Opinie o DTA - Agencja Celna w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DTA - Agencja Celna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DTA - Agencja Celna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTA - Agencja Celna w Wrocław

Nie polecam ten firmy,nie szanuja czlowieka,(usunięte przez administratora),ciagłe afery i dużo nie potrzebnych nerw. (usunięte przez administratora)wprowadza kiepska atmosfere w pracy oraz podnosi glos uzywajac krzyku na pracowniķow.Nie stosuje sie takze do przepisow,kobiety dzwagaja po za norme.Wszystko sie dzieje w Dta Pruszķów.

Zbigniew
@Piotr

Co to za aferki były? :D Opowiesz o tym coś więcej? Z tym dźwiganiem poza normę to słabo faktycznie, nikt jeszcze nie wpadł na pomysł zgłoszenia gdzieś tego? :)

Czy w DTA - Agencja Celna możliwa jest praca na podstawie B2B?

DTA

Tak, jest taka możliwość

Jaka umowa obowiązuje w DTA - Agencja Celna podczas okresu próbnego?

J

Zwykle na czas określony - 3 miesiące, kolejna na rok, kolejna - nieokreślony

Kierowca

Najgorsza firma jaka może istnieć. (usunięte przez administratora)

@Kierowca

Dziękujemy za wyrażoną opinię, każda jest dla nas ważna i dzięki nim wiemy co możemy poprawić. Przepraszamy za zaistniałe nieprzyjemności. Przypominamy, że w naszych największych oddziałach wdrożony jest system e-Brama, udostępniony spedytorom, dzięki któremu przyjazd samochodu jest zaplanowany na konkretną godzinę. Pozwala to na sprawniejszą obsługę kierowców. Prosimy o przesłanie szczegółów na adres: skargi@dta.com.pl – ze wskazaniem czasu i miejsca zdarzenia, a także numeru rejestracyjnego oraz numeru zaplanowanej wizyty.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DTA - Agencja Celna odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Klient

Prawda nie szanują czyjegoś czasu . Stoi się po 8 godzin żeby łaskawie rozładować a potem znów każą czekać na papiery. Masakra.

@Klient

Jaka atmosfera jest między działami w DTA - Agencja Celna?

AgentWRO

To nie ta sama firma co 10 lat temu...Wyraźna tendencja spadkowa w wizerunku, relacjach, pozycji na rynku, szacunku do pracownika :(

Ada

Zależy o jakie działy chodzi. Firma jest spora. Stosunki agencja-administracja-kadry - ok, między oddziałami też raczej w porządku - choć każdy chce udowodnić, że robi coś lepiej ????ogólnie wiele bardzo fsjnych osób można spotkać

@Ada

Dziękujemy za opinię, my również uważamy że w DTA jest wiele bardzo fajnych osób :)

Melody

Nie polecam...nigdy wiecej DTA Pruszków!

Ghyo
@Melody

Nigdy więcej DTA

Xxz
@Melody

A coś więcej?

Mariola S.

Drogi Viperg4s, jeżeli to co piszesz jest prawdą, to dlaczego ukrywasz się pod pseudonimem? Czego się obawiasz? Prawda zawsze się obroni! Jeśli chodzi o mnie, fakty są inne a plotkami nie interesuję się. Z firmy DTA nikt nikogo „ nie wyprowadza ’’ a jeżeli miałeś na myśli zwolnienia pracowników, to już Ci wyjaśniam. W DTA jest tak samo jak w każdej innej firmie: możesz zwolnić się sam (jeżeli Ci coś nie odpowiada ) lub zostać zwolnionym ( z różnych powodów) . Żal mi jest Ciebie, bo pogrążasz się w pisaniu hejtów. Wierzę, że znajdziesz ciekawszy sposób na życie, ale najpierw musisz wyjść z ukrycia i zacząć coś robić. Coś konstruktywnego, co sprawi, że będziesz szczęśliwy. Życzę Ci powodzenia.

Pracuję w DTA ponad 10 lat i nie narzekam. Idealnie nie jest, ale pieniądze zawsze na czas, benefity - ubezpieczenie, zdrowie, multisport. Atmosfera w pracy - grupki i plotki zawsze się znajdą, ale jak dobrze żyjesz z ludźmi, to oni będą dobrze żyć z Tobą. Dodatkowo świetne integracje dla chętnych w Polsce i poza nią.

Tymek

Jak sądzicie czy firma będzie potrzebowała aktualnie kogoś do pracy?

@Tymek

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy. Aktualnie poszukujemy Kandydatów do miejscowości Pruszków na stanowiska Specjalista ds. Administracyjnych oraz Magazyniera. W przypadku zainteresowania również innymi wolnymi stanowiskami pracy zapraszamy do wysłania CV na naszego maila: rekrutacja@dta.com.pl.w celu pozostawienia swoich danych w naszej bazie. W razie pojawienia się nowych ofert pracy, będziemy mieli możliwość zapoznania się z Kandydaturami. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umieszczone są aktualne oferty pracy https://dta.com.pl/praca/. Pozdrawiamy, zespół DTA

Mariola S.

Pracuję w DTA dopiero 27 lat. U nas czas szybko leci, więc te 27 lat minęło jak jeden dzień. Tutaj nie ma czasu na nudę . Jeżeli jesteś pracowity i kreatywny na pewno zostaniesz zauważony i doceniony. Pracuję w Dziale sprzedaży i Marketingu( wcześniej byłam agentem celnym). Oprócz czynności czysto sprzedażowych, mam często kontakt z kolegami i koleżankami pracującymi w naszych oddziałach. W oddziale agencji celnej DTA każdy wie co ma robić, aby klient był zadowolony z obsługi . Nie byłoby to możliwe bez sprawnego zaplecza IT a informatyków mamy po prostu „ the best”. Są profesjonalni, szybcy w działaniu, bardzo pomocni a przy tym bardzo uprzejmi . Jest ich kilku a „ogarniają” kilkadziesiąt oddziałów. Całą dobę czuwają nad tym, aby praca naszych agentów i nie tylko agentów przebiegała bezproblemowo. Fajnie jest pracować z ludźmi, którym chce się pracować.

viperg4s@gmail.com
@Mariola S.

Mariolu droga , któż Cię inspirował do napisania tego postu ? Prezesi AB , PM i MG(Inicjały z KRS) ? Pewnie znając DTA , musiałaś go wysłać do "akceptacji" :) Więc cóż to za opinia ? Ręce mi opadają.... Nie potraficie spojrzeć prawdzie w oczy że nie jesteście przyjaznym pracodawcą , wszyscy dobrze wiedzieliście o poltingu jaki w firmie istnieje jednak nikt z tym nic nie robił , ciągłe sprzeczki i aferki. Ciebie Mariolko , to już wiele razy słyszalem że chcieli wyprowadzić grzecznie po za firmę ale było im Ciebie żal wiec easy... Na prawdę tego nie widzicie i dalej próbujecie tuszować przysłowiowe g pudrem ? Czy ktoś się zajął sprawami z oddziałów w Gdańsku i Pruszkowie ? Relacjami miedzy ludzkimi ? Zwolniliście tylko kierownika w pruszkowie bo temu to odwalało po równi jak siedział na wakacjach i przez kamery obserwował pracowników...

AGENT

Stabilnie, zgodnie z przepisami, pensja na czas. Atmosfera- zazwyczaj dobra , ale wiadomo, że między ludźmi bywa różnie. Cukierkowo nie jest każdego dnia - ale to nie przedszkole. Można liczyć na wsparcie przełożonych czy kolegów bardziej doświadczonych. Nikt nie gwiazdorzy , z zewnątrz ciężko zauważyć kto szef a kto podwładny.

viperg4S@gmail.com

Kółko wzajemnej adoracji , właściciel nie wie jak myszy harcują w jego firmie . Plotkarstwo na każdym kroku , w szczególności w dziale podatkowym V , jak chcesz by coś cała firma wiedziała powiedz to tam . Informatycy - gbury i mruki , nie można otrzymać pomocy , wszyscy nastawieni tylko na to by doic szefa i to tak bardzo mocno , w szczegolnosci zarzady spolek . Beton beton i jeszcze raz beton, atmosfere w administracji można było ciąć nożem. Zatrudniają królewny. A idź panie z czymś takim . Jedyny pozytyw to Właściciel LL , próbuje to jakoś skeić do kupy , świetne organizuje integracje , w mołdawii rumunii itd...

@viperg4S@gmail.com

Każda opinia jest dla nas ważna, pozwala analizować problem i skłania do refleksji co daje możliwość rozwoju. Niestety - nie z każdą możemy się zgodzić, a ta właśnie do takich należy. Dziękujemy za trafne w komentarzu spostrzeżenie, że kontakty międzyludzkie w naszej firmie są ciągle pogłębiane również właśnie dzięki Właścicielowi Firmy. Organizacja wycieczek dla naszych Pracowników w Polsce, czy też za granicą sprawia nam dużą satysfakcję i daje powera do dalszego działania. Poprzez spotkania integracyjne po pracy, które nas łączą - nie tylko na stopie służbowej - ale również prywatnej, jesteśmy wspólnotą ludzi wzajemnie się szanujących i pomagających sobie dzień po dniu. Jedno jest pewne, nie chcemy tworzyć „sztucznej atmosfery”, chcemy być naturalni a dodatkowo możemy się pochwalić dużą grupą Pracowników z długim stażem pracy. Musimy tutaj przede wszystkim zaznaczyć, że reakcja na problemy interpersonalne w grupie naszych Pracowników jest dla nas ważna, jest tylko jeden warunek - musimy o nich wiedzieć. W DTA cenimy otwartość a co za tym idzie rozwiązywanie problemów na bieżąco, zależy nam by doświadczenia związane z naszą Firmą były przede wszystkim pozytywne. W związku z tym uprzejmie prosimy o przesłanie na naszego maila -opinie@dta.com.pl.- bardziej szczegółowego opisu sytuacji co przyczyni się do tego, iż będziemy mogli przyjrzeć się problemom i w sposób efektywny je rozwiązać.

Czy jest możliwość w DTA - Agencja Celna pracy na część etatu?

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy. Aktualnie nie poszukujemy Pracowników na część etatu, jednakże zapraszamy do wysłania swojego CV na naszego maila: rekrutacja@dta.com.pl., w celu pozostawienia swoich danych w naszej bazie. W przypadku pojawienia się nowych ofert pracy, będziemy mieli możliwość zapoznania się z Kandydaturami. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umieszczone są aktualne oferty pracy https://dta.com.pl/praca/. Pozdrawiamy, zespół DTA.

Karma

Różnie w życiu bywa czasem konsekwencją nieudolności jest przegrana i trzeba umieć przegrywać. Niestety DTA jeszcze nie ze wszystkiego się rozliczyło, a trochę czasu już minęło żeby emocje opadły i odezwał się głos rozsądku czy odrobiny honoru no chyba, że się ma w najbliższym otoczeniu złych doradców ;-( lub ... zatem czas najwyższy aby szczerze opisać kilka dość nieprzyjemnych faktów. Wiem, że może boleć, być niewygodnie i pewnie ktoś się tym zainteresuje ale zawsze ponosi się konsekwencje swojego działania. Będą to tylko fakty, bez emocji ;-). Taki kubełek zimnej wody jak w kuchennych rewolucjach ale celem nie jest pomoc DTA a osobom rozważającym pracę w tej firmie. Widzę dość słabe notowania bo zaledwie 1 gwiazdka no ale z czegoś to wynika. Niska cena jak za komentarz ale chodzi o samą zasadę, uczciwość. Już wkrótce ... ;-)

@Karma

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, każda jest dla nas cenna i każdą analizujemy tak, by doświadczenia związane z DTA były jak najlepsze. Jest nam przykro z powodu sytuacji, która musiała się przyczynić do zamieszczenia takiego komentarza i uprzejmie prosimy o przesłanie szczegółów okoliczności na nasz adres mailowy: opinie@dta.com.pl. Dzięki takiej informacji będziemy mogli przyjrzeć się problemowi bliżej. Zachęcamy do kontaktu i przepraszamy za przykre doświadczenia. Pozdrawiamy, zespół DTA

Boski

Czy może jakieś świeższe wieści na temat pracy dla DTA w Trójmieście ? atmosfera zarobki ? Czy warto ?

kandydat

Nie dawno miałem możliwość być na rozmowie w DTA w Pruszkowie. Niestety brakuję kultury osobistej i kandydat nie otrzymuję zwrotnej informacji czy został przyjęty czy nie? Widocznie rozmowy telefoniczne w dzisiejszych czasach są bardzo drogie ;-) Brak szacunku dla ludzi którzy poświecają swój czas i pieniądzę aby dotrzeć na rozmowę.

lai
@kandydat

od razu na rozmowie by powiedzieli czy jestes zatrudniony czy nie. pewnie za duzą pensje chciales , dlatego zbyli cie hasłem "bedziemy dzwonic". jak mnie zatrudniali to od razu mi powiedzieli na rozmowie zebym poczekal chwile to dostane dokumenty do lekarza medycyny pracy. zgodzilem sie na smieszne pieniadze to mnie zatrudnili. taka firma. z ciekawosci spytam ile im odpowiedziales na pytanie o wymagania finansowe, jesli mozna spytac?

Aleksandra
@lai

Piszecie chyba o stanowisku magazyniera w DTA, tak? Jeśli nie masz nic przeciwko, to też bym się chętnie dowiedziała, ile są w stanie tam zapłacić. Dziękuję za komentarze.

lai
@Aleksandra

minimalna, badz lekko powyzej minimalnej.

Wiktor

Zawsze można zmienić firmę, tylko czy to będzie dobra decyzja!! wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

najs
@Wiktor

Zmiana firmy w tym wypadku jest doskonałą decyzją. Jak to dobrze że mnie juz w dta nie ma. Nie tesknie ani troche. Najgorsza firma ever.

dream_catcher
@najs

twoj wpis uswiadomil mi przed chwila jedna wazna rzecz. wlasnie zdalem sobie sprawe ze swoje dawne miejsca pracy po latach wspominam pozytywnie i z usmiechem mimo ze nie wszystkie te pozytywnie wspominane miejsca pracy byly super. natomiast mimo ze w dta nie pracuje juz od dlugiego czasu to na mysl o dta nie mam tych pozytywnych wspomnien. o czyms to swiadczy.

najs

Ocena pracodawcy na dzien 12 wrz. 2018 to 1 gwiazdka na 6 mozliwych. pracownicy byli i obecni wlasnie wam wystawili opinie. wypada tylko pogratulować.

dream_catcher
@najs

opinia wystawiona przez pracownikow obecnie wynosi ciagle 1 na 5 mozliwych, mimo ze juz minal rok czasu. ponownie naleza sie gratulacje.

Zostaw merytoryczną opinię o DTA - Agencja Celna - Wrocław

• Jak się pracuje w DTA - Agencja Celna?

Zobacz opinie na temat firmy DTA - Agencja Celna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DTA - Agencja Celna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DTA - Agencja Celna
1.4/5 Na podstawie 48 ocen.

DTA - Agencja Celna