Opinie o Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław w Grójec

Czesław Nowy wpis

Ktoś napisał że to dobra praca ale nie podał szczegółów. Chętnie dowiem się jakie teraz dają warunki. Można zatrudnić się na uop ze wszystkim składkami? Zależałoby mi na takiej chociaż na czas określony.

Aneta Nowy wpis
@Czesław

Zatrudniają tylko na uop an pełen etat, zlecenie nie wchodzi w grę. Atmosfera miła, kontakt z ludźmi, ale wolałabym zlecenie.

Łucja Nowy wpis
@Aneta

nie? a wiadomo z jakiego powodu? chcą stabilizacji po prostu czy może z osobami na zleceniu kiedyś były jakieś problemy? czy praca jest ciężka? pytam, bo kiedyś taka sugestia tu na forum padła a cały etat to faktycznie sporo może się zdawać

Aneta Nowy wpis
@Łucja

Z tego co wiem to jeśli będziesz bardzo chciała to zlecenie też będzie okej, ale wolą żeby pracownicy mieli odprowadzane wszystkie składki, prawo do urlopu. Nie wiem czy były problemy z pracownikami na uz. Z tego co wiem to nie ma nadgodzin, a jeśli są to można je odebrać lub uzyskać za nie zapłatę. Z tego co mówiła mi znajoma to grafik ustalają pracownicy między sobą. Praca stabilna.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław odbywa się w siedzibie firmy?

Paulina

Ja miałam na miejscu, polecam, jak wywiązujesz się z obowiązków to jest bardzo dobra praca

Hotel piękny czysto ładnie winda bardzo miła obsługa POLECAM

Iza

POLECAM na każdą okazję. Piękna sala przemiła obsługa świetne jedzenie przede wszystkim (dużo i smaczne).Jeśli impreza ty TYLKO TAM

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Naiwny, niedoszly gosc

No coz, nie mialem okazji zapoznac sie z hotelem z bardzo prostego powodu..nie uszanowano mojej wczesniejszej rezerwacji i bez mojej wiedzy , zgody , jakichkolwiek przeprosin zaproponowano inny hotel o porownywalnym standarcie, w ktorym to restauracja nie serwowala posilkow z powodu cyt. " kucharz poszedl juz do domu". Nadmieniam, ze o zmianie planow hotelowych dowiedzialem sie przypadkowo , bezposrednio przed przybyciem ( personel zapomnial powiadomic o zmianie). Rozmowa z personelem utwierdzila mnie w przekonaniu, ze wszyscy niestety coraz mniej uwazamy na to co mowimy ale nawet gdy palniemy jakies glupstwo to nie trzeba sie tym przejmowac gdyz w porownaniu z Pania Recepcjonistka i tak wypadniemy wspaniale. Owa podoba bzdurzy, bez mrugniecia okiem wyglasza idiotyzmy, z rozmyslem nie podaje nazwiska wlasciciela i wcale sie nie wstydzi. Czyli jak zwykle. Mozna sprawe zalatwic bez nalezytego wyjasnienia zwalajac wine na nieobecna akurat kolezanke, ktora to...bla,bla. A to przeciez sytuacja przerazliwie oczywista. Niekompetencji nie akcteptuje.

Grójec

syf, wyzysk, chamstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław - Grójec

• Jak się pracuje w Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław?

Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław
  • Księdza Piotra Skargi 39
    05-600 Grójec

Hotel Wiktoriański - Restauracja Kalbarczyk Mieczysław