Opinie o Tom-Fish Tomasz Ptak w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tom-Fish Tomasz Ptak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tom-Fish Tomasz Ptak o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom-Fish Tomasz Ptak w Gdańsk

Pojawiła się oferta pracy na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w firmie Tom-Fish Tomasz Ptak. Warto aplikować?

@Monia

Niestety sami się ludzi zwolnili i nikt nie został a zakład został sprzedany już dawno

Zuzanna

Nie widać nowych ofert pracy, ale ze względu na to, że trafiłam na starą, dla asystentki zarządu, to zainteresował mnie w ogóle temat tej firmy. Co się tam teraz dzieje? Odzyskaliście swoje pieniądze? Z ZUS-em też załatwione? Nie wiem, czy czekać na kolejną posadę administracyjną w tej firmie :/

Celina
@Ktoś

A dlaczego produkcja nie idzie? Czyli nie ma szans, że coś się u nich poprawi i będą rekrutować? A było jakieś oficjalne info od nich, że będą zamykać działalność, może to tylko przejściowe problemy?

Czarna Nowy wpis

Naprawdę samodzielna księgowa może liczyć na rozwój w firmie? Ciekawa jestem, w jakim kierunku, czy ktoś mógłby przybliżyć proszę? Tak obiecują w ogłoszeniu o pracę na to stanowisko, ale zdziwiło mnie to.

Dorian Palikowski Nowy wpis

narobili bałaganu, narobili faktów i nie chcieli nikomu płacić, wszyscy pozyskali nakazy, komorników było tulu ilu wierzyciela, myśli zrobili jednak inaczej, puściliśmy to przez prokuraturę, pominęliśmy kolejki komornicze, ominęliśmy komornika skarbowego no i się udało !!!

Firma jest aktywna, zakład przetwórstwa z tego, co piszecie, nie działa. Ofert (usunięte przez administratora) nie ma przy rybach i innych też (a kiedyś była - asystentka zarządu). Na stronkach z długami o firmie sporo napisano... @Były pracownik słusznie zauważył, że branż to ta firma ma bez liku w PKD. Może ktoś wie na ten moment, w jakiej branży pan Tomasz działa aktualnie pod szyldem tej firmy?

Często zdarzały się opóźnione wypłaty?? No i jak były opóźnienia to ile dni? No i pytanie o drugi zakład. Tez jest taki problem z wypłata? Miałem zajść popytać czy może szukają kogoś na wolne stanowiska. Ale nie wiem czy to dobry pomysł jeżeli taki problem z wypłatami. Ile ludzi pracuje na zakładzie?

Nie pracuję od jesieni 2022 r. i nadal czekam na wypłatę wynagrodzenia. A nie jestem jedynym przypadkiem. Jakakolwiek współpraca z Panami Tomasz Ptak i Piotr Jędrzejczak to tylko problemy, zarówno jako pracownik jak i kontrahent. ODRADZAM!!!

Anka Nowy wpis

To ile takich przypadków jest, że nie wypłacili pieniędzy? skoro mówisz, że nie jesteś jedynym. I co na to sam pracodawca, jak się tłumaczy? Miałam tam pytać o pracę, mam nadzieję, że coś się polepszy w tej sprawie, bo jak nie to będę musiała szukać gdzie indziej, a nie jest lekko.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta w firmie Tom-Fish Tomasz Ptak? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ciekawe, czy zwolni się to stanowisko jeszcze Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów i Nieruchomosci, co 22 dni temu była oferta, spóźniłam się ech. Wiadomo, czy ludzie tam awansują ogółem? Przechodzą z juniora na specjaliste, po jakim czasie można się spodziewać takiego awansu ew?

XF

A wy nie umiecie czytać ze ta firma już nie istnieje

@XF

Owszem zakład w Krzywaniu nie działa, ale firma w CEIDG nie widnie jako zamknięta. Poza tym ma tyle zgłoszonych form działalności gospodarczej (PKD) - od budowlanki poprzez edukacje, nieruchomości, handel na rybach kończąc, (a to nie wszystko), że może spokojnie działać w innych branżach.

Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów i Nieruchomosci mniej więcej po jak długim okresie ma szanse, żeby przestać być juniorem? O ile jeszcze jest takie juniorskie stanowisko, bo tak w sumie to kieruję się tylko starym ogłoszeniem z listopada. Chodzi o to, że nie mam dużo doświadczenia, ale jakieś jednak mam, więc nie chciałbym za długo tkwić w takim początkującym

O czym Ty mówisz, ten pracodawca to (usunięte przez administratora) Do tej pory (usunięte przez administratora) wielu pracowników. Nie wypłaca pensji, nie wydaje świadectw pracy i wystawia nieprawdziwe dochody w pitach rocznych. Trzymaj się jak najdalej od tego typa.

Jak często w Tom-Fish Tomasz Ptak odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 22 listopada na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Byly

Panie Ptak kiedy możemy się spodziewać PIT za rok 2023 jeżeli można się wogule spodziewać świadectw jeszcze wszyscy nie mają to z tym raczej też będzie problem

Boże broń przed tą firmą i właścicielami. Kilkudziesięciu pracowników zostało (usunięte przez administratora) i okradzionych z należnych im wynagrodzeń za pracę. Doświadczenia związane z tą firmą to samo zło w czystej postaci.

No właśnie czytam, że nieciekawie z tym. Zgłosiliście to gdzieś do odpowiednich instytucji? Tylko produkcja nie dostaje kasy czy biurowi też? Tak mnie ciekawi czy dział który mnie interesuje jest "bezpieczny".

@Ania

Nikt w tej firmie nie jest bezpieczny. Kwestie wynagrodzeń dotyczą każdego i na każdym szczeblu. Sprawy zgłoszone są w PIP, w Urzędzie Skarbowym i w Sądzie i są w toku.

Rob

A za sierpień zapłacili, czy też produkcja kasy nie dostała? Przyglądam się uważnie, bo sam szukam pracy na produkcji i przyznam, że miałem takie myśli, aby tu aplikować ale w takiej sytuacji to nie wiem, co robić. A zarząd dał jakąś informację, czy to ma w ogóle w zamiarze ulec zmianie, że nie ma pieniędzy?

Byly

Nie ma się już przed czym bronić Ptaszków już nie ma zakład zamknięty .jak dla mnie wiszą około 8 Tysięcy

Monia
@Byly

Jak to zamknięty, kiedy to się stało? Pisali tu parę miesięcy wstecz, że na produkcji zaledwie kilka osób zostało. Czyli nawet oni się już nie uchowali? Wszyscy zostali zwolnieni?

@Monia

Ktos
@Zuzanna

Kobieto z daleka szerokim łukiem omijaj ten (usunięte przez administratora) ostatnie wynagrodzenie za luty w kwocie tysiąc zł. RAZ na miesiąc płaci po tysiąc zl takze do tyłu jest praktycznie już 3 miesiące zaraz będzie 4

Antoni
@Ktos

CzEmu aż takie zaległości? Każdemu bez względu na stanowisko płaci tysiaka? A co z resztą wynagrodzenia? Jest jakiś ustalony termin kiedy będzie spłacone?

Ktoś
@Antoni

Zaległości bo jest (usunięte przez administratora) produkcja nie idzie tak jak powinna bo w firmie zostało jeszcze zaledwie 8 osób naiwnych także zawsze będą zaległości bo nigdy tego nie spłaci tyljo czekać jak manele zawinie A ty szukaj wiatru w polu a to już niedługo jeszcze trochę się nachapie

Butek
@Antoni

Ja na swoje pieniądze, czekam od października. Najgorsze jest to, że żadne służby nic z tym nie robią. Zupełnie nic !! Jest mi winien około 6000 zł !! To się w głowie nie mieści!! Nie licząc odsetek !!! Pip, prokuratura nic z tym nie robią ! Nie wiem co tam teraz się dzieje. Takie mamy Państwo, że bronią takich (usunięte przez administratora) społecznych! A Panowie mają układy ! W głowie się nie mieści. (usunięte przez administratora)

Celina
@Ktoś

NIE POLECAM! (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Brak wypłaty, (usunięte przez administratora)Po wypowiedzeniu umowy przez pracownika brak wyppłacenia zaległych wynagrodzeń

Krystyna
@pracownik

Zastanawiam się nad spójnością tej wypowiedzi. Skoro nie ma umowy, to jak możesz ją wypowiedzieć?

Jak najdalej
@Krystyna

A wie Pani że umowa ustna jest wiążąca? Widzę kilka Pani wypowiedzi i coś mi tu śmierdzi. Obaj wspólnicy to bezwzględne kanalie które oszukały i zniszczyły już wiele osób. Oby poszli siedzieć za swoje przekręty.

dostawca
@Jak najdalej

juz niedługo. najpierw cywilna potem karna

@dostawca

wszyscy byli pracownicy i pewnie obecni powinni wspólnie założyć sprawę o brak płatności składek ZUS.

@były pracownik

A z kąd takie wiadomości o braku składek

do Xd
@Xd

Xd wystarczy sprawdzić swoje konto ZUS... Firma jest totalną porażką która co kilka lat działa pod innym szyldem. TomFish jest ściśle powiązany z Platformą gospodarczą POMA - ten sam przekręt i złodziejstwo.

Zuzanna

A ile żeście zarabiali, pomijając na chwilę te problemy z dostawaniem wypłat? Bo wisi ogłoszenie z 2020 roku, gdzie była minimalna krajowa. Jakieś dodatki za pracę w chłodzie były?

@Zuzanna

Pracowałem tam dość długo, ale 2 ostatnich wypłat nie zobaczyłem, okrajają ze wszystkiego i nie płacą do zusu podatków (usunięte przez administratora)ludzi tylko czekać aż ich zamknom

słabo ;/. Jak tłumaczyli sytuację, gdzie aż dwóch wypłat nie dostałeś? Tak robić za darmo to nikt nie chce. Napisałeś, że zabierają wszystko i chcę, abyś sprecyzował? Jak to u Ciebie wyglądało.

Nie ma nad czym się zastanawiać!!! Jedyną pewność możesz mieć taką, że jak pójdziesz tam do pracy, to cię oszukają. A przy ewentualnym odejściu ostatnich dwóch wypłat nie zobaczysz. Wszystkich tak traktują bez wyjątku. Poza tym warunki pracy koszmarne. Brud wszędzie. Poza tym nie opłacają pracownikom ZUSu. PIP nie jest skuteczny, zostaje tylko Sąd.

Helena

To o czym piszesz jest niepokojące. Na jaką umowę byłeś zatrudniony? Jak to możliwe, że instytucja PIP nie zauważyła tak licznych problemów i zaniedbań? Kiedy ostatnio była taka kontrola?

@Helena

Też jest to dla mnie niepokojące, że PIP nic nie zrobił w sprawie tej firmy. Nie pomógł do tej pory żadnemu z (usunięte przez administratora) pracowników. Jedyne co to doradza, żeby iść do Sądu. A ja się pytam, to po co jest ta instytucja? Nie pomagają ofiarom tylko chronią przestępców. Bo to co robią w tej firmie to już nie wykroczenia tylko przestępstwa, bo są to wszystko działania celowe, stosowane wobec wielu pracowników i to od bardzo dawna.

Były pracownik roku
@Helena

Pip nic nie może zrobić. Sprawa zgłoszona do prokuratury. Pracodawca wystawia fałszywe świadectwa pracy i pity. Nie wypłaca zaległych wynagrodzeń. Zamknięci są od środka na łańcuchy, byle by żadna kontrola tam nie weszła.

@Zuzanna

A co do rzeczy ma zarobek i gdzie są jakieś dodatku gdzie pracują w chłodzie

Antoni
@Były pracownik roku

Nie sądzę żeby łańcuchy były przeszkodą. Jak pracownicy są zatrudnieni na zleceniu to faktycznie PIP niewiele może zrobić. Od dawna zalegają z wynagrodzeniem?

Jaki jest wkład kierownictwa Tom-Fish Tomasz Ptak w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jak można budować dobrą atmosferę jeśli kierownictwo nie wypłaca całego wynagrodzenia i nie opłaca składek ZUS? Jeśli ciągle się słyszy "tak, tak już mam, już ci zaraz zrobię przelew" a potem słyszy się to przez kolejne 2 tygodnie albo i dłużej? A potem okazuje się, że kierownictwo balowało za granicą?

dostawca

mnie tez zwodził. do dzis zalega kilkadziesiąt tysięcy. na spokojnie. juz nie długo!!!

NIE POLECAM!!!!! Stałe opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, nawet do kilku miesięcy!!!!

Potwierdzam. NIE POLECAM!!! Mamy połowę grudnia, a wynagrodzenia za październik na moim koncie nadal BRAK!!!

Xd

Na moim też brak masakra (usunięte przez administratora) kłamcy i ciort wie jak ich nazwac tysiąc zł prześlą i myślą ludzie zadowoleni dalej robole będą zapierd.na nich A oni kasę sobie zbijaja nie obchodzą ich ludzie czy mają na chleb ważne ze oni mają na swoje wycieczki

@Xd

To jest jakaś masakra w kturym wieku my żyjemy chyba najgorszy zakład w całej Polsce żeby tak ludzi oszukiwać kłamią kłamią i jeszcze raz ludzi w hu.. robią prosto w oczy ci patrzą dziś jutro będą nie ma dalej napewno w piątek przychodzi piątek oczywiście panowie się zmywaja żeby mieć spokój i tak wkoło macieju Ludzie ogarnijcie się wkoncu jak można tam jeszcze pracować to się nadaje do zamknięcia i do tego to dąży

Roxane

Czy możecie mi opowiedzieć o stanowisku, asystenta zarządu??? Czy ktoś pracował na tym stanowisku w tej firmie???

@Roxane

Byłam pracownikiem na tym stanowisku. Zakres obowiązków bardzo szeroki, nie adekwatny do wynagrodzenia. Bardzo kiepska atmosfera, głównie z powodu braku płynności finansowej firmy. Wynagrodzenie wypłacane w ratach, z opóźnieniem 4-10 tygodni. Byłym pracownikom nie wypłacają ostatniej pensji!!! Warunki w biurze to porażka, brak ogrzewania i ciepłej wody, okropny zapach ryb i wciąż wybijającej kanalizy. NIE POLECAM i SZCZERZE PRZESTRZEGAM!!!

była pracownica
@Roxane

Nie płacą na czas , zasypują nadmiarem obowiązków, robią z człowieka robota i jeszcze próbują go wykorzystać do swoich czarnych interesów. Zagmatwana firma, nieregulowane płatności.

@Roxane

Nie daj się zwieść pięknym opowieściom i wizjom wspaniałej przyszłości. Potrafią nieźle manipulować ludźmi. Wszystko To tylko pozory firmy!!! A i tak Ci nie zapłacą na czas, a jak będziesz chciała zrezygnować to wogóle nie zobaczysz swojej ostatniej wypłaty!

Roxane

Dziękuję. Nawet nie pójdę na rozmowę. Szkoda czasu .

@była pracownica

Bardzo Wam dziękuję :) cieszę się, że poszperałam ;)

@Roxane

Tyle mogę pomóc, żeby kolejne osoby nie traciły czasu i zdrowia na pracę w tym miejscu. I nie zotały oszukane jak ja i wielu innych.

Jakie są warunki zatrudnienia w Tom-Fish Tomasz Ptak?

Kama_pracownik

Nie ma nawet podstawowych warunków do pracy i to w każdym dziale i na każdym stanowisku i w każdym temacie. Cud i niedowierzanie, że takie firmy jeszcze istnieją. Nie polecam! Trzeba być desperatem, żeby tam pracować.

Kama_Pracownik

Nie polecam!!! Szczerze przestrzegam przed pracą w tym miejscu!!! Nie uczciwy pracodawca!!! Wynagrodzenie wypłaca z 4-5 tygodniowym opóźnieniem. A pracownicy, którzy odchodzą mogą zapomnieć o wypłaceniu ostatniej wypłaty. Warunki pracy na produkcji rodem z PRLu.

Burbi

Unikajcie ogromnym łukiem. Same problemy. Nie zapłacą wam, będziecie zarzuceni obowiązkami z kilku stanowisk. Uważajcie, bo luźna atmosfera w pracy to tylko klucz do pogrążenia siebie

Krystyna

wiesz co, się nie obraź ja rozumiem, że chcesz pomóc ale jak już wrzucasz numer to może warto chociaż podpisać do kogo to? Bo tak to jakieś takie podejrzane zdaje się być

Zostaw merytoryczną opinię o Tom-Fish Tomasz Ptak - Gdańsk

• Jak się pracuje w Tom-Fish Tomasz Ptak?

Zobacz opinie na temat firmy Tom-Fish Tomasz Ptak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tom-Fish Tomasz Ptak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tom-Fish Tomasz Ptak
  • Al. Grunwaldzka 76/78 lok. 421