Opinie o Bożenna Ślęzak Nadzieja Biuro Matrymonialne w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bożenna Ślęzak Nadzieja Biuro Matrymonialne. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bożenna Ślęzak Nadzieja Biuro Matrymonialne o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bożenna Ślęzak Nadzieja Biuro Matrymonialne w Łódź

Jaka atmosfera jest między działami w Bożenna Ślęzak Nadzieja Biuro Matrymonialne?

BS Nowy wpis

Jakie działy ? ? To nie jest zakład pracy !!! Jednoosobowa działalność - więc atmosfera pracy dobra.. Właścicielka nie kłóci się sama że sobą ????

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bożenna Ślęzak Nadzieja Biuro Matrymonialne? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Bożena

Co za dziwne pytanie. Biuro matrymonialne NADZIEJA nigdy nie zatrudniało ani nie zatrudnia żadnych pracowników.Jest to działalność jednoosobowa . Jestem osobą prowadzącą i nigdy żadnych rekrutacji nie prowadziłam...

Biuro matrymonialne NADZIEJA Nowy wpis

Biuro matrymonialne to od zawsze firma jednoosobowa - nie zatrudniająca pracowników. Kto i na jakiej podstawie umieścił prowadzone przeze mnie biuro z na tej stronie GoWork ?? Już kilkakrotnie prosiłam o usunięcie.... Bożena Ślęzak - właścicielka biura

Y72Y72@neostrada.pl

Witam wszystkich kandydatów na poszukiwanie partnera czy partnerki ale ja byłem tu dawno zapisany i czekam długo na partnerkę w tym biurze dopytuje się pani Bożeny co jakiś czas o kobietę samotna dziewczyna czy jest tu jakaś to mi mówi że są ale częściej młode i z dużymi wymaganiami które są samotne i wymagają żeby był bogaty z autem najlepiej wykształcony moim zdaniem lecą tylko na kasę.Wiem że to nie jej wina kobiety normalne odezwij się się tak się nie robi kasa i bogactwo i wykształcenie wam nic nie da tylko miękkie serce i podejście się liczy.Ona wam opowie jaki ja jestem uczciwy i uczuciowy kawaler bezdzietny 47 lat z Łodzi.Bardzo pozdrawiam panią Bożenę Tomek.

Biuro matrymonialne NADZIEJA Nowy wpis
@Y72Y72@neostrada.pl

Panie Tomku, Pan był klientem biura - ale to było kilka lat temu. Od dawna NIE JEST PAN nim już Rozmawialiśmy kilkakrotnie telefonicznie bo chciał Pan zapisać się ponownie , ale ja uczciwie poinformowałam Pana o trudnościach jakie mogą wystąpić w związku z poszukiwaniami partnerki dla Pana. Nie mam na to wpływu jakie kobiety zgłaszają się do biura i jakie mają oczekiwania. To chyba bardziej uczciwe postępowanie niż gdybym przyjęła od Pana opłatę za rejestrację w biurze i obiecywała, że na pewno znajdzie się odpowiednia partnerka. Jeśli ma Pan życzenie - oczywiście może się Pan zapisać, wnieść opłatę i czekać.... Ja tylko chciałam, żeby Pan nie wydawał 200 zł niepotrzebnie. Wszystkim się nie dogodzi. Widzę, że może lepiej byłoby przyjmować opłaty od wszystkich chętnych....a potem trudno - niech się dzieje co chce. Bożena Ślęzak - właścicielka biura.

Jarosław

Profesjonalnie i sympatycznie....

Aplikowałeś do firmy Bożenna Ślęzak Nadzieja Biuro Matrymonialne? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Rafał

Biuro faktycznie działa, jednak nie za wiele tam się dzieje. Pani prowadząca faktycznie miła i robi wrażenie znawcy tematu dogłębnie, jednak nie wiem czy przykłada się do tego zajęcia. Próbowałem znaleźć partnerkę jestem po rozwodzie i cóż. I nic. Po 2 miesiącach i zapłaceniu stówki mam na koncie 2 telefony ( wykonane przeze mnie ) do starszych od siebie Pań. Wow. Pomijam fakt, że dostałem od Pani Bożeny łącznie 6 namiarów. Także miejsce dla zabicia czasu i raczej dla starszych Panów.

Zostaw merytoryczną opinię o Bożenna Ślęzak Nadzieja Biuro Matrymonialne - Łódź

Bożenna Ślęzak Nadzieja Biuro Matrymonialne