Opinie o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Polak

Lubię waszą stację gracie fajną muzykę macie fajne programy ale polityka to jest wasze piętno bierzecie do tego polityków którzy stoją z boku i tylko krytykują RMF bez tej polityki byłaby dużo ciekawsza z tego powodu często zmieniam stację

Misiek

Od jakiegoś juz czasu przestałem Was słuchać bo gracie non stop te same kawałki co dziennie po kilka razy, jak byście mieli jakąś taśme zapentloną. Ile można słuchać tego samego kawałka kilka razy dziennie , codziennie do użygania. A tak Was kiedyś lubiłem.

VFSDGSD

Witam, w końcu pofatygowałem się napisać, gracie taki chłam że nie da się słuchać. W kÓŁKO te same kiepskie przeboje kiepskich gwiazd albo zagraniczne STALE TE SAME I TO 30 letnie przeboje. W skali 1-10 jesteście ZEREM. Gorsze niż życie w Polsce jest tylko życie w Polsce z waszą stacją. Masowo ogłupiacie Polaków. NAJGORSZE RADIO!!!! NIE POLECAM

Słuchacz
@VFSDGSD

To prawda,na okrągło te same piosenki (opatrzone reklamą,,najlepsza muzyka,,) , reklam do wyżygania. Wywiady przeprowadza pisowski redaktor Mazurek, dzisiaj (nie wierzę) rozmowa poranna,prowadzi p. Terlikowski . Ludzie katolickie radio w każdym domu już jest.

Rolnik

Mazurek nieprofesjonalny dziennikarz zdrajca rolników

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Koko

RMF FM = TVN przekręcanie faktów radio do d py . Czy to polskie radio??????????????????????

Xyz

Powtarzane jest to co mówili pan Oldbratwski i Kałamaga na drugi dzień zawsze w wstawiaj szkoda dnia , to są jakieś kpiny aby słuchać tego dwa razy . Obrzydliwe

Meloman

Taki p. Olbratowski nie powinien mówić o Prezydenckie, że ma "delirkę" /dzisiaj po godz. 7 00 /. Czekam kiedy będzie miał podobne wywody o politykach opozycji. Nie przystoi takiemu medium zamieszczać takich porównań. Przecież Radio Małopolska Fan miało inną misję. Nie będę obrażał innych, ale niech się cieszą, że nie żyją w komunie, bo za sam wygląd byliby stałymi bywalcami izby wytrzeźwień. Dziennikarzem, którego szanuję, jest p. Mazurek.

@Meloman

Po prostu nie da się słuchać tego propolskiego radia!!!

Szczęście

Jutro Ola Filipek pomnożyć może 7777 razy czarci los aby loteryjny jeleń zamiast milona złotych wygrał luksusowy miejski samochodzik o wartości 50 000 złotych. Pozostaje pytanie jak długo będziecie Olu robić z ludzi głupców

Krzychu

Rmf Fm=TVN, zero pozytywnych wiadomości. Dzielą Polaków. czyli nie odbiegają od TVP (Wiadomości) tylko że spolaryzowane o 180 stopni

krzys

szkoda że zmierzacie w stroną TVN

Patriota

Zakłamane fakty i sianie propagandy to typowe dla przekupnej stacji radiowej. Nie da się tego słuchać.

Mateo
@Patriota

fakty nastawione na programowanie obywateli, koncesja przedłużona to lizanie (usunięte przez administratora) PISOWI w najlepsze. Nie polecam, nie słucham, zbieram dowody. Nadejdą czasy że rozliczymy wasze metody działania

Weronika
@Mateo

Zbierasz dowody na radio jako słuchacz? Niby jakie? Wiesz jest wiele innych stacji, nikt nie każe Ci tej słuchać...

@Patriota

To prawda co to za radio . Też nie mogę ich słuchać pewnie za mało dostali pieniędzy od rządu dlatego ciągle krytykują i ciężko im zrozumieć że Polacy wybrali (usunięte przez administratora) .Żadnego szacunku dla słuchaczy.Ciekawe kto ich opłaca bo już niedobrze się robi z tymi ich wstrętnymi opiniami!!!

Weronika
@Lew 24

Następny... Po co się męczyć i słuchać stacji która ewidentnie Ci nie odpowiada? Z tego co wiem wielu ludziom się podoba. Możesz mieć oczywiście inne zdanie, ale po co się tyrasz i jej nadal słuchasz? :D

@Patriota

Popieram co to za okropna stacja.Wstyd mi za te radio.

Patriota
@Patriota

Stara muzyka, mnóstwo reklam, audycje wieczorne typu zarżnął ktoś kogoś nożem strach puszczać wieczorem radio przy dzieciach, a do tego wywiady typu pytam i odpowiadam nie dopuszczając gościa do rozmowy. Widać kto ich finansuje, (usunięte przez administratora) powinien dokończyć sprawę z koncesjami !!!

@Patriota

Faktycznie co za ludzie jakie szkoły dziennikarskie kończyli? Najlepiej jak by się wynieśli z Polski takich ludzi Kraj nie potrzebuje. Nie można ich słuchać.

Tomasz

Witam. Kiedyś lubiłem słuchaczy waszej stacji leciała fajna muzyka było mało reklam i trochę pogaduszek na różne tematy. Od dłuższego czasu są teraz u Was same reklamy kiedy bym tylko nie włączył - leci reklama ten piepszony Marian i wiecznie o czymś klechacie co się kupy (usunięte przez administratora) nie trzyma .Zeszliście na psy !

Polak

Pytane do radia? Co to za reklama Lidla, jakiś folksdojcz tam się załapał do pracy, czy nagrodę główną można dzień wcześniej zmienić na główna nagrodę dziesięć razy mniejszą? Czemu radio szczuje na wszystko co polskie i czemu nie pierze brudów opozycji tylko rzadzacych.

Wrrrrr

Tak chętnie słuchałem. Prowadzący (kobiety i mężczyźni) byli na poziomie, dowcipni i co najważniejsze obiektywni. Teraz czekam, kiedy zatrudnią Kurskiego. Od czasu panowania m.in. Ziemca nie słucham RMF.FM. Rzadko słucham muzyki filmowej.

P.z

Jak można pisząc straszne historie puscac po 20.20 niedzielę 25.09.2022 opedowilu dzieci słuchają inne historie przed 1nocy władca włyken i lato rok szkolny może być 0.20 wiadomości sportowe krudkie okresowych dużo tylko oni mogą dzwonić wybierać lub wybrać jak kiedy piosenki można wybierać mało teras tym roku wywiadów żywo. Nic nie odludziach żacy o społecestwe tak jak radio Olsztyn (usunięte przez administratora) i rado plus .88.1chyba tam wieczorami nocy sa porady z wiadrami (usunięte przez administratora) brak ciekawostek zyciowych

Zbigniew

Powinno się nazywać Radio Kierowców RMF więcej wiadomości o drogach o kierowcach niż samych wiadomości z kraju i ze świata zróbcie osobne radio dla kierowców

P.z
@Zbigniew

Prawda

włacnie przestaje was słuchać mam dość opowiesci o zabujcach a dziś o jakiś bokserach .Zawsze był tylko muzyka i wiadomości a teraz wkurzające słuchowiska

Normalny

Fajna loteria, z cyklu jak ukręcić łeb kumulacji (usunięte przez administratora) samochodem 10 razy tańszym niż nagroda główna ????????????????????????????

Magdalena
@Normalny

Do czego się odnosisz? Nie bardzo rozumiem Twój wpis.

Iga

Dzień dobry ta rozmowa z ministrem oświaty dotycząca wynagrodzeń jest żenująca, ponieważ pan redaktor Mazurek nie do końca się przygotował skoro w jego mniemaniu 5 000 zarobku za wykonywana pracę nauczyciela szkół podstawowych i ponadpodstawowych gdzie w dzisiejszych czasach większość z nich tak wspaniale uczy że większość uczniów musi chodzić na korepetycje to wg. niego jest nie mało.??? To co mają powiedzieć inni którzy też pracują w budżetówce z 35 stażem pracy i na rękę nawet nie biorą 3000 za 8 godzin pracy a nauczyciel pomocniczy pracujący 4 godziny dziennie w szkole zaraz po studiach zarabia prawie tyle samo. Żal tylko że dużo ludzi słucha waszej stacji i po prostu nie dowierza jak radio kłamie. Proponuję sprowadzać wynagrodzenia całej budżetówki i nie tylko na szczeblach Warszawy i wtedy podjąć dyskusję. Panie Mazurek czy pan wie ile godzin dziennie pracuje nauczyciel, ile w roku ma wolnego, ile razy w roku może iść na tzw. urlop pełnopłatny na podratowanie zdrowia, jakie profity dostaje w ciągu roku itd.

Xyz

Przestańcie puszczać w tym radiu te zasrane zbrodnie nikomu do niczego nie są potrzebne mam radio w prysznicu po to żeby się wykapać przy muzyce a nie przy jakiś zbrodniach zasranych

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.
  • Al. Jerzego Waszyngtona 1
    30-204 Kraków
  • NIP: 6770072027 REGON: 350637551 KRS: 0000660949

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.