Opinie o Tupolska Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tupolska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tupolska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tupolska Sp. z o.o. w Rybnik

Alejandro Nowy wpis

Nazwa TUPOLSKA to chyba jakiś żart, ja tam Polski wcale nie widzę. W mojej opinii kreowany przekaz medialny wyraźnie antypolski.

Ulka Nowy wpis

Czyżby istniał jakiś inny powód i dlatego przestaliście zaglądać na to forum pracownicze?

mastif Nowy wpis

Najbardziej upolityczniona strona w lokalnej sieci. Wspieraja wszystko co wziazane z paria PO. Redaktor Furmanowicz usuwa wszystkie wpisy ktore dotycza pozytywnych opini dotyczacych rzadzacych .Wydaje mu sie ze to jego prywatna gazata.Ale najgorsze to ze jaki szef tacy pracownicy.

Ann

Wynagrodzenie liche, nie ma możliwości rozwoju. Masz tworzyć treści, nie ważna jest ich jakość. Byle jaka praca w byle jakiej firmie.

Jolanta Nowy wpis
@Ann

Kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna. Z tego względu, że każdy nas oczekuje czegoś zupełnie innego. Nieco bardziej martwi mnie ten brak możliwości rozwoju, o którym wspomniałaś. Tupolska zajmuje się (między innymi) kompleksowym tworzeniem lokalnych serwisów informacyjnych. Dają tam możliwość całkowitej pracy zdalnej czy jedynie częściowej?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tupolska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

@Ann nie ma opcji na awans ?

Tomasz

@Dziennikarka Może podpowiesz czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Dziennikarka

Bardzo dobry pracodawca. Mimo, że nie zarabia się kokosów, to praca jest satysfakcjonująca. Zespół dziennikarzy i marketingu super. Można realizować własne pomysły, wpływać na ogólny rozwój firmy i się rozwijać.

Daria

Mam nadzieję, że ten spokój na forum to efekt dobrej pracy. W internecie trudno znaleźć opinie.

Gregor

Ja miałem kontakt z tuPolska i powiem tylko tyle. (usunięte przez administratora) naciągacze

Leszek

@każdy wie kto, dziękujemy za twoją opinie, czy mógłbyś opisać w dłuższych słowach jak wyglądało twoje stanowisko pracy oraz dodać informacje dotyczące warunków zatrudnienia w firmie Tupolska w Rybniku? Zapraszam Cię również do wiadomości dotyczących benefitów w tej firmie, komentarze dotyczące tych aspektów są bardzo przydatne dla innych.

każdy wie kto

Bardzo dobry pracodawca. Terminowe wypłaty, bardzo dobra organizacja pracy, szkolenia, możliwość realizacji własnych pomysłów. Praca (handlowca) skierowana do ambitnych dobrze zorganizowanych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i nie czekają, aż im się poda wszystko gotowe na talerzu. Czytając poprzednie opinie frustratów, mam przed oczyma obraz ludzi, którzy za zasadę obrali sobie utarty frazes "czy się stoi czy się leży, tysiąc złotych się należy". Elementarna logika nakazuje zwrócić uwagę na fakt, że przychodząc na stanowisko handlowca (handel powierzchnią reklamową w portalach internetowych), oczekuje się od pracownika efektów w postaci dodatniej konwersji sprzedaży. Jeśli boisz kontaktów z innymi ludźmi i liczysz na to, że dostaniesz na wstępie pakiet intratnych klientów, którzy na Ciebie bez wysiłku zarobią - nie masz tu czego szukać. Nie zgodzę się też z tezami poprzedników, którzy piszą o "układowym betonie", "braku możliwości awansu", "braku doceniania pracowników" itp itd. To zupełne bzdury, kierownictwo różnych szczebli chętnie wsłuchuje się w głosy pracowników, a Twoje zdanie jest bardzo ważne, przez co czujesz się doceniony. Wieloletnią współpracę wspominam bardzo dobrze, zdobyłem masę nieocenionego doświadczenia, poznałem ogromną ilość wspaniałych ludzi i zdobyłem umiejętności, które przydają się w codziennych kontaktach. Do dzisiaj jesteśmy przyjaciółmi i współpracujemy nadal. Serdecznie pozdrawiam!

tuPOLew

zalety : - elastyczny czas pracy - sympatyczni współpracownicy (poza szefostwem oczywiście, ale szef nie jest od lubienia) - imprezy (choć sztywne) wady : - brak doceniania pracownika - niechętni zmianom - wł. to niemożliwe przebicie się (układowy beton zarządu, naczelnego i dyr. ds. reklamy) - słabe wynagrodzenie - brak perspektyw rozwoju Praca w sam raz na początek, jeżeli ktoś się boi ruszyć na szerokie wody, ale nic na dłużej. Jeżeli poczujesz, że wyniosłeś już wszystko z rzemiosła to lepiej ruszać dalej.

......

Zalety:Elastyczne godziny pracy ( 9-17) Wady: Firma nie docenia pracowników wyrobisz im plan ponad normę jest ok , jeden miesiąc nie wyrobisz planu idziesz do odstrzału -zmienia specjalistów ds.sprzedaży jak rękawiczki ( TuWrocław).Ryba zawsze psuje się od głowy. Niskie wynagrodzenie jak nie wyrobisz planu nie masz nic z premii.Nie ma się dostępu do głównego maila choć jest się pracownikiem....napisałabym więcej ale szkoda słów...jeśli chcecie mieć stałą pracę bez stresu unikajcie tej firmy.

exPracownica

Zalety: - dosyć elastyczny czas pracy - imprezy integracyjne (min. 2 w roku do max. 3 - 4) - luźna atmosfera Wady: - brak wypłacania nadgodzin (do wybrania ew.) - brak możliwości awansu (beton, nie ważne co zrobisz, nikt nie doceni, stanowiska w pełni obsadzone a gdy będziesz zbędny podziękują Ci w mig) - brak możliwości rozwoju (naucz się, zbierz doświadczenie i poszukaj nowej pracy) - niskie wynagrodzenie (uwaga na prawnicze sztuczki, Twoje prawa pracownicze mogą się skurczyć do min.)

Zostaw merytoryczną opinię o Tupolska Sp. z o.o. - Rybnik

Tupolska Sp. z o.o.