logo ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

Wrocław

Opinie o ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

rambo 2015-10-11 03:14:15
To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie ;) odnośnie samej pracy w ISSP to pomaga ona swoim klientom usprawnić systemy zatrudnienia co naprawdę usprawnia wiele w pracy
mors 2015-12-19 13:18:21
no masz racje @rambo atmosfera czasami przewaza, od niej zalezy czy dalej pracujemy. i wlasnie dzieki temu zastanwiam sie nad stanowiskiem Inżynier - mechanik pojazdów samochodowych
rrtr 2015-12-26 23:18:35
@mors nie widzialem niestety takiego ogloszenia od nich, natkanlem sie za to na inne, np. jako operator wózka widłowego albo kierowcy samochodu ciezarowego
buzia 2015-12-29 13:16:07
@rrtr zatrudnienie na kierowcę samochodu ciężarowego jest opłacalne. Miejsce zatrudnienia jest w Niemczech i nawet jest 41zł za godzinę, więc zarobki na prawdę są duże.
ilon 2015-12-31 16:21:01
zastanawiam sie czy beda mieli wiecej jakis nowych ofert lub propozycji pracy po nowym roku, jestem nastawiony i gotowy na wyjazd,slyszalem o nich dobre opinie wsrod ludzi
Zostaw swoją opinię o ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISSP INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA