Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Opinie o Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Franek

Czy stawiają jakieś wymagania na początek?

Dantello869

DHL Kolonia - Byłem w grudniu 2017 roku, przepracowałem tylko miesiąc. Praca ciężka ale znośna, zakwaterowanie było okej, dojazd do pracy również okej (każda grupa miała do dyspozycji busa od agencji), zarobki były całkiem w porządku, chociaż za taką ciężką pracę w takim tempie powinni dać ciutke więcej. Co mnie zniechęciło? Kontakt z koordynatorem w przyjazny i jasny sposób graniczy z cudem, wszelka pomoc (która została nam zapewniana) ze strony koordynatora również beznadziejna. Wypisz / powiedz mu o problemie, a on powie że nie wie, że sobie radź. Warunki umowy - tutaj trzeba bardzo uważać. Słownie i w umowie zostało mi powiedziane, że ubezpieczenie obowiązuje od 1 dnia pracy... Tak na prawdę nie było żadnego :) Miałem problemy zdrowotne i zostałem przewieziony do szpitala. Poinformowano mnie o kosztach liczonych w setkach euro za przewóz samą karetką. Jak się okazało żeby mieć ubezpieczenie trzeba było się upominać w agencji. Żenada po całości. Ludzie pracowali tam po kilka miesięcy i nawet nie wiedzieli, że nie mają tego ubezpieczenia. Kontakt i pomoc ze strony agencji również żenada. Odsyłają kilka razy na inny numer telefonu. Nie polecam tej agencji pracy. ISSP jest niekompetentne i nie warto nawet nogi postawić u nich w drzwiach. Jak wyjazd za granicę to tylko na własną rękę, lub przez rodzinę / znajomych. Pozdrawiam :)

Anonim689

Halle, projekt RADIAL, nie polecam, koordynatorka nie zna języka niemieckiego, zarobki marne, brak ogrzewania w mieszkaniach (mimo tego, ze płaciliśmy 50 centów dziennie więcej) zwalniają z dnia na dzień, nawet na okresie wypowiedzenia. Mało tego nie zwalniają osobiście np. w piątek tylko telefonicznie w poniedziałek wymyślając jakieś bezpodstawne „powody”. Brak pomocy ze strony koordynatora i szefa. Całkiem coś innego na umówiecałkiem coś innego w rzeczywistości. Panie w biurze nawet godziny pracy podają złe. Pozdrawiam. Zjechałam po miesiącu.

7788- ja
@Anonim689

Ale zna angielski, zarobki rzeczywislie marne bo 850 € Brak ogrzewania w kazdym pkoju jest kaloryfer ktory grzeje, jakie 50 centow wiecej ? Na miesiac płacisz 195 € za mieszkanie "ciepłe". No nieatety tak jest lecisz w (usunięte przez administratora) to nikt nierobów nie bedzie trzymać w pracy :)

@7788- ja

A ktoś wie czy pracują przez tą agencję są odprowadzane składki emerytalne ???

@Anonim689

Dramat jednym słowem zgodzę się z anonimem.

Pedro

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją. tak rzadko piszecie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ISSP? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Aneta

@janek, wcześniej pytałam czy kaucja była wpisana w umowę i teraz zapytam czy stawka również? Wyjeżdżając za granicę z ISSP powinniśmy mieć pewność jakie mamy zakwaterowanie i jakie wynagrodzenie jest nam przyznane.

totylkoja
@Aneta

jest podana stawka za h brutto

franek

Mam pytanie czy ktoś już był w pracy DHL w Kolonii. Ile płacą netto za godzinę pracy, na czym polega praca.

Janek
@franek

9.30 € brutto / godzinę.

karl
@franek

10,23 € brutto/h

nie polecam

Zdecydowanie nie polecam byłem w tamtym roku na wakacjach w KIK Dortmund pracując na tym samym magazynie tylko w innej firmie ludzie zarabiali kilka stów euro wiecej, strasznie duża rotacja w ludziach

kubi
@nie polecam

Logika betonu... "On zarabia więcej!" Staż pracy, kwalifikacje, znajomość języków - nieważne! Już nie mówiąc o tym, że inne firmy mogły np. odciągać pracownikom więcej $ za mieszkanie, bądź dojazdy do pracy ;-)

Janek
@nie polecam

KIK Dortmund duża rotacja i 8.40 € brutto/ na godzinę. Strasznie szybkie tempo pracy i słabe pieniądze za tak ciężką pracę, to lipa i wyzysk straszny. Niemiec za tą samą pracę ma 20 € brutto/godzinę i normę tzw. 500 pikow , Polacy mają 8.35 brutto/godzinę. Polacy, mają normę ok 1200 pików !!! Na taki rezultat musowo biegać praktycznie. Jeżeli, ktoś ma w wózku paleciaku słabe akumulatory to lipa. Na początku zawsze dostaje się wózek wolno-jeżdżący to bardzo niedobrze.

dawid

Od lat opinia o tej firmie jest tak samo zła a ludzie dalej się nacinają.

co słychac w firmie?

Elcia

Wszystko jest czytelnie na umowie, firma działa zgodnie z umową- to sa niemeickie umowy jakby nie działali to już by ich nie było, bo kary w dE są olbrzymie. W biurze dostałam przewodnik z wszystkimi niezbędnymi rzeczami, nie rozumiem osób, które pisza że coś jest neizgodne z umową, czytacie ją w ogóle?

ja26

Witam, chciałabym się przebranżowić i zacząć prace jako rekruter, czy wie ktoś jak mogę złożyć swoje CV we Wrocławiu,bo niestety na stronie nie znalazłam zakładki "kariera" a nie interesuje mnie znalezienie pracy przez agencję tylko praca W agencji pracy.Pozdrawiam

Abi

Wszystko jasne już na wstępie, firma poświeca dużo czasu na podpisanie umowy, odpowiadają na wszystkie pytania. Warunki zgodne z umową

Praca przy liczeniu towaru w Niemczech. Uważajcie bo warunki się nie zgadzają z umową odradzam pracy

Marian

Uwaga problemy z wypłatami

Slazak

Stawka jest znana. Najczęściej jest to najmniejsza niemiecka. Ale oni po 1nie płacą za nadgodziny po 2 zawsze coś tam przekrecą i wyjdziesz mniej a to grupa podatkowa a to meldunek a to kara za coś a to godziny się nie zgadzają.a gdy będziesz chciał dać wypowiedzenie lub oni będą wiedzieli że Niemiec rezygnuje z usług firmy to oskubią cie.jedz i się przekonaj.

xvxv

Nie polecam. Za 3 tygodnie pracy 400 euro wypłaty. Wypowiedzenie pracy za nic, od tak. Koordynator na Rheniusie w Horselgau, szkoda słów. W życiu nie spotkałam tak wrednej i niemilej kobiety.

nie polecam

aldi

NIE polecam szkoda czasu i kasy

Jacek Jankowski
@aldi

DHL Kolonia praca na sortowni Byłem w listopadzie 2017r . Warunki lokalowe nic nie można zarzucić pokoje 2-3 osobowe w miejscowosci Burgheim. Przewóz nowym busem na miejsce , koordynator ok . Sama praca wyładunek paczek na taśmę lub zrzucanie paczek z taśmy do kontenera . Praca momentami lekka np rzucanie listów i lekkich paczek a momentami niestety można zniszczyć kręgosłup gdy grupenfuhrer otworzy kontener w którym jest 200paczek same 30kg paczki i musisz je sam podnieśc i wrzucić na taśmę ból kręgosłupa murowany. Do tego taśma nigdy nie staje musisz non stop wrzucać paczki a niemcy ciągle mówią , że można szybciej. Ja wytrzymałem 4 dni . Mam 47 lat , mam nadzieje , że pomogłem.

danielX

Pakowacz - Kolonia Kolonia - Niemcy, zagranica ile miesięcznie netto płacą ? warunki mieszkaniowe jakie ? pokoje 2 osobowe czy więcej ? praca ciężka był tam ktoś jakie wrażenia ? da sie wytrzymać ? proszę o info danielnowak247@gmail.com

Aneta

Aktualnie firma ISSP poszukuje pracownika na stanowisko doradca klienta - market budowlany - Bielany Wrocławskie. W ofercie napisali, że zapewniają umowę zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne), stawka 14 zł brutto/h, praca zmianowa w godzinach 7-15/13-21. Czy ktoś aplikuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Instore Solution Services Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instore Solution Services Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instore Solution Services Polska sp. z o.o.