Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Lidzia

Zdziwiły mnie tu podawane przez kogoś stawki. Zwłaszcza że ogłoszenie na wykładanie towaru w drogerii jasno mówi o 24 zł brutto, to nie wiem jak niektórym inaczej wychodzi. Może jakieś kary są finansowe? I odciągają z pensji albo coś? W sumie dobrze byłoby wiedzieć.

@Lidzia

Dzień dobry, Każdy w umowie ma podana stawkę na określone stanowisko. Stawki mogą się różnić ze względu na stanowisko, projekt i status ucznia/ studenta poniżej 26 r.ż. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem: 71 750 44 50. Pozdrawiamy Zespół ISSP

MZ Nowy wpis

a co, też patrzysz właśnie na to wykładanie towaru w drogerii? Wcześniej po tym co ta pani tam wyżej pisała to można było chyba zobaczyć stawkę w ofercie, w tej mojej już o niej nie piszą. Ciekawe jakie zaproponowaliby mi warunki jeśli już mam ponad 26 lat, ale jeszcze studiuje?

Nula

Zastanawiam sie czy firma mysli o swoich wynajetych pracownikach ktorzy dojezdzaja do pracy na 4 godziny, kawal drogi, pracują do 21ej i musza komus placic za paliwo bo nie ma o tej porze juz komunikacji zadnej. Skad maja wziac srodki na dojazdy skoro wyplacaja kase następnego miesiaca i to pod koniec??? Jak maja zyc, utrzymywac sie i stawiac sie w pracy nie majac na dojazdy?!?!?? Jak dla mnie jest to chore bo musi sie zapozyczyc na poltora miesiąca i jak wezmie jakieś ochlapy, pracujac tyle godzin 3 dni w tyg, musinoddac i znowu nie ma.... Proponuje firmie przemyslec temat bo ludsie chca pracowac ale na normalnych warunkach.

P
@Nula

Mnie bardziej ten tryb 4-godzinny zastanowił, nie miałem pojęcia ze i na takim można tu pracować. czy to co tu piszecie również kierowaliście bezpośrednio do Pracodawcy? od kiedy jesteście w takiej właśnie sytuacji? nie da rady wziąć dłuższej zmiany?

@Nula

Dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Każdy zleceniobiorca sam wybiera lokalizacje w której chce wykonywać zlecenie a także ilość godzin. Można zapisać się na kilka lokalizacji. Warunki wypłaty wynagrodzenia są ustalone z góry i szczegółowo opisane w umowie, która jest podpisywana przed rozpoczęciem zlecenia. Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane do 21-ego km. po przepracowanym miesiącu. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji pod nr tel. +48 71 750 44 66. Pozdrawiamy Zespól ISSP

Dobry Pracownik Nowy wpis

Po pierwsze zacznę iż byłem pod presją zarobkową i dałem się nabrać na uczciwość tej firmy która po czasie okazała się tragedią. Jeździłem do pracy i uczciwie robiłem swoją robotę. Po czym pracując na umowę zlecenie dowiedziałem się później że jest problem z rozwiązaniem umowy w tej firmie. Zadzwoniłem uczciwie i przekazałem informację iż nie dam rady pracować dłużej i chciałem rozwiązać umowe za porozumieniem stron gdzie usłyszałem że nie mogę tego zrobić bo otrzymam karę pieniężną. Pracując na 3 zmiany nie mogłem być w dwóch miejscach naraz. Pan koordynator zarządzał wypowiedzenia umowy gdzie wysłałem w trybie natychmiastowym mail z owym dokumentem wypowiedzenia które do dziś nie zostało otwarte przez pracownika Państwa firmy. Po zapytaniu i kontakcie kiedy otrzymam wynagrodzenie za wykonaną pracę nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Gdzie niby wynagrodzenie jest wypłacane do dn. 21 każdego miesiąca. Według prawa nie ma czegoś takiego jak wypowiedzenie umowy zlecenia ale i tak wypełniłem i wysłałem wypowiedzenie. Nie polecam tej firmy bo straszą ludzi i nie szanują czyjeś pracy. Oby jak najmniej takich pracodawców. Pracując za te grosze i tracąc pieniądze na paliwo żeby dojechać do pracy potrafią nie wypłacić tego co się przepracowało. Nie Pozdrawiam

Nowy wpis

@Dobry Pracownik

W kwestii wyjaśnienia tej sytuacji, wszystkie warunki płacy i pracy były przedstawione przed podpisaniem umowy zlecenia i są zawarte w samej umowie. Dobór miejscowości i odległość także była znana przed podpisaniem umowy, na którą wyraził pan zgodę. Odnosząc się do poruszonej przez Pana kwestii tj. wypowiedzenia umowy zlecenie. W kodeksie cywilnym w art. 746 jest zapis, który mówi, że wbrew temu co Pan napisał, istnieje taka możliwość, jak wypowiedzenie umowy zlecenie (§1 do §3). Dodatkowo informacja odnośnie wypowiedzenia jest oczywiście załączona w umowie, którą Pan podpisał, tj.: §7 pkt. 1-11. Paragraf 7 pkt 1 mówi: Każda ze Stron jest uprawniona do rozwiązania niniejszej umowy z zachowaniem 14-dniowego okresu wypowiedzenia. Rozwiązanie umowy następuje w formie pisemnej. Podpisując umowę wyraził Pan zgodę na to co jest w niej zawarte, także akceptował Pan zapis odnośnie wypowiedzenia oraz jego okresu. Mam nadzieję, że rozwialiśmy Pana wątpliwości co do przestrzegania przez nas przepisów kodeksu cywilnego, na którym opiera się umowa zlecenie, zaś w razie dodatkowych pytań chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem: 71 750 44 50. Pozdrawiamy, Zespół ISSP.

Pracuje od 2 tyg jest nas dwie trzy na sklepie i kierowniczka zawsze chodzi i tylko słychać że ona się nie wyrobi i nam każe robić a sama siedzi na zapleczu i gada przez telefon. I nie ten firmowy ale swój prywatny. Wielce zabiegane kierowniczki i udaja jakie one nie są. Same musiałyśmy się uczyć bo one na szkoleniu nic nie pokazały. Nie polecam

Dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem: 71 750 44 50. Pozdrawiamy Zespół ISSP.

RZ Nowy wpis

Czy udało się te sprawę wyjaśnić? I czy w takiej sytuacji na spokojnie można starać się o przeniesienie jeśli jakieś nieścisłości nie zostaną rozwiązane? Co to za lokalizacja tak w ogóle?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ISSP? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Czy ISSP oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

CF

Cześć, takie pytanie. To mieszkanie jak się pójdzie na pracownika produkcji to darmowe czy jakoś odciągają z pensji? Stawkę w ogłoszeniu podali, ale już tego szczegółu nie, a chciałbym być pewny, jak na tym wyjdę ostatecznie z kasą po prostu.

@CF

Dzień dobry, wszystko zależy od projektu. W celu poznania szczegółów oferty prosimy o kontakt z działem rekrutacji pod nr tel. +48 71 750 44 66. Pozdrawiamy Zespól ISSP

BT
@Instore Solutions Services Polska sp. z o.o.

witam. :) co to znaczy, że zależy od projektu? Chodzi o lokalizacje czy po prostu od tego jakie warunki się trafią? Mnie raczej darmowe opcje by interesowały, od czego wiec zależą? I jakie byłyby dostępne najlepiej od kolejnego roku? są już jakieś w planach lub będzie można dołączyć?

@BT

Dzień dobry, w związku z tym że zajmujemy się kilkoma projektami dla naszych klientów, to ferujemy różne stanowiska na terenie całej Polski. W celu poznania szczegółów oferty prosimy o kontakt z działem rekrutacji pod nr tel. +48 71 750 44 66. Pozdrawiamy Zespól ISSP

R

Kara? Nie miałem jeszcze żadnej umowy od firmy przed sobą, więc nie wiem co zawiera jej treść. Czy sprawdziłeś wszystko do teraz co było w niej zawarte? To o czym piszesz jest jakkolwiek uwzględnione? Może ktoś proszę to szerzej wyjaśnić?

Chłopaczek

Zgadzam się, ja tutaj kilka dni pracowałem przez nich w Koszalinie. Umowa nastawiona tylko żeby skroić i za 5 dni zapłacili mi 77 zł, mam nadzieję że im kiedyś też tak odpłaca...

loki1989
@R

pracowałam tam 8 miesięcy i wszystko było ok, wypłata zawsze na czas (tylko na konto), kontakt z koordynatorami ok. faktycznie były sytuacje, że ktoś miał naliczoną karę, ale to tylko chodziło o porzucenie pracy bez wypowiedzenia. jest taki zapis w umowie, którą czytasz przed podpisaniem, więc możesz się nie zgodzić i nie podpisać :) ogólnie wszystko było w porządku, jeśli będą mieli ciekawe oferty to nie wykluczam ponownej współpracy. pozdrawiam ekipę z Goleniowa!

Dalej zatrudniają młodych durnych kierowników pochodzenia ukraińskiego którzy poganiają ludzi batem jak wielbłąda na pustyni ? Chamy i (usunięte przez administratora) zero kultury i szacunku dla człowieka. Omijać szerokim łukiem tą śmieszną agencyjkę. Wielkie g płacą a wymagania jak w Niemczech już w Niemczech się na nich poznali i ich nie chcą.

Jakie wartości są cenione w ISSP?

@Klaudia

Pracowałam w tej firmie ponad pół roku, szczerzewspominać ją będę bardzo dobrze. Cały początkowy proces zatrudnienia przebiegł bez problemów i bardzo szybko. Pani była bardzo miła, zawsze gdy miałam potrzebę doinformowania się w pewnej sprawie lub załatwienia czegoś Pani była zawsze w kontakcie i pomagała jak tylko mogła. Trafiłam na bardzo fajny sklep z świetnymi ludźmi, których nie zapomnę i z pewnością będę utrzymywać z nimi kontakt. Wracając do tematu firmy umowy zawsze były na czas a nawet przed czasem, wypłaty nigdy się nie spóźniały, gdy się coś zmieniało zawsze ktoś o tym informował. Jeszcze raz dziękuję za świetną współpracę. :D

@@Klaudia

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Zapraszamy do dalszej współpracy:). Pozdrawiamy serdecznie Zespół ISSP.

xyz

Pracowałam za pośrednictwem firmy ISSP w drogerii kosmetycznej prawie pół roku. Podpisanie umowy i całe procedury przebiegły pomyślnie. Trafiłam na bardzo fajną Panią z firmy, która odpowiadała na wszystkie pytania, odbierała telefony. W przypadku wypadku losowego, kiedy nie mogłam się stawić w pracy otrzymałam natychmiastową pomoc, szukano mi zastępstwa bez żadnego ale. Praca w drogerii i wszystkie z nią związane procedury były zależne od kierownika sklepu, a nie firmy przez którą byłam zatrudniona. Firma przesyłała mi tylko pod koniec miesiąca nowy grafik na mail, który później i tak ulegał zmianie 50 razy w ciągu miesiąca. Wynagrodzenie zawsze otrzymywałam w terminie bez żadnych problemów.

@xyz

Ciężko dogadać się z Panią z rekrutacji. Po wysłaniu wszystkich dokumentów brak kontaktu.

@.

Emi19845
@.

Potwierdzam, Pani kazała wysłać dokumenty a ona miała wysłać umowę czekam już ponad tydzień, wysłałam wiadomość grzecznie upominająć się nawet nie odpisała :)

@Emi19845

Dzień dobry, czy mogę prosić o kontakt pod adresem @ zgloszenia@issp.pl ? Pozdrawiam Zespół ISSP

Emi19845
@Instore Solutions Services Polska sp. z o.o.

Juz wszystko załatwione dziękuje za rozwiązanie problemu :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ISSP?

Krysia

tak, wyjehałam bez doświatczenia i moge powiedzieć że to nie była zła praca i nie 700 euro a 1100 to w polsce nigdzie tyle nie dostane za chodzenie po magazynie pozdrawiam

wojtek
@Krysia

Jak weżmiesz nadgodziny to przekroczysz . Generalnie zarabiam na magazynie w polsce 3500tyś miesięcznie bez nadgodzin któregoś miesiąca wziełem nadgodziny 4 dodatkowe dni wypłata 5676zł i nie musiałem wyjeżdzać z polski i być na łasce jakiegoś koordynatorka który ma albo nie ma dla mnie czasu jak mam pronlem.

Polak
@Krysia

Ja w Polsce w przelicz niu na nasze zarabiam więcej za chodzenie po magazynie, więc się da ????

Paulina

Wiem, że nie pracujesz już ale się do tego odnosisz to może jesteś na bieżąco? Te opinie są sprzed lat i chciałabym się dowiedzieć jaka kwotowa aktualizacja by się tu przydała. Napiszesz?

Co ile wypłacają wynagrodzenie? Zatrudniłem się w listopadzie, zgodnie z informacją z biura pensję miałem dostać w styczniu i ok, była. Ale co z pensją za luty? Wypłacenie 21-go dnia miesiąca, a jednak jej nie mam. Będzie w marcu czy co?

Dzień dobry, W firmie Issp wynagrodzenie wypłacane jest co miesiąc, do 21-ego, po przepracowanym miesiącu. Czyli pensja za przepracowany miesiąc luty będzie wypłacona do 21.03. W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem: 71 750 44 50. Pozdrawiamy Zespół ISSP.

Szymon

Dzień dobry. Czy na stanowisko osoby wykładającej towary może ubiegać się osoba nieletnia?

@Szymon

Dzień dobry Panie Szymonie, ubiegać się o prace mogą tylko osoby pełnoletnie. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ISSP

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ISSP?

Generalnie traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) w poważaniu mają kodeks pracy. Uciekaj puki możesz

@Adam

Panie Adamie, przykro nam, jeśli spotkały Pana jakiekolwiek niedogodności związane ze współpracą z nami. W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem: 71 750 44 50. Działamy na rynku od lat i cały czas udoskonalamy nasze usługi. Będziemy wdzięczni za rozmowę, która na pewno przyczyni się do podniesienia jakości naszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ISSP

W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem: 71 750 44 50. Będziemy wdzięczni za rozmowę, która na pewno przyczyni się do podniesienia jakości naszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ISSP

Edward
@Instore Solutions Services Polska sp. z o.o.

O co chodzi chodzi przedmówcom? Chcę aplikować na pracownika wykładania towaru w drogerii. Jako osoba nieucząca się dostałbym 24,2 zł brutto / godz. Ale chcę też wiedzieć z jakim wyprzedzeniem jest ustalany grafik i czy sugestie pracowników są brane pod uwagę?

@Edward

Panie Edwardzie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 71 750 44 50. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ISSP

EMILIA

Witam mam pytanie odnośnie oferty w sklepie drogeryjnym , którego sklepu w Kamiennej Górze dotyczy oferta? Pozdrawiam

Jestem zainteresowany praca jako komisjoner w rossmanie w miejscowsci burdstadt. Moge prosic o opinie?

@Kandydat

Dzień dobry, nie posiadamy takiej oferty pracy. Pozdrawiam Zespół ISSP

@Instore Solutions Services Polska sp. z o.o.

https://www.issp.pl/oferta-szczegoly-de/?id=92 czyli to jest nieaktualne?

@Kandydat

Tak, ta oferta nie jest aktualna. Zespół ISSP

kasia890

Firma nadaje się jedynie do likwidacji, podczas omówienia umowy i warunków miałam być zatrudniona na cały etat, po kilku dniach pracy okazało się, że mogę pracować na pół etatu o czym nie zostałam poinformowana, Pani Monika powinna zostać zwolniona, bo to co robi jest żenujące.Każdemu odradzam

@kasia890

Pani Katarzyno dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Prosimy zatem o wiadomość e-mail na zgloszenia@issp.pl z dokładnym opisem sytuacji/sprawy, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy Zespół ISSP

Gabriela
@kasia890

Ostatecznie zostałaś na te pół etatu czy się zwolnilas ? Nikt się nie tłumaczył dlaczego tak wyszło, wiesz czemu taka sytuacja miała miejsce?

Wojtek

Pracowałem na projekcie Rhenus Horselgau-Eisenach w latach 2012-2015 i wsponinam ten okres dobrze. Praca ok zakwaterowanie też nie najgorsze. Jeżeli ktoś spodziewa się luksusów jak w 5- gwiazdkowym hotelu i 2 tys. euro co miesiąc to niech da sobie spokój z tego typu wyjazdami i szuka pracy na własną rękę a nie przez agencję no ale...trzeba znać język. Co do meldunku to załatwiałem sobie to sam i sam się wymeldowałem koordynator nie był mi do tego potrzebny. Kasa zawsze się zgadzała i pojawiała sie zawsze przed 15 każdego miesiąca. Co do pracy czasami było jej bardzo dużo(mój rekord to 19 dni pod rząd) a czasami zjeżdzało się na tydzień lub dwa do Polski bo jej nie było i wtedy czekało na telefon z biura. Co tam jeszcze, miasto Eisenach bardzo urokliwe a okolica jeszcze bardziej(wzgórza i lasy)dla kogoś kto lubi łazić miejsce idealne. Jedyne do czego można się przyczepić to rzeczywiście sporo (usunięte przez administratora) różnej maści a nawet osoby psychicznie i intelektualnie upośledzone się zdażały czyli rekrutacja na zasadzie wszystkie ręce na pokład i płyniemy. Tak więc gdyby rekrutacja była bardziej pod tym względem wymagająca np. zaswiadczenia o niekaralności jak w wiekszości tego typu firm byłoby dużo, dużo lepiej. Ja na szczęscie zawsze mieszkałem ze spoko ludzmi, których była zdecydowana większość raz nawet przez blisko pół roku z czterema młodymi dziewczynami :) Kordynatorzy Adam, Krzysiek a nawet Edyta zawsze byli dla mnie wporzadku i pomagali kiedy trzeba było. Czasami byli też wykazywali się wyrozumiałoscią bo zdarzyło się "zaspać" w poniedziałek do pracy ;) Jeśli jednak się nie przeginało i pracowało regularnie i w miare sumiennie(po to się tam przecież pojechało) to było naprawdę ok. Nie wiem jak jest teraz więc polecać nie będę ale ja wspominam ten okres naprawdę dobrze. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Instore Solution Services Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instore Solution Services Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instore Solution Services Polska sp. z o.o.