Opinie o Iswinoujscie.Pl Anita Ryfczyńska w Świnoujście

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Iswinoujscie.Pl Anita Ryfczyńska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iswinoujscie.Pl Anita Ryfczyńska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iswinoujscie.Pl Anita Ryfczyńska w Świnoujście

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Iswinoujscie.Pl Anita Ryfczyńska odbywa się również w języku angielskim?

Szczery Nowy wpis
Inne

Portal iswinoujscie jest stronniczy i nierzetelny, artykuły w nim zamieszczone są spóźnione i zamiast zawierać informacje to są to przypuszczenia i domniemania a tytuły ze znakami zapytania. Pomijam już błędy w każdym artykule. Najgorsze jest to że komentarze na tym portalu są obelżywe i obraźliwe,jest również normą poniżanie ludzi a szczególnie urzędników państwowych w szczególności prezydenta miasta.

andy Nowy wpis
@Szczery

wypadałoby zatrudnić poloniste, który korygowałby błędy w artykulach ewentualnie zatrudnić kompetentne i wyksztalcone osoby Co artykulł to błąd rzeczowy i stylistyczny. Portal rzeczywiscie bardzo stronniczy. Publikuje niesprawdzone informacje. Bardzo nierzetelny

Wojtek Basa Nowy wpis
@Szczery

Odszedłem do innego medium bo tu pracując jako dziennikarz miałem być obiektywny i trzymać stronę mieszkańców Swinoujscia. Teraz pracuję w prorządowej firmie medialnej i mogę pokazywać ze władza rządzi i wygrywa z mieszkańcami. Oczywiście w zamian za urzędowy sponsoring firmy gdzie pracuję.

Martyna
Inne

Od której do której jest praca?

x
Inne

Portal i.swinoujscie jest stronniczy i nie rzetelny. Administrator portalu nie przestrzega własnego regulaminu dopuszczając do publikowania chamskich, wulgarnych i obraźliwych komentarzy. Informacje publikowane przez portal często napisane są z błędami i językiem dalekim od poprawnej polszczyzny.

Abu

Pierwsze źródło informacji w mieście.

Abu

Portal iswinoujscie to kompletne dno

Abu

Portal iswinoujscie to kompletne dno !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Iswinoujscie.Pl Anita Ryfczyńska - Świnoujście

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iswinoujscie.Pl Anita Ryfczyńska?

Kandydaci do pracy w Iswinoujscie.Pl Anita Ryfczyńska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iswinoujscie.Pl Anita Ryfczyńska
Przejdź do nowych opinii