KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

Bartek

Witam . Może mi ktoś powiedzieć jakie są zarobki na stanowisku : pracownik produkcji i czy jest możliwość jakiegoś " awansu" z tego stanowiska na operatora maszyn . Czy ewentualnie te dwa stanowiska powiedzmy obsluguje jedna osoba ........

wlkira

Czy ktoś mógłby napisac, jak wygląda wolumen produkcji w pierwszych miesiącach 2021? Czy przez te wysokie ceny surowców produkcja nie stoi i nie planują jakiś zwolnień?? Dzięki

Dział HR
@wlkira

W przypadku takich pytań zapraszamy do Działu Kadr po szczegóły - nie planujemy zwolnień, cały czas rozbudowujemy naszą kadrę :-)

Rozczarowany

Pracowalem tam 4 lata pp takim czasie zostalem potraktowany przez kierownika jak śmieć zaszla pewna sytuacja ktorej kierownik nie wziął ppd uwage tylko zwolniony zostalem poprzez nacisk na kierownika pewnych kobiet ulubienice kierownila (nietykalne). A sytuacja jaką spowodowalem niby taką reakcje najwyżej powinna skonczyc sie nagana

@Rozczarowany

Z której byłeś lokalizacji?

@Rozczarowany

Twój wpis jest (podejrzewam) jak Twoja osobowość... nielogiczny i pokręcony.

Goo
@...

A może jest w tym trochę prawdy

@Goo

Po prostu jak czytam wpis pt: "zaistaniała pewna sytuacja" i "co najwyżej należy mi się nagana" to już zapala się lampka w głowie. Każda zaistniała sytuacja ponosi za sobą konsekwencje. Rozczarowany ewidentnie twierdzi że należy mu się nagana...z jego punktu widzenia. Zatem??? Może Rozczarowany opisze bardziej spójnie całą sytuację?

@Rozczarowany

Człowieku ŻENADA nie pogrążaj się bardziej.Za to co zrobiłeś grożą Ci artykuły. Ciesz się że nie wyleciałeś dyscyplinarnie.Tak by wypadało w Twoim przypadku.I zapamiętaj najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo.Bo kłamstwo ma krótkie nogi.Tak jak w tym przypadku.Patrz i nawet koor.......... Cię nie uratował tym razem . Ha ha ha

,,,,,,,
@Rozczarowany

Ty się ciesz człowieku, że nie została wezwana policja a powinna...a kierownik potraktował Cię w twoim przypadku polubownie!

@Rozczarowany

A jaka to była sytuacja?co dokładnie się wydarzyło.?

@12345

To musi się wypowiedzieć ROZCZAROWANY..Chyba nie brak Ci odwagi. Jedziesz mały.Ha ha ha

@Ble ble

Czekamy na opisanie sytuacji:-)

@Ble ble

Chcesz mojej wypowiedzi to prosze... Sytuacja byla ze pocisnalem chlopakowi ze mu(usunięte przez administratora) I niby za to mialem dyscyplinarke dostac. Ogarnij sie kim kolwiek jestes takie teksty to na kazdej zmianie jakos starszu operator do innego sle. A po za tym chlopak nawet nie poszedl i nie doniósł kierownikowi tylko jedna z tych co z ucha wszystko kierasowi donoszą dlatego takie fory u niego mają.

Animek

@Animek

????kto ty???

@Rozczarowany

Widzę że u Ciebie jak w mowie tak i w piśmie. Głęboki bełkot.

Po co
@Rozczarowany

Widać nie możesz wytrzymać bez KGL-u skoro co jakiś czas stoisz pod bramą firmy.

@Ble ble

E ble ble czy jak cie tam chyba nie byłeś przy calej sytuacji bo chlopak sie wydygał i policji nie wezwał a to jest podstawa do dyscyplinarki. A co do koor.......a to nawet nie rozmawialem z nim o tym wszystkim nie chcialem a założę się o każde pieniądze ze napewno by mi pomógł mozesz nie wierzyć ale tak by było na 100%. Hahaha. A. I o co ci z tym klamstwem.

Uuuu
@Rozczarowany

Po co ty przyjeżdżasz pod firmę...?

Ssssiiij
@Uuuu

Dopuki nie wkracza na teren firmy tj. bramy nie przekraczamy to wiesz co mi możesz..... Nie jestem już pracownikiem tej firmy i jak bym miał ochote to mogę sobie nawet tam namiot rozstawiac zeby wpieniac co niektore osoby...

Ssssiiij
@Uuuu

Bym Ci odp. Ale nie znam żadnego Uuuu. A tak szczerze powiedz kim ty a i ja prawdę napisze Ci po co!!!

Wwww
@Uuuu

Rozczarowany odbił od tego tematu zryliscie mu głowę???????????? i stwierdził że ma już dosc..

Hehe
@Ssssiiij

Dla mnie to możesz i na golasa przed bramą latać a i tak nikt na ciebie nie spojrzy:))

To po co
@Hehe

Mi w to graj. Nawet na ręke A jak nie patrzysz to skąd wiesz??? A i wlasnie kolega skopiować twoj wpis z tego forum uwierz lepiej żebyś nie mial ip zarejestrowanego na siebie nawet jak byś mial zmienne to kwestia paru godz skad i kim przeciez wystarczy znalesc najniższa antena badawczą w ktorej sie logujesz i wupisujesz. Ale nie dziś nie jutro. ale obiecuję że napewno kiedys na 100%....

Www
@Hehe

Wystarczy że masz mozgowca co potrafi się dostać do DARKNETA A wtedy już wszystko może co tylko chce kazda informacja jakiej tylko potrzebuje. Uwierz napewno pogadamy

Wstyd!!!
@Hehe

Nie znam Cię ale chłopaku współczuję bliskiej rodzinie- nie wiedzialem ze lubisz popatrzeć na nagich biegajacych facetów. Jak masz syna to mi go żal bo jak jego w szkole wiedzą że ma ojca z takimi poglądami to na 100% by go codzienne dojezdzali. Ale każdy lubi co lubi. Spoko...

Rozczarowany

Chciałbym jeszcze dodac ze od samego kierownika kiedys na rozmowie mi sie dostalo i to byly tkz. groźby karalne typu " chcesz naprawdę poznać moją złą stronę to ja zaraz poznasz tylko wtedy wlasna matka cie nie pozna" i jeszcze (usunięte przez administratora) i byly inne teksty. A najlepsze jest to ze w momencie jak do mnie zadzwonil to rzucil ze mam minute by u niego byc nie interesuje go co teraz robie mam byc. Domyslalem sie ze cos konkretnego to przyszykowalem tel. z wlaczonym dyktafonem i nagralem 8min. rozmowy jak mnie cisnie.

@Rozczarowany

Rozczarowany widzę że w dalszym ciągu się wybielasz nie mówisz prawdy i jeszcze oczerniasz niewinne osoby.Chowasz głowę w piasek jak struś tylko uważaj na pupunie żeby ktoś cię nie wydymał???? za te oszczerstwa

@Ble ble

Zeby ciebie ale w mordunie nie cykneli. Popaprancu taki hardy jestes to sie ujawnij. A po za tym jeszcze sie taki nie urodził zeby w jakis sposob mi zaszkodzil. A jak by juz ktos mial to zrobic to dla niego lepiej zeby mnie maksymalnie pocisnal i gdzies zakopał zeby mnie nigdy nie znalezli. Bo paru takich bylo ale pobolalo i przestało tylko ze piesci sa twarde a zemsta jest b.slodka. Ale jal takimi tekscikami rzucasz to zapewne wiesz do czego bije. A domyslam sie kto ty i zastanow sie masz rodzine na utrzymaniu. A mi to wszystko kolo pyty to lata

Rozczarowany jesteś śmieszny

Jaś Fasola
@Rozczarowany

Ale ty masz zrytą banie. No i chyba jednak Ci coś zrobili, bo już nie pracujesz. Radzę nie na haju ocenić trzeźwo sytuację.

@Jaś Fasola

Masz cos do mnie koteczku? To zamiałcz głośnej i sie przedstaw, a jak obsraną masz zbroje to sciśnij zwieracz bo wali - kiciu????

@Rozczarowany

Rozczarowany ŻENADA jak zwykle .Ale nie wiedziałem że z ciebie figo fago .To znaczy pajacyk na sznurkach pasuje to do ciebie????????????

@Ble ble

Powiedz kim jestes albo scisnij facjate. Ogolnie skoro wiesz kim jestem to zapewne masz i numer tel. do mnie to moze sie jutro jakos ustawimy i w cztery oczy pogadamy...

@Rozczarowany

Szkoda mojego czasu bo i tak bym cię nie zrozumiał i skończ z tą żenadą. Bo nie masz w sobie kszty honoru i godności

Demon
@Ble ble

Wy się kłucicie, a tymczasem prawie wszyscy zastępcy kierowników i brygadziści w tej firmie to ludzie, którzy nie znają podstaw prawa pracy, nie potrafią rozmawiać z ludźmi, nie znają nawet zakresu swoich obowiązków, a co za tym idzie nie wzbudzają szacunku tylko śmiech ewentualnie złość.

Oj tak
@Demon

To prawda...

@Demon

Chłopak nie obraz się ale nie wszyscy bo na mojej zmianie byl brygadzista spoko ogarnięty tylko ze inaczej nie mogą postepowac bo zwykli pracownicy na głowę by im powchodzili.

@Rozczarowany

Tak jak ty im wchodziłeś na głowę

Katarzyna

Witajcie, czy mogłabym się od Was dowiedzieć po jakim czasie dostaje się umowę na stałe w Korporacji KGL? Czy będąc dobrym pracownikiem można liczyć na stabilne zatrudnienie w firmie?

KGL
@Katarzyna

To chyba zależy od działu i oddziału.

Kimbo
@Katarzyna

Po 30 miesiącach ale jeśli bardzo chcesz pracować to można się dogadać jak każdym człowiekiem

@Katarzyna

Jeśli jesteś osobą, która chce pracować a nie się migać, to i zarobki są dobre. Doceniają człowieka, ja przyszłam i jestem zadowolona. Umowa na okres próbny, potem 30 miesięcy czas określony, a teraz dostałam na nieokreślony. Przede wszystkim to jest praca stabilna, nikt cię nie zwolni od byle czego. Ja polecam!!!

Mirek

Witam. Mam pytanie czy ktos z obszaru produkcji zapisywal sie na urlop w domku na mazurach i moze dostal potwierdzenie???

Xxxyyyyxxxyyyy

Podobno od marca jakieś podwyżki w firmie??

Hhhahahah
@Xxxyyyyxxxyyyy

Podwyżki? Zabrany dodatek na rzecz wyższej stawki... zamiana??!!

@Hhhahahah

To jest taki "myk":)

@Hhhahahah

HR i tym razem nie zawiódł kreatywnością. Geniusz zła. Mam nadzieję że na spotkanie z prezesem pójdą osoby które będą potrafiły przekazać co się tu (usunięte przez administratora). Liczę na was

$$
@Kanał

Już nie mają co zabierać, to może coś jeszcze dadzą w tym roku..

Produkcja

Jakbysmy wszyscy sie w koncu zsoliodaryzowali to docenili by watrosc nas -pracowniow szarych. zrobmy cala zmiana urlop na żądanie. Firma postoi sobie moze w koncu ktos nas zacznie doceniac a nie tylko pchac podwyzki do nierobow z biura!!!

b1ur0
@Produkcja

Jeśli myślisz, że w biurze płacą rewelacyjnie to jesteś w błędzie - lekko ponad minimalną pensję. Wszystko drożeje, obowiązków przybywa, a pensje stoją. Firma chwali się zyskami, a zamiast podwyżki jest pasztecik.

A drogi ten pasztecik :?

Walo

Styczeń ponoć rekordowy? Jest b1ur0 i biuro zależy gdzie masz b1urk0

@Produkcja

Było się trzeba uczyć, tez byś może był nierobem z biura a nie (usunięte przez administratora)z produkcji myślącą że w biurach ludzie mają raj na ziemi. Jak Ci się nie podoba to się zwolnij, praca jest za rogiem, tak jak i pracownicy którzy przyjdą na Twoje miejsce.

@Produkcja

Docenić? Za co docenić? Łaskę robisz że pracujesz? Jak jestes nie wiadomo kim, to idz gdzies na dyrektora. Dlaczego się jeszcze nie zwolniles, skoro byla paczka zamiast bonow, a pensje wszedzie wyższe? Ogarnij sie.

Jsjj

Tak przychodzą nowi i po paru zmianach odchodzą

@Haha

A skąd wiesz że się nie zwolniłem?

Produkcja
@b1ur0

Przepraszam troche zle sie wyrazikem. Piszac o biurze mialem namysli nowych dyrektorow i "koordynatorow". Puste staniwiska nie wnaszace nic pozytecznego do firmy. Mysle ze zgidzi sie ze mna wiekszosc forumowiczow. Zamiast oplacac im pensje mozna by te pieniadze przeznaczyc na inne moim zdaniem wazniejsze rzeczy. Stan wozkow elektrycznych paleciakow czy nawet widlakow mowi sam za siebie... az sie prosi o wypadek

@Produkcja

Wózki może rozyebane, ale maszyny też już mają dosyć. Ale co tu się dziwić, jak przychodzi mechanik zamiast naprawiać, to lepi jakieś cuda że złomu, bo na części nie można liczyć. Młotek i zestaw ampuli - wyposażenie warsztatu. Młodzi boją się podchodzić do maszyn i nie ma się co dziwić.

Bdjdjjd
@Kanał

Na części nie ma pieniędzy trzeba zrobić coś z niczego po prostu trzeba być magikiem i się wykazać jako mechanik...jeśli to zrobisz dostaniesz 5:)))

@Bdjdjjd

Szkoda tylko że zaraz po naprawie stoi jeszcze gorzej uszkodzona. Słabi magicy?

Jsjdj

Jakby byli słabi to by żadna maszyna nie szła Heloo

Lalala
@Bdjdjjd

5? Jaką 5?? Podobno nie ma 5, bardzo dobry według naszej firmy to nie 5

Biurowa
@b1ur0

Nie wszystkim w biurze jest tak źle jak piszesz. Są ludzie (np.pani P czy pani M) którzy nie cofną się przed niczym żeby piąć się po szczeblach kariery. Brak wyższych wartości, honoru, klasy, sumienia itd to jedno. Drugie to niekompetencja, w efekcie kardynalne błędy (bez jakichkolwiek konsekwencji), kompromitacja. Dlaczego nikt tego nie widzi?

KL
@Biurowa

Zdaje się że wiem które panie masz na myśli:) Zgadzam się w 100% ale szczebel wyżej wcale nie jest lepiej np. szef DA to dopiero oryginał. Nie dość że nie ma pojęcia o niczym to jeszcze brakuje mu podstaw kultury, ludzie śmieją się po kątach z jego chorych pomysłów (widać że to typowy teoretyk). Poza tym bardzo słabo wygląda jak ktoś na takim stanowisku nie umie się wysłowić..... Kto miał do czynienia wie o czym mówię. ..

@Biurowa

Akurat Pani P czy Pani M to wieloletni pracownicy firmy, oddani pracy, a jak człowieku nie znasz osób, ani ich zakresu prac, to personalnie się nie wypowiadaj. Pomyłki? A kto ich nie robi w jakiejkolwiek firmie? Idealny pracownik się odezwał, więc gratulacje jeśli jesteś taki bezpomyłkowy człowiek hehe...Ino brać do roboty takiego ...I odważ się powiedzieć im to wprost co napisałeś, nie anonimowo, czy tez należysz do tych odważnych w necie a cipuńki w realnym świecie?

Motyl
@Lalala

Tak to prawda. Bardzo dobry to dla firmy -4. Za co w firmie KGL brygadzista ma tak dużą premię ?? Chyba z siedzenie i granie na telefonie lub komputerze... Premię.. Czyim kosztem, kto na nią zapracował?? Oczywiście Panie, które pracują ( to za mało powiedziane) na maszynach.

Chetny

Witam. Zastanawiam sie nad podjeciem pracy na produkcji w Rzakcie. Czy mozecie sie wypowiedziec czego moge sie spodziewac? Na ktorej zmianie jest najlepiej? Czytam komentarze i zaczynam watpic czy dobrze planuje.... Licze na subiektywne porady.

NIechętny
@Chetny

Czy jesteś również Mańkiem ze strony Witoplastu? https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7191

Ciekawe

Dziś dzień kobiet były kwiaty dla Pań?

Byly pracownik Czosnow

Tak wszyscy narzekacie na ta firme a dalej na nich pracujecie ???????? zrobcie to co zrobili operatorzy z czosnowa, zebrali sie w pieciu i jednego dnia sie zwolnili ;) a z tego co wiem kolejni ida w naszym kierunku. Z tego co sie dowiaduje to firma dostanie mega kopniaka w (usunięte przez administratora) poprzez zwroty a gdyby tak więcej osob odeszlo również z Klaudynu to moze wreszcie by ta firme szlak jasny trafił... na co z calego serca licze. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) w czosnowie ????????????

"Łobuz"

Niechże ktoś w końcu poinformuje tych przygłupów półkierowników, że ich funkcja zobowiązuje do dyspozycyjności i odpowiedzialności za atmosferę w pracy.

@"Łobuz"

Pisząc półkierownik masz na myśli kogoś?

"Łobuz"
@Ciekawy

Tych, co ok...ą ludzi z nadgodzin.

@"Łobuz"

Z tego co wiem to dział HR zakazuje i obniża te godziny.

Blond
@Ciekawy

A te nadgodziny nie zależom od tego czy jest coś do zrobienia tylko czy ktoś je da? Myślałam, że to jest związane z tym czy jest praca czy nie

@Blond

Słyszałem o sytuacji, gdzie po wykonanej pracy jeden taki skreślił pracownikowi nadgodziny.

Zwany Rodzyn

Jeszcze pracownik

Ta firma to porazka... Obcinaja pensje, premie jednoczesnie majac pracownikow za (usunięte przez administratora) probujac im wmowic ze przeciez byly podwyzki... Wymagan za to coraz wiecej. Dopoki nie upomnisz sie o kase to jestes ok, ale sprobuj sie upomniec to sie okazuje ze za slabo pracujesz... Szukaja oszczednosci napracownikach i sa w tym bardzo zdesperowani. Pensje coraz nizsze, wymagania coraz wyzsze... Na szczescie juz tu dlugo nie zostane

Mariusz

Czy zdarzają się u was konflikty ?

Jsjsj

No a nie hahahah

Czarny
@Mariusz

Mariusz z go work, po co zaczepiasz pracowników?

@Mariusz

W języku polskim słowo Was pisze się, zaczynając wielką literą. Taki wyraz grzeczności, jeśli brakuje szacunku.

NICK
@Mariusz

A co Cię obchodzą konflikty w firmie? Jeśli tam pracujesz to wiesz czy są czy nie, jeśli nie pracujesz to (usunięte przez administratora) Ci do tego hehe....

Lalala

Spotkanie z zarządem nie wnioslo tak na prawdę nic, jedyne co zrobili to jedno zabrali po to żeby dać 2. Praca już nawet nie za najniższa krajowa bo ludzie mają na umowę 18 zl/h. Nowy system premi według mnie nie uczciwy, jedno mówią drugie robią, a tak na prawdę rąbią pracowników na kasę o czym świadczą wypłaty za miesiąc styczeń człowiek nawet premi nie może sobie policzyć że względu na wskaźniki do których nie mamy wglądu. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@Lalala

Generalnie to gratuluję Paniom postawy, nie jeden z nas chciałby skrzyknąć grupę do rozmów, ale wśród chłopaków jest zbyt wiele takich co mają coś do stracenia, albo mają (usunięte przez administratora) i nic z tego nie wyjdzie. Wnioskując po protokole, członkinie reprezentacji z produkcji nie do końca były zgodne w swoich postulatach, a szkoda bo mogły się dogadać wcześniej i z większa mocą postawić na swoim. Prezes wysłuchał i profesjonalnie podszedł do rozmowy i wielki szacunek za niektóre słowa. A wielce szanowni dyrektorzy jak zwykle nie przyszli wesprzeć pracowników, tylko każdy sobie.

Co jest???

To prawda że nowy dyrektor ma być u mechaników? Znowu nowy samochód , biurko i komputer dla jakiegoś czeresniaka? A szary pracownik niech (usunięte przez administratora) Na pasztet.

@Co jest???

Jeszcze u mechaników dyrektora nie było.... skąd mają pieniądze na nowe etaty dyrektorów??? Szarym pracownikom zabierają aby dać dyrektorom...

Fifi
@Ooo

Już był, ale z dyrektora to miał tylko podpis w mailu.

@Fifi

Podpis w mailu wystarczy aby na konto parę tysięcy wpadło

LuPa
@Ooo

Tak samo jak mozna siedziec na zwolnieniu i (usunięte przez administratora) sie w sprawy firmowe? Jak to robi najwazniejszy we firmie...

Rysiek
@LuPa

Wedlug mnie nadaje sie to dla inspekcji pracy. Nagrac cwaniaka i moment sie obesra.

@Rysiek

Przyjdź i policz między czasie audytowania !

Hmm

O którym mowa?

LuPa
@Hmm

Ten "specjalista" od szczotek i od lini.

@LuPa

Tak to prawda, nie powinien tak się udzielać. Tylko zamęt wprowadza jak zwykle z resztą. Tym bardziej brać udział w ocenach pracownika. Co może wiedzieć jak go tak długo nie ma?

Ojej
@Kanał

No w końcu coś musi robić. Za coś pieniądze bierze. A że wychodzi mu jak wychodzi to już innymi są od jego oceny. Trzeba mieć nadzieję że są odpowiedzialni.

@Ojej

Nie chodzi o to czy mu coś wychodzi, tylko o to że jest na zwolnieniu, a jednak bierze udział w spotkaniach, a teraz jeszcze w ocenie.

Khghh
@Kanał

A może on nie ma zwolnienia

noo
@Khghh

Jest na zwolnieniu. Na rehabilitacji. W zeszłym roku były firma organizowała kontrole pracowników na zwolnieniu. A tu takie numery.

@noo

Ordynator ma spore plecy, jemu zawsze wszystko było wolno

Łydka grubasa

Jest co raz gorzej, ludzi brakuje, roboty co raz więcej - nowi nie wytrzymują tygodniaj, a firma na święta pasztet przesyła?! Jeżeli chceli zniechęcić ostatnich zaangażowanych pracowników to brak bonów byl strzałem w 10! Najwyższy czas rozejrzec się za firmą, która szuka pracownika, a nie niewolnika!!! Wesołych Świąt i smacznego pasztetu!!

Olo
@Łydka grubasa

Czemu człowieku jad wylewasz. Mi paczka pasuje. Dobrze spakowana i jak liczę na oko to chyba 400 stowki. Jak nie pasuje to zmień. Są firmy co nic nie dają Tak jak u mojej żony. I dalej pracuje bo musi.

Pracownica
@Olo

I na co mi te RARYTASY?? Dostałabym 200 zł to przynajmniej kupilabym to co mi potrzebne. Żenada jakaś te paczki...

Paczka
@Olo

Dziś doszła paczka i po szybkim wyliczeniu jest warta max 150 zł.

@Olo

Olo, Twoja paczka może i jest elegancko spakowana ale jej całkowita wartość w hurcie to max 80 zł. Jest google lens. Najeżdżając na zdjęcie produktu wyskakuje cena. No chyba że jesteś z Ukrainy to na Wasze może być że 400 hrywien ????????????

@Pracownica

Teraz wiemy co czuł Griswold jak zamiast premii świątecznej dostał opłacony na rok karnet to klubu galaretka miesiąca????☃️????

Daro
@Pasztet z Dzika

Wszyscy nie zadowoleni a mi paczka pasuje i inne rzeczy też. Nie po to tu pracuję żeby narzekać. Jak mi się nie będzie podobać to się zwolnienie. Czemu tu oczerniać firmę. Nie chcesz pracować to też się zwolnij. Przyjda inni co im będzie pasować.

Haha

Wydaje mi się że on ma już to opanowane do perfekcji haha

Oliwa

W paczce była też oliwa, więc może zamiast wazeliny, a zastanawiałem się, na co ta mała butelka

@Daro

Ha ha ha następny wpis z biura. A może by tak zerknąć w lustro i odpowiedzieć sobie szczerze, czy zamienisz się miejscami z chłopakami z młynów, albo kobietami z produkcji w środku lata? Wiesz o czym mówię prawda? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dobrze wiesz, że jak wraca kilka tirów zwrotów to karę mają pracownice produkcji, a gdzie w tym czasie była kontrola jakości, może piła na imieninach kierownika N jak ostatnio?

Nicka
@Łydka grubasa

Co tam pasztet, ważne, że wyjazd integracyjny dla wyżej siedzących w tym roku się udał. Cieszę się, że dorzuciłam im cegiełkę na chlanie, w zamian mam pasztet... Drogie dzieci, w tym roku będą na wigilia towary luksusuwe... Pasztet, oliwa, nawet kawa! Szkoda, że papieru toaletowego nie dorzucili, bo ja już(usunięte przez administratora) na te firmę.

Biuro byly pracownik.

To tutaj krzywdzisz ludzi, bo nie wszyscy w biurach piją na imieninach swoich kierowników, wypowiadaj się dokładniej. Nie wszyscy w biurach mają lajt w pracy, zero stresu, zero problemów i uwierz, wiem co mówię i nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Bądźmy sprawiedliwi i piszmy o sytuacjach które znamy, bo nie możemy wiedzieć wszystkiego o wszystkim co się dzieje w różnych lokalizacjach. Jest źle to zgłaszajcie to by dotarło do góry. Właściciele firmy nie mogą wiedzieć wszystkiego z każdej komórki, bo niby skąd to mają wiedzieć? A z całą pewnością nie są to osoby, dla których nie jest ważna ta firma, bo to ich firma, w którą wkładali serce przez całe swoje życie.

Motyl
@Olo

Paczki mają różne zawartości i nie wszyscy dostają takie same. Inni dostają większe, a inni mniejsze... To jest nie sprawiedliwe.

Xxxxxx
@Motyl

Dla wybranych pewnie jeszcze pasztet z bażanta.

abc

Może jakby wielmożne Panie pakowaczki sprawdzały co pakują, a nie szukały tylko zastępstwa żeby wyjść na fajka, to nie byłoby reklamacji... Proste.

@Daro

Pytałam czy potrzebujesz wazeliny czy pchanie w czyjąś dup... opanowałes do perfekcji. Skasowałes mój komentarz zamiast zmierzyć się z tym jak prawdziwy facet. Więc Drodzy Państwo którzy to czytacie... Pan ewidentnie pcha się na sucho ;P

Miksa
@Łydka grubasa

Dla porównania paczka z witopla... to ok 7kg różnych wędlin, owoce, słodycze. Naprawdę ogrom plus 1400 na konto z socjalnego. Jak zobaczyłam to jęzor do pasa i żal za stracony czas i zdrowie w kgl.

Alf

????????????????????

Łydka grubasa
@Miksa

Ale mi nie musisz tego mówić, mam żonę co pracuje w porządnej firmie dostali duże bony, paczkę że świątecznym jedzeniem nawet pierniki były oraz dekoracje, żebyś sam sobie ozdobił jak Tobie się podoba ale to raczej dla dzieciebo dla dorosłych butelka dobrego wina. I nie musi pracować w takich warunkach jak my - przykre, że KGL ma to w (usunięte przez administratora)

@Alf

Tu emotki nie wskakują pisz proszę:)

@abc

Skąd ty możesz wiedzieć jak wygląda praca pakowaczek?? To że chcą na chwilę wyjść to ja się im nie dziwię, sam byś chciał wyjść jakbyś miał taką pracę jak one... Po drugie przy takich prędkościach maszyn z jakimi pracujemy często nie mają szans na dobre sprawdzenie towaru. Więc jeśli chcesz się dalej wypowiadać na ten temat zasięgnij wiedzy jak to wygląda rzeczywiście na produkcji a potem się wypowiadaj bo widzę że takowej nie posiadasz.

On
@abc

One nie wychodzą kiedy chcą,one wychodzą kiedy mogą...ja na przykład nie chciałbym być na ich miejscu

abc

Nie przesadzaj, wiem jak jest na produkcji.. najlepiej pojęczeć i ponarzekać, a robić się nie chce

On

To przyjdź stój 12h zobaczymy co powiesz

@abc

Po twoich wpisach widzę że nie masz pojęcia jak pracuje się na produkcji w KGLu, być może przeparadujesz się przez halę z teczuszka pod pachą rżnąc wielkiego Pana/Panią, tylko pamiętaj że bez nas ludzi z produkcji byłbyś/byłabyś nie ważna w tej firmie, a cyferki co najwyżej mogłabyś/ mógłbyś wpisywać w sudoku.

Cda
@abc

Najwięcej do powiedzenia na temat produkcji mają Ci, co tam nie są. Najlepiej podkręcić maszyny. Niech kobiety sobie radzą. Za czasów marcato była jakość a teraz ilość.

Pasztet z Zająca
@Pasztet z Dzika

Tak czytam te wypowiedzi człowieka który ewidentnie nie docenia pracy ludzi na produkcji i mi to wygląda na osobę z KJ....

@Pasztet z Zająca

Wiesz nie tylko my tak myślimy bo zobacz co KJ robiła podobno na imieninach jednego z kierowników. Po kilku promilach nie tylko ludzie ale i pojemniki stają się idealne :D

@
@abc

Widać ze pojęcia zielonego nie masz człowieku

Ciekawe

Co tu tak cicho na stronie. Jakieś pozytywne zmiany nastały że nikt nic nie pisze???

Luki
@Ciekawe

Wszyscy w koncu wzieli sie do pracy. Wszyscy oprucz Ciebie...

@Ciekawe

Haha żadnych zmian wszyscy wiedzą że pisanie opinii tu nic nie pomoże niestety...

@Haha

Jest coraz gorzej, pracownicy nie mają już sił, ta cisza to chyba już po prostu bezsilność

Żal
@Luki

Oprócz a nie oprucz:0

@Żal

Czepiasz się , język polski jest trudny, do szkoły było pod górkę i jeszcze śnieg padał:)

Żal

Dostajesz jedynkę (1):))

Jakie są opinie o pracy w Czosnowie na stanowisku operator wózka widłowego. Jakie jest wynagrodzenie?

Mag

Czy zauważyliście, że nowy kierownik magazynów już zaczął łamać przepisy prawa pracy?

Piotrek X
@Mag

Są już nagrania, na których kierownik magazynów Tomasz W. klnie i wyzywa magazyniera. Sprawa oprze się najprawdopodobniej o sąd pracy, ponieważ radca prawny stwierdził, że na podstawie dowodów należy dożywotnio zakazać tej osobie wykonywania funkcji managerskich.

Rafał
@Piotrek X

Przecież znamy osobę, która nas może skontaktować ze związkami zawodowymi. Bierzcie nagrania i nieopodal KGLu są otwarte zebrania w każdy piątek. Może założymy Związki Zawodowe.

@Piotrek X

Zgadza się. Moją rozmowę z Tomaszem W. słyszał kierowca z zewnętrznej firmy. Przeraził się, jak usłyszał słowa tego pseudokierownika. Dał mi swój nr.telefonu i namawiał, żeby złożyć skargę. W razie czego świadek z zewnątrz jest.

@Mag

On w ogóle zna jakieś przepisy?

Grzegorz
@Mag

Nie będę pracował dla kogoś takiego. Odchodzę i parę osób pójdzie za mną.

@Marcin

Byłem dziś na zebraniu Związków Zawodowych. Po tym , co powiedziałeś i po puszczeniu nagrania ze słowami kierownika magazynów Tomasza W. prawnik związkowy poradził udać się z tym do dyrekcji, albo od razu do sądu. Zależy, co chcemy osiągnąć.

@Mag

Zarówno Zarząd jak i dyrektorzy poszczególnych obszarów w spółce Korporaca KGL nie godzą się na mobbing czy jakiekolwiek inne formy niezgodnych z prawem zachowań wobec osób zatrudnionych. W spółce powołany jest Dyrektor ds. Pracowników. Jeżeli opisane na forum zachowania miały miejsce, proszę niezwłocznie się do niego udać i poinformować o nieprawidłowościach, które spotkały Pracowników.

@Tomasz

Do kogo należy się udać?

@Marcin

Tzn. gdzie można spotkać dyrektora ds. pracowników?

@Marcin

Prawdopodobnie w biurze na Klaudynie.

W biurze w Klaudynie.

AnonimX
@Piotrek X

No to jak są nagrania to ciekawe czy już to te osoby pokrzywdzone to zgłosiły gdzieś dalej bo takie zachowanie powinno się od razu ukrócić.

@Marcin

Poza Dyrektorem ds. Pracowników do dyspozycji jest również Dyrektor Handlowy odpowiedzialny za magazyny spółki i z całą pewnością można udać się do niego: wysłucha i nie zostawi tematu bez reakcji. To dużo skuteczniejsze niż anonimowe komentarze. Pytanie na czym komu zależy. Byliście już?

@Tomasz

Ludzie się boją ujawnić, więc czekają co powie prawnik z pip.

Piotrek X
@Tomasz

Roześlę nagrania mailem w odpowiednim momencie, gwarantuję.

@Tomasz

Nie zostawi bez reakcji.. Ha ha ha

KL
@Mag

W jaki sposób? Proszę o wyjaśnienie.

Jasiek
@KL

@KL akcja z lipca. Wewnątrz już chyba dawno wyjaśnione

@Jasiek

Dokładnie - widać, że to bicie piany.

@Ktoś

DH to dobry, kompetentny i pomocny człowiek, żeby sami tacy byli... Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą... Więc nie róbmy tego...

@Ktoś

Jaki DH? O kogo ci chodzi?

Dyrektor

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 19 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.