ISSP

Wrocław

Opinie o ISSP

Marta 2011-11-23 14:48
Nie polecam tej firmy . Szczerze .
olek 2015-02-04 13:54
no to jaka jest u nich konkretnie atmosfera w firmie? Mam nadzieje, ze to nie jest tak, ze tylko krzyki i spory.. z resztą nie wiem czy ufać tej opinii, która jest napisana przez @eddy, bo wydaje mi się, ze troche przesadza, że nikt codziennie nie krzyczy w tej firmie, chyba, z eot jest grupa jakiś flustratów naprawde.
sosorry 2015-04-02 15:53
Witam, jedzie ktos na stajki ze Szczecina ? Cos wiadomo, gdzie i kiedy ?
anulka 2016-11-04 16:19
Czy pracował ktoś w Koloni na produkcji? Jak tam jest?
alaska 2016-12-21 08:30
Jedzie ktos w styczniu na magazyn KIK w Dortmund
Janek 2017-01-03 15:31
Pracuje ktoś przez tą agencje? Może powiedzieć coś wiexej?
sob 2017-01-18 20:21
Hej opłaca się jechać przez ta Agencje? Jak wygląda sprawa z zarobkami?
Dawid 2017-01-31 14:30
ja jade 6 lutego do lipska też jedziesz?
rekin 2017-02-02 16:41
witam ja jade do lipska jadejuz 2 raz do pracy z ta firma jesli macie jakies pytania to smiało piszcie renia1340@gmail.com
Eldorado 2017-02-08 13:22
Pozdro dla ekipy z HALLE !
Paulinaa Wielkopolska - 2017-02-21 16:43
Hej JA CHCĘ sie wybrac lecz niewiem jak tam z placa a jak warunki mnie to Ciekawi po im Prawo Jazdy kat .b?
Artur 2017-02-26 11:49
Parę słów wyjaśnienia.
ISSP to tylko naganiacz. Są podpisywane 2 umowy. Jedna z ISSP, moim zdaniem bez mocy prawnej, a druga w dwóch językach z firmą LPS, która zatrusnia, a następnie wypożycza pracowników dalej.
W moim przypadku był to Rhenus Logistic.
Praca nie najgorsza - komisjonowanie skanerem, zmianowa. Na zmiany.
Ilość godzin nie do ustalenia, bo pracodawca z dnia na dzień decydował czy jest potrzeba.
Raz pracowało się 4 godziny, innym razem 9.
W grudniu miałem 192h, jednak zgodnie z tym, jak uprzedzano wypłacano tylko za 152h, reszta przechodziła na Zeitkonto. Pieniądze nie przepadają, nie ma strachu.
Na temat fitmy LPS nie mogę powiedzieć złego słowa.
Wszystkie pieniądze zostały wypłacone, pensje w terminie na koncie do 20.
Należy uważać tylko na koordynatorkę, wyjątkowo chamską osobę. Zastrasza i obraża wszystkich, z wyjątkiem mnie, bo nie lubię chamstwa i musiałem znaleźć na nią sposób. Nagle w stosunku do mnie stała się bardzo miła.
Żadnych spraw nie załatwiałem z nią, wszystko bezpośrednio z biurem w Niemczech.
Zarobki marne, ale jak ktoś się zadowoli, to warto. Netto za godzinę wyniesie po podwyżce około 6,8EUR.

Na koniec o dojazdach i mieszkaniu
Do Niemiec dojechałem za darmo, zgodnie z tym, co obiecali, wracałem przed terminem, więc na własny koszt. Dojazdy do pracy za darmo.
Mieszkanie 6,5EUR za dzień. W moim przypadku to była tragedia.
4 pokojowe mieszkanie na blokowisku. W mieszkaniu 9 osób. Jeden WC razem z łazienką - przy 9 osobach to porażka jak można się zorientować. Malutka kuchnia z 3 palnikową kuchenką, 1 lodówka na wszystkich.
Zepsuta pralka jeszcze miesiąc przed moim przyjazdem, do końca mojej kariery, nie naprawiona. Koordynatorka stwierdziła, że pralka to przywilej, nie obowiązek.

Uwaga na temat karty chipowej
Pobierają kaucję 20EUR za kartę. Jeżeli ostatni dzień pracy przypada na drugą zmianę, nie odbierze się kaucji.
W ten sposób jestem w plecy te 20EUR, można by próbować interwencji bezpośrednio u Rhenus, ale nie warto.
Mam nadzieję, że udało mi się pomóc niezdecydowanym.
Artur 2017-02-26 11:52
Może będą chcieli żebyś woziła ludzi busem do pracy. Wtedy mniej się płaci za mieszkanie.
Zostaw swoją opinię o ISSP - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISSP