Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Opinie o Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Jestem zainteresowany praca jako komisjoner w rossmanie w miejscowsci burdstadt. Moge prosic o opinie?

@Kandydat

Dzień dobry, nie posiadamy takiej oferty pracy. Pozdrawiam Zespół ISSP

@Instore Solutions Services Polska sp. z o.o.

https://www.issp.pl/oferta-szczegoly-de/?id=92 czyli to jest nieaktualne?

@Kandydat

Tak, ta oferta nie jest aktualna. Zespół ISSP

kasia890

Firma nadaje się jedynie do likwidacji, podczas omówienia umowy i warunków miałam być zatrudniona na cały etat, po kilku dniach pracy okazało się, że mogę pracować na pół etatu o czym nie zostałam poinformowana, Pani Monika powinna zostać zwolniona, bo to co robi jest żenujące.Każdemu odradzam

@kasia890

Pani Katarzyno dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Prosimy zatem o wiadomość e-mail na zgloszenia@issp.pl z dokładnym opisem sytuacji/sprawy, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy Zespół ISSP

Gabriela
@kasia890

Ostatecznie zostałaś na te pół etatu czy się zwolnilas ? Nikt się nie tłumaczył dlaczego tak wyszło, wiesz czemu taka sytuacja miała miejsce?

Wojtek

Pracowałem na projekcie Rhenus Horselgau-Eisenach w latach 2012-2015 i wsponinam ten okres dobrze. Praca ok zakwaterowanie też nie najgorsze. Jeżeli ktoś spodziewa się luksusów jak w 5- gwiazdkowym hotelu i 2 tys. euro co miesiąc to niech da sobie spokój z tego typu wyjazdami i szuka pracy na własną rękę a nie przez agencję no ale...trzeba znać język. Co do meldunku to załatwiałem sobie to sam i sam się wymeldowałem koordynator nie był mi do tego potrzebny. Kasa zawsze się zgadzała i pojawiała sie zawsze przed 15 każdego miesiąca. Co do pracy czasami było jej bardzo dużo(mój rekord to 19 dni pod rząd) a czasami zjeżdzało się na tydzień lub dwa do Polski bo jej nie było i wtedy czekało na telefon z biura. Co tam jeszcze, miasto Eisenach bardzo urokliwe a okolica jeszcze bardziej(wzgórza i lasy)dla kogoś kto lubi łazić miejsce idealne. Jedyne do czego można się przyczepić to rzeczywiście sporo (usunięte przez administratora) różnej maści a nawet osoby psychicznie i intelektualnie upośledzone się zdażały czyli rekrutacja na zasadzie wszystkie ręce na pokład i płyniemy. Tak więc gdyby rekrutacja była bardziej pod tym względem wymagająca np. zaswiadczenia o niekaralności jak w wiekszości tego typu firm byłoby dużo, dużo lepiej. Ja na szczęscie zawsze mieszkałem ze spoko ludzmi, których była zdecydowana większość raz nawet przez blisko pół roku z czterema młodymi dziewczynami :) Kordynatorzy Adam, Krzysiek a nawet Edyta zawsze byli dla mnie wporzadku i pomagali kiedy trzeba było. Czasami byli też wykazywali się wyrozumiałoscią bo zdarzyło się "zaspać" w poniedziałek do pracy ;) Jeśli jednak się nie przeginało i pracowało regularnie i w miare sumiennie(po to się tam przecież pojechało) to było naprawdę ok. Nie wiem jak jest teraz więc polecać nie będę ale ja wspominam ten okres naprawdę dobrze. Pozdrawiam.

indi8@op.pl

Kiedyś (jak mieli jeszcze filie biura w Szczecinie) pracowałem dla nich w Niemczech na magazynie w miejscowości Versmold. Było naprawde fajnie. Zawsze spoko hotele razem z wyżywieniem do tego lunch pakiet do pracy. Co 2 tygodnie zjazdy do Szczecina. Miło to wspominam. Pozdrawiam.

@indi8@op.pl

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Pozdrawiamy zespół Issp :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ISSP? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Maria

Hej hej szukam info o pracy z ogłoszenia jako Młodszy specjalista ds. rekrutacji. Może ktoś opowiedzieć o rekrutacji? Jakie są pytania, ile trwa, jakie są etapy itd.?

Dede123

Ktoś wyjeżdża może na inwentaryzacje 7.11 z Wrocławia do Niemiec ? Może Ktoś był wcześniej i może coś powiedzieć na temat tej pracy?

Aplikowałem do nich na stanowisko rekrutera i miałem kontakt z nijaką (usunięte przez administratora) Umówiliśmy się na spotkanie i obiecała oddzwonić z potwierdzeniem spotkania, ale niczego takiego nie było. Po 3 tygodniach sam się do niej odezwałem to wielce zaskoczona i zdziwiona z kim rozmawia i jakie spotkanie. Jedyny plus, że nie mając potwierdzenia nie straciłem więcej czasu na nich, a finał jest taki, że to ja im podziękowałem.

Iza

Warto chociaż było tam aplikować? Jakie wynagrodzenie w ogłoszeniu podali?

Zespół ISSP

Dzień dobry, w celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny +48 71 750 44 50 lub mailowy - kontakt@issp.pl. Pozdrawiamy Zespół ISSP

Shioji Ishikawa

Tam jest pięciu kierowników a czterech pracowników. Kiedyś tam pracował bardzo arogancki smarkaty kierownik a za nim szwendała się jakaś pusta dziewucha niby jego kierowniczka . Tam jest więcej nierobów w biurach niż ludzi do pracujących . Omijajcie to (usunięte przez administratora)

Jolanta
@Shioji Ishikawa

A czemu arogancki? Co takiego zrobił, że tak uważasz?

Pracownik dzwonił uzgodniliśmy wszystko przez telefon, zaczynać pracę miałem kilka dni później okazuje się że ktoś inny został zatruduony a ja zostałem bez pracy. Firma nadaje się do likwidacji Dziękuję za taką niespodziankę w postaci zostania bez pracy

Krystyna

a czy chociaz skontaktowano sie z toba w celu wyjasnienia sytuacji ze nie dostales jednak tej pracy ?

Nowinka23

Witam mam zapytanie co sadzicie o firmie Issp i czy jest warta polecenia

Ilona
@Nowinka23

A jakim konkretnie stanowiskiem się interesujesz? I z ciekawości czemu akurat ta firma - masz ją blisko domu czy kwestia jakichś opinii od znajomych itp?

Ilona
@Ilona

Jakim kolwiek aby pracowac no i znajomy polecal ją ale widzac po komentarzach to mam dylemat.

Ксенія

Можу рекомендовати цю фірму. Приїхали на працю разом з чоловіком вже вдруге. Фірма дає офіційне працевлаштування, житло, завжди своєчасно платить зарплатню, допомагає вирішувати побутові проблеми. ????

Polak
@Ксенія

Jesteś w Polsce to pisz po polsku, a nie hieroglifami

Zła

Bardzo nieproporcjonalne podejście, najpierw się umawianie a potem rezygnacja

@Zła

Dziwna opinia, nawet nie wiadomo o czym dokładnie mówisz, weź wyjaśnij jak możesz. Kto się na co umówił i z czego zrezygnował?

Ola

Jestem obcokrajowcem i trafiam na ISSP z polecenia kolegi. Pracowałam w Gdańsku najpierw pół roku, a później wróciłam na podstawie rocznej wizy. Takich mamy 18 osób. Mój mąż pracuje w Gliwicach i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej firmy, ponieważ mamy sporo agencji, które (usunięte przez administratora) i biorą za to kasę w naszym kraju. Dokumenty i oferty są bezpłatne, wsparcie na każdym etapie współpracy, niezależnie od tego, czy jesteś kandydatem, czy już pracownikiem. Jak staliśmy na granicę 13 godzin, to nasz koordynator Kasia była z nami cały czas na łączach, po przyjedzie załatwiła testy covid i dojazd. Wynagrodzenie jest zawsze na czas i nikt nigdy nie (usunięte przez administratora) Polecam!!

Barbara
@Ola

Super, że jesteś zadowolona z agencji pracy ISSP. A możesz mi powiedzieć, czy ta agencja oferuje jedynie pracę tymczasową czy także i stałą? Jestem ciekawa.

Dorota

Cześć, wiecie może na jaką stawkę może liczyć Informatyk w ISSP? Chciałabym wiedzieć, czy warto aplikować. Być może jakieś inne plusy i minusy nasuwają wam się na myśl - piszcie śmiało.

......

Katastrofa nie polecam tej firmy ludzie są robienie w (usunięte przez administratora)

Zbigniew
@......

Dlaczego konkretnie nie polecasz tej firmy? Twój wpis nie ukrywam, że jest dla mnie nieco mało zrozumiały, więc może wyjaśnisz mi co dokładnie miałeś na myśli? Liczę, że dowiem się tego właśnie dzięki Tobie. Jesteś chętny do merytorycznej dyskusji dzięki której pomożesz wielu osobom?

ania

Dalej wysyłają te listy ze nie byliśmy zameldowani na terenie Niemiec i trzeba zapłacić podatek?

@ania

Właśnie dostałem taki list, ze za okres półtora miesiąca kiedy byłem ich pracownikiem chcą żebym zwrócił im 257 euro, bo okazało się, ze mnie nie zameldowali i teraz ściga ich niemiecki urząd skarbowy... Ciekaw jestem czy w ogóle byliśmy ubezpieczeni... W poniedziałek idę do prawnika od niemieckiego prawa pracowniczego.

bartek

Też dostałem niby od LIS GmbH, pracowałem w 2015 roku xd. Co z tym zrobić ?

@bartek

Olać albo zgłosić na policje jako próbę wyłudzenia. Zobacz wątek na LPS - też na gowork. :D PS Gdyby finanzamt miał jakieś obiekcje co do Twojego rozliczenia, to sam by wysłał pismo na Twój adres, a nie jakiś LIS któremu sami dobrali się do tyłka i szukają teraz frajerów którzy spłacą za nich ich niekompetencje lub próbę oszustwa niemieckiego urzędu...

JA

NIE POLECAM! BLOKUJĄ ADRESY MAILOWE, PANIE Z BIURA OPRYSKLIWE ! POMIMO TEGO, ŻE AGENCJA JEST P OTO BY ZNALEŹĆ PRACĘ ODRZUCAJĄ KANDYDATURĘ! KPINA! SZEFOSTWO NA SKARGI NIE ODPISUJE! SAMI SOBIE WYSTAWIAJĄ OCENĘ! MAŁO TEGO KASUJĄ NIEWYGODNE NA ICH TEMAT OPINIE!

Wiku

Hej, mógłbyś podać nazwę firmy, w której pracujesz?

Omijać z daleka, brak kompetencji, mieszkanie syf i kłamstwo

Kinga

Czy tam pracują raczej sami Polacy?

Zostaw merytoryczną opinię o Instore Solution Services Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instore Solution Services Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instore Solution Services Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instore Solution Services Polska sp. z o.o.