Opinie o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Szczery do bólu

Rozmowa popołudniowa w dniu 21 wrzesnia 2021 pokazała jedynie chamskie i tendencyjne dziennikarstwo. Może zapraszający dałby się gościowi wypowiedzec , nawet jak mu odpowiedzi nie w smak, bo żona pewnie jest marnym nauczycielem, z podstawą 3200 i 16 dodatkami, łącznie za 24 godziny pracy nygus ma średnią krajową. A nauczyciel nygus nie chce pokazać w PIT swoich zarobków, i narzeka ile godzin musi przygotowywać się do pracy , to co nauczyciel nygus robił na studiach , że dopiero teraz się uczy? Nygus do roboty, w końcu uczyć dzieci a nie wiecznie stękać!!!!!!!

Robert

Masakra muzyka katastrofa jak i prowadzący z głupimi tekstami

Jerry 2021

Ja i moje pokolenie dalo polsce wolnosc zrobiliscie z tego kraju parobkow europy cpunow nie macie armii biznesu. Wstyd mi za was przed cala europa jerry

Iiii113

W nocy np w pracy zamiast posłuchać muzyki trzeba słuchać ich gadania, powinno być więcej muzyki...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Ja.

Okej. Ale za dużo tej samej muzyki. Jedna leci przez cały dzień 4 razy. Jest tyle piosenek przecież.

Juarkitku

Podajecie niepełne informacje, manipulacja na poziomie TVP!

Eli

Muzyka ok, reklamy głośne i drażniące. Natomiast pan Mazurek poniżej wszelkiej krytyki jawi się jak typowa hiena dziennikarska, jest arogancki, niegrzeczny, obraża rozmówców, manipuluje faktami, prowadzi rozmowę, aby albo kogoś powalić na glebę lub uwzioślić. Rozmowa powinna być merytoryczna, wyważona, z szacunkiem dla obu stron, i przede wszystkim pozostawiająca wnioski dla słuchacza, a nie narzucająca mu je wprost. Dykcja pana dziennikarza Olbratowskiego niechlujna z pewną manierą. Pan jest wręcz nie do zniesienia. Pozostali dziennikarze ok, z poczuciem humoru, nie dominujący programów sobą.

Damian

Fajne piosenki wrzucacie ale kurwa nie da sie tego sluchac jadac w trase bo 70% waszego czasu antenowego to reklamy albo fakty. Dobrze ze istnieje cos takiego jak open.fm, polecam :)

Kajtek

Czy wasi prowadzący nie mogą wysilić się na mądrzejsze i przemyślane komentarze na antenie. Wiem że teksty podają im na tacy ale może czas zmienić beznadziejnego kelnera. Tylko was muzyka ratuje przed spadkiem frekwencji

Kojot

Napędzenie pandemię straszycie jak tvp nic konkretnego i to co 30 minut Porażka

Mariusz

Ciężko dostać się do radia?

Co? Dzisiaj nie ma "haha" "hihi" bo okazuje sie corona kryzys moze dotknac rowniez was, ale jak wszystkie male przrzedsiebiorstwa pozamykane i ludzie traca majatki to niewazne i nawet nie wspomnicie.A po drugie jakie Niezalezne? Soros wam placi i dyktuje co macie mowic jaka to pseudo pandemia straszna.

Zbik

Płaćcie podatek tak jak inni płacą. Powinni zlikwidować komercyjne radia. Ogłupiają ludzi, przekazują same negatywy, czynią ludzi zgorzkniałymi. Ciągle tylko relacje wypadków drogowych, kłótni politycznych i innych przestępstw. W reklamach wmawiają wszystkie możliwe choroby. Czekam aż radio upadnie. Jest niepotrzebne. W XXI wieku jest mnóstwo platform online do słuchania przyjemnej muzyki.

Zyga

30 lat temu to było najlepsze radio mało Gądki tylko muzyka a teraz 70%reklam30% Muzyki beznadzieja

Bb

Tanie żarty po północy w tym radio żenada dowcipy płytkie a tu ludzie umierają w cieniu pandemi.. Już nigdy tak nie będzie jak kiedyś nie będzie normalności nie łudźcie się...

Nikodem

Beznadziejne radio, dnia 01.01.2021 r. o godzinie 23:00 odbiór dźwięku był tylko w lewej słuchawce... Trwało to 24 min. Myślałem, że coś ze słuchawkami jest nie tak... Ale włączyłem inne stacje FM, i było wszystko OK, włączyłem (usunięte przez administratora) i też OK, więc słuchawki sprawne... Wszystko działało oprócz RMF FM... Ktoś guzik nacisnął u Was, i był dyskomfort w odbiorze...

Kamil

Ciężko się dostać do radia bez doswiadczenia?

Ewcia

Dlaczego jesteście naciagaczami czy Wam nie wystarczy 1 SMS do rozlosowania uważam że takie radio tylko Hannę przynosi naciaganiem naiwnych sluchaczy

Kamil

Przeczytałem wszystkie komentarze... Przestaję wysyłać do "świetnego Mikołaja" SMS-y... Nie będę ich finansować...

Polak

Śmieją się, ze jeśli wierzysz w to, ze Bill Gates ma coś wspólnego z koronawirusem to ziemia jest płaska. Faktem Bill Gates wysłał szczepionki do Afryki i Indii i dziesiątki tysięcy dzieci zmarło lub zostało sparaliżowanych. Pracownicy RMF sprzedali się za marną pensje, bo głosić kłamstwa i mówią tylko tyle na ile im pozwolą Pisowski reżim. Mam nadzieje, ze jak wynajdą szczepionki na koronawirusa zostaną zaszczepieni w pierwszej kolejności :)

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.
  • Al. Jerzego Waszyngtona 1
    30-204 Kraków
  • NIP: 6770072027 REGON: 350637551 KRS: 0000660949

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.