Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Opinie o Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Ilona

Też polecam ta firme jestem zadowolona ze wspolpracy bez zastrzezen pozdrawiam

Samanta
@Ilona

Podatek za 2015 rok albo upoważnienie wysłane?

Bogusław

dobra firma mogę polecić z czystym sumieniem, cała współraca przebiegła pomyślnie.

Kalwin

nie mogę narzekać, współpraca przebiegał pomyślnie i nie było żadnych niedomówień po drodze :)

Adka

Jeśli chodzi o sprawe z kontrolami i zapłata jakiś należności, to przedstawilam im moje rozliczenie, gdzie bylam rozliczona jako osoba niezameldowana, i powiedzieli, ze wobec tego sprawa jest zamknięta. Pozdrawiam osoby, które im zapłaciły xdd

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ISSP? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Gianni

z mojej strony mogę powiedzieć że jestem zadowolony ze współpracy z nimi. Wiadomo że pracować trzeba jak wszedzie i swoje zrobić trzeba. Ale nie mogę narzekać :-))

Rauld

Ja wyjechałem z nimi i jeszcze pewnie nie raz wyjadę. Polecam współprace! :)

Babcia

Był ktoś w Munster? Jak tam jedt na magazynie? Ile tirów dziennie do zspakpwania ręcznie? Dzięki za info

Adrianna
@Babcia

ja byłam i było ok. Byłam naprawdę zadowolona z roboty ;)

Kriswlkp

Nie polecam tej firmy w czwartek rozmawiałem z Panią o pracy. Zdecydowałem się na nią i w niedzielę mialbyc wyjazd. Dostałem wszystkie umowy przeczytałem odsylam, a w zamian dostałem informację "przepraszamy oferta jest już nieaktualna" Spakowałem sie, nie szukałem nic innego, a teraz okazuje się że mnie wykiwali i zostałem na lodzie.

Krzysiek

U mnie też wsyzstko ok bylo nie mam zastrzerzen.

Sailer

Ze swojego doświadczenia jakie posiadam z firmą issp mogę śmiało polecić. Szybko załatwiają wszystkie kwestie i nie ma później żdanych problemów :)

Orbit2

Polecam firmę wszystko na czas z wypłata nie bylo problemów. Liczy się dobre podejscie do swojej pracy ;-)

Alinka

Jestem zadowolona ze wspołpracy z firmom i moge wszystkim polecic. pozdrawiam

Europe

Polecam tą firmę wszystkim którzy chcą dobrze zarobić, pracować trzeba ale jak ktoś jest kumaty to szybko zorientuje się o co chodzi. A można fajne pieniądze dostać za taki wyjazd ;)

Ewulaa

Moim zdaniem praca jak każda inna za całkiem dobre wynagrodzenie... gdzieś pracować trzeba dlatego uwazam taką tymczasową pracę za całkiem fajną opcje :)

Radosław

Byłem z nimi swego czasu w pracy niedaleko Berlina i wszystko było w porządku. Nie moge narzekać, bo to by było nie w porządku do firmy i osób z nią współpracujących. Życze powodzenia ;)

Krzychu_1

Witam, polecam współpracę z tą agencją, wyjeżdżam z nimi regularnie już od dłuższego czasu i nigdy nie było żadnych problemów. Pozdrawiam, Krzysiek

Grzegorz

Sa beznadziejni nic sie nie trzyma.kupy z umowy. Bez podstawne zwolnienie. Normy utrzymane nawet ponad stan. Zwolnieni bez podania przyczyny masakra. Niby mialo byc wypowiedzenie a dowiedzialem sie ze poszlo poczta na adres do polski. Masakra. Koordynator nie ogarnia nic nic dziwnego skoro pracuje w daoch lub trzech roznych firmach

Jadwiga

Wyjechaliśmy z chłopakiem do pracy w Niemczech i oboje byliśmy zadowoleni ze współpracy... Wynagrodzenie dobre, dzięki czemu mogliśmy sobie dołożyć do wesela. Ze swojej strony mogę polecić ;)

anonimek

Współpracowałam z nimi jak chciałam trochę dorobić i nie narzekałam... Pieniądze całkiem znośne, umowa jasna i klarowna, nie ma co narzekać, tylko pracować :)

Jarekk

Potwierdzam! wszystko zgodne z prawem i nie ma co sie czepiac... umowa jak umowa, trzeba czytac ze zrozumieniem i pytac. Jak ktos dopilnuje sobie wszystkiego na poczatku to pozniej nie ma problemow z sama praca. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Instore Solution Services Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instore Solution Services Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instore Solution Services Polska sp. z o.o.