Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Opinie o Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Wilku

Najgorsza firma wysyla lidzi do pracyza.granice za.grosze 200 h pracy za 900 euro nic nie pomagaja.zalatwic banda zlodzieji i wyzyskiwaczy Moje sugestie dla ISSP: Niech zmykaja z rynku i nie wyzyskuja lidzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zniknac z rynku

Gruby1233

Cześć szukam ludzi którzy zostali oszukani przes lps czas tej firamię założyć sprawę do lecom .hu.

Maciej Bydgoszcz

Pracowałem przez wakacje dla tej firmy i wszystko było w porządku. Byłem na kurierce, godzin mieliśmy ponad 200 miesięcznie, praca spoko. Mieszkania normalne w bloku, do pracy nie było daleko. Dziwi mnie to co czytam. Nie mają w umowach stawek miesięcznych więc coś tu głupoty piszecie. Zawsze jest stawka minimalna, która obowiązuje w Niemczech, jak gdzieś więcej płacą niż to co na umowie to dostajesz aneks tak jak mieliśmy na kurierce. Kasa się zgadzała, ludzi na mieszkaniu miałem spoko. Tu musisz liczyć się z tym, że nie dostaniesz mieszkania tylko dla siebie, a ludzie są różni. Żadna firma nie da Ci mieszkania, jak Ci nie pasuje zycie z innymi zawsze możesz na własną rękę wynajać nocleg, a nie narzekać.

Xyz

Ja dostałam smsa i e-mail żeby przyjechać bo mają dla mnie pieniądze jechałam około 5 H w jedna stronęgdzie powiedzieli mi że to pomyłka i mogę wracać do domu zmarnował dzień i jeszcze mało co nie zdążyłam na ostatni pociąg do domu nie dajcie im się nabrać to zwykle oszustwo

Przemysław
@Xyz

Czy możesz opisać szerzej tę sytuację? Czy w twoim przypadku chodziło o zaległe wynagrodzenie? Warto to wyjaśnić, ponieważ inne osoby na forum, mogą nie do końca rozumieć okoliczności, w których się znalazłeś.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ISSP? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Aneta

@Uprzejma, z twojej relacji wyłania się przygnębiający obraz pracy. Czy będąc już na miejscu, próbowałaś uzyskać od kogoś pomoc lub kontaktować się z biurem ISSP w Polsce? Czy firma starała się w jakiś sposób Tobie pomóc?

@Aneta

A koordynator na miejscu od czego jest. Jak mówiłam co się dzieje. To nic z tym nie zrobił. Wmawiano mi że jestem konfliktowa. I że nie potrafię się dogadać. Jak współlokatorzy pili to się dogadywali. Ja tego nie tolerowałan. To znaczyło że coś ze mną nie tak było. A do tego to ich chamaskie i prymitywne zachowanie.

@Aneta

Żałuję że nie opisałam tego wcześniej. Będąc tam na miejscu. A dopiero gdy już wróciłam do domu.

Uprzejma

Nie polecam tej agecji pracy. Wyjechałam do pracy do niemiec. Niestety pierwszy dzień pracy nie skończył się dla mnie za dobrze. Mieszkanie na wsi od Berlina prawie 60 kilometrów w jedną stronę do pracy. Mnie te dojazdy ominęły. Do sklepu w jedną stronę 17 kilometrów. Nie patrzą kogo przyjmują do praca. Większość to patologia i kryminał. Która robi z mieszkania meline. Tylko picie i robienie syfu. Nie chciało się im sprzątać. A najlepszy to był już były koordynator. Jedyny jego plus to że pomógł przy formalnościach w szpitalo i wizytach u lekarza. Dzień w dzień pił. A na drugi dzień wiózł ludzi do pracy. Miałam problem ze współlokatorami. Byłam obrażana przez nich. Zgłaszałam to nie udolnemu koordynatoriw. Nic z tym nie potrafił zrobić. Brak słów. A ta praca była na netto w Berlinie.

andrzej

POWIEM TAK PRACA PRZEZ ISSP ,TO JEST AGENCJA KTÓA WYSYŁA LUDZI DO PRACY I ON NIEWIEDZĄ JAK TAM JEST JAKIE CHATY DO WYNAJĘCIA ,JA TEGO NIEROZUMIEM ,PRZYJECHALISMY PRZEZ ISSP DO PRACY PIERWSZY DZIEN SPALISMY W SAMOCHODZIE ,NA DRUGI DZIEN DOSTALISMY MIESZKANIE ,MIESZKALISMY 8 NA JEDEN KIBEL ,DOJAZD DO PRACY 40 MINUT W JEDNĄ STRONĘ ,KWOTA NA UMOWIE 10 EURO A ZAROBKI 900 NA RĘKE,COS NIETAK ,I JESZCZE MAJA TAKIE WYMAGANIA ZE TRZEBA ROBIĆ NORMY ,A JAK NIE TO WYSYŁAJA NA INNY KONTRAKT NAPRZYKŁAD NA DZIEN DZIEJSZY MAM ZNAJOMEGO CO PRACUJE KOŁO DORTMUNDU NA NAJWIEKSZYM MAGAZYNIE W EUROPIE .POWIEDZIAŁ ZE JEDNA WIELKA PORAŻKA , TAKA TAM JEST NORMA ZE LUDZIE BIEGAJA JAK ROBOTY ,A JAK NIEMASZ WYROBIONEJ NORMY TO DO POLSKI ,TAKA JEST AGENCJA ISSP I DO TEGO AGENCJA LPSA W NIEMCY OMIJĄC JE Z DALEKA

PRACOWNIK W NETTO BERLIN

rzeczywiscie zgiodze sie z tym mieszkania brudne i przedewszystkim myszy latają takie mieszkania wynajmuja issp ,podpisują umowy na 6 miesięcy a po miesiącu kazą jechac do domku ,to jest chore dla mnie tak robia prawie z kazdym pracownikiem ,albo sie sami zwalniaja ,trzeba normy wykonywać ,issp ogarnijcie sie wy szukacie ludzi do pracy a niepłacicie

ISSP W NETTO BERLIN

JESLI CHODZI O PRACE W ISSP NIEPOLECAM,AGENCJA PRACY WYSYŁA LUDZI DO NIEMIEC DO DRUGIEJ AGENCJI A TAM WYCHODZA CYRKI ,JESLI CHODZI O MIESZKANIA NIEZADBANE ,JEST TAM PIJANSTWO ,DO PRACY DOJEZDZA SIE 60 KM W JEDNA STRONĘ OD MIEJSCA ZAKWATEROWANIA DO MIEJSCA PRACY OBIECUJA ZE ZAROBIE 1200 A ZAROBKI TO 900 EURO ,NIEPOLECAM FIRMY ISSP ,I OMIJAJCIE PRACE W NETTO BUCH BERLIN

Aneta

@Pedro, dokładnie, mnie tez bardzo interesuje to jak wygląda współpraca z tą agencją obecnie. Już dawno nikt w sposób merytoryczny nie opisał tu obecnej sytuacji jaka panuje w ISSP we Wrocławiu. Kto się wypowie?

:D
@Aneta

Anetko z ISSP ale po co ci ta opinia? Przecież czytasz tu od dawna opinie ludzi i nic nie zmieniacie.

Aneta

@Elcia, o to samo chciałam zapytać, przecież warunki muszą być jasno wypisane na umowie, którą dostajemy do przeczytania. @byłypracownik, jak było w Twoim przypadku czy kaucja 70 euro była wpisana w umowę? Jak było z zakwaterowaniem czy liczba osób w pokoju też była Ci znana przed podjęciem pracy?

eh
@Aneta

To co ci mówią w biurze, a co zastajesz na miejscu to dwa różne światy. Np. opieka koordynatora, który ma pomagać w załatwieniu wielu spraw w rzeczywistości polega na tym żeby cię pilnował żebyś zapierd*lał w robocie, a twoje sprawy ma w (usunięte przez administratora) i w niczym ci nie pomoże. Na temat warunków mieszkaniowych w umowie NIC nie ma. I nawet jeśli trafisz że masz pokój 2 czy 3 osobowy to tych pokojów jest 3-4, a więc w mieszkaniu jest 9 osób a tylko jedna łazienka i oczywiście jedna kuchnia. I teraz masz sytuację, że te 9 osób wstaje o 4 rano i każdy chce skorzystać bo o 4:30 wyjazd do roboty.

zzz

Nie rozumiem jednej rzeczy. Jeśli macie w umowie zapisane warunki to firma musi je spełniać. Chyba że czegoś nie dopilnowaliście.

ha ha ha
@zzz

Jedź i dopilnuj żeby spełniała :D

Tymoteusz

Czy nikt nie pytał przed wyjazdem o wysokość zarobków i teraz dopiero narzekacie??

tt
@Tymoteusz

W Niemczech zarobki podaje się w stawce godzinowej i na takiej umowie jaką masz płacą ci wyłącznie za przepracowane godziny. W Niemczech jest krótszy tydzień pracy, a więc miesięcznie pracuje się 151 godzin ale ty na tej umowie nie masz gwarantowanej ilości godzin. Więc jak nie ma pracy to pracują ci zatrudnieni bezpośrednio przez zakład, a ty siedzisz w domu lub ewentualnie pracujesz po 3-4 godziny dziennie.

Aneta

@KORDYNATOR MARCIN, czy zostałeś poinformowany o takiej konstrukcji umowy jeszcze przed rozpoczęciem pracy? Czy taka praktyka dotyczy wszystkie osoby współpracujące z firmą ISSP? Jakie stanowisko zajęła firma? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej. Dla niektórych to może być cenna informacja.

KORDYNATOR MARCIN

MOJA OPINIA ISSP WROCŁĄW UL.RACŁAWICKA .PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE 2 TYGODNIE TEMU .DOSTAŁEM DWIE UMOWY OD NICH CZYLI ISSP WROCŁAW A DRUGA LPSA GMBH .TO ZNACZY ZE MOJE PIENIADZE KRĄZYŁY PRZEZ DWIE RĘCE .CZYLI PRACOWAŁEM W BERLIN BUCH W NETTO JAKO KOMISJONER .TAM TRZABYŁO ROBIC NORMY .OFEROWALI NA UMOWIE ZE ZAROBIE 1200 1300 EURO A SIE OKAZAŁO ZE ZAROBIŁEM 800 EURO ZA 150 GODZIN ,TYLE TO W POLSCE ZAROBIE .DO PRACY DOJEZDZAŁĘM PO 60 KM W JEDNA STRONĘ A TAM GDZIE MIESZKAŁEM TO (usunięte przez administratora) I BRUD .SAMA PATOLOGIA .W PRACY TAK SAMO ZMIENIALI SIE JAK RĘKAWICZKI .MIAŁEM UMOWE NA 6 MIESIĘCY A PO MIESIĄCU PRZYJECHAŁEM.A ISSP NIC NIEWIE BO ONI TYLKO REKRUTUJĄ .SZUKAJA FRAJERÓW DO PRACY .POJEDZIECIE LUDZIE SAMI SIE PRZEKONACIE .BEDZIECIE ROBILI NORMY ZA 800 EURO A JAK NIE TO WAM PODZIĘKUJĄ

Tymon

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Jak jest dużo spraw to każdemu może się zdarzyć taka pomyłka, trzeba wyjaśnić i tyle!

Jarecki

Ja jakoś z kolegami przepracowałem dwa lata przez tą agencję i nie narzekam.Z praktyki wiem że najwięcej piszą ci co się robić nie chce.

Aneta

@Doris, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać czego dotyczy ta kara? Czy informacja o niej była zawarta w umowie? Czy wiedziałaś o niej wcześniej? Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia i wyjaśnić tę sytuację z firmą ISSP. Może jako pracownik nie dotrzymałeś lub złamałeś warunki umowy?

Aneta

@Franek, na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Czy posiadasz jakieś doświadczenie w tej branży? Jeżeli posiadasz pożądane doświadczenie i umiejętności na pewno Twoja kandydatura zostanie dostrzeżona i być może dostaniesz zaproszenie na rozmowę do firmy ISSP? Zawsze warto próbować i wysłać swoje CV.

Franek

Czy stawiają jakieś wymagania na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o Instore Solution Services Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instore Solution Services Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instore Solution Services Polska sp. z o.o.