Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Opinie o Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

bob

pozdro dla idiotów ktorzy im zaplaca xD

Agi

Ja się nie rozliczlem bo myslalem ze nie musze.

Z tą karą 500 zł to już nudne i nie mam zamiaru płacić bo to czysta kpina i mam nadzieję że wkoncu im się ta firma rozpadnie. A ludzie niech się trzymają z dala od tej firmy.

A powiedz, czy wiesz, za co ta kara. Te wezwania do zapłaty brzmią nieco niepokojąco. A na czym polegała Twoja praca w ISSP?

Ano
@Monika

Ja i moi znajomi też otrzymaliśmy listy po 4 latach. Także uważamy, ze jest to próba wyludzenia

Mac

@Kris wysłali do mnie to samo. Zastanawiałem sie jakie konsekwencje poniesie upoważnienie ich tym pismem do czegokolwiek. Nie rozliczałem się ze skarbowka żadna pracowałem tam mniej niż 6 miesięcy i zarobiłem mniej niż te 4000 euro z hakiem które było limitem wiec nie musialem to było w 2014 wiec i tak nastapilo przedawnienie. Czy możesz mi napisac jakies informacje może posiadasz takowe o następstwach upoważnienia tych prawnikow przez nich wynajętych do czegokolwiek?

Nie wysyłaj żadnego pełnomocnictwa

wera

nie płacic

Helena

Ja pojechałam 2 razy i było ok, ale za to po 2 razie mam do zapłacenia nowo naliczoną niedopłatę. Za 3 razem dojeżdżałam. " Koordynatorka" nie zna się na niczym i pseudo Dyrektor, bo tak karze się tytułować. Okradali na godzinach, do tego do dzisiaj, żeby mieć zwrot za dojazdy do pracy nie mogę się doprosić zaświadczenia. Dojeżdżałam do zakładu 56 kilometrów z miejsca zamieszkania. Wychodzi na to , że przez 3 miesiące mieszkałam na ulicy w Halle. Pewnikiem zostanie tu część mojego wpisu usunięta, ale trudno, prawda boli. Szczerze kiedyś polecałam tę firmę bo było fajnie oprócz patologii z którą się mieszkało było ok. Teraz wręcz odradzam. Zależy też od koordynatorów

Tomasz

Witam wybieramy się ze znajomymi do bonem komisjonowanie w kik. Prosiłbym o jakieś opinie zarobki its cokolwiek żeby nie wpaść na minę jest to nasz pierwszy wyjazd za granice

Nie wiem
@Tomasz

Zależy czego oczekujecie, jak chcecie prace na kilka miesięcy to spoko, na dłużej to raczej nie, zresztą to i tak tymczasówka. Plusem jest to ze mielismy tam wysokie premie, po 500 euro samej premi czasem wyszlo ale to juz zalezy od tępa pracy pozdrawiam

Kk
@Tomasz

Hej my też się wybieramy na inwentaryzację w kik czy warto tam pracować I jak mieszkania ?? Z góry dziękuję: )

Lui
@Kk

Mieszkania średnie Koordynatorka spoko Czy warto to każdy sam musi ocenić, dla mnie tak

Zbigniew
@Nie wiem

Z tego co piszesz praca jest sezonowa, ale można dobrze zarobić. Czy mógłbyś dodać jaki jest standard zakwaterowania i czy mieszkanie załatwia pracodawca?

@Kk

jak dawniej jeździłam na inwenty było ok, ale dużo się pozmieniało. A za inwentaryzację masz umowę polską, to dotyczy niemieckich umów

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ISSP? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
elo

zaczynają wydzwaniać po ludziach i straszyć o zapłacenie pieniędzy z ich śmiesznych pisemek. nie płacić tego!

Na bank legit

Nie znam osobiście żadnej osoby ,która byłaby zadowolona ze współpracy z ta firmą.Zawsze coś jest nie tak , albo mieszkanie z patologią w ruderach po 20 osób , albo wypłaty się nie zgadzają.(usunięte przez administratora). Dziwne ,że tylko na tej stronie są jacyś zadowoleni(ba, nawet wniebowzięci ;) ) ,w realnym świecie jeszcze nikogo takiego nie spotkałem ,żeby po zakończeniu współpracy miał dobre zdanie o tej firmie, bo nawet jak do momentu zakończenia pracy jakimś cudem udało się przetrwać bez krzywych akcji tej firmy , to po zjeździe nagle przychodziły jakieś kary itp. Sami zadajcie sobie pytanie czy te wręcz sloganowe,jakby żywcem wycięte ze szablonu zachwycone komentarze to prawda czy też fikcja.

@Na bank legit

Ja tam byłem i tak jak pisałem byłem zadowolony :) Także znajdą się tacy ludzie ;) Pozdrawiam! :)

@Marek

A ja z Jordanem grałem w kosza na Jamajce ;) .Sciemniać w necie każdy może ...

@Na bank legit

Drogi administratorze, a czemuż to zniknął ten fragment z mojej wypowiedzi ->"Jak można być zadowolonym i polecać firmę ,która próbuje wyłudzać pieniądze karami lub naciąganymi podatkami?." Mam na to dowody co napisałem , zresztą masa ludzi pisze o karach i podatku, Czemu usuwacie prawdę na temat firmy?.

Kiniaaw

W miarę korzystne warunki finansowe, mili koordynatorzy. Jestem zadowolona i myślę że jeszcze nie raz z nimi wyjadę :) W piątek wróciłem i teraz czas na odpoczynek. Pozdrawiam wszystkich :)

Mastermind

Ostatnio duży wysyp piejących z zachwytu nad firmą.Wcale nie widać ,że to opłacone komentarze lub pracownicy.Tonący się brzytwy chwyta, widocznie już mało chętnych na ich lipne oferty pracy.Pozdrawiam pracowników -naganiaczy tej śmiesznej firmy, zadajcie sobie pytanie czy za ten marny hajs co wam sypie wasz pracodawca warto robić z siebie szma.. .

Janusz

Polecam firmę,.. jedna z najlepszych na rynku pod kątem pracy tymczasowej. Mają sporo ofert i całkiem dobre stawki :-))

Agnieszka

Współpraca z firmą przebiegła poprawnie. Mogę polecić :)

Krzys.bs

dobra kontakt z firmą, legalne zatrudnienie, kasa na czas i pomoc w dojeździe. Dla mnie niczego więcej nie trzeba. Polecam! :)

w lutym minie rok jak po raz pierwszy wyjechałam z firmą. Od tamtego czasu regularnie korzystam z ich usług i jestem zadowolona. Pozdrawiam Ewa :)

Fubu

To i ja polecę firmę. Warunki dobre, wypłata na czas.. czego chcieć więcej :)

Greg

nie rozumiem dlaczego ludzie narzekają... pracuje z nimi juz od ponad 3 lat i zawsze bylo wszystko dobrze...

Alan

Daleko od tej firmy.Kary,pisma do zapłaty z powodu niezgodności klasy podatkowej itp.(usunięte przez administratora)

Klaudia P

Fajna firma. Dobry kontakt z przedstawicielami i udana współpraca. Oby tak dalej! :)

grzesiek

Jak dla mnie spoko. Firma wypłaciła pieniądze na czas i nie było żadnych problemów. Mogę polecić :)

Martyna

To i ja mogę polecić firmę z czystym sumieniem. Zarobić można przy prostej pracy. pozdrawiam

Grzesiek

Bardzo polecam współpracę! Pozytywni ludzie pracują w firmie :)

Nazareth

Dziekuję firmie issp za udaną współpracę i polecam wszystkim poszukującym pracy! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Instore Solution Services Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instore Solution Services Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instore Solution Services Polska sp. z o.o.