Opinie o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Zobaczcie jak rmffm jest zżydowione. Podczas rozmów z żydami tzn sektą Chabad Lubawicz lub Folejmanem który walił mu na Ty jak kiepowi zwykłemu, komentarze pod materiałami zostały wyłączone - ze strachu przed żydami. Czyli żyd żyda się boi i o tym nie usłyszymy nigdzie, to trzeba zobaczyć. Retoryka mazurka podczas rozmów z innymi gośćmi jest najłagodniej ujmując agresywna oraz prześmiewcza ale w wypadku żydów jest pełny pass. Mazurek = kiep chodnikowy i całe rmffm.

Weronika

Sporo opinii jest od samych słuchaczy i tego co podoba im się w radiu a co nie. Głównie wypominane są reklamy. Kto w zasadzie jest odpowiedzialny za zarządzanie nimi? I też jestem ciekawa jakie wszystkie stanowiska tu maja do obsadzenia na tryb zdalny dla osoby bez doświadczenia. Są jakieś do wyboru? Jak od środka się organizują w tych kwestiach?

Weronika
@Lulux

czyli coś można na tej prowizji sobie uzbierać? średni staż odnośnie współpracy przy tym stanowisku ile wynosi? wpływa on na jakiekolwiek przywileje? występuje pewnego rodzaju anonimowość pracowników czy jest to zależne od działu lub stopnia podejmowanej współpracy?

Magda Nowy wpis

Rmf to jakieś dno. Ze starej stacji już nic nie zostało. Teksty prowadzących to po prostu żenada która już sięga dna, pierdolety które nikogo nie smieszą. Non stop reklamy. A najgorsza jest muzyka która w koło jest ta sama dla 60+. Tego już sie nie da słuchać bo aż uszy więdną. Czasem wlączam z nadzieją że może sie coś zmieniło, oczywiscie zmieniło ale zdecydowanie na gorsze. Dobrze że są jeszcze inne stacje radiowe które są w miarę do posłuchania.

Słuchacz Nowy wpis

Widzę że radio lubi robić w konia słuchaczy. Dużo prób robiłem żeby niby wygrać. Komisja powinna być z imienia i nazwiska i losować na antenie radia. To by było sprawiedliwe i każdy słuchacz wiedziałby o co chodzi. Tyle na ten temat.

Renia Nowy wpis

witam. interesuje mnie opis rozmowy rekrutacyjnej dla prezentera. Obecnie poszukiwany jest dziennikarz w zakresie faktów. Bezbłędna dykcja to podstawa, jak rekrutrzy teraz ją weryfikują? Zastanawiają mnie również tegoroczne kwestie zarobkowe. W jakich widełkach można się zmieścić?

Patrzyłam teraz po ofertach i moja uwagę zwróciła ta dla redaktora online. Myślałam, że to będzie praca zdalna, która zdecydowanie bardziej by mi odpowiadała. Wyszło jednak, że to 100% stacjonarka. Tylko czemu?

@pracownNICK Nowy wpis

W Grupie RMF w zasadzie niemożliwie pracować jest zdalnie, oczekuje się pracy w biurze, stacjonarnie. I to dotyczy wszystkich, w tym osób zatrudniownych na kontrakty i jdg albo i przede wszystkim właśnie ich gdyż przeważnie te działy pracują na wynikach: handlowcy na budżetach z reklam, redaktorzy na obowiązkowych normach w zakresie x treści koniecznych do publikacji. Firma ogólnie zła nie jest ale trzeba godzic sie z tym że kontroluja Twoja prace w najmnijszym stopniu. Swoboda i dobór narzędzi wygodnych dla Ciebie- żadne.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Krzych

Piosenki co dzień te same. Masakra. Może da się coś puszczać innego bardziej urozmaicić. Pozdrawiam

Jaki jest styl zarządzania w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

czy w tym roku mieliście podwyżki? tak przyglądam się niektórym komentarzom od słuchaczy (swoją drogą nie mam pojęcia co robią na forum pracowniczym ????) i zaczynam się zastanawiać czy wzrosły czy może spadły przychody w ostatnim czasie? Jak ocenicie zarobki w tym roku?

Lou

Obecnie szukaja reportera. Czy reporterzy maja UoP czy jest wyłącznie dzieło/zlecenie/b2b? Jakie stawki ma reporter? Czy ktos wie ze to ze szukaja az w sumie teraz czterech osob to pokłosie tej afery wizerunkowej z szefem faktow? Jaka jest atmosfera w pracy na antenie, prawda co pisali ze (usunięte przez administratora)

@Lou

Kurde nie wiem co pisali, bo mam wykropkowana część twojej wypowiedzi. A tez jestem zainteresowana pracą, więc mam nadzieję, że opiszesz to jakoś inaczej tak aby nic nie wykropkowano. Ktoś może wie czy zatrudniają osoby bez doświadczenia w pracy w radiu?

Alis

Powiem szczerze nie da sie już tego radia słuchać bez palpitacji serca Ciągle te same piosenki Mam wrażenie że nawet codziennie o tej samej godzinie są powielane te same piosenki Jaka to jest "najlepsza muzyka"??? No i te nagrody pieniężne i komulacje to żenada Zlitujcie się i zmieńcie coś jeśli cośkolwiek obchodzą Was opinie słuchaczy ????Niezadowolona słuchaczka

Po przescrollowaniu ostatnich opinii wpadła mi w oko ta z zapytaniem o jakieś kontrole. Tylko ze tu chodziło akurat o słuchaczy. Pracownicy miewali w ogóle jakiekolwiek problemy w kwestiach prawnych tu w Radio czy raczej to zwykła sugestia?

Bogusia

A dziennikarze maja bezpośredni wpływ na to jaka reklama jest docelowo puszczana? Ciekawa byłam w zasadzie kto ma ostatnie słowo w tej kwestii. W praktyce który dział obecnie jest za to odpowiedzialny? Sam marketing?

JacaJo
@Bogusia

Dziennikarze nie maja nic do reklam, ani dział marketingu. Jest dział Reklamy i Doradcy Reklamy - to z nimi ustawiasz kampanie i negocjujesz. Oczywiscie - wiadomo ze jesli tekst narusza ogolnie przyjete normy lub jest wbrew regulacjim rynku - zadna stacja puscic nie moze.

@JacaJo

co konkretnie się negocjuje? Piszecie to teraz od strony tak jakby klienta? to na tym dziale reklamy jakie osoby pracują? mam na myśli stanowiska? ciekawi mnie taka praca opowiecie o niej cos więcej? ile się zarabia na takim dziale, to jakieś rynkowe stawki po prostu?

Xxxx

Kochana stacjo RMF słucham was od kilkunastu lat zauważyłem pewną spójność nie jesteście już RMF radio muzyka fakty tylko radio media expert po pierwsze po drugie od pewnego momentu im bliżej wyborów to propaganda (usunięte przez administratora)wylewała się z waszej stacji do pożygania Więc WY jako żetelna niezależna stacja radiowa to przeszłość Życzę udanych kontraktów z PKN ORLEN Pozdrawiam były wierny słuchacz

A mimo tego dalej słuchasz skoro wiesz, że leci w kolko? :D zastanawiałam się ostatnio jakie stanowisko może być za takie sprawy odpowiedzialne, czy właśnie pod to podchodzi spec od badań i analiz? Szukają go właśnie, ciekawią mnie głownie zarobki, bo ich nie podali

dakopc

Czy nikt się nie weźmie za notoryczne kłamstwa Rozgłośni i lipnych kumulacjach, powielaniu SMS-ów? Jak można tak naciągać słuchaczy? Czy Radio RMF nie podlega żadnej kontroli?

WTS

Proszę o wyłączenie piosenek Dody z Smolastym. Wszyscy mamy tego po dziurki słuchania w pracy

Doczytałem w komentarzach, że Doradca Reklamy, żeby dostać urlop mimo tego, że jest na B2B, musi się prosić. C Chociaż te dni urlopowe są normalnie wypłacane? :-/ Myślę cały czas nad złożeniem aplikacji na to stanowisko, ale po przeczytaniu komentarzy trochę się waham... Aczkolwiek zarobki osobiście mnie zachęcają.

dentystaUkr

Codziennie RmfFm tlucze do upadlego lipne loterie, propagandy pro Ukrowe, nachalne reklamy glosniejsze niz piosenki. To sciek, a nie radio.

Arni

Mam pytanie, czy Rmf oferuje zwykle umowę o pracę, czy może inne formy zatrudnienia? Myślę o pracy w radiu komercyjnym, choćby jako researcher, ale zastanawiam się, czy da się z tego obecnie wyciągnąć jakąś sensowną wypłatę?

stały były słuchacz ,

Dobrze że są jeszcze inne rozgłośnie radiowe, bo w tym : mało konkretów ,liczy się tylko loteria i sejfy , a w sejfach tyle a tyle ,i to tak natrętnie , co chwilę , żeby naciągać naiwnych...

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.
  • Al. Jerzego Waszyngtona 1
    30-204 Kraków
  • NIP: 6770072027 REGON: 350637551 KRS: 0000660949

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.