a jeśli się pojawią, to w kółko te same. Jak wytłumaczyć, że jeśli śpiewa Grechuta, to tylko Dni, których nie znamy< Wodecki – „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, Golec uOrkiestra – „Górą ty…” Na okrągło Chylińska, (usunięte przez administratora) Kill oczywiści w kółko z tymi samymi utworami. Nie mam nic przeciwko tym wykonawcom, ale częstotliwość powtarzanych na okrągło tych samych piosenek staje się dosłownie nudna. 3. I jeszcze kwestia wywiadów. Jaki jest sens dzielenia ich na radiowe i internetowe, skoro w danej chwili słucham tylko radia i nie chcę (lub nie mam akurat możliwości) wchodzić do internetu? Czasem ciekawie zapowiadająca się rozmowa jest po prostu przerwana. Oczywiści negatywnych uwag znalazłoby się więcej, ale te są dla mnie najbardziej istotne. Zgadzam się też z uwagami, że to już nie jest to samo Radio, jak kiedyś. I dlaczego nikt nie zrobi z tymi oszustwami dotyczącymi tych rzekomych kumulacji i lipnych sejfów porządku?

Jacke

Skrzynie pełne kasy to jedne wielkie (usunięte przez administratora). Od miesięcy gram jak nawiedzony, trzy razy już do mnie oddzwaniali. Tzn automatyczna sekretarka która odczytała jakiś banał i rozłączyła się nie dając mi żadnej możliwości wybory. TO JEDNO WIELKIE NACIĄGANIE i (usunięte przez administratora) Złożę doniesienie na policję, nie dali mi wyboru.

Przyjezdna

RMF- Reklama, Miernota, Fikcja Muzyka dla tych 50,60+ żadnych nowości, propaganda lewacka aż uszy puchną, brak szacunku dla odmiennego zdania politycznego. Antypatriotyczna paplanina starych (usunięte przez administratora). Reklama reklamę pogania. Usuwam tę stację z propozycji.

Dawny słuchacz

Dawne fajne RMF to już historia Dziasiaj mamy 5 min wiadomosci, 40%czasu antenowego to żebranie o smsy i ta denna muzyka. Same tylko te dzisiejsze "piszczący faceci" Na szczęście przyszły czasy gdy mamy wybór i nie trzeba słuchać tej mizernej stacji.

@Dawny słuchacz

Ok te smsy mnie zaciekawiły... Wiecie czy one wpływają na zarobki osób zatrudnionych? Gdzie idzie ostatecznie kasa za nie tak naprawdę? I jeśli o finansach tu mowa to jak od nowego roku się tu zarabia? Ludziom podnieśli "co nie co"?

Wtajemniczony
@Weronika

Podniesli. Co nie co;-) Na uop jako dziennikarz/ reporter zarabiasz 3,5-5,0 k. Jako pracownik marketingu 5,0-7,0k, zazwyczaj tez uop. Jako pracownik dzialu reklamy: 4,0- 8,0k ale tu walisz b2b (choc obowiazuja Cie absolutnie wszystkie normy jak na uop) jezdzisz swoim paliwem i ze swojwgo portfela finansujesz ewentualne spotkania z klientami. Dzial reklamy to najgorszy (usunięte przez administratora)

@Wtajemniczony

Piszesz, że najgorszy a juz mnie ta ósemka zaciekawiła. Czyli z jakich ostatecznie powodów jest według Ciebie najgorszy? Bo paliwo...? Czyli gdzie najbezpieczniej sie będzie pracowało w razie czego? trudno o przyjęcie?

Amadeusz

Z marki RMF FM została tylko nazwa. Teraz to stacja z zagranicznym kapitałem, gdzie odbywa się typowy "wyścig szczurów" Atmosfera pełna smrodu od samych drzwi. Wynagrodzenie to jakaś kpina. Lepiej korzystać z zasiłków i mieć zdrowie.

Słuchacz
@Amadeusz

Słyszałem słyszałem że polecacie ;)

@Amadeusz

Amadeusz jestes/ byłeś pracownikiem? O jakim stanowisku mówisz, jeśli Doradca Klienta (sprzedaz reklam) napiszesz cos wiecej? Jaki rodzaj umowy, jakie obowiazki, wynagrodzenie? Skad taka atmosfera, ludzie na gorze robia smrod?

Doradca Reklamy
@Zainteresowany

Wylacznie B2B . Podstawa 4 000 - 5 000 . Z prowizji da sie wyciagnac drugie tyle ale: - zus plus podatki wynosza Cie srednio tyle co podstawa - paliwo i dojazy do klientow pokrywasz sam a Twoim obowiazkiem sa spotkania, przynajmniej jedno dziennie; oczywisciie nie masz samochpdu firmowego - jesli idziesz z klientem na lunch, Ty za ten lunch zaplacisz (ze swojej kieszeni) Reasumujas na rękę i czysto zarobisz jakies 5 000 - 6 000. Ale pamietaj przy tym ze Twoje skladki emerytalne to NICOSC i na b2b nie masz prawa do niczego w zasadzie. Mimo ze jestes na B2B musisz sie prosic o urlop i jest z tym wieczny problem. Najlepiej jak pracujesz 7/7 i 24/24. Nie jest honorowana praca zdalna (mimo b2b). Atmosfera ogolnie niezbyt przyjazna, mozesz byc obrażany i (usunięte przez administratora). Szanse na awans zadne. Jesli jestes Doradca bedziesz nim przez nastepne 10 lat (o ile wczesniej nie zrezygnujesz).

Kulawa

Cały czas taka prosta muzyka,po 5-8razy na dzień jeden kawałek puszczają,żadnych wartości,miernoty!!!!.

Sluchacz

Ustawione konkursy, nie wiem kto to wygrywa, chyba wszystko ustawione, ogłupianie ludzi, brak slow

@Sluchacz

Czemu miałyby być ustawione, na podstawie czego to stwierdzasz? Znasz kogoś kto pracuje i udzielił Ci takich info? Ile osób tak właściwie obecnie się tu zatrudnia i kto jest za co odpowiedzialny?

Zbych111

Zakłamane fakty dot. niemal wszystkiego, poziom niżej niż mierny, zero jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji politycznej, zero odniesienia do naprawdę ważnych rzeczy typu przesłuchania przedstawicieli koncernów szczepionkowych w Parlamencie Europejskim, sprawy 15-minutowych miast itp. Gdzie dziennikarstwo śledcze? Gdzie obiektywne informacje? (usunięte przez administratora)

Kama

Nie da się tego słuchać... Non stop albo reklamy, albo gadanie i pseudo zabawne teksty, które w gruncie rzeczy są żałosne

Radio

Przestałem słuchać , w kółko to samo aż rzygać się chcę , a tematy polityczne to dno

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.
  • Al. Jerzego Waszyngtona 1
    30-204 Kraków
  • NIP: 6770072027 REGON: 350637551 KRS: 0000660949

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.