Opinie o Artur Grabiec G.Art Technology w Sypniewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Artur Grabiec G.Art Technology. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Artur Grabiec G.Art Technology o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Grabiec G.Art Technology w Sypniewo

Jolanta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Dzwoniłam o godzinie 16.34 i już biuro nieczynne? Podobno pracujecie od 9-17.

Korki Nowy wpis

Najgorszy intenet w okolicy praktycznie cały czas go nie ma a jak dzwonisz do nich to przecież oni widzia świetnie połączenie Nie polecam

Michal Nowy wpis

Bardzo nie polecam. W godzinach wieczornym około 1/4 prędkości, a pingi cały czas minimum 250, w porywach do tysiąca... Tragedia straszna nie wiem za co płacimy ...

Jolanta Nowy wpis

Od dłuższego czasu znowu(mam internet światłowodowy od około 1 roku i od początku były przerwy w po interwencji trochę było lepiej) obecnie jest jeszcze gorzej nie ma dnia żeby nie było przerwy a dzisiaj nie ma sieci już od dwóch godzin.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Artur Grabiec G.Art Technology? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)
Jam

polecam internet na światłowodzie - szybkość taka jak w umowie, praktycznie zero awarii

@Jam

Dałem się namówić na okres promocyjny bez czytania umowy. Mimo moich próśb o przesłanie umowy przed instalacją. Pani tak pięknie zapewniała że można testować bez zobowiązań. Nawet w ich regulaminie mają zapisane „W przypadku odstąpienia od Umowy Dostawca usług zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty Aktywacji i Instalacji” A otrzymałem od nich faktury za aktywacje i instalację za 99zł i 97zł. Bez zwrotu. Za „używanie” przez 12 dni. Jak bym dostał umowę to przeczytania w pierwszy dzień to bym od razu zrezygnował. Pani też obiecywała że opłata za gniazdko i instalacją będzie 1zł, ale jak usłyszała że chcę zrezygnować to mi nie zrobi rabatu i będę musiał zapłacić normalną stawkę, i że marnuje jej czas. Mają dragońskie kary za zerwanie umowy, pełno obostrzeń co do używania internetu, karę za nie przedłużenie umowy. Pełno ukrytych kosztów. Obiecują gruszki na wierzbie które nie mają pokrycia w umowie. Tych państwo trzeba nagrywać i czytać wszystko co dają ci do podpisania. Na dodatek ich najlepsza oferta zapewnia wysyłania na poziomie 5MB, a masz zagwarantowane 50% łącza. Nigdy dotąd nie spotkałem się z takim podejściem do klienta, a prowadzę działalność i mam wiele różnych umów z różnymi dostawcami.

...
@Marcin

To chyba nic dziwnego , że po rezygnacji musiał Pan zapłacić za zapewne wykonaną pracę przez pracowników. Rabaty są dla Nowych KLIENTÓW, a Pan rezygnując przestał nim być.

klient

czytając powyższe opinie miałem chyba tak samo, dzwoniąc do biura okazało się że winę miał mój router wifi, po otrzymaniu wskazówek od technika z biura ,skonfigurowałem ponownie i śmiga aż miło. Polecam zadzwonić i sprawdzić gdzie leży przyczyna zamiast męczyć się samemu

Dariusz

Witam. Są może w tym wątku jakieś osoby, które pracują bądź pracowały w firmie Artur Grabiec G.Art Technology? Z poziomu byłego bądź obecnego pracownika tej firmy brakuje wpisów, więc może ktoś pokusi się o dodanie czegoś na ich temat?

ASD

Jedna wielka porażka. Korzystać da się tylko i wyłącznie w godzinach nocnych tj. 0-4 nad ranem. W ciągu dnia można zapomnieć o jakim kolwiek korzystaniu, gdyż prędkość skacze między 0,2-0,8mb. Ping skacze od 500 do 3000ms, także pograć również nie da rady. 2017 rok a internet dalej taka porażka.

Obiektywny

Również nie polecam. Nie wystawiają faktur w terminie. Prędkości około 10% deklarowanych. Bardzo słaby zasięg. obsługa klienta nieuprzejma. Mimo dokonywania płatności firma nie księguje ich w terminie.

kubaaa123

Dla mnie też bardzo słabo. Kiedyś było lepiej, teraz po prostu lecą w kulki. Po mimo zapłacenia za miesiąc czasami przychodzi od nich wiadomość o zapłate, choć zostało zapłacone. Kicha. Wieczory da sie przeżyć, ale najgorsze są niedzielne Wieczorki. Wtedy to najlepiej pójść spać, bo na nic nie można wejść.

noroslaw

Bardzo nie polecam. W godzinach wieczornym około 1/4 prędkości, a pingi cały czas minimum 200, w porywach do tysiąca...

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Grabiec G.Art Technology - Sypniewo

• Jak się pracuje w Artur Grabiec G.Art Technology?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Grabiec G.Art Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Grabiec G.Art Technology?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Artur Grabiec G.Art Technology?

Kandydaci do pracy w Artur Grabiec G.Art Technology napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Artur Grabiec G.Art Technology
  • Ogrodowa 2