Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o. w Kalisz

Administrator Nowy wpis

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Kalisz. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Zastanawiam się czy mąż jednej Pani która pisała opinie w końcu robotę taką jak trzeba? :) i czy orientujecie się może jakie stanowiska teraz są w ogóle opcjonalne? Na stronie widnieje jedynie formularz w zakładce z pracą a lepiej najpierw się rozeznać nim się do nich zagada. Przede wszystkim czy warto? nie ma nowszych opinii i nie wiem czy się przekonywać do współpracy?

xyz

szkoda że brak dobrej woli panuje dla ewentualnego zatrudnienia byłego pracownika . widać że sytuacja staje się bardzo trudna .na rynku pracy nie tylko w KALISZU .

Władek
@xyz

Człowieku z drugą grupą robotę się znajdzie bez problemu tylko pytanie czy chce się robić? Ją mam 60 lat i już w piątej firmie robię

Pawlo
@xyz

Ja w tej firmie pracowałem z 4 razy byłem zatrudniony na umowę o pracę i już więcej nie chce w niej pracować więc co do znależienia pracy prze zemnie nie było problemu i to w różnych odstępach lat byłem w tej firmie. zatrudniany a to że nie chcą cię zatrudnić albo nie mają miejsca albo miałeś z nimi na pinku jeśli składałeś podanie to tej firmy o ponowne zatrudnienie

Ada Nowy wpis
@Władek

To ma pan szczęście bo mąż już miesiąc szuka biorą namiary i cisza

Pratt Nowy wpis

Pracuje w Pratt widzę jak panowie od was ładnie tu trzymają porządek lecz niestety Pani Jadzia czasami za dużo daje im pracy aż z nich leci pot ale starają się pod każdym względem

logo firmy Serwisant rowerowy
Misiek

@maxs możesz napisać jaśniej o co chodzi? pracowałeś tu? czemu już nie?

@Misiek

zadzwoniłem zapytać się o pracę okazało się że owszem jest . jak już o umowie zaczynała być mowa to nie była jasna deklaracja na jaki okres będzie dopiero po kilku dniach odkryli karty i wyszło tylko albo aż 2 miesiące .a początkowo było kręcenie że niw wiedzą i zero reakcji .

Portier

Pracowałem pare lat w tej firmie, niejednokrotnie mnie rzucali na różne swe obiekty a z ludźmi różnie bywało a to ktoś zaskoczył albo olał robotę i zdarzało mi się szkolić nowych pracowników z obsługi komputera. - Płaca najniższa + dodatek marny za godziny nocne - Praca 12 - 14 h - obsługa biegła z komputera wymagana a co za tym idzie duża odpowiedzialność i atmosfera czasem pod dużym stresem - Pierwsza lub druga grupa inwalidzka Dla ludzi z ambicjami to tylko chwilowy przystanek żeby się byłe gdzies zatrzymać po czym odejść ze swojej strony odradzam

maxs

szkoda że firma nie chce dać szansy byłym pracownikom . zawsze można dać przecież zweryfikować swoje poglądy .obecnie szukam pracy ale sytuacja nie jest optymistyczna bo po 40 nie jest łatwo .

Marcel

Czy teraz firma rekrutuje i można składać cv? Podpowiedzcie jak wymagania trzeba spełniać na początek?

Samos

Pracowałem jako pracownik gospodarczy i z czystym sumieniem polecam praca od pn do pt po 7 h. Praca lekka, nikt nie pogania i atmosfera ok to najważniejsze natomiast małe pieniążki bo tylko 2600 brutto czy 1930 zł na rękę. Pozdrawiam

Jacek

Może ktoś źle wybrał sobie pracę i dla niego to pomyłka ale z pewnością nie dla innych!

życzliwy

moim zdaniem brak dobrej woli .po za tym praca w tej firmie to pomyłka okropna jest odradzam .

maxs

bardzo chciałbym ponownie pracować w tej firmie ponieważ obecnie nie pracuję . firma solidna uczciwa .może da szansę byłemu pracownikowi na powrót .

maxs

wiem że obecnie nie jest łatwo z pracą dla niepełnosprawnych na dodatek po 40 .chętnie bym wrócił bo co prawda obecnie pracuje ale jak długo tego nie wiem .

maxs

w moim zdaniem pewnie jest trochę zastrzeżeń ale nie można mówić że tylko nie dobrze .ja tam pracowałem prawie 4 lata i byłem zadowolony bo wypłata była na czas . chętnie bym tam wrócił bo na rynku nie jest wesoło z pracą .

ghuiu

złodziejska firma, wyzyskiwacze,

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o.
  • Niecała 6a
    62-800 Kalisz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pab Sp. z o.o.