KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

Luxia

Najlepszy jest koordynator produkcji który w Warszawie zastepuje kierownika. W Rzakcie miał swoją władzę kazdy sie go bal bo z byle jakiego powodu premie zabrał. Czepiał się o (usunięte przez administratora) które tak naprawde on nie powinien sie tym zajmowac. A w Warszawie narzeka ze jego sie nikt nie słucha. Wróci do Rzakty i znowu pokaze swoje. Dopiero bedzie sie wyzywał na ludziach.

Protuberator

Praca jak praca trzeba pokazać że potrafi się myśleć. Czas leci A hajs się zgadza.

wolski

Fajna firma, dobrze się rozwija, płaci dość nieźle jak na lokalne warunki, są jakieś dodatki. Nie jest najgorzej, mogłoby być mniej pracy ale perspektywy ma dobre bo widać, że się rozwijają i raczej zwolnienia nie są chyba planowane...

Luxia

KORONAWIRUS:. Rzakta. Dlaczego firma która zatrudnia na jednej zmianie ponad 50 osób(w czasie który teraz jest czyli epidemii) nie zostanie zamknięta na 2 tygodnie czas który jest najważniejszy w tym momencie? Nie jest to firma bez której nie obejdzie się polska gospodarka. Osoby pracujące w biurze pracują zdalnie czyli w domu. Produkcja cały czas pracuje. Czy firma martwi się tylko o osoby pracujące w biurze? Mimo dyskusji czy zamknąć cały zakład w dobie kryzysu nikt się na to nie zgodził bo najważniejsza jest produkcja aby więcej zrobić. Procedury które wprowadzili są na pokaz bo muszą pokazać że coś robią w tym momencie. Tylko i tak nic to nie da. Ludzie pracujący w korporacjach są najbardziej narażeni na zachorowanie. Tylko nikt się o to nie martwi....

Dyrektor ds. Administracji

Szanowni Państwo, na portalu (usunięte przez administratora) pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Dyrektor ds. Administracji. Chętnie poznam Państwa opinię. Pozdrawiam; No Name

Zespół Rekrutacyjny KGL
@Dyrektor ds. Administracji

Serdecznie dziękujemy za przesłane pytanie. Informujemy, że obecnie trwa etap zbierania aplikacji, a wszystkie informacje o stanowisku zostały umieszczone w ogłoszeniu (usunięte przez administratora) Zespół Rekrutacyjny KGL

@Dyrektor ds. Administracji

Lekka, miła i przyjemna rozmowa. Zbyt lekka i niemerytoryczna żeby była na serio. Przebiegała w atmosferze wzajemnego zrozumienia. Z minusów - Jesli dysponujecie smsowym systemem powiadamiania to stosujcie go nie tylko przed spotkaniem ale i po. skoro deklarujecie, ze inf. o wynikach rekrutacji zostanie przekazana to robcie to. Albo nie jęczcie, że nie możecie znaleźć pracowników. Widocznie olewaja was tak jak wy kandydatów! Co prawda na stanowisko Dyr. kandydatów było wielu ale lekceważący stosunek do osób które poświeciły swój czas na to spotkanie wraca do was przy rekrutacjach na niskopłatne robotnicze stanowiska.

Potwierdzam
@Kandydat

Brak informacji zwrotnej o wynikach. Pomimo zapewnień ze strony rekrutującego. Niepoważne, nieprofesjonalne.

@Zespół Rekrutacyjny KGL

A o wynikach juz brak informacji. Miało być tak profesjonalnie.

Zespół Rekrutacyjny KGL
@Kandydat

Dziękujemy za opinię! Ze względu na liczbę kandydatów w tym procesie, osobom które nie zakwalifikowały się do następnego etapu wysłaliśmy informację zwrotną mailowo. Uprzejmie prosimy o weryfikację skrzynki e-mail. Rzeczywiście obiecaliśmy tę informację i została ona wysłana.

Aaaa

Ok

Aleksander
@Aaaa

To znaczy, że jesteś zadowolony z pracy w Korporacja KGL? Może powiesz, co konkretnie wpływa na Twoja pozytywną opinię o tej firmie? Dzięki.

Dawid

Korporacja KGL to dostawca granulatów tworzyw termoplastycznych oraz opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych, produkowanych w technologii termoformingu. Aktualnie pracodawca szuka osób na stanowisko magazynier i specjalista ERP. Czy obecni pracownicy mogliby wypowiedzieć się na temat warunków pracy i wynagrodzenia? Jakie są Wasze odczucia odnośnie tego pracodawcy?

Roki
@Dawid

A szukają osób na produkcję? Ile zmian i jaka stawka?

Renata
@Roki

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie, bo nie jestem osobą związaną z tą firmą. Szukałam ofert pracy na stronie www Korporacji KGL, ale niestety nie znalazłam. Może, jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem się w tym miejscu, warto zadzwonić i zapytać? Jeśli będziesz coś wiedzieć - daj proszę znać na forum!

Aaaa

Jakaś opinia na temat firmy KGL? Warto przyjść do pracy na produkcję? Może uzyskam jakąś szczerą i rzetelną odpowiedź :)

@Aaaa

Jak chcesz stracić zdrowie to proszę bardzo.Praca w pyle i smrodzie foli,opary.Powodzenia.

Iwona

Czy ze względu na warunki pracy Korporacja KGL rekompensuje je dodatkowymi formami nagradzania pracowników? Pracodawcy często stosują tworzenie systemu motywacyjnego lub pakietu socjalnego w firmie. Jak ta kwestia prezentuje się u Was w zakładzie?

MM

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)kupują coraz większe samochody za setki tysięcy złotych a na produkcje nie mają. (usunięte przez administratora).

Daniel

Tak rzadko piszecie na forum ale nie dziwi mnie to bo jak się pracuje w dobrej firmie to nie ma takiej potrzeby?

Nikola
@Daniel

Chłopie ty chyba na głowe upadłeś dobra firma!SYF!A ta Maria i Robercik to dopiero dramat.Robert może być operatorem a nie kierownikem ten człowiek nie potrafi zarządzać ludzmi on niezna podctawowych przepisów kodeksu pracy podobnie Maria a chodzenie w szpilach po produkcji to chyba niezgodne zprzepisami BHP.No coż Prezesi dobierają sobie takich ludzi któźy ich słuchają i mają mało do powiedzenia.

@Nikola

Wiem, że byłaś aktywna na forum już jakiś czas temu. Chciałabym jednak uzyskać od Ciebie opinię dotyczącą atmosfery w pracy, ale pomiędzy pracownikami firmy. Czy tworzycie zgrany zespól, dzięki któremu praca w Korporacja KGL jest efektywniejsza? Twoja odpowiedź może przydać się osobom zastanawiającym się nad rekrutacją do firmy, zwłaszcza, że co trzeci kandydat ceni sobie poprawne stosunki z innymi współpracownikami.

A jak się układa współpraca na magazynie z Panem Tumielewiczem przez 24 lata.Może mi ktoś coś napisać? bo mój mąż chce się tam zatrudnić.

Doświadczony
@anonymous

Tumielewicz jest bardzo pracowitym człowiekiem trochę dziwny ale da się lubić więc trochę chęci i można z nim stworzyć fajny zespół. Gorzej z kierownikiem Franciszkiem bo tu szkoda gadać nie polecam. Strasznie fałszywy człowiek

Iwona

@anonymous udało się zatrudnić mężowi? Możecie się podzielić jakimiś wrażeniami z rekrutacji? Zachęcam serdecznie innych użytkowników do pozostawiania opinii o pracodawcy jakim jest Korporacja KGL S.A. To pomoże innym zbudować wizerunek KGL.

Obecny pracownik

Czy macie jakiś powód, że taka cisza zapanowała na forum?

Tomasz

Czy jest tak dobrze i dlatego przestaliście pisać?

Podpowiedzcie jak się pracuje? Czy są jakieś socjalne dodatki?

zorientowany

A jak ma wyglądać niby praca na produkcji, zwłaszcza latem przy maszynach? Klimatyzacja to w hotelach ***** gwiazdkowych :) Zastanówcie się ludzie jakie bzdury piszecie. W każdej firmie o takim profilu produkcji tak jest.

Ryba
@zorientowany

Klimatyzacja jest tam gdzie powinna być na produkcji i to nie jest nowość . W firmie gdzie nie ma klimatyzacji a powinna być to pracownicy tej firmy powinni to zgłosić do pip,Żeby nie pracować w warunkach z 19 wieku.

@zorientowany

Nie zgodzę sie z tobą, słuchaj wystarczy że spojrzysz chociaż na pizzerie (nie bede robił reklamy o jaka chodzi) gdzie u nich pomimo piecu w którym jest około 300 stopni to jest klimatyzacja w lokalu i przez cale lato chodzi i jakos daje rade nawet przy duzej rozbieznosci temperatur, tylko trzeba chciec i zainwestowac a na dziadostwo w tej firmie chyba nie ma lekarstwa... wszystko jest robione po kosztach jak najtaniej i co mozna ominac i nie robic to oczywiscie sie nie robi... bo hajs sie musi zgadzac u gory w kieszeniach, ale reszta przez to cierpi i to jest przykre...

Iwona

@Gruby, @Młoda rozumiem, że chcielibyście wyrazić swoje opinie o firmie Korporacja KGL S.A., ale według regulaminu nie można opisywać pracowników firmy, a tym bardziej ich obrażać. Takie wpisy są kasowane przez admina.

A.
@Iwona

nie zawsze pracownicy są wizytówką firmy

Dlaczego firma ma swoją placówkę akurat w Wilnie ?

Spędziłam w tej firmie kilka lat i Twoja opinia wydaje mi się mocno przesadzona i naciągana, jeżeli Tobie się nie podoba w tej firmie, to ją zmień i wtedy się przekonasz jak "cudownie" jest poza KGLem, Nie twierdzę, że jest/było tam różowo, ale jak pewnie zauważyłaś, ludzie tam pracują po kilka lat, a niektórzy są od początku istnienia firmy, co chyba daje już 16 lat... Prawdą jest że można się czasami wkurzyć ale nie bardziej niż gdzie indziej... Takie są uroki pracy u kogoś. Pozdrawiam

Młoda
@były pracownik

Firma ok ale ludzie do dy . Monika Sławek Krystian z Robertem kierownikiem razem (usunięte przez administratora) sobie liza i mają dobre zarobki. Jak chcesz mieć fajne zarobki to musisz im d lizać i być na ich zawolanie. Była pracownica produkcji co nie chciała im w d wchodzić.

Nikol
@Młoda

Mloda jeżeli nie znasz dobrze ludzi to przestań wypisywać głupoty na forum. Trzeba ciebie obsmarowac porządnie jeżeli jesteś daka dobra. Swoje wypowiedzi zostaw dla siebie i glupie komentarze.

Jm
@Młoda

A czy pracuje tam jeszcze moja dawna znajoma marina?potrzebuje jakis kontakt do niej adres.tel.z gory dzięki.

Młoda

Ta korporacja wykorzystuje ludzi do granic wytrzymałości. Pracowałam na produkcji 3 lata jak siedziałam cicho to i zarobki miałam po wyżej 3600 zł. Ale na pampersy musiałam wydać połowę pensji.

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 19 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.