Apartamenty Świnoujście Maciej Maciejewski

Świnoujście

Opinie o Apartamenty Świnoujście Maciej Maciejewski

Janusz

Czy wiecie coś o ofertach pracy w firmie? Interesuje mnie taka praca i słyszałem sporo dobrego. Mam doświadczenie w sprzedaży

Agata

Czy pracując w Apartamenty Świnoujście Maciej Maciejewski można dostać jakieś premie? Jakie są godziny pracy ? Dla tych osób, które będą zainteresowane pracą w tej firmie, będą to istotne informacje. Zachęcam także, aby pozostawiać swoje opinie na temat pracodawcy.

amen

to wynajem i sprzedaż apartamentów więc możesz się spodziewac że będą przede wszystkim liczyły się twoje zdolności negocjacyjne, komunikacyjne i sprzedażowe - wiesz, wielka kasa wchodzi w grę bo to nieruychomości w dość prestiżowej drogiej lokalizacji

ktoś

Atmosfera super, pieniadze dobre, swietna firma. Jak sie cos nie podoba to mozna porozmawiac, zaden problem! Trzeba tylko miec odwage i umiec rzmawiac. Szef otwarty na kazde uwagi, w recepcji dziewczyny wporzadku. Nie wiem czego chcecie. Jest ok.

pokojowa

Nie wiem skąd te opinie, ja pracuje w tej firmie już drugi sezon i jestem bardzo zadowolona. Płacą dobrze, pracy jest dużo, a za pracowitość to i premie dostaje. Atmosfera miła, dobry kontakt z szefostwem. Młody personel i nie wiem kto tu zadziera nosa bo wszyscy pracują bardzo ciężko!

Ala

ja tez pracowalam. [usunięte przez moderatora] pieniadze beznadziejne. Obiecanki cacanki.

Bogna

Ja pracowałam jako sprzątaczka. [usunięte przez moderatora] . Każą robic wszystko a pieniądze nie takie jak obiecują. Atmosfera tragiczna. Uważajcie!!!!

Dorota

Jeśli tylko zwolni się tam etat, to ja go biorę! Atmosfera SUPER!!!

aga686

Szczerze polecam dynamiczny zespół młodych ludzi, który z otwartym sercem przyjmuje nie tylko przyjeżdżających gości, ale cały zatrudniony personel. W firmie panuje naprawdę ciepła i rodzinna atmosfera, a na wynagrodzenie nie można narzekać.

Kaja

Nie polecam! Chciałam w terminie świątecznym zarezerwowac apartament i spotkalam sie z wielka niekompetencja osob tam pracujacych. Rozkrzyczana, nieprofesjonalna pani i beznadziejny pan! Z obsługi klienta pała!!!! Proponuje szkolenie ale i to chyba nie pomoże...

Zostaw opinię o Apartamenty Świnoujście Maciej Maciejewski - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apartamenty Świnoujście Maciej Maciejewski