Opinie o Senat S.C.Katarzyna Michałkiewicz Paweł Michałkiewicz w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Senat S.C.Katarzyna Michałkiewicz Paweł Michałkiewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Senat S.C.Katarzyna Michałkiewicz Paweł Michałkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senat S.C.Katarzyna Michałkiewicz Paweł Michałkiewicz w Kraków

Bdjdns Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie.

Aneta Nowy wpis

Sądząc po opiniach praca na stoisku w firmie wydaje się być przyjemna, ale czy do teraz tak jest? Czy coś się zmieniło, zwłaszcza po wprowadzaniu restrykcji w związku z pandemią? Pozwalają na uelastycznianie swojego grafiku?

Artur Nowy wpis

Cześć, zastanawiam się na jakiej ulicy ten sklep funkcjonuje ?

Mieczysław

@Mich a czy oprócz prowizji, firma oferowała do wynagrodzenia jakieś bonusy pozapłacowe? Mam na myśli na przykład dofinansowanie do karty sportowej. A ponadto, czy pracodawca organizował jakieś szkolenia ze sprzedaży, dzięki którym można było rozwinąć kompetencje zawodowe? Takie aspekty mogą być interesujące dla użytkowników, którzy poszukują pracy.

Pat Nowy wpis
@Mieczysław

Jestem aktualnym pracownikiem. Niestety nie ma żadnych dofinansowań do kart typu multisport. Nie są też fundowane żadne szkolenia sprzedażowe

Aplikowałeś do firmy Senat S.C.Katarzyna Michałkiewicz Paweł Michałkiewicz? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mich

Pracowałem 1.5 roku w firmie senat w sklepie Gsm.Wypłata średnia tzn podstawa + prowizje od sprzedaży, przy dobrym dniu zdarzała się stawka nawet 20h netto ma godzinę, ale średnia z okresu pracy to Ok 13-14h netto, plus że zatrudnienie na umowe o prace i właściciele, którzy bardzo szanują pracowników, praktycznie zero stresu.Ogólnie polecam tego pracodawcę

D.

Pracowałem w ówczesnym najnowszym punkcie Senat w Krakowie przez 8 miesięcy. Pozytywnie wspominam ten dość krótki epizod. Właściciele sympatyczni i kontaktowi, jasne oczekiwania wobec pracownika, ale bez przesadnej presji. Zatrudnienie na umowę o prace, więc wszystkie świadczenia zapewnione, a wypłata dodatkowo rozszerzona o premię odpowiadającą wynikom w sprzedaży.

Sprzedawca

Pracowałem w firmie Senat S.C. na stoisku z telefonami przez 8 miesięcy.Podzialam opinie kolegi wyżej ,właściciele ok dbają o pracownika,pensja zawsze na czas,umowa o prace,bezstresowo bo zawsze szło się o wszystko dogadać.Pensja podstawowa + premia za sprzedaż,czasami wypłaty były ok a czasami bardzo słabe,ale z tego co słyszałem na niektórych punktach pensje sa naprawde dobre więc jest to zależne od stoiska na którym pracujemy.Ogólnie polecam tego pracodawce.

Adi

Pracowałem w firmie Senat S.c przez 11 msc podczas pobytu na studiach w Krakowie.Właściciele bardzo fajni ludzie,wypłata zawsze na czas choć pensja to taka podstawa krajowa + premia którą wyrobiłem jako sprzedawca.Generalnie bez stresu,wszystkie świadczenia,wypłata średnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Senat S.C.Katarzyna Michałkiewicz Paweł Michałkiewicz - Kraków

• Jak się pracuje w Senat S.C.Katarzyna Michałkiewicz Paweł Michałkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Senat S.C.Katarzyna Michałkiewicz Paweł Michałkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Senat S.C.Katarzyna Michałkiewicz Paweł Michałkiewicz
  • Osiedle Józefa Strusia 7 lok. 49