Opinie o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cykoria S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cykoria S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

poważny

czy bydzie w |Cukorii ok ?

Arek

I starzy pracownicy papciarni padli ofiarami dobroci pisiakow ))))zabrali im wysługę lat co nie którym 400 na rękę a dostanie od Karla z Żoliborza 240 brawo super podwyżka )))))

waldi

Matula dziś kupiła waszą torebkę " barszcz biały " no takiego gówna jeszcze nie jadłem , nie dobrze się robi , chyba zgłoszę sprawę do sanepidu , bo to co robicie nadaję się tylko dla świń jak się doda ciepłej wody , takiego dziadostwa w proszku w życiu nie jadłem , co za (usunięte przez administratora) tam wpieprzacie, żygać się chcę

highwamyna
@waldi

Nie wiem czego spodziewasz się po zupie w proszku za 1,5 zł czy ile to kosztuje. Z tego co widziałem przynajmniej skład ma w miare naturalny i nie ma tam wzmacniaczy smaku czy jakiejś chemii.

Emilia
@highwamyna

Muszę powiedzieć, że super odpowiedziałeś użytkownikowi @waldi. Sama słyszałam, iż Cykoria zdobyła kilka wyróżnień, certyfikatów - a więc chyba dbają o jakość swoich produktów. Często kupujesz ich produkty czy raczej sporadycznie?

bolero

Firma ma w internecie dobrą opinię . Nawet jesli nie jest idealnie to nie ma co narzekać!

Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK (NR 2000) w firmie Cykoria S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
asdrw

Super

xxx

Panie pakowaczki co wy na to mechanik 12 zl na godzine a do tego 25% premi ,a dodatkowo jeszcze czynnosci dodatkowe czyli nastepna premia.

yyy
@xxx

12 zł na godzinę :Oo masakra ... myślałem że takie stawki już dawno się skończyły ...

jestem happy

ta firma upada h.. ja strzeli hi hi hi

hajer

ja bym chciał przyjechać tam do was.z innego województwa w ogóle (śląskie) poszukać sobie żony tam u was w miasteczku i osiąść tam na stałe ano i zatrudnić się w cykorii , mam wykształcenie średnie i lubie wychlać. dajcie znać czy opłaca się przyjechać??

uszol
@hajer

przyjezdzaj juz wszyscy na ciebie czekamy. jest co wychlac a borowiczka daje na kreche oddasz usmego .po robocie duzo atrakcji muzeum , teatr, klub pilkarski, kino, a co sobota ostra jazda na dysce

Twardy
@uszol

Hahaha

no mo

witam, niedlugo mam zamiar tam zlozyc swoje cv na magazyn powie mi ktos wiecej co dokladnie tam sie robi na magazynie ?

ily
@no mo

zalezy na ktorym?.przewaznie spanie na worach w wolnych chwilach praca

Twardy
@no mo

Ręcznie kartony i wory 25 kg układa pod sam sufit na tira hahaha

xyz

Jak ktoś nie potrafi liczyć to później się to kończy nieporozumieniem. Może warto sprawdzić paragony zanim się kogoś bezpodstawnie oceni...

Ten zakład to wielkie dno zarząd razem z Prezesem i kadrą kierowniczą żyją w luksusie nie martwią się czy im starczy do 8 nas pracowników mają w du......

Jo
@pracownik

Jo

Cdhbhbc

Ffsafh

Cykoria obóz

Wszędzie dobrze ale nie tutaj. Jak ktoś szuka pracy to niech omija ten zakład szerokim łukiem. Tutaj można się dorobić jedynie garba a płacą tak mało że ludzie tylko jak znajdą coś innego od razu zmieniają pracę. Mechanicy się zwalniają i będą zwalniać nie tylko oni. Do najniższej krajowej co miesiąc mamy wyrównanie pracując na cały etat, o podwyżce mogą pomyśleć ci z góry a nie zwykły pracownik. Kierownicy czy to na ścieżce,warzywach czy na innych działach myślą ze ktoś będzie zapier.... za 1500zl i poganiaja człowieka i traktują jak jakiegoś psa który tylko wyłącznie ma robić i robić i jeszcze raz robic. Kiedyś jeszcze ludzi było dużo pracujących tutaj i co chwilę ktoś nowy chciał przyjść teraz już tego nie ma a chętnych do pracy pracy tym (usunięte przez administratora) albo (usunięte przez administratora) brakuje i będzie coraz gorzej jak nie zmienia nastawienia i podwyżek nie dadzą ale nie tak jak kiedyś podwyżka 0.50zł brutto ...

V

Czy słyszysz co ty mówisz Cykoria dobry pracodawca chyba że zw biurze robisz

V

Pan (usunięte przez administratora)to myśli że jest prezesem Alternatywy 4 Z nim też za brame

Erwf

Gorzej jak w kołchozie pracownicy nie poddawajcie się

M.m.m.

Nie polecam tego zakladu pracy .Pracownicy powinni się masowo zwalniac robiąc na 4 zmiany święta i niedzielę żeby się zarabialo 1670 zl kpina wspluczuje paniom pakowaczkom za te pieniądze pracować a ręce to od pakowania powykrzywiane.Wstyd i chanba za te płace

Luczi

Pan Giemza strasz pracowników sądem i eksmisja jak się zwolnom z pracy najgorsz (usunięte przez administratora) w tym zakladzie powinni go wywies na tatcze za brame

Luczi

Nie polecam tego kołchozu

piotrek

Dzień dobry wszystkim jestem wieloletnim pracownikiem tego zakładu i jest mi wstyd że Pracodawc OPŁYWA W LUKSUSIE wraz z Kadrą kierownicza ktura okrad ....i buduja sobie domy I jeszcze się na niczym nie znają,a pracujemy za marne grosze l,nawe panie zmianowa laboratki nie są doceniane bo nie dosyć że muszą ogarnąć produkcie to muszą usługiwać panie Mirelli .NIE POLECAM TEGO ZAKLADU

Zostaw merytoryczną opinię o Cykoria S.A. - Wierzchosławice

• Jak się pracuje w Cykoria S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cykoria S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cykoria S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 15 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cykoria S.A.
3.6/5 Na podstawie 352 ocen.
  • 15
    88-140 Wierzchosławice