brak logo

F.U.H. EURO-BUD Sylwester Brzozowski

Kalisz

Opinie o F.U.H. EURO-BUD Sylwester Brzozowski

K.M, 2012-08-02 13:38
NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE DUZO WYMAGAJA A PRZY WYPŁACIE DOSTAJESZ GROSZE JESLI PRACUJESZ NA OKRESIE PROBNYM NIE WIDZISZ KASY WOGOLE TAK BYLO W MOIM PRZYPADKU. SZEFOSTWO DO BANI INTERESUJA SIE TYLE PRACA CO NIC PRZCOWNICY CHODZA JAK CHCA I ROBIA CO CHCA UNIKAJCIE TAKICH PRACODAWCOW
6
seser21 2014-02-07 15:13
POLECAM TĄ FIRMĘ..WŁAŚCICIELE POTRAFIĄ DOCENIĆ PRACOWNIKA GDY RZETELNIE SIĘ PRACUJE A NIE ( usunięte przez administratora )TAK BYŁO W MOIM PRZYPADKU.
2
jaro 2015-03-04 10:22
byłem pracownikiej i było ok , wykonali dla mojego ojca zlecenie tez był zadowolony wiec - smiało polecam
zorientowany 2015-05-28 18:34
koleś - szef cwaniaczek, wymaga, kasy nie płaci i w ogole firma /z punktu widzenia pracownika/ do bani!!! NIE POLECAM - chyba ,ze chcesz tyrać za darmo.
6
wolfrider 2016-10-19 18:46
Podzielam wszystkie negatywne opinie. Najbardziej dziadowska firma na jaką można trafić na rynku pracy. Pracownik zostaje zatrudniony na śmieszną umowę śmieciową z której nic nie wynika a w dniu wypłaty "szef cwaniaczek" znajduje tysiące powodów żeby nie wypłacić tyle ile się należy. Stawka wynagrodzenia regulowana w zależności od pogody i od "łaskawości" wyżej wymienionego. Złodziejstwo w biały dzień. Nie polecam tej firmy ludziom poszukującym pracy jak również potencjalnym inwestorom. Żeby nie było że nie ostrzegałem !!! Powodzenia.
3
Kate 2017-05-24 15:47
Ja napotkałam się na grubiańskiego szefa tej wielkiej firmy przy okazji kolizji drogowej, której był sprawcą. Z mojej mamy próbował zrobić idiotkę i wyjść na zero. Kozaczył, mydlił oczy, objeżdżał moją mamę publicznie, choć sam był winny - SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE NA ODLEGŁOŚĆ! Jeśli szukacie konkretnego, rzetelnego, kulturalnego szefa - to tu go nie znajdziecie.
1
Zostaw swoją opinię o F.U.H. EURO-BUD Sylwester Brzozowski - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.H. EURO-BUD Sylwester Brzozowski