Opinie o Damian Giecko Covernet w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Damian Giecko Covernet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Damian Giecko Covernet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Giecko Covernet w Stalowa Wola

Anetka Nowy wpis

Zastanawiające jest to ze sama firma ruszyła z ponad 20 lat temu a tu sa dosłownie dwa komentarze na krzyż. Rozwijają sie tu jakkolwiek i biorą nowych ludzi czy raczej odradzacie żeby sie w ogóle interesować?

Andrzej Nowy wpis

Hej. Zmieniło się coś w tej firmie? jak tam atmosfera, zarobki? Ogłaszają się że szukają pracownika od kwietnia ...

byly

Jako były pracownik firmy covernet, nie mogę pozytywnie wypowiedzieć się na temat owej firmy. Głównie ze względu na lekceważący stosunek pracodawcy(właściciela) do pracowników oraz bardzo niskie zarobki... Od kiedy pamiętam, to zawsze był problem z terminowością wypłat, w umowie o pracę miałem, że do 10 każdego następnego miesiąca, jednak sporadycznie się zdarzało, że wypłatę otrzymywałem w terminie. Kolejna sprawa wynagrodzenia to fakt, że na umowie miałem najniższą krajową a resztę pseudo wypłaty otrzymywałem do ręki całe 1600 po 5 latach. Wypłata nadgodzin była bardzo nie regularna oraz jak się wydawało szefowi, że nadgodziny są płatne tak jak normalna godzina w pracy, a nie jak przewiduje kodeks pracy +50% do każdej przepracowanej ponad liczbowo. Słowem przy wypłacie byłem zawsze zaskoczony ale bardzo NIEMILE! Sprawy formalne odbywały się na zasadzie: tylko podpisz, a najlepiej nie czytaj tego co podpisujesz... (daty wstecz, listy płac, otrzymanie kompletnej odzieży roboczej, szkolenia bhp, itp.) to wszystko było jedynie na papierze. Denerwujący był też nakaz odbierania telefonów firmowego po godzinach pracy (oczywiście nie było żadnego grafiku dyżurów). Było wiele więcej niedociągnięć po stronie pracodawcy o których nie chce się rozpisywać. Dobrą stroną tej firmy byli ludzie z którymi miałem okazje pracować i chyba tylko przez to wytrzymałem aż 5 lat. Mama nadziej, że moje opinia i doświadczenie zdobyte w firmie covernet przydadzą się komuś kto zechciałby tam przyjść pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Giecko Covernet - Stalowa Wola

Damian Giecko Covernet