DTA - Agencja Celna

Toruń

Opinie o DTA - Agencja Celna

pm 2014-06-17 14:08:58
w firmie jest ogromna rotacja pracowników; z początku jej nie rozumiałem, jednak po dwóch latach tam i ja zacząłem szukać pracy. Zero kursów, zero szkoleń i zero motywacji. "Góra" cię uwielbia, gdy zapierniczasz jak dziki osioł, wyrabiasz niepłatne nadgodziny i nie wspominasz o jakiejś nagrodzie za swoje zaangażowanie typu premia czy podwyżka. Jeżeli o tym wspomnisz, nagle z ulubieńca stajesz się wrogiem. Za niewykorzystane urlopy też nie płacą. Pełen paradoks - masz cały czas pracować, ale urlop też ma być wykorzystany
bajka 2014-08-11 13:36:40
fakty o pracy tam: jest spoko, ogólnie możesz robić błędy i nie będzie za to nic złego cię czekać co jest duużym plusem, jak odejdzie klient, bo już będzie miał dosyć to też nic się nie stanie, także tutaj duży plus w pracy NIE TRZEBA SIE STRESOWAC!!;) jak się spóźnisz tak do 30 min to też się nic nie stanie; gorzej jest z pensją, która nie drgnie nawet, ale jak można robić błędy i się spóźniać to myślę że jest OK; acha... i jak powesz, ze nie możesz zostać w pracy boo masz baaardzo coś pilnego to ne robsz nadgodzin ;p mnie jeszcze nie wmanewrowali ;p
lilka 2014-08-20 15:27:02
Ja pracuję już drugi rok. Rozczarowało mnie, że nie ma pakietu medycznego a karta benefitu kosztuje 160zl!!! - chyba jakaś kpina. Kasa jest terminowo, atmosfera w oddziale taka sobie, raz lepszza raz gorsza. Zarząd wmawia ci, że praca jest super i trzeba się poświęcać i oddać w pełni firmie. Trochę to irytuje, jak ty dajesz z siebie wszystko a oni nic. I jeszcze jedna ważna sprawa - jak znasz języki to tam nie idź!!!! piszą, że musisz znać angielski, po czym go wcale nie używasz... całkowita bzdura (to, że na rozmowie nie chcieli ze mną rozmawiać po ang powinno było mi dać do myślenia).
lilka 2014-09-01 08:45:34
wiem po prostu, że w innych firmach dopłaca się za taką kartę 40-max 60zł a tu taka kwota, że aż włosy stają dęba ;)
Gosia 2014-09-08 15:20:12
największym chamstwem w tej firmie jest to, że jak zatrudniają osobę na zastępstwo to nic jej o tym nie mówią, że przychodzi na pół roku czy na rok i do widzenia
Gosia 2014-09-10 14:34:18
epty nic bardziej mylnego. Podpisuje się umowę o pracę na 3 miesiące, później już tylko ankes do umowy na kolejne 2 lata. Niestety z warunków zmienia się tylko punkt na ile pracujesz. Okres wypowiedzenia to 2 tyg, podczas którego wysyłają przymusowo na urlop. Dopiero na miejscu, od osób tam pracujących dowiadujesz się jaka jest sytuacja, że ktoś choruje czy spodziewa się dziecka.
ujemny 2014-10-16 14:58:35
człowiek cofa się tam w rozwoju a na dodatek jest paskudna atmosfera w oddziale (mam tu na myśli jeden z oddziałów w mazowieckim)
mala 2014-10-18 15:43:45
ujemny a może napiszesz w jakim oddziale w mazowieckim? Akurat są dwa w tym województwie, pracuję w jednym z nich i nie narzekam, wręcz przeciwnie, jest super chociaż czasami trzeba zacisnąć zęby i pracować.
Są gorsze firmy i ja w takiej pracowałam.
Lilka może masz dodatkową kartę dla kogoś z rodziny?
Ja płacę 77 zł za tą "najwyższą" a nie 160 pln.
zaintrygowany 2014-10-28 14:39:18
tak z czystej ciekawości, to jaka jest ta gorsza firma w której pracowałaś??? ;) wiesz... człowiek by chciał mieć rozeznanie, gdzie raczej nie iść ;)
szkoda gadać 2014-10-29 07:42:39
co do atmosfery w oddziałach to się zgadzam. w większości relacja między osobami pracującymi jest kiepska a zasługą tego jest nie kto inny jak zarząd, który oczekuje podpieprzania kolegów i donoszenia na siebie na wzajem. Sprawdzają ci poczte i w ogóle przeglądają komputer bo mają jakiś zdalny program. Chore... na imprezę, która jest co roku chodzi coraz mniej osób, nikt się nie chce integrować. Chwalą się, że wyniki są dobre ale jak wspomnisz o podwyżce to nagle oddział w którym pracujesz generuje same straty i na podwyżki nie ma
szkoda gadać 2014-11-04 16:14:05
żadnych papierów się nie podpisuje. Oficjalnie to też cię nie sprawdzają, tylko widzisz jak kogoś nie ma a na jego komputerze myszka sama z siebie otwiera programy, pocztę itd. ;)))
były 2014-11-06 12:26:37
ludzie odchodzą, bo nie są doceniani; jeżeli ktoś jest świadom swoich umiejętności i widzi, że robi za siebie i za innych to woli przejść do konkurencji i tam pracować za lepsza kasę, albo odejść i otworzyć własną firmę (w dta już chyba wszystkie przypadki były)
mala 2014-11-07 23:11:21
Taka jedna firma ze śląska działająca w branży TSL, nazwy nie będę wymieniać;)
Szkoda gadać- trochę dziwne to co piszesz bo u mnie w oddziale nie zdarzały się takie przypadki "że myszka sama latała"...
Odnośnie kablowania jeden na drugiego to niestety tego się nie uniknie, wszędzie można takie osoby spotkać a jak ktoś nie może pochwalić się wynikami to stara się w inny sposób zaimponować zarządowi
KC 2014-11-18 08:55:35
brak szkoleń, brak perspektyw, brak rozwoju, ale za to pełna inwigilacja
aga 2014-11-20 07:51:26
Nie liczą się w ogóle z ludźmi, zwalniają z dnia na dzień, bo okres wypowiedzenia to dwa tygodnie. W całej firmie aż huczy od tego jak oszukują i przedmiotowo podchodzą do pracowników. Każą przyjechać do wrocławia pod pretekstem szkolenia, a na miejscu jest ci wszystko co służbowe zabierane i dostajesz informację, że już nie pracujesz. Świństwo nie z tej ziemi. Albo ni z gruchy ni z Pietruchy wchodzą do oddziału i ty i ty masz się spakować i do widzenia. Żenada
aga 2014-11-21 08:23:34
radek, albo zżyjesz w innym świecie, albo sam nie wiesz co piszesz. nie wiesz co to znaczy zwolnienie z łącznym zwolnieniem z obowiązków pracy?? jak masz urlop to wyrzucają cię i wpisują urlop czy chcesz tego czy nie. Bo oczywiście płacić za niewykorzystany nie chcą. a czy dla ciebie 2 tygodnie na znalezienie nowej pracy to dużo??? facet jaki ty jesteś odrealniony ;) no ja ci życzę powodzenia chłopie z takimi brakami jakie masz hahaha rozbawiłeś mnie na cały dzień ;))))
desecka 2014-11-30 11:06:56
no to mamy grudzień... niech każdy trzyma się swojego stołka, bo jak co roku przed świętami będą zwalniać
ironman 2014-12-18 11:32:58
nie trzeba grudnia, żeby zwalniali. Krzywo się uśmiechniesz do kierowniczki to już masz bilet w jedną stronę czy dobrze pracujesz czy nie. Chora atmosfera powoduje, że każdy każdemu wilkiem. Bardzo źle się tam pracuje.
kropka 2015-01-05 12:43:08
z każdego próbują na siłę zrobić agenta celnego, czy chcesz czy nie... jesteś spedytorem to może nauczysz się i pracy agenta celnego, pracujesz na magazynie to nic... też możesz się nauczyć. To nic, że nie masz ani predyspozycji ani chęci. Jak ktoś na górze cię wyznaczy to masz się tym zająć. Moim zdaniem to całkowity brak fantazji, myślą że agent celny nie powinien mieć żadnej wiedzy czy jak...
nikomuniepolecam 2015-01-23 15:01:32
Kiedyś zdarzyło mi się pracować w tej firmie. Oczywiście, było tam parę całkiem miłych osób, jednak większość załogi (głównie kobiety) była ze sobą skłócona, przez większość czasu plotkowały i panowała tam wyjątkowo nieprzyjemna atmosfera. Wynagrodzenia na naprawdę śmiesznym poziomie. Swoim wpisem nie zamierzam nikogo personalnie obrażać. Po prostu przestrzegam potencjalnych nowych pracowników.
nomorelies 2015-02-18 10:46:53
Nie polecam pracy w tej firmie. Nie ma szkoleń ani kursów, którymi podnosisz kwalifikacje a jeżeli chcesz samemu pójść się szkolić, to firma nie chce ani grosza do tego dołożyć. Chce za to byś w zamian pracował jak najwydajniej i jak najdłużej, żebyś poświęcał swój wolny czas dla firmy. Niestety, gdy później chodzi o wynagrodzenie twoich poświęceń to usta się wszystkim zamykają, albo są składane obietnice, które niestety nie są realizowane ani za miesiąc ani za pół roku. Ach... i jeżeli są sytuacje gdzie masz użyć swojego prywatnego auta, żeby gdzieś podjechać albo kogoś odebrać to nie licz na to, że ktoś ci za to zwróci.
Krzysiek Sikora 2015-02-26 12:06:36
Witam!!! Pracowalem w DTA okolo 11 lat jako magazynier na Pulawskiego i Karmelkowej i bardzo milo wspominam DTA tych co narzekaja na DTA i zarobki niech sie wezma za robote to beda im placic albo niech znajda sobie lepsza prace . Za moich czasow tez bylo kilku co narzekalo i mysleli ze Lis bedzie im placil za frajer ale tacy ludzie byli wypierniczani z DTA a praca w DTA jest zajebista i fajni ludzie tam pracuja. Pozdrawiam zaloge DTA zwlaszcza Karmelkowa i sklad celny i Leszka Lsa
sikor sikor sikorowski 2015-02-26 17:32:20
jak bys byla dobra w pracy napeno bys pozostala w DTA napewno bylas obserwowana i niczym sie nie wyroznilas dlatego zostalas wyeliminowana. Cieniasy nie maja szans w DTA
ten z agencji 2015-03-16 12:24:31
o tak z tym to się zgodzę, że magazynierzy mają w DTA najlepiej ;)) taki to powie "dawaj podwyżkę, albo idę do konkurencji" i kasa się znajdzie, a dla tego co jest w agencji i grzecznie poprosi kasy nigdy nie ma. Wniosek z tego, że albo trzeba chamsko się upominać albo iść od razu na magazyn pracować, bo po co ci studia i języki jak ten na magazynie i tak lepiej zarobi a on nie ponosi za zgłoszenia odpowiedzialności cywilno-prawnej
jol 2015-07-10 10:39:25
o premii to zapomnij jak wynegocjowałeś sobie wyższą podstawę. Premie dostają tylko ci co najmniej zarabiają. o zapłacie za nadgodziny też zapomnij jak pracujesz w agencji celnej, każą odbierać a i tak nie jesteś w stanie nigdy wcześniej wyjść, więc robisz za darmochę. Ale już na magazynie za nadgodziny zapłacą, więc zamiast do agencji idz na magazyn ;p o wiele mniejsza odpowiedzialność a o wile większe profity
confuse 2015-11-29 14:54:10
w firmie jest bardzo duża rotacja pracowników - ledwo się do kogoś przyzwyczaisz a tu kolejne zmiany. Ostatnimi czasy to nie ma dwóch tygodni bez jakiegoś wypowiedzenia. Trochę to przykre, bo człowiek chciałby pracować tam gdzie jest doceniany, kształcony i gdzie czuje się w miarę bezpiecznie i stabilnie
re 2016-06-24 18:24:25
jeżeli chodzi o zarobki to jak sobie wynegocjujesz tak już będzie zawsze. Nie licz na podwyżki a premie zależą od widzi mi się pani kierownik, więc kto najwięcej się przymila to dostaje najwięcej. Na pewno nie przekłada się to na pracę, bo wcale nie ma tak, że skoro najwięcej robisz to zgarniasz największą premię. Wszystko jest nieuregulowane, więc nie wiesz na jakiej podstawie pani kierownik dała ci taką a nie inną premię. U nas jeden chłopak ostentacyjnie wszystko robi wolno, bo twierdzi, że nie opłaca mu się robić sprawnie odpraw. Po co ma robić sprawnie i dużo skoro inni mogą jego pracę zrobić? Wszyscy udają, że są zgrani a za placami obgadują. achhh... no i wszyscy uważają się za zastępcę kierownika... każdy by chciał rozdzielać robotą i rządzić wszystkimi ;)))
mn 2016-06-24 22:47:19
@re no to faktycznie słabo że npremie są zależne od takich właśnie czynników. Tak być nie powinno...
Zostaw swoją opinię o DTA - Agencja Celna - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTA - Agencja Celna