Opinie o Plus (Polkomtel Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polkomtel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polkomtel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polkomtel Sp. z o.o. w Warszawa

Wartka

Nie wiem jak to jest i działa ale na szkoleniu byłam u 4 różnych osób . Niektórzy pobierają bazę z "koszyka "a niektórzy z e maila . .

Haha
@Wartka

Swieta trojca spod sciany jakos te wyniki musi robic, ciekawe tylko czy ktos na tym korzysta

Aneta
@Haha

Nie rozumiem, to ta "święta trójca" zajmuje się szkoleniami?

@Aneta

Nie ,nie szkoła a sprzedają . Dysproporcja pomiędzy resztą a wybranymi jest ogromna . Jedni ok 200 umów w miesiącu ,inni 400 Aby pokazać w tabelce że dział jest RENTOWNY . OCZYWISCIE dla firmy to się opłaca jak osoby na zleceniu za 400 umów będą mieli zapłacone mniej niż Ci na B2B za 200 . Tak przynajmniej było jak pracowałem ( 6lat ) Z tego co wiem od ludzi którzy tam zostali ,jest tak samo . Poza tym nie ma się co dziwić. Skowronki z wyższych pięter cwierkaja że pewne działy nie są rentowne i te same zadania może wykonywać sklep Internetowy i robot ,gdzie za to im płacić nie trzeba. Mogą być zamknięte . Dlatego prowizje tak bardzo poszły w dół , wszystko w imię tabelek w exelu. Cześć zadań już wykonuje z tego co wiem SI . Za darmo Jeśli to prawda ,z niektórymi się zobaczę wkrótce ,bo cześć kierowników już zaczęła awansować na konstruktorską inni zaś koordynatorzy się sami zwalniać bo ile można pracować za mniej .aby za wszelką cenę pokazać że jest dobrze jak jest fatalnie. Powiem szczerze ,za o wiele mniej ...ludzi do pracy też nie przybywa a ubywa,ale wg kierownictwa wystarczy zrobić roszady , przenieść z jednego tu z innego tam. Kiedyś to może się sprawdzało ,dziś to chyba wymknęło się spod kontroli . Świadczy to tylko o tym że to nie jest korporacja a relikt zarządzania w PRL

bogumił

Żyję prawie osiemdziesiąt lat, jestem specjalista w zakresie finansów. tak beznadziejnej bo niekompetentnej lub ubezwłasnowolnionej obsługi jak bok Plusa jeszcze nie spotkałem. Sprawa wydawała sie blacha. Ot płacąc, a właściwie też przedpłacając abonament za tel. skorzystałem z wcześniejszego gotowca którym zapłaciłem abonament zony. W tytule wpłaty podałem właściwy numer telefonu , którego dotyczy wplata. Okazało sie, ze nie wykasował się z dalszej części numer abonenta, który był dla wcześniejszej wpłaty. Wbrew wyraźnie i na pierwszym miejscu wskazanemu numerowi telefonu wpłatę zaksięgowano na konto takie jak na wcześniejszym przelewie. Po stwierdzeniu błędu księgowania zwróciłem sie o dokonanie korekty i przeksięgowanie wpłaty na właściwe konto, to, jak dotąd, okazuje sie niemożliwe

Starszy stażem

Pracowalem 5 lat na 5 pietrze. Mimo tego jakie wyniki robilem to nie potrafili sie okreslic, czy chca, zebym zostal czy nie, a sami spytali co mnie zatrzyma ;) Stare sprawy, brak bazy, brak zdarzenia, co raz mniejsze prowizje i smieszny system ICM (dla porownania w marcu 2021 5,6k za 100 zatrzyman na spss, a w kwietniu 2021 na ICM za tyle samo niecale 2k prowizji, wiec niezle sobie to obmyslili). Odejscie to najlepsza decyzja w zyciu, nie szanuja stalych pracownikow i obnizaja nawet stawki na bazach, zeby tylko placic jak najmniej. Dziwie sie, ze ktokolwiek z dluzszym stazem nadal tam pracuje. I oczywiscie nierowne rozdawanie bazy, jedni robia same wielosimy, a reszta dzwoni slabizne :)

Straszny konsultant

Wszyscy współpracownicy są bardzo mili, sympatyczni i pomocni. Obowiązki przydzielane są zgodnie z kompetencjami, zadania bywają skomplikowane, ale traktuję to jako wyzwanie. Atmosfera pracy nie pozostawia nic do życzenia. Jedynie pensja mogłaby być wyższa, no ale cóż - nie można mieć wszystkiego. Pozdrawiam czytających, zgadujcie kto to pisał.

Halina
@Straszny konsultant

Wyższa mogłaby być zawsze ;) A ta co masz ją teraz, jaka jest? Możesz określić choćby mnie-więcej? I jestem też zainteresowana info, od ilu zaczyna konsultant który świeżo przychodzi do pracy w P.

Zgadula
@Straszny konsultant

Czyżby jakiś kierownik podszywający się pod pracownika? Bo nie znam żadnego na takim stanowisku co by tak uważał.

Bareja
@Straszny konsultant

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!

Doradca Klienta

Rekrutacja grupowa, około 15 osób. Przedstawienie przez rekruterów warunków pracy i tego czym się będziemy zajmować. W formie slajdów i ustnej. Wypełnienie testów i sprawdzenie dykcji.

Przedstawienie swojej osoby przed innymi. Czym się zajmowaliśmy do tej pory? Dlaczego chcemy pracować w Polkomtelu? Czy mamy jakieś doświadczenie w sprzedaży? Trzeba było wypełnić jeszcze test złożony z 6 obrazków oraz przejść test na dykcję, czyli przeczytanie kilku polskich zdań złożonych z trudnych wyrazów typu "Król Karol kupił królowej Karolinie .... itd"

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Świeżak

Gratuluję firmie . Lipiec a zgloszenia z maja pierwsze wrażenia są bardzo złe. Mimo to że ludzie są pomocni ( nie koordynatorzy a pracownicy ) to mam ochotę wyjść .

Robson

W tej firmie to są jakieś jaja Te procedury są tak absurdalne że as płakać się chce . Konsultant ka etapie prezentacji nie powiedział że aby korzystać z 5g trzeba mieć telefon . Konsultant nie odjął za klienta 10 zł od podstawy abonamentu ,nie powiedział że 55 minus 10 to 45 To jakoś żarttt

Kolumna Zygmunta

Kierowniczek inaczej Balkon i jego grupka wzajemnej adoracji siedzą tam 20 lat bo nie mają lepszych perspektyw zawodowych lub nie załapali się na PDO po kupnie przez zygmunta. Klika wypalonych zawodowo sfrustrowanych ludzików po przypadkowych studiach co się nauczyła paru formuł w exelu napisania ładnie meila do klienta i klepania w klawiature. Przy nowszych systemach ich syzyfową prace wykona proces automatyczny ale porgramy jak i Oni pamiętają jak Plus miał w logo GSM i żyją przeszłością jak firma była jeszcze S.A i dobrze wtedy mieli.Reszta bardziej ogarniętych i normalnych już dawno w tym syfie nie pracuje a ci normalni co nadal tam pracują to współczuje

M.
@Kolumna Zygmunta

Niektórym zabrakło lub aktualnie brakuje odwagi, aby coś zmienić. Zasiedzieli się. Do tego czasy nie są łatwe. Kółko wzajemnej adoracji to miła rzecz - nawet jeśli czasami jeden na drugiego za plecami gada, to jednak znają się jak łyse konie, dostosowali się do siebie nawzajem i siedzą tam trochę jak w bańce stworzonej przez siebie rzeczywistości. Na zewnątrz byłoby zupełnie inaczej. Po 20 latach trudno to zmienić, nawet jeśli ma się kwalifikacje. Mimo wszystko ich rozumiem. Przykre jest tylko to, że frustracja w tym wszystkim jednak jest i jest wylewana na tych, którzy nie chcą, nie potrafią się dostosować do tej ich bańki. Jeśli ktoś z nich to czyta, pozdrawiam serdecznie. Generalnie fajni ludzie, tylko uwikłali się w tej pracy ????

Wielki szuuu

Ta firma to abstrakcja ,zupełnie jak myślenie , systemy,kierownictwo i cele

Niewee

Nie polecam . Odeszłam po tygodniu Na to czy zrobi się tzw kartę wpływ ma wszystko. Czy koordynator przypisze odpowiednią basę, jeśli nie robi się utrzymania za duO to lepiej się zarówno . Konsultanci nie chcą przedluzac umów (zasłyszane na przerwie ) bo są najmniej płatne. Później dział jakości . Absolutnie wyciągnięty od rzeczywistości . . Dysproporcja w traktowaniu . Jedno ma zdalna mogą pójść drudzy nie . Ci co mogą nie mają mówić że idą ... Firma zrzuca odpowiedzialność ma pracownika za wszystko . Katastrofa . Po dostaniu 3%do jakości za absurd podziękowałam . Aaaa Jeszcze cele , na rynku inflacja a oni chcą 25% rat . . Kierownictwo z przypadku

Z77

Masakra,nie polecam

Zuu-zaaa

Aniu ,potwierdzam. Tam to jest coś nie tak. Kierownictwo zrobiło sobie korpo w korpo . Zarząd swoje kierownictwo swoje . Kierownictwo pokazuje wyżej że wszystko jest ok a wszyscy wiedzą że nie jest . Ci od jakości to jakieś totalne nieporozumienie . Wiem o jakim.rzekomo koordynatorzy mówisz . Tym przy oknie . Taki zgadzający się na wszystko .marionetka . Absurdalne procedury . Firma obarczyła odpowiedzialnością pracowników , zrzucając z sienie wszystko .a pomyl się ...zaraz po jakości poleci . Ich systemu są stare jak świat ale Ty człowieku ,nie możesz się mylić . To nadaje się do zgłoszenia do sądu , rzecznika ,zarządowi

Pracowałem w kluczowych na K4 nie polecam ,typowe korpo z lat początki 2000 stare systemy, stare komputery Budynek nowy ale ciasny jak kurnik Kierownik ma swoich ulubieńców co jak on siedzą tam 20lat i mają dosyć tej roboty ale siedzą

M.
@666

Ooo, ciekawe czy się znaliśmy, czy też pracowałeś już po moim zakończeniu tam pracy (08.2020)? Z opisu wynika, że byliśmy w tym samym teamie. Niestety potwierdzam. Byłam przez krótki czas w łaskach, ale później pokazałam swoje zdanie nie mając złych intencji i przez to wypadłam z łask. Nic już, żaden wkład pracy i żadne poprawne, koleżeńskie lub zdystansowane zachowanie mi nie pomogło. Skończyła się umowa i nie została mi przedłużona. I to w momencie pandemii, takiego momentu covida, gdy rynek był zamrożony. Miałam przez to ogromne problemy z pracą, finansami i stresem...

Piotr 5 piętro

Nie polecam nikomu . Chryste .. brak szacunku do ludzi . Koordynator jakościowy to jakiś żart tam.. zrezygnowałem po 3 dniach szkolenia . zerooo wiedzy . Klepie jak potłuczony . Kasę można zarobić ,jak się ma bazę ,a ta... A właśnie .jej nie ma W lipcu ludzie dzwonią sprawy z maja !! A kierownictwo pisze w mail "wiemy , jest ciężko ale róbcie cel . Współczynniki , prawie 16 czy 17 pozycji ... Nie można się doliczyć swoich pieniędzy . (Zasłyszane od kilku pracowników na przerwie ). Pozdro dla Patryka z 5 piętra . Jednego z fajniejszych ludzi tam . Szkolenie jakościowe u WS to wstyd i porażka . Nigdy więcej

Karol

Ich system prowizyjny to jakaś porażka . Prawie 20 współczynników ,prowizja uzależniona od baz, większość zgłoszeń to zatrzymanie ,najmniej płatne minus dodatkowo owe współczynniki . System prawie cały miesiąc nie działa .nie można doliczyć się niczego. W moim przekonaniu (usunięte przez administratora) .Odradzam

Honorata
@Karol

20 współczynników? O rany.. a są tacy, którym udaje się wyrobić tę prowizję?

Karol
@Honorata

Sprawdź w ICM

Mati

Firma plus/cyfrowy Polsat czyli polkomtel to najgorsza firma dużego kalibru w jakiej pracowałem. Istny moloch z lat 90, gdzie ci na górze miażdżą tych na dole aby podniesc sobie odrobine aktywnosc glupimi pomyslami. Firma spoznia sie z wyplatami wynagrodzenia (podstawa to czesto minimum, większość pieniedzy jest z bonusow I premii ktore SAM wypracowujesz.) Od 1 do nawet 3 tygodni. W tym momencie jestem na walacjach a pieniądze za maj maja byc dopiero w lipcu, dowiedzielismy sie wczoraj :). Nienawidze tej Firmy I juz znalazlem inna prace, po wakacjach się zwalniam.

Elka

Absolutnie nie polecam nikomu . Awansu się nie dostanie jeśli nie wchodzi się w pewną część ciała ,dwa .jeśli ma się za silny charakter ,trzy ,jest się bardziej inteligentnym człowiekiem od aktualnego kierownictwa . ludzie z wykształceniem , doświadczeniem nie mają co marzyć o awansie . Zarobki ,prawie o połowę mniejsze Stare ,STAREEEEE systemy . Czyli wszystko się robi na osobnych aplikacjach . Koordynatorzy absolutnie bez wiedzy . Jeden z jakościowych na 5 piętrze ,przytakuje tylko , brak własnej opinii . Aktualnie koordynatorzy i kierownictwo odchodzi bo uwaga , nie mówi pracownikom że jest (usunięte przez administratora) dobrze choć jest źle ..mają mówić że jest super . Całe szczęście odeszłam ,jak większość ludzi w ostatnim czasie . Firma pozbywa się ludzi czasem z 8letnim.stazem.. a kierownictwo boi się wychylić wyżej i powiedzieć coś swoim przełożonym . Na 5pietrze jedna z koordynatorek ,wiecznie naburmuszona ,ale.mila tylko dla swoich ,wybranych . Swoją drogą to smutne ,że pracownik z doświadczeniem nie dostanie awansu bo kierownictwo boi sie że kandydatów będzie robił nie to co powinno być zrobione a co zrobione ma byc jak oni chcą Odradzam . omijać

Waldemar Taborski Zielona Góra

Szanowni Państwo ! Proszę mi doradzić co mam robić ? Mam ciągły problem z używaniem usługi Multiroom za , którą regularnie płacę ? Średnio dwa trzy, razy w miesiącu muszę sam lub z pomocą Państwa l Pracowników z Centrum Obsługi Klienta ustawiać od nowa system i sieć. Dwa tygodnie temu Pracownica COK zleciła załatwienie tego problemu Serwisantowi . Serwisant raczył zadzwonić do mnie i polecił mi dokupienie nowych urządzeń jednocześnie nie gwarantując skuteczności załatwienia problemu. Nie przybył na miejsce i nie wykonał żadnej czynności . Z rozmowy wynikało , że w ogóle nie orientuje się w działaniu systemu. Pozdrawiam Waldemar Taborski Zielona Góra , Racula , Rodła 8 , mobilphone. 884884899 ,e-mail: pantherapardus@interia.pl

Finanse

Dział finansowy - jaka atmosfera, płace, mozliwosci rozwoju?

A

Potwierdzam. Komentarz w 100% oddający to co tam się dzieje. Polecam omijać szerokim łukiem dział reklamacji.

Zabawazabawa

Wszystko jest prawdą, jak zrobisz coś dobrze to nie masz co liczyć na docenienie, ale jak zrobisz coś źle i to jeszcze za robiąc coś za radą lidera to nigdy nie obrywa lider tylko szary pracownik. Dużo wymagań, marne wynagrodzenie, dużo stresu mało pomocy. Gra nie warta świeczki. Całe szczescienie nie mam z tą firmą już nic wspólnego i decyzja o odejściu była najlepszą jaką podjęłam. Zyskałam spokój i wynagrodzenie pozwalające na normalne życie a nie wegetację.

Kamila
@Zabawazabawa

Dobra ale lider chyba też ma jakiegoś szefa, to nie można normalnie rozmawiać i wyjaśniać z jakimś wyższym szefem? Jakiś dział kadr na skargi chyba jest?

Śmieszne
@Kamila

Hahaha śmiało próbuj, tu każdy ma jakiegos szefa ale jak zawinił lider czy kierownik to są nietykalni, winny zawsze szeregowy pracownik.

Redimi

Cześć, jak wyglądają warunki finansowe na Backoffice na stanowisku specjalisty?Warto składać aplikacje?

Żenada
@Redimi

Zdecydowanie nie warto aplikować, obowiązków mnóstwo za śmieszne pieniądze. Utrzymując się w pojedynkę w Warszawie nie ma szans przy obecnych cenach ani opłacić wynajmu i jakoś żyć ani spłacić raty kredytu i jakoś żyć. Kasa mega słaba jak na Warszawskie realia dlatego tak wielu pracowników teraz odchodzi. Zostają tylko Ci, którzy mają partnerów dobrze zarabiających albo mieszkają z rodzicami i sami się nie utrzymują

Jas
@Redimi

Koło 3 na start

Agnieszka
@Jas

A potem na ile można max liczyć?

Haha
@Agnieszka

Potem tj . Po minimum 8 latach pracy można liczyć na 4 brutto. Chociaż przy obecnej inflacji i powyzszaniu najniższej krajowej to można liczyć że będzie ze 300 zł więcej niż najniższa krajowa

Zostaw merytoryczną opinię o Polkomtel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polkomtel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polkomtel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polkomtel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 10 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polkomtel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polkomtel Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel Sp. z o.o.