Opinie o Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zabrze

PRL

Utopia jakich mało. W prywatnej firmie jeździłem samochodem służbowym za 80000 zł, w spółdzielni dostałem taczkę za 500 zł. Ale każdy orze tak jak może prawda panie prezesie ZSM ?

@PRL

Mało tego. Mamy XXI wiek a kobiety przed sześćdziesiątką odśnieżają łopatami.

Mieszkanka
@Gospodarz domu

Juz nie przesadzaj z tym sniegiem, bylo go tyle co kot naplakal. Nie to co kiedys.

Jaka jest różnica w wysokości czynszu między starym, a nowym członkiem spółdzielni? Zakładając, że obecny czynsz, stary lokator (członek ZSM) ma między 600-700 zł

@Anonim

@Anonim Nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć, skontaktuj się w tej sprawie bezpośrednio z ZSM Zabrze. Wiecie, czy może ten pracodawca szuka osób do pracy?

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

inż.
@Zenek

Już ci podpowiadam. Za rok, dwa miesiące i 20 dni będą szukać elektryka.

@Zenek

Zawsze bo co rusz ktoś nie wytrzymuje i rzuca robotę albo ląduje na długoterminowe L4

@Gospodarz domu

Dlaczego tak się dzieje? Chciałabym uzyskać ogólnie informacje, jakie warunki zatrudnienia są w ZSM. Chętnie porozmawiałabym z kimś na ten temat.

@Magdalena

Zakres obowiązków jest nie do zrealizowania jeśli wylądujesz na trudnym rejonie a praca jest wykańczając fizycznie. Psychicznie też siadasz jeśli masz nawiedzonych lokatorów i administratora z manią wyższości.

Przestrzegam wszystkich przed ZSM. Firma z głębokiego PRL która nigdy nie słyszała o takim czymś jak zakres obowiązków. W efekcie każdy robi wszystko czyli tak naprawdę nic. Sprawa zgłoszona do PIP. Może 30000 zł kary ich otrzeźwi. Szkoda tylko lokatorów ich czynsze zamiast na inwestycje pójdą na kary.

@Marek

Trzymam kciuki żeby się udało. Za niezapłaconą pracę po godzinach i mobbing też im się w końcu dostanie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Igor

Jeśli są takie problemy to zamiast tu pisać warto rozmawiać z szefostwem.

@Igor

Jeśli rozmowa toczy się nie po ich myśli to gwarantuje, że zostaniesz przeniesiony do innej administracji

LIL

Odkąd zmieniono liczniki na odczytywane poza mieszkaniem panowie z serwisu są u mnie średnio raz w miesiącu ,poprzednio gdy odczytywało się normalnie byli dwa razy w roku. Podobno serwis jest płatny a pani która sczytała stan zgłosiła że cała klatka nie ma zużycia wody- KTO ZAPŁACI ZA JEJ ZŁĄ PRACĘ CZY ZA CIĄGŁE WZYWANIE SERWISU ZAPŁACĄ SPÓŁDZIELCY ? Serwis twierdzi że 80 % zgłoszeń jest bezzasadnych

Dobrze poinformowany
@LIL

Jak kto to zapłaci ? Ty zapłacisz, nie wiem czemu się głupio pytasz.

Ryszard

Nie rozumiem waszego narzekania. Jest stabilna praca i pewna więc po co to biadolenie? Zawsze można ją zmienić.

Martin
@Ryszard

co dla jednych jest sufitem, dla innych jest podłogą....

Bronek
@Ryszard

Podane są odczyty wodomierzy 1termin grudzień 2018 a drugi termin styczeń 2018 R?????? w e-kartotece

@Martin

Chciałabym wiedzieć, czego dotyczy Twoja wypowiedź? Warto ją wyjaśnić, ponieważ dla użytkowników może okazać się ona niezrozumiała. Czy odnosi się ona do pracy w Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa? Jak firma sprawdza się w roli pracodawcy?

elektrisch

Zarząd ZSM nie czai dzisiejszego rynku pracy. Myślą, że dziś jest tak jak kiedyś-jak złapią pracownika to będzie pracował w niej następne 30 lat. Otóż nie. Dziś pracę zmienia się średnio co kilka lat, ot choćby tylko po to aby się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Nawet jeśli się ma dobre zarobki i dobre stanowisko. Tym bardziej nikt nie będzie czekał 30 lat aby zarobić przyzwoite pieniądze. Czekam rok, dwa i jak nie ma kasy to auf widersehn. Ps. jakby mi ktoś dziś powiedział że mam następne 30 lat robić jedno i to samo w tej samej firmie to od razu poproszę o zastrzyk śmierci. Po co się męczyć 30 lat ?

JORGUŚ

ZSM to AZYL dla rychłych emerytów. Czas zatrzymał się tu na etapie taczki i kilofa. Dodatek stażowy (składnik wypłaty) powoduje, że młodzi zarabiają gorsze, a na lepsza kasę możesz liczyć po 30 latach pracy jak już trzeba iść na emeryturę o ile jej dożyjesz. Tylko po co czekać 30 lat jak gdzie indziej od razu dostajesz kwotę docelową ??

Max Payne

Kiepskie pieniądze - ogólnie na podobnych stanowiskach w sektorze prywatnym można zarobić przynajmniej tysiaka więcej. Do tego czas w spółdzielni zatrzymał się w roku przynajmniej 1970. Metody zarządzania- wczesny Gierek.

Zostaw merytoryczną opinię o Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Zabrze

• Jak się pracuje w Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Zobacz opinie na temat firmy Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Ślęczka 1A
    41-800 Zabrze